forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Rani i kasniji radovi Corrada Roija
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Rahazlam
Advanced Member

Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 25/09/2016 :  20:44:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RAKOSI4

quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by RAKOSI4

Svi periodi su mi vrhunsk a početni ipak bolji . Roi je stvoren za Dilana , teme smrti ,mraka , tjeskobe , crta lica ,okoline do savršenstva........
Moram ga malo proučiti ,jer navodno su neki crtači Dilana tjeskobni i depresivni,povučeni,te poučeni iskustvom pakla kojeg imaju u sebi lakše,vjerodostojnije,bolje to prikazuju na papiru kao da prenose svoju bol i zlokobnost življenja.

Čita sam o tome ,ali moram još pročačkat.Dovoljno se sitit Eduarda Alana Poa veliki čovjek i depresivaca s vrhunskim mračnim temama i djelima koja su dolazila iz njegove ranjene duše(na sahrani , mislim u Njujorku mu došla 2 čovjeka) .Isto s Van gogom i njegovim slikama.

U jebote,od kud to

Drugo je Edgard Allan Poe,Roi samo radi soj posao,ne vjerujem da njegov mracan crtez ima ikakve veze sa njegovim privatnim zivotom!
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000