forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Tex Willer
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 224

tex2
Advanced Member

Croatia
16011 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 14/07/2018 :  10:26:14  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Stao sam malo sa čitanjem zbog SP, sad je na redu Španjolska kopča, za koju mi još nitko nije rekao ništa osim da je najgori Tex ikad, a onda Mješanac, idući tjedan 😉

quote:
Originally posted by darkwoodaxe

ok :)
yama je sam po sebi treš s tata bonelli/galep rukopisom, ova espectro glupost kao da je iz kante za smeće slučajno naljepljena na prvi dio priče kojeg bi već zaboravio poput još jednog bisera, tj. španjolske kopče.
kako ti se sviđa mješanac?

Go to Top of Page

Combatrock
Senior Member

1969 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 15/07/2018 :  07:52:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
Nije kopca najlosija ikad iako se oseca snazna pretenzija da bude. Dug je to serijal da kopca ponese tu laskavu titulu. A Caananski rudnici ne zna se ko pije ko placa a crtez je dobar. Onako malo karikaturalno.

dok srce kuca u nama
Go to Top of Page

darkwoodaxe
Average Member

Croatia
849 Posts

Member since 23/10/2006

Posted - 15/07/2018 :  09:08:14  Show Profile Show Extended Profile  Send darkwoodaxe a Private Message  Reply with Quote
slažem se u potpunosti.
ima tu još bedastih priča, samo teško je popamtiti i sve dobre epizode, a kamoli ove koje teže zaboravu.radi se o broju 364 iz 91. godine, dakle zlatno doba texa, između zs i sd, neposredno pred sastanak sa smrću i klopke u rudniku.
što reći, skriveni biser :)
Go to Top of Page
Page: of 224 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.33 seconds. Snitz Forums 2000