forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Stripovi iz Mračne šume
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 30

logo111
Senior Member

Croatia
1998 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 22/12/2021 :  14:15:31  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by logo111

...ali ni ni čudo kad je scenarija gotovo da i nema jer se sve svodi na "trči i pucaj".

Mislim da mi ne citamo iste stripove.

Čitamo, čitamo....samo što je tebi za dobar scenarij to dovoljno.

Meni ne.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member

Slovenia
35196 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 22/12/2021 :  14:22:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by logo111

Čitamo, čitamo....samo što je tebi za dobar scenarij to dovoljno.

Meni ne.

Ja pak mislim da ti nisi nosio pravu majicu dok si to citao.

Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member

Slovenia
35196 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 22/12/2021 :  14:23:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Ili ti samo mozdane vijuge ne rade, to jest hodaju u rikverc? Godinama se sve talozilo pa...

Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member

3074 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 22/12/2021 :  14:38:13  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote
Pošteniji je prikaz ekplicitnog nasilja Punishera nego podmuklost i sebičnost Torpeda. Torpedo i podmuklo prikzivanje loših postupaka kao nešto bezazleno je najopasnije za odgoj (iako samo čitanje, gledanje ili slušanje uopće nije opasno vec je oapsna tradicij tj. ono usađeno u gene). Pogledajte samo društvo kod nas, toliko licemjerja i glumatanja nailazi na odobravanje šire zajednice da je to vec degutantno. Važno je samo dobro se smješkati i sve prolazi. Uvijek ću više cijeniti osobu koja govori ono što misli i svijesna svojih dobrih loših stran kao što je Pubnisher od jednog sebičnog i prikrivenog kriminalca poput Torpeda. Palac gore za Punishera!

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member

3074 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 22/12/2021 :  15:08:09  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko

Volim i Torpeda i Punishera. Uživam čitajuči ih.

Vidim, ja vidim.
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member

3074 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 22/12/2021 :  15:10:20  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote

Vidim, ja vidim.
Go to Top of Page

PaoloRivera
Average Member

Croatia
516 Posts

Member since 09/09/2014

Posted - 23/12/2021 :  01:22:01  Show Profile Show Extended Profile  Send PaoloRivera a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Betmen987

Nasilje je veoma, veoma interesantno ljudima. Zbog toga i tolika rasprostranjenost u svim vidovima medija i zabave. Jednostavno ja zabavno.
Mislim da je besmisleno tražiti u tome smisao. Politička korektnost, o kojoj se ovde, a i svuda tolika polemika vodi, je meni, takođe besmislena.
Šta to zapravo znači? Uvek će biti neko ko će se osećati uvređenim zbog nečega. Kad sam bi mali, reč debeo je bila pridev, sad je uvreda. Tako i za sve ostalo...

Interesantan je sukob, ne mora nuzno biti u obliku nasilja, ali i moze. Volimo promatrati kad se netko protiv nekog i za nesto bori jer to i sami zelimo prozivljavati u vlastitom zivotu, to nam je u prirodi kao vrsti. A nasilje u vizualnim umjetnostima je nesto sto je postalo manir, iliti samo sebi svrha, da, kao i mnogi drugi tropeovi. Pa sto onda?
Go to Top of Page

naker
Senior Member

1206 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 04/01/2022 :  21:57:21  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote

Ultimativno: Vulverin protiv Hulka

Vulverin je zbog svoje moći regeneracije idealan sparing partner za Hulka jer može da ga bije do sutra i rascepa na pola, a ovaj će se uspeti zalečiti Rekao bih da je ovo pored nedostižnog Dedpula najzabavniji superherojski strip koji je DW do sada objavio jer su pojedine scene kao npr one sa Loganovom duhovnom životinjom i lutkom na naduvavanje za padanje sa stolice, dok transformacija She-Hulk treba da je cenzurisana kao 18+

Ono što mi se nije svidelo je što je ovo tri dana pre-dve nedelje kasnije-sedam sati ranije tip stripa što je znalo da iritira, čak u jednom momentu i autori probijaju četvrti zid i prave sprdnju na račun ovakvog toka radnje. Za crtež takođe ne mogu reći da me je oduševio i ono što upada u oči (no pun intended) su oči, šta je sa očima u ovom stripu?

Meni lično je ovo slabije od prethodno objavljenih Hulkova jer strip ne shvata sebe previše ozbiljno ali par puta sam se pošteno nasmejao na par fora i ko traži akciono-zabavnu avanturu ovo je štivo za njega

E da, i poslednja stranica je jedan od upečatljivijih krajeva koje sam video u poslednje vreme. Skroz gotivan kraj.
Go to Top of Page
Page: of 30 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000