forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Stripovski ratovi
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 33

Largo
Starting Member

91 Posts

Member since 23/06/2021

Posted - 01/02/2023 : 13:00:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Largo a Private Message  Reply with Quote
Takodje mi je jako čudno da knjizara u Bg nece raditi nedeljama, bas veliki gubitak za njih. I ja mislim da su verovatno ostali bez osoblja.
Go to Top of Page

AleksandarN
Senior Member

Serbia
1245 Posts

Member since 24/10/2019

Posted - 01/02/2023 : 13:17:58  Show Profile Show Extended Profile  Send AleksandarN a Private Message  Reply with Quote
Eno na fejsbuku onaj Srecko (ne mogu da se setim kako se ovde potpisivao dok ga nisu izbacili) pati, naredjuje i porucuje: "Da se što pre reše problemi i da carstvo stripa u Dečanskoj/ Makedonskoj što pre opet proradi!"

"Whatever it is, I'm against it."
Groucho Marx
Go to Top of Page

matori paraliticar
Starting Member

46 Posts

Member since 23/12/2022

Posted - 01/02/2023 : 13:48:04  Show Profile Show Extended Profile  Send matori paraliticar a Private Message  Reply with Quote
vronski0,vronski1,vronski2,vronski3, vronski4 itd je srecni Srecko

ovaj zivot nije lak
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member

Serbia
4429 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 01/02/2023 : 14:04:40  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
Pravo ime mu je Cakani Caja.
Go to Top of Page

matori paraliticar
Starting Member

46 Posts

Member since 23/12/2022

Posted - 01/02/2023 : 14:27:52  Show Profile Show Extended Profile  Send matori paraliticar a Private Message  Reply with Quote
Sve su imali a sve bi mogli izgubiti zbog gluposti i neke bas specificne tvrdoglavosti.

Svratio sam par puta u tu bg ck striparnicu, uzeo ponesto meni vazno (nekako je tu uletela i fibrina svagdanja borba posto je nisu imali na stanju u DW) usluga super..

Gde se CK izdanja uzimaju sada ako ih se bas mora uzimati.. zna se

ovaj zivot nije lak
Go to Top of Page

anto
Advanced Member

Serbia
19360 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 01/02/2023 : 18:40:08  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jagodanbg

Nema od toga leba moj Anto, informacije o mnogo vecim aferama su ugusene!

slažem se,ali nikad se ne zna.
možda se baš tu digne veća larma nego oko nekih fundamentalnijih stvari - što se obično i dešava.

quote:
Originally posted by AleksandarN

Palo mi na pamet sledece - kad Alan Ford, DW i Delfi uvezu stripove, oni placaju porez na to kao i za prodaju istih. Posto su bora i ostatak kartela zabranili uvoz znaci da pomenute striparnice nece platiti taj porez sto znaci da teoretski drzava ostecena. Treba boru i ostatak kartela prijaviti jer ucenama rade na stetu drzave!

I eno na fejbuku ckartel pise da opet nece raditi stiparnica. Tako im i treba kad se bave ucenama. Mislim da nema ko da im radi. Niko nije lud da radi u takvoj firmi!

1.vrati se na neku od prvih stranica,i videćeš da sam to isto rekao i ja.

2.više puta su prošle godine imali problema zbog iznenadnih otkaza radnika - mislim da su ih najviše napuštali magacioneri,ali i prodavci.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

AleksandarN
Senior Member

Serbia
1245 Posts

Member since 24/10/2019

Posted - 01/02/2023 : 19:28:37  Show Profile Show Extended Profile  Send AleksandarN a Private Message  Reply with Quote
Sorry ali ne pratim sta pises. Dok ne stavis © na post, nista ti ne priznajem.

Nazalost, kod nas vlada tolika nezaposlenost da ce uvek naci neke jadne ljude da rade za njih...

"Whatever it is, I'm against it."
Groucho Marx
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
17295 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 01/02/2023 : 19:43:11  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
treba sve prestat kupovat dok se ne dogovore :D
onda poslati stirpovi.com promatrače :D

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

matori paraliticar
Starting Member

46 Posts

Member since 23/12/2022

Posted - 01/02/2023 : 19:48:39  Show Profile Show Extended Profile  Send matori paraliticar a Private Message  Reply with Quote
Da se mi dogovorimo unapred za petero.. moj glas stinkyu, shaneru, telleru, paki01, 1Euro. Nekako bi valjda dostojno branili nase boje.

I sad umesto da zajednickim snagama praznimo markosovo skladiste... tucemo se za preostale fibrice u AF i DW..

ovaj zivot nije lak

Edited by - matori paraliticar on 01/02/2023 19:49:33
Go to Top of Page
Page: of 33 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000