forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zlatna serija - Veseli četvrtak
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 34

velka031
Advanced Member

Croatia
12740 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 17/02/2018 :  07:04:01  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

Camberleti&Venturi/Dikson&Rubini:Teks-Ranč slobode/Teror u šumi (Veseli četvrtak,Zlatna serija #1)

A joj majko mila,šta je ovo?? U stvari,foliram se sad sa ovim čuđenjem -savršeno sam znao šta me čeka u ovoj Zlatnoj seriji (i opet sam bio u pravu sa prognozama) sa obzirom da će u njoj ići škartovi iz Magazina.

Ranč slobode:scenario na nivou lošeg Bleka Stene.Crtež na granici podnošljivosti.Najgori Teks kojeg sam čitao
1.5/5 (nije najgora ocena jer je crtež ipak nije toliko dno)
Teror u šumi:ovo je već pristojna pričica,mada dosta kraća od Ranča slobode.Jako lep crtež Rubinija (nisam imao prilike da ga ranije vidim) uz simpatičan scenario stanovitog Diksona nam donosi solidan uradak na 32 stranice. 3/5

Sve u svemu,ovde se rastajemo Zlatna serija i ja.
A ovaj primerak će izleteti iz kolekcije brzinom svetlosti.

Ipak su to magazini, škart edicija.
Go to Top of Page

ivanl
Senior Member

1878 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 17/02/2018 :  09:01:19  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Mene osobno zanima Dylanov sljedeci broj. Da vidimo taj famozni mmagazin. A cak i ako ne bude valjao, uzimacu ga, ipak je to Dylan.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik

Croatia
24596 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 17/02/2018 :  09:34:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

A gdje je striparnica Tarantula?

u Mostaru
Go to Top of Page

anto
Advanced Member

Serbia
10581 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 17/02/2018 :  12:23:09  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by anto

Camberleti&Venturi/Dikson&Rubini:Teks-Ranč slobode/Teror u šumi (Veseli četvrtak,Zlatna serija #1)

A joj majko mila,šta je ovo?? U stvari,foliram se sad sa ovim čuđenjem -savršeno sam znao šta me čeka u ovoj Zlatnoj seriji (i opet sam bio u pravu sa prognozama) sa obzirom da će u njoj ići škartovi iz Magazina.

Ranč slobode:scenario na nivou lošeg Bleka Stene.Crtež na granici podnošljivosti.Najgori Teks kojeg sam čitao
1.5/5 (nije najgora ocena jer je crtež ipak nije toliko dno)
Teror u šumi:ovo je već pristojna pričica,mada dosta kraća od Ranča slobode.Jako lep crtež Rubinija (nisam imao prilike da ga ranije vidim) uz simpatičan scenario stanovitog Diksona nam donosi solidan uradak na 32 stranice. 3/5

Sve u svemu,ovde se rastajemo Zlatna serija i ja.
A ovaj primerak će izleteti iz kolekcije brzinom svetlosti.

Auuu, Anto, zar toliko loše? Ja još nisam primjerak provrtio u ruci, al čuvaću bar prvih 10 za uspomenu.

videćeš i sam.
quote:
Originally posted by vronski 3

Nemoj tako Antoane, žuta traka je ipak žuta traka... ;)

ni žuta traka ovde ne pomaže.

"Bez sekire si niko,bez pištolja ništa"

Edited by - anto on 17/02/2018 12:24:21
Go to Top of Page

anto
Advanced Member

Serbia
10581 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 17/02/2018 :  12:26:41  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
u stvari,ja sam još bio i blag
quote:
Originally posted by kasper

crni anto, za ranc je maksimalna ocena 1. a ova druga 2, rubini spasao stvar

quote:
Originally posted by Combatrock

Zlatna serija broj 1 konkurise za najlosijeg Texa ikad. Rec odron koju upotrebljava nas dragi Anto ne doprinosi razumevanju ovog dna. Jezivo u svakom smislu.

"Bez sekire si niko,bez pištolja ništa"
Go to Top of Page

solar
Moderator

Croatia
12913 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 17/02/2018 :  12:29:09  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
http://balkans.aljazeera.net/vijesti/povratak-otpisanih-stripovi-zlatna-serija-ponovo-na-kioscima
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6620 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 17/02/2018 :  12:38:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

A gdje je striparnica Tarantula?

Mostar.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

logo111
Starting Member

82 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 17/02/2018 :  13:06:45  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
Nova Zlatna serija - pročita je odmah 3 puta - Prvi put, zadnji put i nikad više :)

Jako loše...
Go to Top of Page

gerilac1
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1273 Posts

Member since 24/08/2013

Posted - 17/02/2018 :  14:57:42  Show Profile Show Extended Profile  Send gerilac1 an AOL message  Send gerilac1 a Private Message  Reply with Quote
Selanne jesi to dobio na poklon od Goce ili kupio? Jesu li dobili ZS u obje varijante?

Junak stavlja na kocku cak i prst!
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6620 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 17/02/2018 :  18:09:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
Neće Goca ni da priča o parama.
Ne znam za drugu naslovnicu, meni je bilo svejedno koja je.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6620 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 17/02/2018 :  18:10:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
Znam da su podijelili dosta primjeraka, ne znam je li ostalo išta. Najlakše ti je da vidiš s Gocom.

Go to Top of Page
Page: of 34 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000