forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA predstavlja: Kolorka 1 - Potočići
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

sumohrvat
Senior Member

2888 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 14/07/2019 :  11:16:22  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kasper

quote:
Originally posted by sumohrvat

Dođe mi da se rasplačem kad se sjetim kako sam od 2008.godine prolazio pokraj ovog stripa u striparnicama i nisam ga ni uzimao u razmatranje😢😢😢😢😢 Odličan strip, meni iskreno i bolji od Svagdanje borbe.

a dobro, fibra bila ispred vremena.
+1 za suze, -1 za svagdanju

Da se razumijemo, to što su mi Potočići bolji od Svagdanje borbe govorimo o milimetrima. Oba stripa su vrhunska i nisam siguran da bi prije desetak godina sa glavom u Darkwoodu uopće uspio doći do desete strane. Drugačiji crtež od onog na koji sam navikao, nitko ne pogine u prvih pet strana... 😂😂😂😂Za ovaj kišni vikend sam si baš odabrao stripove za razmišljanje o životu, stripove u kojima sam se pronašao. Svagdanja borba, Lulu oslobođena i Potočići.... moram popodne na detoksikaciju novim Zagor Gigantom 😂😂😂😂😂

Edited by - sumohrvat on 14/07/2019 11:17:27
Go to Top of Page

Zula
New Member

112 Posts

Member since 07/10/2015

Posted - 14/07/2019 :  11:43:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Zula a Private Message  Reply with Quote
Sad nakon Svagdanje, Lulu i Potočića... bolje bez razvodnjavanja...
Dobar nastavak na pročitano je Fibrin i Rabateov strip Nova novcata sitnica žutog trbuha.
Go to Top of Page

sumohrvat
Senior Member

2888 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 14/07/2019 :  12:29:21  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Markose, jesi možda promjenio mišljenje o izdavanju Ibicusa ? Na većem formatu od B5 ?
Go to Top of Page

Red Marquis
Average Member

Serbia
954 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 14/07/2019 :  14:05:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
quote:

Markose, jesi možda promjenio mišljenje o izdavanju Ibicusa ? Na većem formatu od B5 ?

Ibicus je sjajan strip, ali po meni veći format mu uopšte nije potreban.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member

Serbia
15278 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 14/07/2019 :  14:16:26  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
+1

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

sumohrvat
Senior Member

2888 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 14/07/2019 :  14:25:36  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Red Marquis

quote:

Ibicus je sjajan strip, ali po meni veći format mu uopšte nije potreban.

Spomenuo sam veći format jer sam vidio komentar od Marka u kojem spominje ( kritizira) B5 format pa zato. Vidim puno pohvala za oaj strip pa mi je čudno zašto ga Marko ne želi objaviti.
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000