forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: Plašt i očnjaci 1&2
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

Zula
Starting Member

74 Posts

Member since 07/10/2015

Posted - 20/08/2019 :  09:04:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Zula a Private Message  Reply with Quote
Plašt i očnjaci
(maštovito do boli)

Uvučen u avanturu lisca i vuka
Bez očekivanja i jedva svojom voljom
Odnio me vrtlog mjesečeve zrake
U boj rimom, notom i stihom kao bodljom.

Do svake riječi i slike jednako mi bi stalo
No ocjena 10 od 10 je puno premalo
Umjetnost je svuda, umjetnost se voli!
Od toliko mašte sad me sve boli
Go to Top of Page

DiSkAcH
Senior Member

Croatia
2307 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 31/08/2019 :  12:00:04  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Kakav odličan strip, odličan humor, predivan crtež, odlični likovi, apsolutno luda priča!
Baš mi se jako svidio u svim apsektima, pogotovo naslovnica druge knjige.

Nego osim silnog spominjanja praznih stranica, nisam vidio da je itko spomenuo jedan simpatičan easter egg (ovdje to baš paše, pošto je riječ o zečevima ).

Ajmo redom, prvi je Zekoslav Mrkva (aka Šargarepa), drugi je rabbid iz Raymanovih Rabbidsa (igra francuskog Ubisofta većini poznatijeg po Tom Clancy igrama ili npr Assasins Creed), a treći je Playbojev zeko:

Već sam spomenuo da baš obožavam ovakve stvari u stripovima.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 31/08/2019 12:01:44
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member

3919 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 31/08/2019 :  12:45:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Kakav odličan strip, odličan humor, predivan crtež, odlični likovi, apsolutno luda priča!
Baš mi se jako svidio u svim apsektima, pogotovo naslovnica druge knjige.

Nego osim silnog spominjanja praznih stranica, nisam vidio da je itko spomenuo jedan simpatičan easter egg (ovdje to baš paše, pošto je riječ o zečevima ).

Ajmo redom, prvi je Zekoslav Mrkva (aka Šargarepa), drugi je rabbid iz Raymanovih Rabbidsa (igra francuskog Ubisofta većini poznatijeg po Tom Clancy igrama ili npr Assasins Creed), a treći je Playbojev zeko:

Već sam spomenuo da baš obožavam ovakve stvari u stripovima.

Odlicno zapazanje 👍
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member

Croatia
5903 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 31/08/2019 :  13:03:48  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Fali jedan kvalitetan osvrt na ovaj moguće kvalitetan strip, a ne da sve ostane na poštapaličarima ("zec je ubio za sve pare") i frazerima koji kao da čitaju po zadatku, da bi ostavili dojam veličine.
Go to Top of Page

zare80
Junior Member

Serbia
359 Posts

Member since 22/09/2008

Posted - 31/08/2019 :  15:02:28  Show Profile Show Extended Profile  Send zare80 an AOL message  Send zare80 a Yahoo! Message  Send zare80 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

Fali jedan kvalitetan osvrt na ovaj moguće kvalitetan strip, a ne da sve ostane na poštapaličarima ("zec je ubio za sve pare") i frazerima koji kao da čitaju po zadatku, da bi ostavili dojam veličine.

Pa procitaj ti pa napisi 😀.
Meni humor nije po ukusu, pa samim tim ni strip. Crtez je lep, ali meni je uvek prica bitnija, a ovde mi je daleko od najbolje fibre. Realno kakv je preview takav je i ostatak stripa.
Go to Top of Page

Kerempir
Average Member

520 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 03/09/2019 :  11:38:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
Odličan strip, opet ga čitam i skužim koliko sam fora propustio u prvom čitanju, hvala diskach. Skužio sam i sam neke fore, tipa sagrada familija na mjesecu ali eto, ovo mi promaklo

Jako detaljan crtež bogat detaljima, trenutno se cerekam na foru sa schrodingerovom mačkom, u jednoj slici toliko se sporednih stvari dešava uz glavnu narativnu liniju.

Strip obiluje tolikim referencama, pa oni koji ih skuže, uživat će. Vjerojatno će i moja djeca to čitati, ali njima će sigurno pobjeći ovakve suptilnosti.

I usprkos tome radnja je zanimljiva i fantastična. Već sam napisao, teško mi je vjerovati da je strip tako dugo nastajalo a nije izgubio na konzistenciji.

Možda se još stvari promijene, ali za sad ovo mi je izdanje godine.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member

Serbia
32445 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 03/09/2019 :  14:09:10  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Svaka cast vama sto provalite sve te detalje... Ja bih to samo slucajno video...
Go to Top of Page

Kerempir
Average Member

520 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 03/09/2019 :  19:35:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
Ma počeo sam detaljnije gledati crtež, hrpa fora mi je tako promakla prvi put.

Baš čitam Eusebeova poglavlja. Iako je crtež i dalje dobar, siromašnija su tim pozadinskim štosevima, nema fantastike, i generalno mi je za ocjenu niže od prethodnih poglavlja, ali i dalje je vrlo dobra komedija situacije gdje zeko u očima drugih postaje opasni madafaka, a i ima dobrih fora tipa:

-Vojnik u zatočeništvu dužan je učiniti sve kako bi pobjegao!
-Ali ja više nisam vojnik! Nego pečenjar!
-Tu dužnost imaju i ugostiteljska zanimanja!

Edited by - Kerempir on 03/09/2019 19:36:35
Go to Top of Page

DiSkAcH
Senior Member

Croatia
2307 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 04/09/2019 :  10:22:20  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kerempir

Odličan strip, opet ga čitam i skužim koliko sam fora propustio u prvom čitanju, hvala diskach. Skužio sam i sam neke fore, tipa sagrada familija na mjesecu ali eto, ovo mi promaklo

Jako detaljan crtež bogat detaljima, trenutno se cerekam na foru sa schrodingerovom mačkom, u jednoj slici toliko se sporednih stvari dešava uz glavnu narativnu liniju.

Strip obiluje tolikim referencama, pa oni koji ih skuže, uživat će. Vjerojatno će i moja djeca to čitati, ali njima će sigurno pobjeći ovakve suptilnosti.

I usprkos tome radnja je zanimljiva i fantastična. Već sam napisao, teško mi je vjerovati da je strip tako dugo nastajalo a nije izgubio na konzistenciji.

Možda se još stvari promijene, ali za sad ovo mi je izdanje godine.

Ma ja ful volim te skrivene gluposti, npr u četvrtoj sili među smećem je i Bender iz Futurame.
Valja dobro proučit gdje ima puno detalja na crtežu.
A u NN ima toga na bacanje...

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 04/09/2019 10:23:22
Go to Top of Page

Gil-galad
stripovi.com suradnik

Serbia
2787 Posts

Member since 19/05/2008

Posted - 13/10/2019 :  19:22:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Gil-galad a Private Message  Reply with Quote

https://www.facebook.com/s3prelistavanje
https://www.instagram.com/s3prelistavanje
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000