forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 SBE recenzije & rezervacije
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 88

Jocko
New Member

274 Posts

Member since 22/11/2016

Posted - 08/10/2018 :  04:21:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Jocko a Private Message  Reply with Quote
Šaljem uskoro obe recenzije koje ističu, u fazi su pisanja.
Go to Top of Page

Dexters
Junior Member

Croatia
455 Posts

Member since 05/08/2018

Posted - 08/10/2018 :  13:21:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Dexters a Private Message  Reply with Quote
Ja sam sinoć poslao recenziju Magle Dee-Cayu (koliko sam razumio, on je taj kojemu šaljemo). Rezervirao bih Dylan Dog VC 133- Muško srce, i Dylan Dog LU EX 117- U sjeni vulkana.
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik

Croatia
877 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 08/10/2018 :  19:20:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote

POPIS REZERVACIJA
(po recenzentima)

POPIS NERECENZIRANIH EPIZODA

Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik

Croatia
877 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 08/10/2018 :  19:49:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
Prošlotjedne Bonelli recenzije:

Nebeski džin
Greystorm
GS PPHR 2 | 96 str.

by WOLF-HUNTER

Robert Greystorm je napokon uspio - njegova dugo zacrtana zamisao, istraživački san i remek djelo inženjerstva- "Nebeski džin", napokon je iz idejnih nacrta prešao u stvarnost! Robert zajedno s Jasonom i s nekoliko članova ekipe planira krenuti na istraživačke pohode u Južni Pol, što će ujedno biti predstavljanje funkcionalnosti cepelina ali i Greystormov davni san o istraživanju zemlje na čije tlo ni jedna ljudska noga do sada nije kročila. Iako je sve krenulo po planu, na putu će ih zadesiti neočekivano iznenađenje koje bi ih moglo stajati glave...

Patrola
Jedno doba, jedna priča
JDJP DRKW7 | 116 str.

by igor 12

8. veljače 1967. neočekivani radio kontakt diže na noge zapovjedništvo u Saigonu. Poziv u pomoć uputio je satnik Anderson koji je sa svojom patrolom nestao prije godinu dana, prilikom misije „search and destroy“. Zadatak da provjere ima li preživjelih iz patrole Foxtrot 2/1 dobio je satnik Tim Artz i njegova mala patrola. Kreću duboko u džunglu, nesvjesni da će im najveći neprijatelj biti upravo oni sami.

Edited by - Sarghan on 08/10/2018 19:56:41
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik

Croatia
877 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 08/10/2018 :  19:52:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Spock

Rezervirao bih Mr. No Lib. 5: Riječni pirati!

quote:
Originally posted by Gru

Evo poslao TX VC 13-14 / LU 145-146 Šume Oregona - Šenonove puške.

quote:
Originally posted by Dexters

@Sarghan mogu li ja rezervirati Dylan Dog 124 Magla, vjerujem da mi ne treba više od dan-dva :)

quote:
Originally posted by igor 12

traper kerry #2 poslana, tajna druida u izradi

quote:

Ja sam sinoć poslao recenziju Magle. Rezervirao bih Dylan Dog VC 133- Muško srce, i Dylan Dog LU EX 117- U sjeni vulkana.

Rezervirano/ažurirano!
Ako primijetite koju grešku u popisima, javite!
Go to Top of Page

Dexters
Junior Member

Croatia
455 Posts

Member since 05/08/2018

Posted - 13/10/2018 :  22:05:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Dexters a Private Message  Reply with Quote
@Sarghan Poslao sam novu recenziju DD LU EX 117 "U sjeni vulkana". Prijava greške: na popisu nerecenziranih epizoda se nalazi LU 62 "Prema dalekom svijetu", ali recenzija postoji i objavljena je.

Stavi mi i rezervaciju za DD LU 63 "Anđeo osvetnik"

Edited by - Dexters on 13/10/2018 22:53:28
Go to Top of Page

Spock
Senior Member

Croatia
1211 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 14/10/2018 :  07:00:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:

Poslano!

Usput sam neplanski napisao recenziju za Kit Teller: Buntovnik (LMS 619/620). Recenzija je u završnoj fazi, pa da me i tu zapišeš.
Uhvatila me inspiracija dok sam pisao komentar nakon čitanja, pa sam odmah napisao pravu recenziju.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.

Edited by - Spock on 14/10/2018 07:01:36
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik

Croatia
877 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 15/10/2018 :  00:59:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
Prošlotjedne Bonelli recenzije:

U službi kaosa
Dylan Dog
DD VEC 132 / LU 168 | 96 str.

by Sarghan

Zašto se ljudi međusobno ubijaju i preotimaju jedni od drugih najnoviji futuristički smartphone Ghost 9000? Kakvu tajnu krije taj tehnološki dragulj? I kakve su tajne skrivene u prošlosti Johna Ghosta, čovjeka koji stoji iza proizvodnje tog ekstra-ekskluzivnog uređaja i kojem je suđeno zauvijek promijeniti život Dylanu Dogu?

Žrtvovanje
Lukas
LUK PHPR 3 | 96 str.

by Sarghan

Stanovnici kvarta Horti Green usuglasili su se s uvjetima nemilosrdne bande skitnica po kojima su spremni platiti bilo koju cijenu za miran život u četvrti. Istina je kako ni jedan smrtnik ne može izaći na kraj sa stravičnim bićem kojeg njihov neobični vođa „General“ skriva u labirintu sačinjenom od hodnika starog zatvora. Srećom, Lukas nije običan smrtnik…

Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik

Croatia
877 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 15/10/2018 :  01:02:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
quote:

Poslao sam novu recenziju DD LU EX 117 "U sjeni vulkana".

Odlično!
Sad mi je i drago što sam nedavno odustao od te rezervacije, a još više što joj se iduće godine neću morati ponovno vraćati.

quote:

Prijava greške: na popisu nerecenziranih epizoda se nalazi LU 62 "Prema dalekom svijetu", ali recenzija postoji i objavljena je.

Ispravljeno! Hvala na javljanju! Sigurno ima još takvih propusta i već duže vrijeme planiram detaljno proći cijeli popis u potrazi za njima, ali nikako da izdvojim vremena koliko bi mi trebalo za jedan takav opsežan poduhvat.

quote:

Stavi mi i rezervaciju za DD LU 63 "Anđeo osvetnik"

Rezervirano!
Drago mi je što je Dylan pokriven s recenzijama sad kad nemam baš vremena za pisanje istih. Štoviše, Anđeo i Magla su neke od priča za koje sam smatrao da bi trebale imati recenziju, ali mi nisu bile toliki prioritet da bih ih (još nekoliko godina) preuzeo na recenziranje. Sada je i ta nepravda ispravljena!
Također, pohvale za tempo rezerviranja/pisanja/slanja!

quote:

quote:

Poslano!

quote:

Usput sam neplanski napisao recenziju za Kit Teller: Buntovnik (LMS 619/620). Recenzija je u završnoj fazi, pa da me i tu zapišeš.
Uhvatila me inspiracija dok sam pisao komentar nakon čitanja, pa sam odmah napisao pravu recenziju.

Rezervirano!
Neka, neka, samo piši!
I tebi također pohvale za tempo!
Go to Top of Page

Spock
Senior Member

Croatia
1211 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 20/10/2018 :  16:42:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
Poslao sam recenziju za Kit Teller LMS 619/620: Buntovnik!

Rezervirao bih:
MN LIB 008: Prljava afera
KT VG 028/029: Killer Jim

Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member

Qatar
25866 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 20/10/2018 :  23:49:46  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:

Rezervirao bih:

Svaka čast, već sam bio pomislio da tu priču nitko nikad neće htjeti recenzirati.

Murskaamme Kasvot Juutalaisten Kuninkaan
Go to Top of Page

Spock
Senior Member

Croatia
1211 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 20/10/2018 :  23:59:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:

Rezervirao bih:

Svaka čast, već sam bio pomislio da tu priču nitko nikad neće htjeti recenzirati.

Hvala! Nadam se da ću imati dovoljno materijala za kvalitetnu recenziju.

Go to Top of Page
Page: of 88 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.82 seconds. Snitz Forums 2000