forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 ZAGOR
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 978

Tonka24
Advanced Member

Germany
9751 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 17/02/2018 :  23:34:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Morati ćeš dobrano da usporiš ako misliš dočekati kronološki spajanje

Dvije stvari opisuju covjeka.Strpljenje kada nema ništa,i ponašanje kada ima sve.
Go to Top of Page

ReemCP
Junior Member

Croatia
316 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 17/02/2018 :  23:40:33  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Morati ćeš dobrano da usporiš ako misliš dočekati kronološki spajanje

Aha, jasno mi je to

edit:

Pročitao:

LUX 132. Sedma Runda (od 54 str.)
LUX 133. U Službi Cara
LUX 134. Jama Smrti
LUX 135. Kraj Tiranina

I ova priča mi se svidjela počinje sve sa mini natjecanjem Zagora i Rochasa, tko će dalje odletit od udarca ubrzo potom uvod sa Čikom i Rochasom sa onim "gljivama", bolje rečeno zmijama

I ova priča je zanimljiva, gdje je Zagor ne jednom, već dvaput nasjeo na prevaru zločinaca. Kad sam okrenuo 41. stranicu od epizode "U Službi Cara", jako sam se oduševio:

Obožavam snijeg u Zagoru i odlična atmosfera u toj brvnari. Žao mi onog dečka što su ga ubili, misleći da je princ :( najbolji dio finale na kraju kad su se traperi i indijanci (Tonka) udružili da oslobode Zagora. U najtežim situacijama se najbolje skuži tko ti je pravi prijatelj.

Zadnja je epizoda isto na 104 str. u kojoj je kraj ove priče.

"Never leave it in the hands of the judges"
Cody: "How many times did I fuck you up in practice?" - TJ: "Zero, motherfucker!" - Cody : "Exactly!"

Edited by - ReemCP on 18/02/2018 00:07:16
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik

Switzerland
17687 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 18/02/2018 :  11:08:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit King Warrior's Homepage  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

Stefano Vietti je objavio da je Stevan Subić anagažiran na Dragoneru.
Vietti nije ćorav i primijetio je da Subić rastura i odmah ga je ugrabio čim je ovaj završio epizodu Le Storia! Tako rade sposobni urednici.

Upravo tako! Mada, kao što sam već rekao, ne vrijedi dobrog crtača angažovati kada ga onaj naš smetenjak nije u stanju zadržati.

Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik

Switzerland
17687 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 18/02/2018 :  11:40:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit King Warrior's Homepage  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Blago Digging Billa

Pa dobro su Billu prebacili u epizodi, zar ne može, pobogu, barem jednom da se upusti u lov na blago koje nije povezano sa duhovima! :D

Još jednom je naš simpatični kopač blaga upao u nevolje zbog potrage za blagom, pa uz to je još jednom nagovorio i Chica da mu se pridruži u svom ludom poduhvatu, zbog toga ne znam ni sam ko je veća budala, on ili Chico.

Marolla je dobro otvorio priču, iako je sve bacalo na to da će biti natprirodnih pojava, imao sam određenu sumnju u to. Mislio sam da će nas autor vući malo za nos i da će na kraju sve objasniti na neki manje ili više logičan način. Ipak, to se nije desilo, priča sadrži natprirodne elemente. U radnji ima nekoliko nelogičnosti, kako u samom toku epizode tako i u ponašanju likova. Cijelu stvar vadi fantastični Bisijev crtež, koji je zaista odlično odrađen. Mala zamjerka su lica likova, na momente previše tvrdo prikazana, čak i djevojčice duhovi imaju pomalo face staraca. Takođe je crtač kod Zagorovog lika u krupnim kadrovima na nekoliko mjesta zakazao.

Na kraju ostaje utisak da je sve ovo moglo da ispadne bolje, samo da su autori ubacili malo više napetosti i dobre atmosfere, koja bi na adekvatan način pratila priču.

Edited by - King Warrior on 18/02/2018 11:41:23
Go to Top of Page

grofica Varga
stripovi.com suradnica

Germany
685 Posts

Member since 15/12/2009

Posted - 18/02/2018 :  18:05:14  Show Profile Show Extended Profile  Send grofica Varga a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Da, malo nas je, ja trenutno čitam kronološki Dylana Doga ali nisam stavio komentar već par epizoda?
Grofice čitaš li DD?

Čitam DD.

Primijetila sam si počeo čitat Dylana kronološki i da bacaš komentare na njegov Sticky. Ja sam baš prije par mjeseci dovršila Libellus knjige.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member

Germany
9751 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 18/02/2018 :  22:01:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Baš i ja čitam knjige, trenutno sam na drugoj epizodi u petoj knjizi.

Dvije stvari opisuju covjeka.Strpljenje kada nema ništa,i ponašanje kada ima sve.
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member

Croatia
2542 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 19/02/2018 :  02:18:20  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
jedna jako dobra epizoda,samomo sam misljenje da nece ni ovi kolorci nesto dugo trajati kada se ispucaju i izredaju svi likovi iz Zagorova svijeta
Bisi je vrlo dobro odradia epizodu,jedino ta faca Zagorova bi mogla biti malo bolja,inace sve drugo vrlo dobro
Kraj Dylan Dogovski,pogotovo zadnje 2 stranice
Marolla nakon Hellgate jos jedna dobra prica

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik

USA
5997 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 19/02/2018 :  05:28:59  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by solar

Stefano Vietti je objavio da je Stevan Subić anagažiran na Dragoneru.
Vietti nije ćorav i primijetio je da Subić rastura i odmah ga je ugrabio čim je ovaj završio epizodu Le Storia! Tako rade sposobni urednici.

Upravo tako! Mada, kao što sam već rekao, ne vrijedi dobrog crtača angažovati kada ga onaj naš smetenjak nije u stanju zadržati.

Nisam dosad htio negativno komentirati to sto je Dragonero dobio još jednog majstora, a Zagor šipak! Ali moram... Sto mi dobijamo, ono neko Chico izdanje u boji, dodatak stripu sa kojekakvim pjevačem i striscije?!
Čovječe! Umjesto da je oteo pola genijalnog staffa iz Adam Wild staffa predviđenog sa Lucciem i Šubićem, mi dobivamo onu smijuriju iznad. Tuga i žalost. Junak sa najvećim potencijalom, a on targetira valjda ljude s jednom nogom u grobu sa svojim “iznenadenjima”.

www.facebook.com/epicentercomics
Go to Top of Page

ReemCP
Junior Member

Croatia
316 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 19/02/2018 :  21:29:21  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:

Blago Digging Billa

King, gdje si to već uspio pročitati znam da Ludens nije objavio niti onaj sa Metrevelićem, a mislim da nije ni Veseli ovaj sa Digging Billom

Cody: "How many times did I fuck you up in practice?" - TJ: "Zero, motherfucker!" - Cody : "Exactly!"

Edited by - ReemCP on 19/02/2018 21:30:37
Go to Top of Page

ReemCP
Junior Member

Croatia
316 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 19/02/2018 :  22:37:37  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Pročitao:

LUX 136. Ubilačko Ludilo
LUX 137. Duh iz Stone-Hilla
LUX 138. Čarobnjak Kandrax
LUX 139. Šesta Noć Mjeseca
LUX 140. Sandy River (do 26 str.)

Volim ovakve pustolovine kad je neki profesor/znanstvenik u pitanju, pa kad idu na put u istraživanje nečega Prvi susret sa Kandraxom, ali ono što mi je pružilo pogotovo zadovoljstvo, Digging Bill i Bat Batterton u istoj priči Skupa naravno sa Čikom Prenošenje žena na početku da se ne umažu u blato, predobro

Go to Top of Page

zagor78
Starting Member

22 Posts

Member since 16/01/2016

Posted - 19/02/2018 :  22:39:15  Show Profile Show Extended Profile  Send zagor78 a Private Message  Reply with Quote
Imas na strip utopiji ovaj strip skeniran
Go to Top of Page

ReemCP
Junior Member

Croatia
316 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 20/02/2018 :  02:04:02  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zagor78

Imas na strip utopiji ovaj strip skeniran

Hvala :) ma mislio sam da je to netko već izdao, ali pričekat ću dok Ludens izda pa onda čitati. Iako mi nije jasno kako kasne sa ovim kolorom od Metrevelića, trebao je već izaći

Go to Top of Page

going going
Advanced Member

Serbia
5683 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 20/02/2018 :  16:59:21  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Buducnost kolorca vidim(tj. ovome se nadam) ili u ukidanju te edicije ili u preoblikovanju te edicije u jedino smisleno sto bi moglo a to je Zagor Colorfest u kome bi se autorima dala potpuna sloboda da daju svoju interpretaciju lika kao sto je to dopusteno autorima na Dilanovim Colorfestovima. Ali potpuna sloboda i idejno sto se tice naracije i scenarija i poptuna crtacka sloboda u rasporedu i reziji tabli, zvati stare(otete) autore da gostuju i nove neafirmisane i nepoznate u Bonelliju. Vidim da je nesto slicno poksuano u onom Maxiju, darkvudske price, ako se ne varam?

Takodje Andreucciju dati da odradi jedan maxi gde bi nam predstavio svoje vidjenje matorog Zagora u jakni, bio je taj njegov crtez i ideja na forumu pre par godina.
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member

Croatia
2542 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 20/02/2018 :  22:38:10  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
Kud ces vece slobode u crtaca nego li zadnjih 10ak godina,ono sto radu je za zatvor,mogu misliti sa ovakvim crtacima kako bi mi se jos "vise" svidilo
Dovesti najbolje crtace pa da crtaju gigante kao u Texa,to bi bila super ideja,naravno I scenaristicki da se odradi kako triba

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member

Croatia
12750 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 20/02/2018 :  22:44:04  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:

Blago Digging Billa

King, gdje si to već uspio pročitati znam da Ludens nije objavio niti onaj sa Metrevelićem, a mislim da nije ni Veseli ovaj sa Digging Billom

To se ovdje ne smije spominjati
Go to Top of Page

ReemCP
Junior Member

Croatia
316 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 20/02/2018 :  23:08:10  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by ReemCP

quote:

Blago Digging Billa

To se ovdje ne smije spominjati

Ma nisam ja ni znao da je o tome riječ, mislio sam da je možda kupio orginal talijanski broj pa da je tako pročitao. Ovo "drugo" koje se ne smije spominjati mi nije palo ni napamet

Edited by - ReemCP on 20/02/2018 23:09:05
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member

Croatia
9249 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 20/02/2018 :  23:10:30  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Boselli šalje Kingu originale?

Go to Top of Page

ReemCP
Junior Member

Croatia
316 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 20/02/2018 :  23:27:17  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Hehe vidio sam kako neki ovdje znaju talijanski, a i neki nabavljaju te Zagore što izlaze u Italiji a kad pogledaš, orginali su, ove naše Ludens često prepravljuje naslovnice pa nekad i uprska stvar.

Go to Top of Page
Page: of 978 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.98 seconds. Snitz Forums 2000