forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Mirko Ilic dizajnira Politikin zabavnik!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 9

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 25/03/2006 : 20:59:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message
TttTTTtttTTtttTTtTt....

________________________
"Nicega se vise ne secam. Svi pravi mangupi boluju od amnezije..."
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 25/03/2006 : 21:01:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
ilic nema pojma

Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 25/03/2006 : 21:04:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message
rekose dva velika poznavaoca stripa...

________________________
"Nicega se vise ne secam. Svi pravi mangupi boluju od amnezije..."
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 25/03/2006 : 21:05:11  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message
sejo - slazemo se...za to vreme uzasno DOBAR crtez:)pPPpp

****************
look, maybe i didn`t say every little tiny syllable,no. but basically i said `em,yeah.
Go to Top of Page

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 25/03/2006 : 21:07:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message


________________________
"Nicega se vise ne secam. Svi pravi mangupi boluju od amnezije..."
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 26/03/2006 : 12:55:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by Duh_koji_hoda

rekose dva velika poznavaoca stripa...

________________________
"Nicega se vise ne secam. Svi pravi mangupi boluju od amnezije..."

Važno je da si ti veliki poznavaoc stripa. Pusti nas amatere.

A meni je crtež stvarno užasan, ili je zabranjeno to napisati?

Ova ruka kaže ti da staneš i zamisliš se nad svojim rukama...
Go to Top of Page

CortoMaltese
Average Member



Croatia
792 Posts

Member since 16/03/2003

Posted - 26/03/2006 : 14:50:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit CortoMaltese's Homepage  Send CortoMaltese a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon


A meni je crtež stvarno užasan, ili je zabranjeno to napisati?




Ma katastrofa od crteza. Nije ni do koljena Ferriju.
Go to Top of Page

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 26/03/2006 : 15:40:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

quote:
Originally posted by Duh_koji_hoda

rekose dva velika poznavaoca stripa...

________________________
"Nicega se vise ne secam. Svi pravi mangupi boluju od amnezije..."

Važno je da si ti veliki poznavaoc stripa. Pusti nas amatere.

A meni je crtež stvarno užasan, ili je zabranjeno to napisati?

Ova ruka kaže ti da staneš i zamisliš se nad svojim rukama...




joj, Sejo izvini, Stinky me iznervirao pa sam onda usput i tebe potkacio, ni meni se crtez preterano ne dopada, ali reci da covek nema pojma.... Ali bar meni se ini da je njegov crtez hibrid Moebiusa i Corbena, sta drugi misle???

________________________
"Nicega se vise ne secam. Svi pravi mangupi boluju od amnezije..."
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 26/03/2006 : 16:25:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by CortoMaltese

quote:
Originally posted by SejoSexon


A meni je crtež stvarno užasan, ili je zabranjeno to napisati?




Ma katastrofa od crteza. Nije ni do koljena Ferriju.

Po cemu ti zakljucuješ da sam ljubitelj Ferrija?? Cekam na tvoj odgovor sa obrazloženim argumentima.

Ova ruka kaže ti da staneš i zamisliš se nad svojim rukama...
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 26/03/2006 : 16:26:23  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Tko je crtao naslovne za mister noa? :-)

"You see something you want then go for it (go for it)
don't think twice go for it (go for it)
don't leave this earth with nothing to show for it"
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 26/03/2006 : 18:32:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
quote:
Originally posted by seinfeld

Tko je crtao naslovne za mister noa? :-)

"You see something you want then go for it (go for it)
don't think twice go for it (go for it)
don't leave this earth with nothing to show for it"



A sada ozbiljno, pun mi je kurac napuhanih tipova koji misle da stripofilski horizonti nekih clanova foruma dosežu samo do Bonellija i Ferrija. Njihove odluke donose zbog toga što se neko od nas usudi i kaže da mu se pojedini strip autori ne dopadaju a vecina tih tipova bi se iznenadila kada bi znali koje stripove citaju oni koji oni nazivaju Bonnelijevcima i sl.

Ova ruka kaže ti da staneš i zamisliš se nad svojim rukama...
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 26/03/2006 : 18:34:29  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
ma daj,covik je samo napisa da nije ni do koljena Ferriju,po cemu si ti zakljucija da misli da ti idealiziraš Ferrija

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 26/03/2006 : 19:26:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by Duh_koji_hoda

evo par Mirkovih kratkih strpova iz Spunka...
________________________
"Nicega se vise ne secam. Svi pravi mangupi boluju od amnezije..."


Hvala na slikama. Sto se tice crteza za moj ukus nije nesto "nedodirljivo",
ali radi se samo o mom ukusu.
No dakako da sam vidio i crteza koji su po meni bili daleko losiji a potpisivali
su ih neka poznatija imena od Ilica.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

CortoMaltese
Average Member



Croatia
792 Posts

Member since 16/03/2003

Posted - 26/03/2006 : 20:07:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit CortoMaltese's Homepage  Send CortoMaltese a Private Message
quote:
Originally posted by SejoSexon

Po cemu ti zakljucuješ da sam ljubitelj Ferrija?? Cekam na tvoj odgovor sa obrazloženim argumentima.





Ma serem, karikiram. Oprosti ako sam te uvrijedio.
Normalno, svako ima svoje subjektivno shvacanje kako bi dobar crtez trebao izgledati, ali smatram Ilicev crtez sasvim solidnim. Ferrija sam uzeo za primjer jer je njegov crtez bas katastrofalan ( mislim da se to moze objektivno reci ), a zagorovci ga uzdizu u nebesa, dok recimo jednog Chiarollu, koji je sigurno bolji od njega - pljuju.

quote:
Originally posted by SejoSexon
A sada ozbiljno, pun mi je kurac napuhanih tipova koji misle da stripofilski horizonti nekih clanova foruma dosežu samo do Bonellija i Ferrija. Njihove odluke donose zbog toga što se neko od nas usudi i kaže da mu se pojedini strip autori ne dopadaju a vecina tih tipova bi se iznenadila kada bi znali koje stripove citaju oni koji oni nazivaju Bonnelijevcima i sl.



A sada ozbiljno, niti sam napuhan, niti me boli kita kakve stripove drugi citaju. Svako zna sta njega zabavlja i sta ocekuje od stripa. I sam citam bonellijeve stripove, al mi nisu nest napeti. Ustvari, serem, volim Nathana, Dylana i Martija. Al, objektivno, i oni su slabi, vecina prica su plagijati uspjesnih filmova ( ili hommage , ovisi kako ko gleda na to ) .
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 26/03/2006 : 20:11:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
ništa to nije objektivno, corto
iako je chiarolla i meni bolji od ferrija, puno

Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page

CortoMaltese
Average Member



Croatia
792 Posts

Member since 16/03/2003

Posted - 26/03/2006 : 20:55:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit CortoMaltese's Homepage  Send CortoMaltese a Private Message
quote:
Originally posted by stinky

ništa to nije objektivno, corto




Tu se slazemo.
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 26/03/2006 : 20:57:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
pa što onda kažeš, objektivno?

cudno cudno

Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page

CortoMaltese
Average Member



Croatia
792 Posts

Member since 16/03/2003

Posted - 26/03/2006 : 21:46:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit CortoMaltese's Homepage  Send CortoMaltese a Private Message
Heh, tu u zagradi sam prvo htio napisati "po mome misljenju" :), i bilo bi ispravnije, al mislim da bi se velika vecina ( izuzev obozavatelja Ferrija ) slozila sa mnom da covjek brljavi.
Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 27/03/2006 : 16:05:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message
meni crtež nije loš
a i ideje su opicene pogotovo jer je to crtano prije 20 godina
Go to Top of Page

realist
Senior Member



Croatia
1206 Posts

Member since 09/09/2003

Posted - 27/03/2006 : 18:59:00  Show Profile Show Extended Profile  Send realist a Private Message
Tako je, treba uzeti u obzir vremenski kontekst kada su ti crteži napravljeni...a ako se Ferrijevim crtežima predbacuje anatomska nekorektnost, a hvali ugodaj i atmosfera koji proizlaze iz tih istih crteža, da li je njegovo djelo dobro ili loše? Hmmm, dilema je tu, zar ne, Stinky? ;)

Bolje živjeti sto godina kao milijunaš,nego sedam dana u bijedi.
Go to Top of Page

SSM
Average Member



Bosnia and Herzegovina
970 Posts

Member since 13/10/2002

Posted - 27/03/2006 : 19:51:07  Show Profile Show Extended Profile  Send SSM a Private Message
Jebote, ispade da je taj Ilic legenda, kult, najveci stripadžija ovih prostora, a ko ga ne pozna ili nije cuo za njega, totalni neznalica. A ovi prikazani crteži nisu loši a nisu ni nešto posebno. Jeste li sigurni da ovaj topic nije otvorio sam Mirko Ilic :)

No one gets out of childhood alive.
Go to Top of Page

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 27/03/2006 : 21:23:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message
Pa Ilic jest legenda i domaca strip scena je dosta izgubila onog trenutka kada je on poceo da se bavi dizazniranjem i marketingom... Btw on je danas jedan od najtrazenijih dizajnera u gradu New Yorku

________________________
''Zaboravio sam imena, brojeve telefona, mladeze na bezobraznim mestima, nicega se vise ne secam. Svi pravi mangupi boluju od amnezije...''
Go to Top of Page
Page: of 9 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000