forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Mirko Ilic dizajnira Politikin zabavnik!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 9

CortoMaltese
Average Member



Croatia
792 Posts

Member since 16/03/2003

Posted - 22/03/2006 : 11:41:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit CortoMaltese's Homepage  Send CortoMaltese a Private Message
quote:
Originally posted by Markos


Iskreno, i mene je zacudilo da za njega nikad nisu culi, jer je covjek dosta medijski eksponiran a bilo je govora o njemu na forumu, Boban ga je mislim svojatao kao srpskog autora, nemam pojma je li marlowe u tome sudjelovao, ali lako je provjeriti. No, i dalje mislim da to nema nikakve veze sa organizacijom festivala.




Naravno da nema. Ja mogu biti isto tako dobar npr. nogometni trener iako nisam nikad cuo za npr. Hiddinka, ali nekako sam ocekivao od ljudi koji su "unutra", da znaju za te stvari. Ma, to je totalno nebitno, samo me zacudilo da ne znaju za njega.
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 22/03/2006 : 11:46:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
quote:
Originally posted by CortoMaltese

Ma nebitno. Dakako da ima autora koji su puuuno bitniji od Ilica, jer, opet ponavljam, ipak se prekratko bavio stripom, ali samim time sto je bio dio domace scene i pripadnik Novog kvadrata dovoljno je da se zna za njega. Ali to je samo moje misljenje...


Nisam previse upoznat sa domacom scenom, nazalost, tek u novije vrijeme saznajem vise podataka.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 22/03/2006 : 11:48:21  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
nisam ni ja cuo za njega. samo za Momira i Sašu (i za ovog nisam siguran):)

deco klonite se kladionica
Go to Top of Page

etmgosa
Senior Member



1731 Posts

Member since 15/07/2002

Posted - 22/03/2006 : 11:48:56  Show Profile Show Extended Profile  Send etmgosa a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by marlowe

quote:
Originally posted by CortoMaltese

I ja sam se zacudio nad tim. Vjerovatno ne bi ni komentirao da je to napisao neki drugi, ali kad sam vidio da je Gaston u pitanju, stvarno sam se zacudio. Nije Ilic ostavio neki dublji trag u stripu, al je bio istaknuti clan Novoga kvadrata - i to je vec dovoljno... A mozda i nije, nemam pojma, mozda imam iskrivljenu sliku. Ipak, jos uvijek mislim da, kako je marlowe naveo, covjek koji organizira festival stripa ( nemoj ovo protumaciti kao provokaciju ) i koji se bavi izdavastvom, treba znati za Mirka Ilica. I na ovom forumu se vec pricalo o njemu, ako se ne varam. Cak su i svadje izbijale, jer ga svojataju i Srbi ( zbog porijekla) i Hrvati ( zbog cinjenice da je zivio i radio u Zagrebu ).



ne, corto. provokacija je samo kad ja nesto napisem.
a ti markose si poseban biser. ti si cuo za ilica ali nisi procitao nijedan njegov strip, sto znaci da je pored tebe neopazeno prosla fantasticna antologija Hrvatski poslijeratni strip (koju, ne sumnjam posedujes, i to verovatno "glancer", ali je nikada nisi ni otvorio a kamoli malo citao sta tamo ima), yu stripovi, vidici, poleti i ritmovi, pitanja i gomile odlicnih stvari. bah!
no, why do I even bother...

___________
"In my Havana cabana I'll eat something sweet like banana..."


Ne, nemam hrvatski poslijeratni strip, uopce. Jako malo domaceg stripa prije devesetih imam. Imam Patak i nekoliko maurovicevih albuma. Od novog kvadrata imam samo Kuncov album Sjena, nedavno izdan, te Devliceve huljice. Prolistao sam Mesicevu monografiju. Kad sam ja bio dijete, citao sam Alan Forda, ZS i LMS, malo Stripoteku, kao i svi drugi. Yu strip nikad nisam vidio prije '01 (a malo toga unutra me je odusevilo, kad sam listao, Kerac i njegova Cat Claw su mi dobre, te Janjetov - za kojeg sam prvi put cuo prije CRS-a gdje je bio gost, zamisli sramote!). Vidici? Ista stvar. Polet? Ritam? Moja generacija to nije citala. Dadina jos manje jer je on jos mladji. Imam zelju da to vidim i procitam, ali to je tesko nabaviti, ne stignem, a iskreno, i nije da me sad bas toliko zanima, da ne mogu zivjeti bez toga. Imam toliko novih stvari koje me zanimaju pa ih ne stignem sve na vrijeme procitati. Trencovi albumi, koji je sad Bookglobe izdao, me nisu privukli. Crtez mi se ne svidja i odbija me. Dobro, on nije novi kvadrat, ali svejedno.
Ako sam ja tebi zbog toga biser, to je tvoj problem. Ti bi mi trebao biti mjerilo po kojem bi se trebao ravnati i ako nisam procitao strip koji ti nisi procitao onda nisam dovoljno vrijedan stripofil? Koliko li samo ja autora i svjetski priznatih remek djela znam za koje ti nisi nikad cuo, a kamoli procitao njihove stripove?

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



Izgleda ne citate linkove koje ostavljam, pa postavljam ponovo:

http://www.popboks.com/intervju/mirkoilic.shtml

Primjeticete na lijevoj strani traku sa (javascript) linkovima na Dzuboks arhivu, Ritam arhivu itd. Malo prosarajte po brojevima. Oni koji su to citali, prisjetice se mladosti. Oni koji nisu (kao Markos), mogu vidjeti sta smo mi (malo stariji ) citali u mladosti.

Na naslovnoj strani Ritma broj 1 (pored ostalih prepoznatljivih lica) je i Corto Maltese.

Inace, Mirko Ilic uopste nije vrijedan ovolike price (makar ne u kontekstu stripa), mada mu je interview na ovom linku simpatican ("Vrlo cesto crtam sebe kao negativnu pojavu. Primetio sam da cure uvek završe sa negativcima." )

Go to Top of Page

dugapuška
Junior Member



Bosnia and Herzegovina
429 Posts

Member since 17/10/2003

Posted - 22/03/2006 : 18:19:57  Show Profile Show Extended Profile  Send dugapuška a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Yu strip nikad nisam vidio prije '01 (a malo toga unutra me je odusevilo, kad sam listao, Kerac i njegova Cat Claw su mi dobre, te Janjetov - za kojeg sam prvi put cuo prije CRS-a gdje je bio gost, zamisli sramote!).




Sad me podsjeti da sam ti dao skenove naslovnica Yu stripa (doduse ne sve) koje jos nisu stavljene na sajt?
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29262 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 22/03/2006 : 19:45:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Hm, pogledat cu po disku...

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

zizanon
Senior Member



Croatia
1523 Posts

Member since 21/11/2003

Posted - 22/03/2006 : 19:59:57  Show Profile Show Extended Profile  Send zizanon a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

Hvala na slikama!


...uvijek na usluzi,a evo još i clanak iz globusa isto iz 1999. da zaokružimo pricu...

http://img146.imageshack.us/my.php?image=kvadraturakruga018fj.jpg][/URL]
[URL=http://img300.imageshack.us/my.php?image=kvadraturakruga021vo.jpg][/URL]


motel, money, murder, madness
let's change the mood from glad to sadness
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 23/03/2006 : 09:08:11  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Evo da i ja priznam da dosad nisam cuo za Mirka Ilica... Cak niti dosad nisam procitao topic (dosad!). Sjecam se da sam nekad volio gledati naslovnice tog casopisa Danas kad je vec nažalost bio politicki casopis.

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 23/03/2006 : 15:52:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
quote:
Originally posted by marlowe

onda, izgleda, još nisi procitao ove silne tekstove što ljudi postavljaju. šteta.



To je moguca opcija. A moguce je i da ti ne znas bas previse dobro tko su Pero Panjkovic i Maksim Mrvica, opet ponavljam, svaki u svojoj krajnosti glazbenog izricaja, da bi mogao ocjenjivati je li moja usporedba pogodjena ili ne.

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 23/03/2006 : 16:16:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
quote:
Originally posted by CortoMaltese

I ja sam se zacudio nad tim. Vjerovatno ne bi ni komentirao da je to napisao neki drugi, ali kad sam vidio da je Gaston u pitanju, stvarno sam se zacudio. Nije Ilic ostavio neki dublji trag u stripu, al je bio istaknuti clan Novoga kvadrata - i to je vec dovoljno... A mozda i nije, nemam pojma, mozda imam iskrivljenu sliku. Ipak, jos uvijek mislim da, kako je marlowe naveo, covjek koji organizira festival stripa ( nemoj ovo protumaciti kao provokaciju ) i koji se bavi izdavastvom, treba znati za Mirka Ilica. I na ovom forumu se vec pricalo o njemu, ako se ne varam. Cak su i svadje izbijale, jer ga svojataju i Srbi ( zbog porijekla) i Hrvati ( zbog cinjenice da je zivio i radio u Zagrebu ).



Javit cu ti kada mi prvi put u procesu bilo izdavastva, bilo organizacije festivala zatreba bilo sto vezano za Mirka Ilica. I ne brini. Ni dizajnerski mi nece zatrebati. Covjeku svaka cast ali Melina je tu najbolja.



And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47035 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 23/03/2006 : 17:43:06  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
nisan ni ja do ovog topica cua za Mirka Ilica

inner fear your worst enemy
Go to Top of Page

zizanon
Senior Member



Croatia
1523 Posts

Member since 21/11/2003

Posted - 23/03/2006 : 18:42:06  Show Profile Show Extended Profile  Send zizanon a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

Evo da i ja priznam da dosad nisam cuo za Mirka Ilica... Cak niti dosad nisam procitao topic (dosad!). Sjecam se da sam nekad volio gledati naslovnice tog casopisa Danas kad je vec nažalost bio politicki casopis.

Wealth beyond measure, outlander...

ma ko prizna pola mu se prašta, nego Danas je po defaultu i bio informativno-politicki magazin...
http://www.blog.hr/print/?id=1620577549

motel, money, murder, madness
let's change the mood from glad to sadness
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
7769 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 23/03/2006 : 23:59:49  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message
Mnogi nesporazumi, svade i svadice, (ne)namerne provokacije i vredanja dolaze iz razloga postojanja (i suceljavanja) dve grupe ljubitelja stripa na ovom sajtu: onih koje zanima strip u celini i onih koje zanima samo deo - u ovom slucaju boneli produkcija.

U tom smislu:
1. Nije cudno (ne upotrebljavam rec sramota, jer nije primerena)da ljubitelj bonelija ne zna ko je Mirko Ilic, jer to izlazi iz sfere nj. osnovnih interesovanja!
2. Nijedan ljubitelj stripa u celini ne treba da se cudi zbog toga, jer je to sasvim normalno, kao da na primer jedan ljubitelj (samo) americkog superherojskog stripa ne zna ko je, recimo, Bilal!
3. Cak iako je neko ljubitelj stripa u celini, a želeo bi biti strip poznavalac, nije cudno da ne zna ko je M. Ilic, ako je još mlad - ima vremena naucice, niko se nije rodio sa svim znanjem!
4. Ali ako neko sebe smatra poznavaocem stripa u celini (nije dovoljno da je samo ljubitelj), što obuhvata i domacu strip scenu, onda on mora da zna ne samo za Ilica nego za svakogpoznatog i afirmisanog crtaca sa ovih prostora i mnogo manje znacajnog od M.I.

U protivnom on nije poznavalac.(Možda je na dobrom putu da bude!)


U vezi s prethodnim nije dovoljno reci - u mojoj generaciji se nisu citali ti stripovi, pa zato ne znam. Ako postoji interesovanje - prepreke nestaju.
U mojoj generaciji se nisu gledali stari holivudski filmovi, pa to nije sprecilo mene da odgledam vecinu znacajnih filmskih klasika, jer me je to interesovalo.
Ali, opet, ako nekog zanima samo savremeni horor film - pa šta. To je njegovo interesovanje.
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 24/03/2006 : 01:17:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Ti si dotakao srz svega, citanje Bonellijevih, iskljucivo bonellijevih stripova
je zatupilo ljude pa ne znaju niti najosnovnije i najbitnije stvari kada se prica o stripovima,
dakle lik i djela gospodina Ilica...ono sto je Hugh Hefner za Playboy to je Mirko Ilic za strip.
Ali tko ce to glupim bonelijevcima objasniti...
Srecom da "poznavaoci stripa u celini" znaju za Ilica kao sto znaju predpostavljam i za
likove i djela imena poput: Max, Mike van Audenhove, Leo, Karlien de Villiers, Pierre Wazem,
Cyril Pontet, Ito Oogure (oh! great), Takehiko Inoue, Kentaro Miura, Naoki Urasawa...
Tko ne zna ne moze sebe da nazove "poznavaocem stripa u celini" i trk na trazilice po Internetu.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
7769 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 24/03/2006 : 01:34:04  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

Ti si dotakao srz svega, citanje Bonellijevih, iskljucivo bonellijevih stripova
je zatupilo ljude pa ne znaju niti najosnovnije i najbitnije stvari kada se prica o stripovima,
dakle lik i djela gospodina Ilica...ono sto je Hugh Hefner za Playboy to je Mirko Ilic za strip.
Ali tko ce to glupim bonelijevcima objasniti...
Srecom da "poznavaoci stripa u celini" znaju za Ilica kao sto znaju predpostavljam i za
likove i djela imena poput: Max, Mike van Audenhove, Leo, Karlien de Villiers, Pierre Wazem,
Cyril Pontet, Ito Oogure (oh! great), Takehiko Inoue, Kentaro Miura, Naoki Urasawa...
Tko ne zna ne moze sebe da nazove "poznavaocem stripa u celini" i trk na trazilice po Internetu.



Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne



Bonellijevi stripovi ne mogu zatupiti nikoga. Covek sam pravi izbor da li ce ga interesovati Bonelli i ništa drugo ili ne.

Nije isto poznavanje svakog autora u svetu, makar i zanimljivog, kojih ima hiljade i tisuce, i poznavanje domacih autora, koji su u jednom trenutku strip istorije bili medu najpoznatijima - njih ima svega nekoliko desetaka, a poznavanje stvari iz sopstvene sredine bi, po nekim shvatanjima (po nekim ne) trebalo da ima prirodni prioritet.

Edited by - alexts on 24/03/2006 01:35:51
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 24/03/2006 : 01:43:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Da bi netko bio "poznavatelj stripa u celini" nije dovoljno da odlicno pozna domace autore
a malo ili nista zna o nekim autorima koji u svijetu stripa znace puno vise od nekih domacih autora.
Opravdanje za to neznanje sigurno nije to da "poznavanje stvari iz sopsvene sredine ima prioritet".
U tom slucaju doticni je "poznavatelj domaceg stripa" ali ne i stripa u cijelini.


Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
7769 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 24/03/2006 : 01:52:15  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message
quote:
Originally posted by Dado

Da bi netko bio "poznavatelj stripa u celini" nije dovoljno da odlicno pozna domace autore
a malo ili nista zna o nekim autorima koji u svijetu stripa znace puno vise od nekih domacih autora.
Opravdanje za to neznanje sigurno nije to da "poznavanje stvari iz sopsvene sredine ima prioritet".
U tom slucaju doticni je "poznavatelj domaceg stripa" ali ne i stripa u cijelini.


Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne


OK
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13122 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 24/03/2006 : 12:26:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
alex, baš bih te fino mogao razjebati ovdje, oboriti ti i preptostavke i zakljucak, i zaplesati ti na grobu nakon što te ismijem, ali sad sam u film-noir-sferama plus puštam da mi oštrica zahrda i fino se ophodim sa diskutantima, baš kao što to društvo traži

no, da skratim, potrefilo ti se pa si nabasao na jedan valjan uvid (iako do njega i od njega kreceš sa pogrešnim pretpostavkama) - razlicite grupe stripomana
(s tim da takvih koje zanima strip u cjelini niti nema, ali ima možda nešto približno tome)
u svakom slucaju, mene strip ne zanima, cak me zanima sve manje, a jedino još što vidim od stripa za mene je bonelli

no, da skratim, ton tvog teksta implicira
1.kao da je biti "poznavatelj stripa" jebackije nego biti bonellijevac
2.kao da se treba težiti biti "poznavatelj stripa"

e vidiš, ovo su dvije zablude, koje su stalan pratitelj vas tzv. "ozbiljnih stripofila" i protežete njihov doseg izvan podrucja koje zapravo obuhvacaju - otud svade i prepirke

sad možeš, u cilju docaravanja opravdanosti tvog gledišta, "obraniti ozbiljne stripove i pokazati kako ih vidiš "nad" bonellijem" (a mogu i ostali, npr. marlowe. može i upliv mcn-a)

Tako je govorio Zagortustra.
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 24/03/2006 : 18:09:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message
quote:
Originally posted by alexts

Mnogi nesporazumi, svade i svadice, (ne)namerne provokacije i vredanja dolaze iz razloga postojanja (i suceljavanja) dve grupe ljubitelja stripa na ovom sajtu: onih koje zanima strip u celini i onih koje zanima samo deo - u ovom slucaju boneli produkcija.

U tom smislu:
1. Nije cudno (ne upotrebljavam rec sramota, jer nije primerena)da ljubitelj bonelija ne zna ko je Mirko Ilic, jer to izlazi iz sfere nj. osnovnih interesovanja!
2. Nijedan ljubitelj stripa u celini ne treba da se cudi zbog toga, jer je to sasvim normalno, kao da na primer jedan ljubitelj (samo) americkog superherojskog stripa ne zna ko je, recimo, Bilal!
3. Cak iako je neko ljubitelj stripa u celini, a želeo bi biti strip poznavalac, nije cudno da ne zna ko je M. Ilic, ako je još mlad - ima vremena naucice, niko se nije rodio sa svim znanjem!
4. Ali ako neko sebe smatra poznavaocem stripa u celini (nije dovoljno da je samo ljubitelj), što obuhvata i domacu strip scenu, onda on mora da zna ne samo za Ilica nego za svakogpoznatog i afirmisanog crtaca sa ovih prostora i mnogo manje znacajnog od M.I.

U protivnom on nije poznavalac.(Možda je na dobrom putu da bude!)


U vezi s prethodnim nije dovoljno reci - u mojoj generaciji se nisu citali ti stripovi, pa zato ne znam. Ako postoji interesovanje - prepreke nestaju.
U mojoj generaciji se nisu gledali stari holivudski filmovi, pa to nije sprecilo mene da odgledam vecinu znacajnih filmskih klasika, jer me je to interesovalo.
Ali, opet, ako nekog zanima samo savremeni horor film - pa šta. To je njegovo interesovanje.




Generalno, slazem se s ovakvim postavljanjem stvari.

Naime, sebe ne smatram bonnelijevcem, dapace, no osnova moga interesa prema stripu je to sto odredjene stripove - poput Gastona, Blueberryja, MMa, Alana Forda, Grunge genetike, Bonea, 100 metaka, Corta, NNa, Asterixa, Lucky Lukea, KPa, MVa (i jos mnoge druge koji mi sad trenutno ne padaju na pamet) - obozavam.

Ne smatram se velikim poznavateljem stripa - bilo parcijalno ili u cjelini - i to mi apsolutno nije prioritet. Prioritet mi je gustati u onome sto volim, a to je citanje odredjenih stripova. Osobno, mislim kako na ovom forumu ima na stotine boljih poznavatelja stripa od mene i to mi je sasvim normalno.

E sad, ukoliko me pitate kako svi ti veliki i mali teoreticari stripovne umjetnosti (cast izuzecima) nisu uspjeli organizirati festival stripa, a Dado i ja jesmo - moj odgovor je da ne znam. Jedino objasnjenje je da za organizirati festival stripa i izdati neke stripove nije dovoljno samo znati napamet naucenu razliku u Magnusovom stilu crtanja iz razdoblja "Kuce duhova" i "Cirkusa" ili lamentirati i do prostih faktora secirati napamet naucene razlike u crtackom izricaju Girauda od onog u Moebiusa.

Meni je strip zabava, obozavam ga i tako se prema njemu odnosim. Valjda je to dobar recept ukoliko se zeli bilo sto napraviti u bilo kojoj sferi zivota. Naravno, uz jebacku kolicinu rada i muke.

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 24/03/2006 : 19:11:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
E sad, poznavatelj stripa kao;
(1) onaj tko zna punooo stripova, puno crtaca, puno scenarista
(2) ili onaj tko poznaje, razumije esenciju, bit stripova

Sebe stavljam pod 2.




in the evidence of its brilliance
Go to Top of Page

prof.Zorn
Starting Member

60 Posts

Member since 20/02/2006

Posted - 25/03/2006 : 15:39:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit prof.Zorn's Homepage  Send prof.Zorn a Private Message
S tim što su ovi pod 1. cak i veci papci od Betmena.

Samo nadrogiran jarac je mrtav jarac
Go to Top of Page

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 25/03/2006 : 20:11:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message
evo par Mirkovih kratkih strpova iz Spunka...




________________________
"Nicega se vise ne secam. Svi pravi mangupi boluju od amnezije..."

Edited by - Duh_koji_hoda on 25/03/2006 20:12:23
Go to Top of Page

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 25/03/2006 : 20:18:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message


________________________
"Nicega se vise ne secam. Svi pravi mangupi boluju od amnezije..."
Go to Top of Page

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 25/03/2006 : 20:21:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message


________________________
"Nicega se vise ne secam. Svi pravi mangupi boluju od amnezije..."
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 25/03/2006 : 20:47:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message
užasan crtež

Ova ruka kaže ti da staneš i zamisliš se nad svojim rukama...
Go to Top of Page
Page: of 9 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000