forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Bosanske Basne & Presveto Srce
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

Markos
Webmaster



Croatia
29208 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 31/01/2007 : 22:30:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by blueberry

Ne volim kada se stripovi izdaju c/b kada je u original u boji...
To me podsjeca na stripoteke kamo su objavljivali samo c/b verzije stripova.

Kada pogledaš ovu tablu:
http://www.bulledair.com/index.php?rubrique=planche&album=coeur_couronne1
Janjetov Zoran odradio je odlican posao ne može se usporediti sa c/b...crtež je za klasu bolji-dobiva na dubini i ljepoti.
Ukratko,ovakvo izdanje nije autenticno.


Original je crno bijeli, jer ga je tako moebius nacrtao. I objavljeno je i u C/B verziji u francuskoj, i mene je vise dojmio c/b crtez nego boja i odlucio sam raditi c/b. Mebijusov crtez postaje za klasu bolji sa bojom? Ma...
Cekaj, to si zakljucio na osnovu jedne jedine table? Ova tabla meni nije bog zna sto, ok je, ali nije nista posebno. Poslije je puno gore, ima onaj tip kolora koji se meni jako ne svidja, kao i u bluberryju - obojaju cijeli kadar u dvije boje - prvi plan jednom, a drugi plan drugom bojom. I to je onda kao kolor i to je kao dobro? Dobro, nekome mozda je, meni nije, dapace. Ja bih npr. vrlo rado imao Bluberryja u c/b. Vrlo, vrlo rado.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 31/01/2007 : 22:34:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message
Meni se takodje dopada kolor... i ovde, a i na Inkalu... a to je iz prostog razloga sto su to dosta zivopisni stripovi i nije isti osecaj kad se cita u boji ili crno-belo... ali sta je tu je...

________________________
''Zaboravio sam imena, brojeve telefona, mladeze na bezobraznim mestima, nicega se vise ne secam. Svi pravi mangupi boluju od amnezije...''
Go to Top of Page

blueberry
Average Member



Croatia
526 Posts

Member since 30/03/2006

Posted - 31/01/2007 : 22:39:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit blueberry's Homepage  Send blueberry a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by blueberry

Ne volim kada se stripovi izdaju c/b kada je u original u boji...
To me podsjeca na stripoteke kamo su objavljivali samo c/b verzije stripova.

Kada pogledaš ovu tablu:
http://www.bulledair.com/index.php?rubrique=planche&album=coeur_couronne1
Janjetov Zoran odradio je odlican posao ne može se usporediti sa c/b...crtež je za klasu bolji-dobiva na dubini i ljepoti.
Ukratko,ovakvo izdanje nije autenticno.


Original je crno bijeli, jer ga je tako moebius nacrtao. I objavljeno je i u C/B verziji u francuskoj, i mene je vise dojmio c/b crtez nego boja i odlucio sam raditi c/b. Mebijusov crtez postaje za klasu bolji sa bojom? Ma...
Cekaj, to si zakljucio na osnovu jedne jedine table? Ova tabla meni nije bog zna sto, ok je, ali nije nista posebno. Poslije je puno gore, ima onaj tip kolora koji se meni jako ne svidja, kao i u bluberryju - obojaju cijeli kadar u dvije boje - prvi plan jednom, a drugi plan drugom bojom. I to je onda kao kolor i to je kao dobro? Dobro, nekome mozda je, meni nije, dapace. Ja bih npr. vrlo rado imao Bluberryja u c/b. Vrlo, vrlo rado.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy


Gledajuci c/b table imam osjecaj kao i kod Comanche od Marketprinta da je crtano za naknadno koloriranje.Puno bijelog i malo tuša.Za mene vrijedi c/b crtež koji je filigranski i gusto crn poput Magnusa,Ortiza...
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29208 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 31/01/2007 : 22:40:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Inkal je druga stvar. Da je presveto srce radjeno kao inkal, onda ok, jer u inaklu gotovo da i nema crne plohe, samo ciste linije. Ali ovo je radjeno mjesavinom Giraud/Moebius stilova i prva dva albuma su punokrvni crno bijeli strip, gdje je pobijedio Giroud. Treci album je cisti Moebius. Ali dobro, ako vam se ne svidja, nemojte kupiti, to je bar lako. Mozda netko objavi kolor verziju, ja svakako necu.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

marlowe
Advanced Member



Serbia
4279 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 31/01/2007 : 22:43:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit marlowe's Homepage  Send marlowe a Private Message
Naravno da je crtano za kolor. Album je originalno i izasao u koloru, odnosno sva tri albuma.
Postoji i izdanje u c/b, ali treba reci da to nije album vec dzepno, jeftino, izdanje, slicno onom bestseleru, i to je izaslo deceniju kasnije.
I da. Bluberi u c/b moze se naci u Stripotekama. Jeftino.

___________
"In my Havana cabana I'll eat something sweet like banana..."
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 31/01/2007 : 22:43:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Inkal je druga stvar. Da je presveto srce radjeno kao inkal, onda ok, jer u inaklu gotovo da i nema crne plohe, samo ciste linije. Ali ovo je radjeno mjesavinom Giraud/Moebius stilova i prva dva albuma su punokrvni crno bijeli strip, gdje je pobijedio Giroud. Treci album je cisti Moebius. Ali dobro, ako vam se ne svidja, nemojte kupiti, to je bar lako. Mozda netko objavi kolor verziju, ja svakako necu.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy

Sigurno se nece nitko buniti ako ga dobije na poklon u nagradnoj igri Kad objavljujete rezultate?
Go to Top of Page

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 31/01/2007 : 22:46:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message
quote:
Originally posted by marlowe

Naravno da je crtano za kolor. Album je originalno i izasao u koloru, odnosno sva tri albuma.
Postoji i izdanje u c/b, ali treba reci da to nije album vec dzepno, jeftino, izdanje, slicno onom bestseleru, i to je izaslo deceniju kasnije.
I da. Bluberi u c/b moze se naci u Stripotekama. Jeftino.

___________
"In my Havana cabana I'll eat something sweet like banana..."



taj B&W integral je u formatu u kom su koda nas bili piratski trejdovi...

________________________
''Zaboravio sam imena, brojeve telefona, mladeze na bezobraznim mestima, nicega se vise ne secam. Svi pravi mangupi boluju od amnezije...''
Go to Top of Page

blueberry
Average Member



Croatia
526 Posts

Member since 30/03/2006

Posted - 31/01/2007 : 22:47:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit blueberry's Homepage  Send blueberry a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Inkal je druga stvar. Da je presveto srce radjeno kao inkal, onda ok, jer u inaklu gotovo da i nema crne plohe, samo ciste linije. Ali ovo je radjeno mjesavinom Giraud/Moebius stilova i prva dva albuma su punokrvni crno bijeli strip, gdje je pobijedio Giroud. Treci album je cisti Moebius. Ali dobro, ako vam se ne svidja, nemojte kupiti, to je bar lako. Mozda netko objavi kolor verziju, ja svakako necu.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy


Ne radi se o tome da mi se ne svida.Sreca da se kod nas objavio integral takvim majstora stripa.Rad se o tome da nije autenticno originalu.Tražio sam malo po francuskim striparnicama ali nisam vidio C/b verziju.Imaš li možda link?
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29208 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 31/01/2007 : 22:50:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Naravno da je crtano za kolor, ali je crtano tako da funkcionira bez kolora, kao sto rekoh. Nemam tu kod sebe skenove, ali mogu sutra okaciti pa usporedite, c/b i kolor.
Nije izaslo deceniju kasnije nego je izaslo par godina nakon izlaska zadnjeg albuma kao integral. BTW, kolornih albuma francuzi uopce nemaju, vjerojatno nemaju ni materijale, imaju samo taj C/B integral.

C/B Blueberry iz stripoteke nije bas sinonim kvalitetnog izdanja.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29208 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 31/01/2007 : 22:51:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by blueberry

quote:
Originally posted by Markos

Inkal je druga stvar. Da je presveto srce radjeno kao inkal, onda ok, jer u inaklu gotovo da i nema crne plohe, samo ciste linije. Ali ovo je radjeno mjesavinom Giraud/Moebius stilova i prva dva albuma su punokrvni crno bijeli strip, gdje je pobijedio Giroud. Treci album je cisti Moebius. Ali dobro, ako vam se ne svidja, nemojte kupiti, to je bar lako. Mozda netko objavi kolor verziju, ja svakako necu.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy


Ne radi se o tome da mi se ne svida.Sreca da se kod nas objavio integral takvim majstora stripa.Rad se o tome da nije autenticno originalu.Tražio sam malo po francuskim striparnicama ali nisam vidio C/b verziju.Imaš li možda link?



http://www.humano.com/catalogue/fiche_catal.php?page=fiche_tome&id=35169

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

blueberry
Average Member



Croatia
526 Posts

Member since 30/03/2006

Posted - 31/01/2007 : 23:02:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit blueberry's Homepage  Send blueberry a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by blueberry

quote:
Originally posted by Markos

Inkal je druga stvar. Da je presveto srce radjeno kao inkal, onda ok, jer u inaklu gotovo da i nema crne plohe, samo ciste linije. Ali ovo je radjeno mjesavinom Giraud/Moebius stilova i prva dva albuma su punokrvni crno bijeli strip, gdje je pobijedio Giroud. Treci album je cisti Moebius. Ali dobro, ako vam se ne svidja, nemojte kupiti, to je bar lako. Mozda netko objavi kolor verziju, ja svakako necu.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy


Ne radi se o tome da mi se ne svida.Sreca da se kod nas objavio integral takvim majstora stripa.Rad se o tome da nije autenticno originalu.Tražio sam malo po francuskim striparnicama ali nisam vidio C/b verziju.Imaš li možda link?



http://www.humano.com/catalogue/fiche_catal.php?page=fiche_tome&id=35169

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy


Molim objasni razliku u tablama sa francuskog sitea:
http://www.humano.com/v3/prod_illustrations/Folle_T1___28.jpg
i skena sa www.fibra.hr stranica 28.Djeluje nedovršeno u odnosu kako je prikazano na francuskom siteu.
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8230 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 31/01/2007 : 23:50:02  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message
Procitao sam oba Fibrina albuma iz edicije Orka, i imam samo hvale.

Presveto srce je pun pogodak, zaista sam uzivao u njemu proslonedeljno prepodne.
S druge strane, Bosanske basne su najslabiji Lavricev album koji sam do sada citao (a procitah Rdeci alarm, Slepo Solnce i Ekstremne sportove). Ne, ne mislim da je album tendenciozan i antisrpski, jednostavno mi je plitak. A mozda sam i ja zasicen sa ratnim temama, ko zna... Graficki je odradjen perfektno, kao uostalom i ostali Lavricevi albumi.

Kad ce nova dva izdanja u Orki, Markose? Da dzaba ne pitam i koja;)

Cuvajte, cedo moje milo, jezik kao zemlju. Rec se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tudu rec u svoja usta. Uzmeš li tudu rec, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potudio.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29208 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 01/02/2007 : 09:29:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by blueberry

quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by blueberry

quote:
Originally posted by Markos

Inkal je druga stvar. Da je presveto srce radjeno kao inkal, onda ok, jer u inaklu gotovo da i nema crne plohe, samo ciste linije. Ali ovo je radjeno mjesavinom Giraud/Moebius stilova i prva dva albuma su punokrvni crno bijeli strip, gdje je pobijedio Giroud. Treci album je cisti Moebius. Ali dobro, ako vam se ne svidja, nemojte kupiti, to je bar lako. Mozda netko objavi kolor verziju, ja svakako necu.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy


Ne radi se o tome da mi se ne svida.Sreca da se kod nas objavio integral takvim majstora stripa.Rad se o tome da nije autenticno originalu.Tražio sam malo po francuskim striparnicama ali nisam vidio C/b verziju.Imaš li možda link?



http://www.humano.com/catalogue/fiche_catal.php?page=fiche_tome&id=35169

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy


Molim objasni razliku u tablama sa francuskog sitea:
http://www.humano.com/v3/prod_illustrations/Folle_T1___28.jpg
i skena sa www.fibra.hr stranica 28.Djeluje nedovršeno u odnosu kako je prikazano na francuskom siteu.


Cekaj, ti se salis, ili sta?

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29208 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 01/02/2007 : 09:40:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by prozirna senka

Procitao sam oba Fibrina albuma iz edicije Orka, i imam samo hvale.

Presveto srce je pun pogodak, zaista sam uzivao u njemu proslonedeljno prepodne.
S druge strane, Bosanske basne su najslabiji Lavricev album koji sam do sada citao (a procitah Rdeci alarm, Slepo Solnce i Ekstremne sportove). Ne, ne mislim da je album tendenciozan i antisrpski, jednostavno mi je plitak. A mozda sam i ja zasicen sa ratnim temama, ko zna... Graficki je odradjen perfektno, kao uostalom i ostali Lavricevi albumi.

Kad ce nova dva izdanja u Orki, Markose? Da dzaba ne pitam i koja;)


I marlowe je rekao da mu je "dosta vise tih ratnih stripova", pretpostavljam iz slicnih razloga kao i ti, s tim da on vjerojatno misli da je antisrpski, kao i vecina Srba koji su ga procitali, ali to je njihov problem - meni je to prilicno realno oslikano lice i nalicje rata. To sto su Srbi ispali negativci - pa, za to vam nije Lavric kriv... Mada, mislim kako se u stripu ne radi o tome tko je kriv, nego se radi o besmislenosti i apsurdu rata - to nije strip koji istjeruje pravdu i pokazuje prstom na krivce, to je u prvom redu antiratni strip.

No, necu o tome, ja bi se osvrnuo na nesto drugo, koliko je ratnih stripova objavljeno, kad su vam toliko dosadili? Ja znam za 3 - Sarajevo tango, Fax from Sarajevo i Gorazde. Dakle, ovo je 4-ti. Dakle, nije bas da ih ima na tone. I ovaj je jedini kojeg je napravio domaci autor.


Nova Orka ce, nadam se, u 4. mjesecu. Vidjet cemo da li cu stici na vrijeme sve sloziti. Naslove cu objaviti uskoro, kad slozim cijeli program. Fibra trenutno priprema 14 albuma koji trebaju izaci do 1.6, plus sto jos radim na 8 Kenova i novih 12 Magicnih, treba vremena da se to sve napravi.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

marlowe
Advanced Member



Serbia
4279 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 01/02/2007 : 10:17:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit marlowe's Homepage  Send marlowe a Private Message
quote:
Originally posted by Markos
[brI marlowe je rekao da mu je "dosta vise tih ratnih stripova", pretpostavljam iz slicnih razloga kao i ti, s tim da on vjerojatno misli da je antisrpski, kao i vecina Srba koji su ga procitali, ali to je njihov problem - meni je to prilicno realno oslikano lice i nalicje rata. To sto su Srbi ispali negativci - pa, za to vam nije Lavric kriv... Mada, mislim kako se u stripu ne radi o tome tko je kriv, nego se radi o besmislenosti i apsurdu rata - to nije strip koji istjeruje pravdu i pokazuje prstom na krivce, to je u prvom redu antiratni strip.

No, necu o tome, ja bi se osvrnuo na nesto drugo, koliko je ratnih stripova objavljeno, kad su vam toliko dosadili? Ja znam za 3 - Sarajevo tango, Fax from Sarajevo i Gorazde. Dakle, ovo je 4-ti. Dakle, nije bas da ih ima na tone. I ovaj je jedini kojeg je napravio domaci autor.



Pa ti si zaista pacijent. Tezi slucaj, opsednut mnome. Da si zensko jos bi mi i imponovalo, ovako me smara i opterecuje.
I jos volis da lazes na sve strane. Otkaci, nestani, odjebi u skokovima.

___________
"In my Havana cabana I'll eat something sweet like banana..."
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2815 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 01/02/2007 : 10:24:54  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message
quote:
Originally posted by Markos


Nova Orka ce, nadam se, u 4. mjesecu. Vidjet cemo da li cu stici na vrijeme sve sloziti. Naslove cu objaviti uskoro, kad slozim cijeli program. Fibra trenutno priprema 14 albuma koji trebaju izaci do 1.6

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



14 albuma do 1.6.??? Reci da se salis . Ili prisapni malo o cemu se radi...

Jack the Black.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29208 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 01/02/2007 : 10:30:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by marlowe

quote:
Originally posted by Markos
[brI marlowe je rekao da mu je "dosta vise tih ratnih stripova", pretpostavljam iz slicnih razloga kao i ti, s tim da on vjerojatno misli da je antisrpski, kao i vecina Srba koji su ga procitali, ali to je njihov problem - meni je to prilicno realno oslikano lice i nalicje rata. To sto su Srbi ispali negativci - pa, za to vam nije Lavric kriv... Mada, mislim kako se u stripu ne radi o tome tko je kriv, nego se radi o besmislenosti i apsurdu rata - to nije strip koji istjeruje pravdu i pokazuje prstom na krivce, to je u prvom redu antiratni strip.

No, necu o tome, ja bi se osvrnuo na nesto drugo, koliko je ratnih stripova objavljeno, kad su vam toliko dosadili? Ja znam za 3 - Sarajevo tango, Fax from Sarajevo i Gorazde. Dakle, ovo je 4-ti. Dakle, nije bas da ih ima na tone. I ovaj je jedini kojeg je napravio domaci autor.



Pa ti si zaista pacijent. Tezi slucaj, opsednut mnome. Da si zensko jos bi mi i imponovalo, ovako me smara i opterecuje.
I jos volis da lazes na sve strane. Otkaci, nestani, odjebi u skokovima.

___________
"In my Havana cabana I'll eat something sweet like banana..."


Ma tko laze? Ja sam pod nickom simi napisao na ovom istom topicu "Meni je vise muka od politicki angazovanih stripova. Necu to.",a ne ti?


Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

blueberry
Average Member



Croatia
526 Posts

Member since 30/03/2006

Posted - 01/02/2007 : 10:35:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit blueberry's Homepage  Send blueberry a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by blueberry

quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by blueberry

quote:
Originally posted by Markos

Inkal je druga stvar. Da je presveto srce radjeno kao inkal, onda ok, jer u inaklu gotovo da i nema crne plohe, samo ciste linije. Ali ovo je radjeno mjesavinom Giraud/Moebius stilova i prva dva albuma su punokrvni crno bijeli strip, gdje je pobijedio Giroud. Treci album je cisti Moebius. Ali dobro, ako vam se ne svidja, nemojte kupiti, to je bar lako. Mozda netko objavi kolor verziju, ja svakako necu.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy


Ne radi se o tome da mi se ne svida.Sreca da se kod nas objavio integral takvim majstora stripa.Rad se o tome da nije autenticno originalu.Tražio sam malo po francuskim striparnicama ali nisam vidio C/b verziju.Imaš li možda link?



http://www.humano.com/catalogue/fiche_catal.php?page=fiche_tome&id=35169

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy


Molim objasni razliku u tablama sa francuskog sitea:
http://www.humano.com/v3/prod_illustrations/Folle_T1___28.jpg
i skena sa www.fibra.hr stranica 28.Djeluje nedovršeno u odnosu kako je prikazano na francuskom siteu.


Cekaj, ti se salis, ili sta?


Ne šalim se...u fibrinom izdanju ne možeš raspoznat jeli noc ili dan, nema sjena.samo crni rubovi.

Ne vjerujem da su za dvije table na webu išli posebno šrafirat vec je vjerovatno takav cjeli strip.
Go to Top of Page

marlowe
Advanced Member



Serbia
4279 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 01/02/2007 : 10:46:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit marlowe's Homepage  Send marlowe a Private Message
Meni je zaista muka od politicki angazovanih stripova, a lazes ti kada citiras da je marlowe rekao da mu je "dosta tih ratnih stripova". I onda jos spekulises o razlozima. Kako te nije sramota.
Prestani da lazes majmune, odjebi, i uzmi bananu.


___________
"In my Havana cabana I'll eat something sweet like banana..."
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29208 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 01/02/2007 : 11:07:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by marlowe

Meni je zaista muka od politicki angazovanih stripova, a lazes ti kada citiras da je marlowe rekao da mu je "dosta tih ratnih stripova". I onda jos spekulises o razlozima. Kako te nije sramota.
Prestani da lazes majmune, odjebi, i uzmi bananu.


Nisam nista lagao, krivo sam citirao, ok, jer sam tako zapamtio, ali zakljucak je isti. Spekuliranje o razlozima je sasvim izvjesno, to je bar jasno.
Psic donio bananu? Bravo, evo jos jedna kost!

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29208 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 01/02/2007 : 11:25:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by blueberry
Ne šalim se...u fibrinom izdanju ne možeš raspoznat jeli noc ili dan, nema sjena.samo crni rubovi.

Ne vjerujem da su za dvije table na webu išli posebno šrafirat vec je vjerovatno takav cjeli strip.


Cekaj da skinem cijeli sken s weba, pa cu pogledati, izbrisao sam kolorni sken s diska...

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

marlowe
Advanced Member



Serbia
4279 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 01/02/2007 : 11:52:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit marlowe's Homepage  Send marlowe a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

[quote][i]Nisam nista lagao, krivo sam citirao, ok, jer sam tako zapamtio, ali zakljucak je isti.


Nisi lagao, vec si samo krivo citirao. I to je vec peti put kako lazes pa naknadno priznajes, ponekad se "ispricas", a ponekad smo pojedes ono sto se ne jede.
A moja je greska sto se pitam kako te nije sramota.
Pravo pitanje je: Just how stupid can you get, idiot?

___________
"In my Havana cabana I'll eat something sweet like banana..."
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29208 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 01/02/2007 : 12:01:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Daj ne seri. Savrseno je jasno sto si htio reci sa onim postom. Jesam li citirao tocno ili ne, uopce nije bitno, jer poanta je ista. How stupid can I get? Hej, pa ti prijateljujes sa Hodzicem, Bobanom i slicnima, ne ja. Postavljas pitanje krivoj osobi.



Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

deangelis
Junior Member

Croatia
374 Posts

Member since 04/12/2005

Posted - 01/02/2007 : 17:15:54  Show Profile Show Extended Profile  Send deangelis a Private Message
U izboru godine za strip album za prvo mjesto dao sam glas za Presveto srce, mada je bila žestoka konkurencija. Priznajem da bi više volio da je izašao u boji, ali bolje išta nego ništa. MOEBIUS JE ZAKON.
Go to Top of Page

deangelis
Junior Member

Croatia
374 Posts

Member since 04/12/2005

Posted - 01/02/2007 : 17:22:42  Show Profile Show Extended Profile  Send deangelis a Private Message
"Braco" Srbi, znam da istina boli, ali prestanite kenjati po stripovima za koje smatrate da seru protiv vas. Ne morate ih kupovati. Ja znam da kada bi vi objavljivali stripove koje bi mi Hrvati morali citati, da bi radile škare. Nema više Juge i politbiroa. Žao mi je.
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000