forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Pitanje za izdavaca >>>LIBELLUS<<<
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11091 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 04/10/2007 : 12:37:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by dule_car

veci dio njihovih izdanja nece ponovo izdavati- jer nema za koga.



Tocno.

quote:
Originally posted by dule_car
mene osobno zanima samo ken, posto sam se premisljao dali da pocnem kupovati i dok sam se smislio- prodali se prvi brojevi. (da, znam- bas sam bio brz;)) kupio bi ali mi je glupo imati kolekciju od 6 ili 12 broja nadalje...



Ovo mi pomalo ne stoji. Konkretno, trenutno na aukcijama ima dosta Kenova, neki ispod izdavacke cijene. Dakle za nešto propušteno uvik ima vrimena nabaviti. Hoce li biti novca to je drugo pitanje. I nemoj mi reci da u kolekciji imaš sve stripove od broja jedan.
Osim toga uskoro krece reprint Kena 1-6. Ne kažem ni da je to dobro ni loše, jednostavno je tako. Odluka izdavaca a oni koji su propustili mogu ga nabaviti sada u drugom izdanju. Zato, bolje pokupuj ono što još uvik ima od brojeva iz prve serije.

quote:
Originally posted by dule_car
kljucno je sljedece:
prekomjerno kupovanje prvih brojeva u investicijske svrhe ce urusiti prodaju skupljacima koji ne zele pocinjati kolekciju a nemaju mogucnost krenuti od prvog broja (jel je odavno rasprodan),



Ma opet mi ni ovo ne stoji. Ako netko pokupuje više brojeva nije nužno da ce se svi rasprodati po astronomskim cijenama. Možda par komada ali ulaganje u veci broj primjeraka sa nadom da ce postici astronomske cijene je iluzorno. Ista stvar je sa, recimo, preprodavacima karata za utakmice. Danima prije tekme ne bude karata a onda deset minuta prije pocetka mnogi prodaju cak ispod cijene. Dakle, zamislimo kupca veceg broja primjeraka. Ili, ne daj Bože, cilog tiraža. Tko mu garantira da se nece pojaviti novi tiraž od strane izdavaca i sjebat mu racunicu. Recimo kao sada sa Kenovima. Naravno da ce uvik biti onih koji žele baš prvo izdanje i spremni su dati veliki novac ali takvi su malobrojni da bi netko pravija biznis na njima.
U ostalom, znaci li da manjak nekih brojeva starih izdanja iz bivše Juge, automatski znaci odustajanje od sakupljanja nele kolekcije iz tog perioda. Primjer, imaš mogucnost da po NORMALNOJ/TRŽIŠNOJ cijeni nabaviš kolekciju stripova u kojoj fali prvih 6 brojeva, znaci li to da je neceš kupiti?

quote:
Originally posted by dule_car
tako da je moguce da ce se prvi brojevi ponovo izdati.
neka stave oznaku "reprint" i svi zadovoljni.



Hm, ovo mi je u suprotnosti sa pocetkom tvog posta gdje, ispravno, tvrdiš da se nema za koga. Ili možda misliš samo na prve brojeve. No ni to nije tocno jer nisu samo oni rasprodani.
I zašto bi izdavac komplicira. Može im samo pogodovati cinjenica da se pojedina izdanja brzo rasprodaju. Natjerat ce kupce na bržu kupovinu, bit ce brži obrt kapitala, brže ce objavljivati nove brojeve a mooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooožda kapne i koja kuna za ulaganje u nova izdanja.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Trigger
Average Member



Bosnia and Herzegovina
757 Posts

Member since 12/07/2007

Posted - 04/10/2007 : 12:58:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Trigger a Private Message
Ja sam jedan od onih koji su kupili 1 i 2 MM Gigant jos na CRS-u, ali mi nikada nije palo na pamet da kupim bilo koji strip u tirazu od 10 komada kako bi ga kasnije mogao preprodavati. Sve stripove kupujem zbog sebe i svoje licne kolekcije, a obzirom kakvo nam je stanje (i izdavacko i financijsko) i koliko smo propustili fantasticnih stipova u posljednih 15-tak godina protiv sam svakog reprinta luksuznih izdanja kakav je MM Gigant. Reprinti francuskih i belgijskih stripova koji su kod nas izlazili u razlicitim revijama zasluzuju svoje luksuzne reprinte, ali ne i izdanja koja su se pojavila prije 2 godine...

I kad ce Bob Morane u integralima?
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 04/10/2007 : 13:32:41  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by dule_car
mene osobno zanima samo ken, posto sam se premisljao dali da pocnem kupovati i dok sam se smislio- prodali se prvi brojevi. (da, znam- bas sam bio brz;)) kupio bi ali mi je glupo imati kolekciju od 6 ili 12 broja nadalje...



Ovo mi pomalo ne stoji. Konkretno, trenutno na aukcijama ima dosta Kenova, neki ispod izdavacke cijene. Dakle za nešto propušteno uvik ima vrimena nabaviti. Hoce li biti novca to je drugo pitanje. I nemoj mi reci da u kolekciji imaš sve stripove od broja jedan.
Osim toga uskoro krece reprint Kena 1-6. Ne kažem ni da je to dobro ni loše, jednostavno je tako. Odluka izdavaca a oni koji su propustili mogu ga nabaviti sada u drugom izdanju. Zato, bolje pokupuj ono što još uvik ima od brojeva iz prve serije.


kod mene je ista situacija kao i kod duleta, ne zelim poceti sa skupljanjem kena dok ne nabavim pre brojeve. Koliko sam uspio shvatiti kroz Kena se proteže neki kontinuitet kroz sve epizode...

pr. sta onda nije malo bezveze citati prvo epizode u kojima se Ken ponovo vraca kuci pa tek onda nakon 1-2 godine citati kako tek odlazi od kuce? pretpostavljam da kontinuitet nije bezvez, jelda?

PS. sve sto skupljam i sto me zanima imam od prvog broja... osim MM giganta , ali i to ce s vremenom doci...
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 04/10/2007 : 13:38:31  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by darkwoodaxe
...Veca cijena nije problem, tko danas daje 150-250 kuna za te brojeve prava sitnica je dati 75.


necemo sada pretjerivati sa visom cijenom... ti kao da pozivas ljude da te pljackaju...

"inace izdanje kosta 60kuna, ali eto ja cu vam dat 75 kn, ma sta 75, ma evo vam 100...."
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29262 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 04/10/2007 : 13:46:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Ken reprint ce vjerojatno kostati 70 kuna. Ako je to nekome pljacka, ne mora kupiti, ja nemam sto drugo reci.

Trouble will find me
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 04/10/2007 : 13:55:41  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Cena je sasvim pristojna.

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11091 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 04/10/2007 : 14:02:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by wanderer
kod mene je ista situacija kao i kod duleta, ne zelim poceti sa skupljanjem kena dok ne nabavim pre brojeve. Koliko sam uspio shvatiti kroz Kena se proteže neki kontinuitet kroz sve epizode...



Nismo pricali o kontinuitetu, vec o kolekciji. Ocito ti nije stalo do odredene kolekcije ( ne nužno Kena ) ako riskiraš da cekajuci prvih 6 brojeva propustiš narednih 6 ili 66. Jel' tako?

quote:
Originally posted by wanderer
pr. sta onda nije malo bezveze citati prvo epizode u kojima se Ken ponovo vraca kuci pa tek onda nakon 1-2 godine citati kako tek odlazi od kuce? pretpostavljam da kontinuitet nije bezvez, jelda?



Oh, pa dobro kod Kena kontinuitet postoji i bitan je ali opet ima logicnih brejkova od kojih bi se prica mogla pratiti dalje ili citati zasebno. Evo ide reprint prvih 6. Znaci li da ceš sad kupiti i ostatak?

quote:
Originally posted by wanderer
PS. sve sto skupljam i sto me zanima imam od prvog broja... osim MM giganta , ali i to ce s vremenom doci...



Dakle nemaš SVE ali ce i to s vrimenom doci, baš sam to i naglasija u mom postu ranije. Da si pažljivije procita vidija bi kako stojim na tezi da ako ti je nešto bitno i želiš to kupovat ceš pa makar od broja 7 jer se nadaš kompletiranju. Dakle sve je nabavljivo, pa i taj MM kojeg nemaš. Iskreno, bi li odusta od kupnje narednih brojeva MMG da je prisutan kontinuitet kao kod Kena? Iako ne možemo govoriti da kod Marija ne postoji kontinuitet.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

HC
Average Member



Croatia
942 Posts

Member since 28/11/2006

Posted - 04/10/2007 : 14:11:09  Show Profile Show Extended Profile  Send HC a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Ken reprint ce vjerojatno kostati 70 kuna.

Ako je manji tiraž onda je ok cijena, a ako nije cemu onda 10kn više?
Go to Top of Page

darkwoodaxe
Senior Member



Croatia
1202 Posts

Member since 23/10/2006

Posted - 04/10/2007 : 14:21:02  Show Profile Show Extended Profile  Send darkwoodaxe a Private Message
quote:
Originally posted by wanderer

quote:
Originally posted by darkwoodaxe
...Veca cijena nije problem, tko danas daje 150-250 kuna za te brojeve prava sitnica je dati 75.


necemo sada pretjerivati sa visom cijenom... ti kao da pozivas ljude da te pljackaju...

"inace izdanje kosta 60kuna, ali eto ja cu vam dat 75 kn, ma sta 75, ma evo vam 100...."



mogu samo ponoviti, 70 kuna (cak ni 75) je sitnica prema deracini na aukcijama, bolje je skuplje platiti novi, nego 398 kuna dati za second hand (my name is no...mr.no)


Till I Collapse

Edited by - darkwoodaxe on 04/10/2007 14:22:17
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 04/10/2007 : 14:22:49  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Ken reprint ce vjerojatno kostati 70 kuna. Ako je to nekome pljacka, ne mora kupiti, ja nemam sto drugo reci.


OK je cijena za Kena, nije to pljacka - znao sam da ce zvucati kao da sam mislio konkretno na kena
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29262 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 04/10/2007 : 14:23:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Naravno da ce tiraz biti bar upola manji.

Trouble will find me
Go to Top of Page

no1
Senior Member



Croatia
1322 Posts

Member since 16/06/2005

Posted - 04/10/2007 : 14:25:45  Show Profile Show Extended Profile  Send no1 a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Vjerojatno je neisplativo raditi 500, ali moze se napraviti recimo 200, 250. Eventualno malo dignuti cijenu i tako smanjiti rizik.



To bi bilo odlicno kad bi izdavaci imali sluha.
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 04/10/2007 : 14:31:47  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by Renky
Nismo pricali o kontinuitetu, vec o kolekciji. Ocito ti nije stalo do odredene kolekcije ( ne nužno Kena ) ako riskiraš da cekajuci prvih 6 brojeva propustiš narednih 6 ili 66. Jel' tako?


da, rijec je bila o kolekciji koja pociva na kontinuitetu, barem koliko sam ja shvatio iz pricanja ostalih koji prate Kena, pa sam zato naveo primjer Kena... a i ostali brojevi Kena ne bi trebali biti tesko nabavljivi, eventualno 7-12, ali je neko rekao da ce se i to reprintati

quote:
Originally posted by Renky
Oh, pa dobro kod Kena kontinuitet postoji i bitan je ali opet ima logicnih brejkova od kojih bi se prica mogla pratiti dalje ili citati zasebno. Evo ide reprint prvih 6. Znaci li da ceš sad kupiti i ostatak?


kupit cu prvih 6, procitati, ako mi se svidi, kupit cu i ostatak...
ako mi se ne svidi, ostat cu na tih 6 i Ken me vise ne zanima...

quote:
Originally posted by Renky
Dakle nemaš SVE ali ce i to s vrimenom doci, baš sam to i naglasija u mom postu ranije. Da si pažljivije procita vidija bi kako stojim na tezi da ako ti je nešto bitno i želiš to kupovat ceš pa makar od broja 7 jer se nadaš kompletiranju. Dakle sve je nabavljivo, pa i taj MM kojeg nemaš. Iskreno, bi li odusta od kupnje narednih brojeva MMG da je prisutan kontinuitet kao kod Kena? Iako ne možemo govoriti da kod Marija ne postoji kontinuitet.


slazem se s tobom, u pravu si sto se tice samog martija, promakla su mi prva 2, cak sam zbog toga neko vrijeme razmisljao o daljnjem ne-kupovanju MM giganata, ali previse volim martija da samo zbog tog razloga ne nastavim i dalje citati ga... a s vremenom ce i ta prva 2 giganta uletiti
Go to Top of Page

darkwoodaxe
Senior Member



Croatia
1202 Posts

Member since 23/10/2006

Posted - 04/10/2007 : 14:32:44  Show Profile Show Extended Profile  Send darkwoodaxe a Private Message
quote:
Originally posted by wanderer

quote:
Originally posted by Markos

Ken reprint ce vjerojatno kostati 70 kuna. Ako je to nekome pljacka, ne mora kupiti, ja nemam sto drugo reci.


OK je cijena za Kena, nije to pljacka - znao sam da ce zvucati kao da sam mislio konkretno na kena




Till I Collapse
Go to Top of Page

HC
Average Member



Croatia
942 Posts

Member since 28/11/2006

Posted - 04/10/2007 : 14:38:55  Show Profile Show Extended Profile  Send HC a Private Message
quote:
Originally posted by wanderer
... a i ostali brojevi Kena ne bi trebali biti tesko nabavljivi, eventualno 7-12, ali je neko rekao da ce se i to reprintati


jel ovo tocna informacija?
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 04/10/2007 : 14:41:10  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by HC

quote:
Originally posted by wanderer
... a i ostali brojevi Kena ne bi trebali biti tesko nabavljivi, eventualno 7-12, ali je neko rekao da ce se i to reprintati


jel ovo tocna informacija?


negdje na nekom topicu je Markos spominjao da mu se ne svidja kako izgleda uvez kod brojeva 7-12 mozda bi to moglo znaciti da ce ponoviti i tih 6 knjiga? a mozda i ne

cemo da vidimo...
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29262 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 04/10/2007 : 14:59:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Sigurno cu reprintati 1-12, koliko me kostalo da kostalo. Za poslije ne znam.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11091 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 04/10/2007 : 15:03:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by wanderer
kupit cu prvih 6, procitati, ako mi se svidi, kupit cu i ostatak...
ako mi se ne svidi, ostat cu na tih 6 i Ken me vise ne zanima...



Hm, nemoj tako. Pocetak serijala je ipak za nijansu manje kvalitetan ali ako sudiš po prvih 6 knjiga sigurno ceš se upecati. Na samo prvoj ili prve tri-cetiri možda i nebi.
Bilo kako bilo žalim te jer ceš sad morati puknuti veliku lovu da sustigneš nove brojeve.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

dule_car
Advanced Member



Slovenia
4193 Posts

Member since 01/05/2003

Posted - 04/10/2007 : 15:37:49  Show Profile Show Extended Profile  Send dule_car a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by dule_car

veci dio njihovih izdanja nece ponovo izdavati- jer nema za koga.



Tocno.

quote:
Originally posted by dule_car
mene osobno zanima samo ken, posto sam se premisljao dali da pocnem kupovati i dok sam se smislio- prodali se prvi brojevi. (da, znam- bas sam bio brz;)) kupio bi ali mi je glupo imati kolekciju od 6 ili 12 broja nadalje...



Ovo mi pomalo ne stoji. Konkretno, trenutno na aukcijama ima dosta Kenova, neki ispod izdavacke cijene. Dakle za nešto propušteno uvik ima vrimena nabaviti. Hoce li biti novca to je drugo pitanje. I nemoj mi reci da u kolekciji imaš sve stripove od broja jedan.
Osim toga uskoro krece reprint Kena 1-6. Ne kažem ni da je to dobro ni loše, jednostavno je tako. Odluka izdavaca a oni koji su propustili mogu ga nabaviti sada u drugom izdanju. Zato, bolje pokupuj ono što još uvik ima od brojeva iz prve serije.
----------------------------------------
nisam naletio na prve brojeve iz prve serije. tj. vikic je prodavao prvih 20 po 1400 kn sto mi je bilo ok, i dok sam mislio kliknuti da uzimam (na aukcijama) vec je otišlo. svojevremeno ih je imao i buch po 10€ komad ali samo u kompletu od 40 kom, sto mi je bilo puno odjednom (iako mi je ljubazno ponudio mogucnost otplate, ali posto nevolim dugove...)
krenuo bi s kenom kad bi mogao dobiti prvih 20 brojeva po normalnoj cijeni, onda poslje uzmem jos 20 kad financije dozvole.

quote:
Originally posted by dule_car
kljucno je sljedece:
prekomjerno kupovanje prvih brojeva u investicijske svrhe ce urusiti prodaju skupljacima koji ne zele pocinjati kolekciju a nemaju mogucnost krenuti od prvog broja (jel je odavno rasprodan),



Ma opet mi ni ovo ne stoji. Ako netko pokupuje više brojeva nije nužno da ce se svi rasprodati po astronomskim cijenama. Možda par komada ali ulaganje u veci broj primjeraka sa nadom da ce postici astronomske cijene je iluzorno. Ista stvar je sa, recimo, preprodavacima karata za utakmice. Danima prije tekme ne bude karata a onda deset minuta prije pocetka mnogi prodaju cak ispod cijene. Dakle, zamislimo kupca veceg broja primjeraka. Ili, ne daj Bože, cilog tiraža. Tko mu garantira da se nece pojaviti novi tiraž od strane izdavaca i sjebat mu racunicu. Recimo kao sada sa Kenovima. Naravno da ce uvik biti onih koji žele baš prvo izdanje i spremni su dati veliki novac ali takvi su malobrojni da bi netko pravija biznis na njima.
U ostalom, znaci li da manjak nekih brojeva starih izdanja iz bivše Juge, automatski znaci odustajanje od sakupljanja nele kolekcije iz tog perioda. Primjer, imaš mogucnost da po NORMALNOJ/TRŽIŠNOJ cijeni nabaviš kolekciju stripova u kojoj fali prvih 6 brojeva, znaci li to da je neceš kupiti?
-----------------------------------
pa naravno da necu. sta ce mi to, za citanje je ok, ali svaki put kad bi poglado na tu policu pao bi mi mrak na oci jer znam da nemogu nabaviti ono sto fali.

quote:
Originally posted by dule_car
tako da je moguce da ce se prvi brojevi ponovo izdati.
neka stave oznaku "reprint" i svi zadovoljni.



Hm, ovo mi je u suprotnosti sa pocetkom tvog posta gdje, ispravno, tvrdiš da se nema za koga. Ili možda misliš samo na prve brojeve. No ni to nije tocno jer nisu samo oni rasprodani.


-----------------------------------
mislim na prve brojeve (konkretno na primjeru kena- vec sam gore objasnio).
a posto imam sve od libellusa (ili cu imati) zao mi je sto nisam onda uzeo ken(jca)

to e to

---there is no spoon--- (a viljuske?)

Go to Top of Page

darkwoodaxe
Senior Member



Croatia
1202 Posts

Member since 23/10/2006

Posted - 04/10/2007 : 15:42:39  Show Profile Show Extended Profile  Send darkwoodaxe a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by wanderer
kupit cu prvih 6, procitati, ako mi se svidi, kupit cu i ostatak...
ako mi se ne svidi, ostat cu na tih 6 i Ken me vise ne zanima...



Hm, nemoj tako. Pocetak serijala je ipak za nijansu manje kvalitetan ali ako sudiš po prvih 6 knjiga sigurno ceš se upecati. Na samo prvoj ili prve tri-cetiri možda i nebi.
Bilo kako bilo žalim te jer ceš sad morati puknuti veliku lovu da sustigneš nove brojeve.



šesta knjiga sigurno dovodi do infekcije, no za mene je kljuc od broja 9-15, nakon eskimske trilogije i pat o shane ken se više ne pušta.
veliki trošak, ali i veliko zadovoljstvo, najbolje je novima kupiti trecih 6 knjiga kojih je još dovoljno, pa onda polako redom, a prvih i drugih 6 ce biti u reprintu i vjerujem da se dugo nece rasprodati.

Till I Collapse
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 04/10/2007 : 16:00:41  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message
quote:
Originally posted by darkwoodaxe
.... najbolje je novima kupiti trecih 6 knjiga kojih je još dovoljno, pa onda polako redom, a prvih i drugih 6 ce biti u reprintu i vjerujem da se dugo nece rasprodati.


pa tako nesto i planiram, ako mi se svidi prvih 6, onda krecem sa kupovinom 13-18, pa nadalje, jer ce ionako 7-12 kasnije doci, ali bar znam da cu doci i da cu ih moci kupiti za neku razumnu lovu...
Go to Top of Page

sdragan@
Senior Member



Western Sahara
1780 Posts

Member since 01/05/2005

Posted - 04/10/2007 : 16:13:02  Show Profile Show Extended Profile  Send sdragan@ a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Ken reprint ce vjerojatno kostati 70 kuna. Ako je to nekome pljacka, ne mora kupiti, ja nemam sto drugo reci.


Ako ova tvoja recenica znaci da ce se Ken reprintovati onda si mi zaista ulepsao dan!
Jedva cekam!!!

"Bijah uhvacen u zamku,I pozvan da se predam,Al taj nisam ja,Stuc u ruke i crta.
Kako gordo teku suze,Skrivao sam mnoge ljude,Kao i imena,A sad i ona ginu sa mnom

Go to Top of Page

HC
Average Member



Croatia
942 Posts

Member since 28/11/2006

Posted - 04/10/2007 : 16:51:35  Show Profile Show Extended Profile  Send HC a Private Message
quote:
Originally posted by wanderer
pa tako nesto i planiram, ako mi se svidi prvih 6, onda krecem sa kupovinom 13-18, pa nadalje, jer ce ionako 7-12 kasnije doci, ali bar znam da cu doci i da cu ih moci kupiti za neku razumnu lovu...


isto je i kod mene
zna li netko koliko ima još ovih 13-18
Go to Top of Page

darkwoodaxe
Senior Member



Croatia
1202 Posts

Member since 23/10/2006

Posted - 04/10/2007 : 17:00:27  Show Profile Show Extended Profile  Send darkwoodaxe a Private Message
quote:
Originally posted by HC

quote:
Originally posted by wanderer
pa tako nesto i planiram, ako mi se svidi prvih 6, onda krecem sa kupovinom 13-18, pa nadalje, jer ce ionako 7-12 kasnije doci, ali bar znam da cu doci i da cu ih moci kupiti za neku razumnu lovu...


isto je i kod mene
zna li netko koliko ima još ovih 13-18



nadam se dovoljno jer su u prodaji jako lijepi primjerci, od 7-12 još nisu do kraja rasprodani, a mjesecima se razvlace lošiji komadi po kojima se vidi da stvar ide kraju. bilo bi lijepo da se 1-6 reobjave što prije pa da svatko isplanira svoju strategiju.

Till I Collapse
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 04/10/2007 : 20:28:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message
Brojeva od 7-12 ima vrlo malo na skladistu, nekih cak niti komad, dakle samo ono sto je u prodaji.
No reprinta 7-12 nece biti dok ijedan primjerak postoji u prodaji, takav je dogovor Libellusa i Fibre.
Brojeva 13-18 ima jos oko pedesetak na skladistu, dakle i to je relativno pri kraju.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000