forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 VESELI CETVRTAK
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 336

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 29/01/2009 : 18:42:46  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message
I nije bas nesto,mada Ferri je Ferri,meni i lose njegovo je bolje od nekih drugih.

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25144 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 29/01/2009 : 20:17:39  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by kurjak


Upravo iz tog razloga se cudim moderatorima koji brane ljude iz VC koji su, koliko sam razumeo, clanovi Foruma. Tu me ipak najviše razocarao Sloba, jer je on potpisao to izdanje kao urednik, stao iza njega, i na kraju nije našao ni za shodno da se izvini.


Pazi, mrzi me sad da pregledam IP adrese, ali po nacinu pisanja si jedan od onih koji su se u gomili pojavili pre par meseci, ispljuvali, i isto tako odjednom otišli.
Sloba nije više u VC, pa nije svrsishodno da se spominje.
Pre nego nastaviš dalje, procitaj moj prvi post, vec sam zakljucao tri VC topica, ovaj sigurno necu, ali ce zato biti banova koliko ti srcu drago.
Ukoliko ovo shvatiš kao pretnju, tim bolje.


quote:
Originally posted by kurjak


Naravno, ništa manje za to nisu ni ostali ljudi iz VC i nikako ne bih umanjivao krivicu onih ljudi koji su ovde potpisani kao clanovi redakcije (Going-Going i Kolt) i koji nikada nisu priznali svoj deo odgovornosti.



Naravno, prosipaš nebuloze kao nenormalan.
Prvo pitaj za šta su oni zaduženi, pa onda kritikuj njihov rad.

Što se tice "zaštite" VC od strane moderatora: GLUPOST.
Procitaj Markosove, globinjove, flamboyantove i moje postove u onom zakljucanom topicu pa prosudi sam.


I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 30/01/2009 : 00:20:01  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
quote:
Originally posted by teller

šteta za Djoleta...najbolji odlaze...nadam se da to nije loš znak.



Steta. To ne znaci da onaj ko nastavi sa tim delom posla nece to raditi dovoljno dobro
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 30/01/2009 : 00:23:49  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
quote:
Originally posted by danielp

Ne znam gde da stavim ovaj post...al nadam se da necu dobiti kaznu, pošto ne pljujem VC, nego kioske i trafike, kao i distribuciju! (VC je i dalje OK)

Retrospektiva.....

Novi Sad - 15.01.2009. – Cetvrtak
- 08:45 am (GmT+1)
Jedna od retkih trafika u gradu koja pored „regularnog broja“ (Zagor,DyD,Dampyr,Mr.No), dobija redovno i one „Specijalne“,je velika trafika na Spensu. Odlazim na Spens da kupim Leo Pulp-a i Dylan Doga (br.13).
Ja: „Dobar dan, dajte mi dva stripa koja su izašla danas“
Prodavac: „Mmmm,danas nije ništa izašlo“(sav u žurbi)
Ja: „A ovaj Dyd?“ (pokazujem prstom na „Mudrost mrtvih“)
Prodavac: „E da...pa uzmi ga onda iz izloga“
Ja: „A Leo Pulp?“
Prodavac: „Pa samo je to onda stiglo, ili se taj Leo vec prodao od jutros...“ (napomena:08:45 je ujutru)
Ja: Dobro dajte mi onda taj DyD...(kao svaki kulturan decko)
Prodavac: (naplacuje mi i ne stavlja u izlog novi DyD, kako bi ga novi kupci ugledali. Iza njega na nekoj zabacenoj polici ostaje da cami hrpa DyD br.13: Mudrost mrtvih, a medu njima sigurno i Leo Pulp) (posle 3 dana prolazih tuda, ali u izlogu i dalje nema DyD-a, pošto sam naravno „poslednji primerak“ ja kupio)

Novi Sad – 23.01.2009. – Petak
- 18:30 (GmT+1)
Štampina trafika na Futoškoj pijaci. Još jedna od retkih trafika u gradu koja pored „regularnog broja“ (Zagor,DyD,Dampyr,Mr.No), dobija redovno i one „Specijalne“.
Ja: „Dobro vece, da li imate strip Leo Pulp?“
Prodavacica: „Neee“
Ja: „Kako nemate?“ (vec ljutito)
Prodavacica: „Samo da pogledam“(brlja po nekom papiru), „evo stigao je juce Komandant Mark 2 i Dampyr“ (osmeh)
Ja: „ Ne ne treba mi to, al dajte...“ Ja sam ustvari zvao izdavaca, a on vaše šefove iz Štampe i oni su mi rekli da ste vi jedina trafika u gradu koja je dobola strip Leo Pulp, još prošlog cetvrtka“ (naravno lažem #61514; )
Prodavacica: (brlja nešto ispod pulta) „ Eeeee evo ga jel to to!?“
Ja: „Jeste. Hvala!“

Novi Sad – 29.01.2009. – Cetvrtak (danas)
- 08:00 (GmT+1)
Krecem prema trafici na Spensu da ugrabim DyD superbook 3, dok se nije „rasprodao“, a ono unutar Spensa radovi, ne može ni da se pride, a trafika ne radi....Obilazim 10-ak okolnih trafika ali ništa... Samo Mr.No 13...
Dolazim kuci ljut, pišem ovaj post, spremam se da se uputim ka Futoškoj pijaci, da idem da lažem prodavcicu, kako bi mi prodala strip! (što je moje gradansko pravo!)

Sa ovako jadnom distribucijom, a još gorim „šalterskim“ radnicima, stvarno ne znam ko ce da kupi strip...Kada se ja mucim da stignem do svog primerka...a kako tek onda onaj potencijalni novi clan „strip porodice“, koji je 50% za, a 50% protiv da kupi strip. On ne može ni da ga vidi u izlogu, jer ga nema! Ne znam samo kako onda ide prodaja Veselom cetvrtku? Ako je tiraž 10.000. primeraka, po meni se ne proda ni 1000! (u prvom krugu)







Na zalost, to sa radnicima na kioscima ce se tesko menjati, dok ne krenemo masovno da se zalimo telefonom nekom ko je nadlezan za to, iako je pitanje da li bi i to pomoglo
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 30/01/2009 : 00:28:39  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
quote:
Originally posted by okiboki

Rade skoro pa za dzabe,kad im poskidaju sve manjkove.Al sta ces to im je posao.Ako hocu Pulpa,onda to hocu i da dobijem,bas nas briga ko radi i za koliko.
Sad bez zezanja,veseli je u pocetku imao placeno mesto na trafici,ali verovatno to vise nije slucaj posto i ja znam jednu stampinu trafiku gde ne izlazu stripove,kad sam ih pitao zasto,kazu nemaju mesta,sve im je popunjeno.Mada za mene to i nije lose,tu uvek nadjem sve sto mi treba i ako se na drugim mestima proda tu uvek ima.



Niko ih ne tera da to rade. A znam da su im plate bedne, do te mere bedne da bih se radovao kad bi bankrotirali a svi suvlasnici i menadzeri zavrsili na prosjackom stapu
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 30/01/2009 : 00:33:22  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by kurjak


Upravo iz tog razloga se cudim moderatorima koji brane ljude iz VC koji su, koliko sam razumeo, clanovi Foruma. Tu me ipak najviše razocarao Sloba, jer je on potpisao to izdanje kao urednik, stao iza njega, i na kraju nije našao ni za shodno da se izvini.


Pazi, mrzi me sad da pregledam IP adrese, ali po nacinu pisanja si jedan od onih koji su se u gomili pojavili pre par meseci, ispljuvali, i isto tako odjednom otišli.
Sloba nije više u VC, pa nije svrsishodno da se spominje.
Pre nego nastaviš dalje, procitaj moj prvi post, vec sam zakljucao tri VC topica, ovaj sigurno necu, ali ce zato biti banova koliko ti srcu drago.
Ukoliko ovo shvatiš kao pretnju, tim bolje.


quote:
Originally posted by kurjak


Naravno, ništa manje za to nisu ni ostali ljudi iz VC i nikako ne bih umanjivao krivicu onih ljudi koji su ovde potpisani kao clanovi redakcije (Going-Going i Kolt) i koji nikada nisu priznali svoj deo odgovornosti.



Naravno, prosipaš nebuloze kao nenormalan.
Prvo pitaj za šta su oni zaduženi, pa onda kritikuj njihov rad.

Što se tice "zaštite" VC od strane moderatora: GLUPOST.
Procitaj Markosove, globinjove, flamboyantove i moje postove u onom zakljucanom topicu pa prosudi sam.





Pridruzujem se Manhunteru (sa kojim se u poslednje vreme slazem kao pas sa mackom). Ne da nisu branili VC vec su bili bezobrazno protiv VC-a kad sam ih ja branio po pitanju dizajna naslovnica nekih izdanja (ne svih, naravno) i jos ponekih stvari.
Go to Top of Page

Pajtos
Advanced Member



Sierra Leone
4674 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 30/01/2009 : 03:15:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajtos a Private Message
Cim nema Goksija,nema ko da komentarise Dzerija Drejka! Nije losa ova jednodelna prica(Mignacco & Gramaccioni),Oci u tami",o plemenu indiosa koje ne raspoznaje boje i kojem smeta svetlost(u uvodu pise da je pleme izmisljeno),zbog toga ih zovu "krtice" i jako su zahebani nocu...Svidja mi se kako je prikazan njihov vid po mraku,bas daje napetost prici i...hm,nadam se da necu zbog spojlera dobiti katran i perje?
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 30/01/2009 : 05:17:38  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Naravno da neces, eto, ja nisam znao da je jednodelna a kupio sam je i vec sam mislio da je ne citam dok ne izadju svi nastavci. Ne znam sta mi bi da ne pogledam zavrsetak. Odoh sad lepo na citanje pa na spavanje...
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11393 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 30/01/2009 : 13:10:29  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message
MN standardno los...DD SB odlican. :)

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

Pajtos
Advanced Member



Sierra Leone
4674 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 30/01/2009 : 14:09:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajtos a Private Message
quote:
Originally posted by wesskowaz

MN standardno los...

Ne uzmi mi za zlo,ali ne bih se slozio s' ocenom,dragi kolega forumasu! Ima tu dobrih epizoda,"Dvadeset godina kasnije" i nastavci,"Poslednja granica"(zanimljiv prikaz ostarelog Dzerija u danasnjici,iako ga je Bignoti,u "Covek bez proslosti",prikazao k'o punackog i zadriglog ),"Lovci i lovina" i nastavak,kolorac,"Gvadalkanal" i nastavci...Naslovnice su sve lepsa od lepse (opet nema "Mister NO" na rikni) ...Voleo bih da znam na koliko nastavaka se proteze sledeci,"Na ivici ambisa",ako ima raspolozenih da stave podatak?
Go to Top of Page

mezzano
Senior Member



Serbia
1241 Posts

Member since 26/06/2007

Posted - 30/01/2009 : 14:28:07  Show Profile Show Extended Profile  Send mezzano a Private Message
Ja sam prestao da kupujem Dzerija. Morao sam da zrtvujem neko izdanje, i on je podneo zrtvu.
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11393 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 30/01/2009 : 15:13:51  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message
quote:
Originally posted by Pajtos

quote:
Originally posted by wesskowaz

MN standardno los...

Ne uzmi mi za zlo,ali ne bih se slozio s' ocenom,dragi kolega forumasu! Ima tu dobrih epizoda,"Dvadeset godina kasnije" i nastavci,"Poslednja granica"(zanimljiv prikaz ostarelog Dzerija u danasnjici,iako ga je Bignoti,u "Covek bez proslosti",prikazao k'o punackog i zadriglog ),"Lovci i lovina" i nastavak,kolorac,"Gvadalkanal" i nastavci...Naslovnice su sve lepsa od lepse (opet nema "Mister NO" na rikni) ...Voleo bih da znam na koliko nastavaka se proteze sledeci,"Na ivici ambisa",ako ima raspolozenih da stave podatak?



Druze, ne uzmi ni ti meni za zlo, ali to nije onaj MN koga smo nekad citali. Kad sam rekao da je los, mislio sam da su epizode prosecne i nista vise. Od 13 koliko je izaslo, mozda su 4 ok. Slozices se da je to malo.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

Pajtos
Advanced Member



Sierra Leone
4674 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 30/01/2009 : 15:46:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajtos a Private Message
@Misterx381
Hvala na informaciji,stari!Primetio sam da si pun informacija,sto,aFtomatski,znaci da je dobro imati te za saveznika!
@Wesskowaz
Ma,ofkors,uzecemo jedan drugom za dobro,pa cilj topica i jeste razmena misljenja(bez vatrenog oruzja)!Jesu ove novije slabije od starih,ali tako je sa svim serijskim junacima.Pa i lord of the Darkvud je u proseku los pa ga citamo. Iskreno,plasim se da ga ne ukinu zbog lose prodaje,voleo bih da ga skupim sve do kraja...
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 31/01/2009 : 15:38:46  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
quote:
Originally posted by wesskowaz

quote:
Originally posted by Pajtos

quote:
Originally posted by wesskowaz

MN standardno los...

Ne uzmi mi za zlo,ali ne bih se slozio s' ocenom,dragi kolega forumasu! Ima tu dobrih epizoda,"Dvadeset godina kasnije" i nastavci,"Poslednja granica"(zanimljiv prikaz ostarelog Dzerija u danasnjici,iako ga je Bignoti,u "Covek bez proslosti",prikazao k'o punackog i zadriglog ),"Lovci i lovina" i nastavak,kolorac,"Gvadalkanal" i nastavci...Naslovnice su sve lepsa od lepse (opet nema "Mister NO" na rikni) ...Voleo bih da znam na koliko nastavaka se proteze sledeci,"Na ivici ambisa",ako ima raspolozenih da stave podatak?



Druze, ne uzmi ni ti meni za zlo, ali to nije onaj MN koga smo nekad citali. Kad sam rekao da je los, mislio sam da su epizode prosecne i nista vise. Od 13 koliko je izaslo, mozda su 4 ok. Slozices se da je to malo.



I meni su ove price Mister Noa samo dno dna. Nije ni cudo sto se serijal ugasio, trebao je mnogo ranije uz ovakav kvalitet. Bolje da VC predje na izdavanje od prvog broja, dok jos ima nasih citalaca koji kupuju ovaj uzas, kasnije kad se i to nase citalastvo ospe tesko ce ih biti ponovo navuci na tog strip junaka cak i izdavanjem od prvog broja
Go to Top of Page

Djuro
New Member

Serbia
273 Posts

Member since 29/03/2006

Posted - 31/01/2009 : 18:09:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Djuro a Private Message
Ni ja se ne bih bas slozio da su ove epizode VC tako lose. Prva tri broja su, po meni, dosta zanimljiva, ako nista, onda zbog pojavljivanja Mister No-ovog oca. Gvadalkanal trilogija je takodje dosta interesantna, kao i sve Dzerijeve ratne price. Takodje, bilo je tu jos par solidnih epizoda, pa bih rekao da se od 13 do sada izdatih epizoda, barem preko 50% mogu okarakterisati kao solidne, iako sigurno nijesu toliko dobre kao nekada.

Ako jedan tako dugovjecan serijal ima bar 50% solidnih epizoda, mislim da se tako nikako ne moze okarakterisati kao katastrofalno, niti se moze praviti paralela izmedju kvaliteta epizoda MNO i Alana Forda, kao sto je neko ranije uradio, jer se AF bas potpuno srozao, poslije sage sa Mangiom, ako ne i ranije, dok je MNO ipak zadrzao odredjeni kvalitet, cak i u ovim epizodama koje prethode gasenju.
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 31/01/2009 : 20:01:57  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
Previse si tolerantan ako ti je 50% prica dovoljno da bi serijal smatro dobrim. Bas mi je pala interesantna komparacija sa dobrim i losim seksom, ali ne bih da je iznosim u javnost
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18745 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 31/01/2009 : 20:27:58  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
zar je kod redovnog Zagora omjer bolji? Ali kad je Zagor u pitanju toleranciji nema kraj.
Opravdano!Jedan je kralj Darkwuda a pilota u Braziliji ima koliko hoceš.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 31/01/2009 : 22:48:02  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message
m.no je m.no.ko ga ne poznaje tesko njemu.serijal greskom zavrsen.uvek ce biti reprinta za najdrazeg pilota na svetu.jedva cekam epizodu(povratak dzerija drejka?).
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25144 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 31/01/2009 : 23:01:48  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Mislim da nema svrhe uporedivati Zagora i MN. Uzevši u obzir celokupan opus ova dva junaka, mislim da je serijal MN barem duplo bolji nego onaj Zagorov.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 31/01/2009 : 23:05:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by teller

zar je kod redovnog Zagora omjer bolji? Ali kad je Zagor u pitanju toleranciji nema kraj.



Pametno receno.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 31/01/2009 : 23:08:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

Mislim da nema svrhe uporedivati Zagora i MN. Uzevši u obzir celokupan opus ova dva junaka, mislim da je serijal MN barem duplo bolji nego onaj Zagorov.



Bez ikakve sumnje. Bolji je i od meni najdrazeg junaka tako gledano.
Go to Top of Page

Wicked
Advanced Member



Serbia
5536 Posts

Member since 23/01/2009

Posted - 31/01/2009 : 23:20:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Wicked a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by manhunter

Mislim da nema svrhe uporedivati Zagora i MN. Uzevši u obzir celokupan opus ova dva junaka, mislim da je serijal MN barem duplo bolji nego onaj Zagorov.



Bez ikakve sumnje. Bolji je i od meni najdrazeg junaka tako gledano.



Bolji od Texa???

You heard it too, didn`t you? The voice of the divine wind.
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 31/01/2009 : 23:22:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by manhunter

Mislim da nema svrhe uporedivati Zagora i MN. Uzevši u obzir celokupan opus ova dva junaka, mislim da je serijal MN barem duplo bolji nego onaj Zagorov.



Bez ikakve sumnje. Bolji je i od meni najdrazeg junaka tako gledano.


Pa cekaj, sotono! Globinjo je naglasio da se ne prepucavamo, ali ovo izgleda kao svesna provokacija. Pilot je dobar, ali uporedjivati ga sa GOSPODAROM DARKVUDA?!
Jeste da se tu nesto kao slazes sa Manhunterom, ali cekaj da to vidi ovaj 'ajdukovac.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 31/01/2009 : 23:29:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
U proseku gledano - da,bolji je od Texa.
Nisam reko da mi je drazi strip,ali bolji jeste.
To sto ja najvise volim Texa ne znaci da ne mogu da budem objektivan.
Zagora necu ni da komentarisem.
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 01/02/2009 : 00:08:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

U proseku gledano - da,bolji je od Texa.
Nisam reko da mi je drazi strip,ali bolji jeste.
To sto ja najvise volim Texa ne znaci da ne mogu da budem objektivan.
Zagora necu ni da komentarisem.


E sad sam se vec iznervirao. Da li je MN bolji od Zagora i Texa, samo zbog toga sto je imao bolji start, tj. sto su prve price pilota bolje nego prve price Texa i Zagora? Price koje trenutno izlaze u VC od svih pomenutih junaka nisu nista posebno, tako da tu nema razlike, ali gde su Mr Nou price poput Tex u tamnici, Lov na coveka ili Zimska Zmija, Distrojer, Demoni ludila? Gde su njemu Mefisto, Helingen, Kandraks, Baron Rakosi...ili mozda Hogan?
Jbg, teras me da pricam protiv junaka koga skupljam i cenim. 'Ajd jos samo ovo: Zar ti malo ne dosadi providnost ko u K.Marku.Prvi ko naidje, znas da ce da mu bude glavni protivnik. Uvek sam se nervirao, kao sto Pera Kojot ne moze da uhvati pticu trkacicu, tako i ovaj nikad ne moze da naplati voznju.
Ono sto mi se svidja kod MN je realnost u smislu tuca. Ma naidju dvojica i namlate mu se ljudski. Toga nema kod Duha i Texa. Itd,itd.
Uf, bas si me namucio.
Zakljucak je: Svi su OK (osim Nathana), samo da ih ima vise.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page
Page: of 336 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.77 seconds. Snitz Forums 2000