forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 klub citalaca VC
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 34

profesor-inz
Advanced Member



4204 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 22/06/2009 : 07:46:38  Show Profile Show Extended Profile  Send profesor-inz a Private Message
Mister no bi i nekako prošao sa reprintom,Tex i Marti imaju manje šansi...
Go to Top of Page

bitola
Average Member



USA
821 Posts

Member since 22/02/2003

Posted - 22/06/2009 : 11:01:46  Show Profile Show Extended Profile  Send bitola a Private Message
Meni je kartica stigla jutros a prijavio sam se pre vise od 2 meseca.'Sad jos da probam mogu li kupovati u Makedoniji sa popustom.
Go to Top of Page

C Celtic
Average Member



Serbia
892 Posts

Member since 20/05/2009

Posted - 22/06/2009 : 16:15:46  Show Profile Show Extended Profile  Send C Celtic a Private Message
Going-Going Posted - 22/06/2009 : 07:37:27 Ja nisam rekao da ti lazes, izmisljas, samo da ti je neobavesten izvor.

Nema problema , ja sam i sa dosadasnjim izdanjima VC veoma zadovoljan , danas je moja kolekcija presla stotku , a ako se desi da pokrenete jos nesto od prvog broja posle DD i Zagora tim bolje.

What a long strange trip it's been
Go to Top of Page

KGB
New Member



Serbia
125 Posts

Member since 08/04/2008

Posted - 22/06/2009 : 16:42:44  Show Profile Show Extended Profile  Send KGB a Private Message
samo se nadam da ce taj tex i marti od prvog broja ici na kioske a ne kao knjige
Go to Top of Page

mezzano
Senior Member



Serbia
1241 Posts

Member since 26/06/2007

Posted - 22/06/2009 : 20:42:11  Show Profile Show Extended Profile  Send mezzano a Private Message
quote:
Originally posted by C Celtic

Going-Going Posted - 22/06/2009 : 07:37:27 Ja nisam rekao da ti lazes, izmisljas, samo da ti je neobavesten izvor.

Nema problema , ja sam i sa dosadasnjim izdanjima VC veoma zadovoljan , danas je moja kolekcija presla stotku , a ako se desi da pokrenete jos nesto od prvog broja posle DD i Zagora tim bolje.



Kelt, ne bi trebalo da pises takve glasine, dojave, ili sta je vec ako nisi siguran u njih, a da posle kazes, kad te demantuju, "pa dobro, ok i ako ne bude".
Go to Top of Page

Cancerman
New Member



106 Posts

Member since 03/05/2009

Posted - 22/06/2009 : 22:19:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Cancerman a Private Message
sta ste se okomili na coveka??

on je rekao ono sto mu je lik preko telefona iz redakcije VC rekao, i to je to!

nema razloga za uzbudjavanje. :D
Go to Top of Page

C Celtic
Average Member



Serbia
892 Posts

Member since 20/05/2009

Posted - 22/06/2009 : 22:31:13  Show Profile Show Extended Profile  Send C Celtic a Private Message
Cancerman ,preduhitrio si me , rekao si upravo ono sto je moj odgovor na mezzanove opaske . Nisu u pitanju nikakve glasine i dojave ,covek mi je to REKAO . Da li je on kompetentan da daje takve informacije ne znam , samo sam zeleo da ih podelim sa forumasima . Kraj

What a long strange trip it's been
Go to Top of Page

satko
New Member



Bosnia and Herzegovina
213 Posts

Member since 12/01/2006

Posted - 23/06/2009 : 15:45:49  Show Profile Show Extended Profile  Send satko a Private Message
Konacno! Juce mi je, zamislite na posao stigla kartica kluba citalaca (onda zamislite koliko je malo moje mjesto kad me poštar u glavu zna) poslije dve a možda i tri mjeseca od prijave. Najvažnije od svega je to da sam ja u Republici Srpskoj, dakle ljudi rade koliko imaju mogucnosti. Neka je samo stigla. Esad može li mi neko reci najkraci put od Darkwooda u Bg-u do tog prodajnog objekta Trafika u Sarajevskoj ulici, da li je to ona ulica što ide paralelno sa rijekom Savom, iznad stare željeznicke stanice?
Go to Top of Page

Predo
Junior Member



Montenegro
332 Posts

Member since 27/01/2003

Posted - 23/06/2009 : 16:17:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit Predo's Homepage  Send Predo a Private Message
To je izgleda krenula nova tura kartica. Meni danas postar donio iako nisam ocekivao jer sam se samo on-line jednom prijavio i to davno.
Go to Top of Page

kreŠa
Advanced Member



Serbia
4706 Posts

Member since 26/01/2009

Posted - 23/06/2009 : 16:24:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit kreŠa's Homepage  Send kreŠa a Private Message
quote:
Originally posted by satko

Konacno! Juce mi je, zamislite na posao stigla kartica kluba citalaca (onda zamislite koliko je malo moje mjesto kad me poštar u glavu zna) poslije dve a možda i tri mjeseca od prijave. Najvažnije od svega je to da sam ja u Republici Srpskoj, dakle ljudi rade koliko imaju mogucnosti. Neka je samo stigla. Esad može li mi neko reci najkraci put od Darkwooda u Bg-u do tog prodajnog objekta Trafika u Sarajevskoj ulici, da li je to ona ulica što ide paralelno sa rijekom Savom, iznad stare željeznicke stanice?



Da to je ta ulica.
Ne mogu da verujem da stize ljudima u Republici Srpskoj i Makedoniji, a meni na Novom Beogradu ne moze da dodje

https://www.laguna.rs/se295_serijal_laku_noc_punpune_laguna.html
https://www.delfi.rs/starway
Go to Top of Page

sai
Junior Member



Serbia
439 Posts

Member since 24/10/2008

Posted - 23/06/2009 : 16:39:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit sai's Homepage  Send sai a Private Message
Dobiceš karticu i ti Krešo,kad porasteš
Go to Top of Page

morrison
Advanced Member



Serbia
5142 Posts

Member since 29/01/2008

Posted - 23/06/2009 : 17:14:19  Show Profile Show Extended Profile  Send morrison a Private Message
quote:
Originally posted by KGB

samo se nadam da ce taj tex i marti od prvog broja ici na kioske a ne kao knjige



To bi bilo najbolje.

There ain't no grave gonna hold my body down.
Go to Top of Page

mikado
Senior Member



Serbia
1710 Posts

Member since 01/06/2009

Posted - 23/06/2009 : 18:03:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit mikado's Homepage  Send mikado a Private Message
Zar niste citali prethodne postove? Koliko sam shvatio nista od toga, lazna uzbuna.

https://religiopedija.blogspot.com/
https://bonelistripovi.blogspot.com/
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 23/06/2009 : 18:48:24  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message
quote:
Originally posted by mikado

Zar niste citali prethodne postove? Koliko sam shvatio nista od toga, lazna uzbuna.


mikado ne bi reko,gde ima dima ima i vatre!
Go to Top of Page

mikado
Senior Member



Serbia
1710 Posts

Member since 01/06/2009

Posted - 23/06/2009 : 19:27:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit mikado's Homepage  Send mikado a Private Message
Hm, meni je to ipak i dalje sumnjivo, mada bih voleo da je istina.

https://religiopedija.blogspot.com/
https://bonelistripovi.blogspot.com/
Go to Top of Page

dessa
Advanced Member

Serbia
4353 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 23/06/2009 : 19:32:33  Show Profile Show Extended Profile  Send dessa a Private Message
quote:
Originally posted by satko

Konacno! Juce mi je, zamislite na posao stigla kartica kluba citalaca (onda zamislite koliko je malo moje mjesto kad me poštar u glavu zna) poslije dve a možda i tri mjeseca od prijave. Najvažnije od svega je to da sam ja u Republici Srpskoj, dakle ljudi rade koliko imaju mogucnosti. Neka je samo stigla. Esad može li mi neko reci najkraci put od Darkwooda u Bg-u do tog prodajnog objekta Trafika u Sarajevskoj ulici, da li je to ona ulica što ide paralelno sa rijekom Savom, iznad stare željeznicke stanice?


Uf, i meni danas konacno stigla posle dva meseca cekanja, doduše na pogrešno ime(Darko Gajic) ali nema veze.
Go to Top of Page

kreŠa
Advanced Member



Serbia
4706 Posts

Member since 26/01/2009

Posted - 23/06/2009 : 20:08:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit kreŠa's Homepage  Send kreŠa a Private Message
Mozda uopste nije bila namenjena tebi?
Mozda ima neki Darko Gajic kome su pogresili adresu?

https://www.laguna.rs/se295_serijal_laku_noc_punpune_laguna.html
https://www.delfi.rs/starway
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 23/06/2009 : 20:43:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message
quote:
Originally posted by satko

Esad može li mi neko reci najkraci put od Darkwooda u Bg-u do tog prodajnog objekta Trafika u Sarajevskoj ulici, da li je to ona ulica što ide paralelno sa rijekom Savom, iznad stare željeznicke stanice?

To je ta, tako da mozhesh da se sjurish niz kamenichku do zheleznichke stanice i odesh do ugla sarajevske i visegradske, ili uhvatish od zelenjaka 52,53 ili 56, vozish se dve stanice, izadjesh u ulici kneza milosha i sidjesh coshak nizhe.
Go to Top of Page

masni
Senior Member



Serbia
2240 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 23/06/2009 : 21:20:41  Show Profile Show Extended Profile  Send masni a Private Message
MEni ne stize jer je ja ocekujem svaki dan :)

Zelim Lone Vulf-a meke korice. Pristupacna cena kao ,blek i mark ludens
Go to Top of Page

kreŠa
Advanced Member



Serbia
4706 Posts

Member since 26/01/2009

Posted - 23/06/2009 : 21:46:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit kreŠa's Homepage  Send kreŠa a Private Message
Bojane, ja sam pozvao redakciju i rekli su da mogu da salju u trafike pa da odem da pokupim.
Malo je glupo, ali meni je trafika na 20 metara od stana tako da nemam frke.
Mozes i tako nesto da probas kad vec ne mogu na adrese da nam posalju.
A koliko ja vidim svuda se pojavljuju greske.
Meni su pogresili mail i adresu, nekom ime...

https://www.laguna.rs/se295_serijal_laku_noc_punpune_laguna.html
https://www.delfi.rs/starway
Go to Top of Page

satko
New Member



Bosnia and Herzegovina
213 Posts

Member since 12/01/2006

Posted - 23/06/2009 : 23:02:03  Show Profile Show Extended Profile  Send satko a Private Message
Hvala ljudi, otprilike sam znao gdje je ta ulica a kako sam relativno cesto u BG-u, pošto sada imam karticu, hocu da dodjem i tamo (u Trafiku) pa da ostvarim popust. Mrzi me ici na sajt VC, pa bih vas zamolio da mi neko ukratko objasni suštinu popusta putem kartice i do kada radi Trafika ako neko zna. Hvala unaprijed!
Go to Top of Page

ozasloscena_sovuljaga
Junior Member



420 Posts

Member since 11/10/2005

Posted - 24/06/2009 : 20:40:58  Show Profile Show Extended Profile  Send ozasloscena_sovuljaga a Private Message
Jesam li ja prvi iz Hrvatske i Zagreba sto je dobio karticu kluba citalaca?

Stigla jutros
Go to Top of Page

goksi
Senior Member

Serbia
1946 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 24/06/2009 : 20:54:58  Show Profile Show Extended Profile  Send goksi a Private Message
quote:
Originally posted by ozasloscena_sovuljaga

Jesam li ja prvi iz Hrvatske i Zagreba sto je dobio karticu kluba citalaca?

Stigla jutros



Šalju i u inostranstvo?

Go to Top of Page

ozasloscena_sovuljaga
Junior Member



420 Posts

Member since 11/10/2005

Posted - 24/06/2009 : 21:00:49  Show Profile Show Extended Profile  Send ozasloscena_sovuljaga a Private Message
Pa stigla je... dakle salju

Samo... ne znam kakvu ja korist imam od toga kluba posto sam u Zagrebu
Go to Top of Page

Ferri
Senior Member



Montenegro
1817 Posts

Member since 10/01/2004

Posted - 24/06/2009 : 21:02:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Ferri a Private Message
quote:
Originally posted by goksi

quote:
Originally posted by ozasloscena_sovuljaga

Jesam li ja prvi iz Hrvatske i Zagreba sto je dobio karticu kluba citalaca?

Stigla jutros



Šalju i u inostranstvo?





Naravno da salju,stiglo i meni u CG i to odmah na pocetku vec davno.
Go to Top of Page
Page: of 34 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.36 seconds. Snitz Forums 2000