forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Talijani dopustili uzgoj marihuane na balkonima!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 14

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 05/07/2011 : 21:06:10  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
da. i sad ce neki strpat Afganistan (ka i Bangladeš maloprije) u zemlje kojima drmaju liberali

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 05/07/2011 : 21:07:21  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
Zanima me od strane nadležnih...tolerira li se na forumu vrijedanje necijih roditelja? Tek toliko da znam, prije nego što poduzmem nešto...
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8556 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 05/07/2011 : 21:26:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by dsormaz1

Zanima me od strane nadležnih...tolerira li se na forumu vrijedanje necijih roditelja? Tek toliko da znam, prije nego što poduzmem nešto...



Pa ne znam di sam ja to izravno uvrijedio tvoje roditelje..
Isto tako ja mogu rec da si ti meni uvrijedio sestru jednu stranicu ranije..
Ne pricaj gluposti..

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 05/07/2011 : 21:33:33  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by dsormaz1

Zanima me od strane nadležnih...tolerira li se na forumu vrijedanje necijih roditelja? Tek toliko da znam, prije nego što poduzmem nešto...



Pa ne znam di sam ja to izravno uvrijedio tvoje roditelje..
Isto tako ja mogu rec da si ti meni uvrijedio sestru jednu stranicu ranije..
Ne pricaj gluposti..


Ti ni nemaš sestru. Ono je bila jedna šala iz jedne radijske emisije, ima tome dosta kad je ta emisija bila popularna.
Mene osobno možeš vrijedati koliko hoceš, ali ne spominji mi roditelje seronjo.
Bi li htio da se nas dvojica nademo negdje u gradu ovih dana, pa da mi u lice kažeš to što si o mojim roditeljima naveo ovdje?
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8556 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 05/07/2011 : 21:37:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by dsormaz1
Ti ni nemaš sestru. Ono je bila jedna šala iz jedne radijske emisije, ima tome dosta kad je ta emisija bila popularna.
Mene osobno možeš vrijedati koliko hoceš, ali ne spominji mi roditelje seronjo.Bi li htio da se nas dvojica nademo negdje u gradu ovih dana, pa da mi u lice kažeš to što si o mojim roditeljima naveo ovdje?



Da, imam i brata i sestru.
ovo što si me nazvao seronjom- e to je izravna uvreda.
A ova zadnja recenica je prijetnja fizickim napadom
Tko je sad primitivac koji bez argumenata odgovara uvredama???



There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 05/07/2011 : 21:38:24  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

držite se teme. (prokletstvo, zvucin poput moderatora )


Imaš takve aspiracije? Zanimljivo bi bilo da si ti moderator.
Eto, kako nas dvojica možemo normalno komunicirati, iako se ne slažemo u svemu.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22299 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 05/07/2011 : 21:39:30  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
ok. Ocigledno da ne ide dalje ovako, na dobrom ste putu da opet padnu psovke.
Go to Top of Page
Page: of 14 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000