forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Talijani dopustili uzgoj marihuane na balkonima!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 14

REJS
Senior Member



Serbia
2891 Posts

Member since 17/03/2008

Posted - 30/06/2011 : 23:47:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit REJS's Homepage  Send REJS a Private Message
Ako neko jednog dana od nas zatrazi da priznamo da je normalno hodanje na rukama umesto na nogama,da li cemo biti toliki ljigavci i reci pa dobro ako vi kazete gospodine nastrani,tako je jer vasa je zemlja jaka, vasi mediji se daleko cuju, vi ste dominantni a mi nemamo karakter i sopstveno misljenje mi smo ovce vezite nam omcu i vodite nas kroz zivot.
Sledece sto ce nam mozda staviti u udzbenike je da se hrana unosi stavljanjem kasike u dupe umesto u usta.Mozda je i tako,bolje cutati nego ne biti moderan,jel tako?

http://www.youtube.com/watch?v=C5qbvnqMClk

Izbacite Facepalm sprecite sukobe,givnite sansu miru !!!


Go to Top of Page

REJS
Senior Member



Serbia
2891 Posts

Member since 17/03/2008

Posted - 30/06/2011 : 23:50:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit REJS's Homepage  Send REJS a Private Message
I sta sa tim,zivimo jadno mozda.Imamo svi kompove ne radimo nista,imamo dobre mobilne,umesto da kupujemo hranu kao gladsni i jadni mi kupujemo reprinte stripova koje vec imamo.
Nerazvijen znaci nemati struju,gladovati,trpeti hladnocu a kod nas znaci ne biti moderan i ne trpati se u dupe.

http://www.youtube.com/watch?v=C5qbvnqMClk

Izbacite Facepalm sprecite sukobe,givnite sansu miru !!!


Go to Top of Page

Rada13
New Member



Croatia
259 Posts

Member since 28/03/2010

Posted - 01/07/2011 : 09:19:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Rada13 a Private Message
meni nije jasno kakve veze ima marihuana sa pedofilijom i gay brakovima, te sa narkomanijom (s obzirom da dokazano ne izaziva fizicku ovisnost, nemoguc je overdose i sl.)...
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17760 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 01/07/2011 : 09:59:59  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
dok sam živ liberalne gluposti mi nece podvaljivati borit cu se protiv njih i dušom i tijelom

njihove "normalnosti" me ne zanimaju niti ih stvarnam normalnim

kakve veze ima marihuana?

ima... samo je jedna stepenica ka sljedecem sranju...koje nosi drugo sranje... pa trece... i eto...

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

andjusticeforall
Senior Member



Croatia
2997 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 01/07/2011 : 10:13:05  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message
Pa i strip je liberalana glupost, kvari mladež, kapatialisticka stecevina, Comic Code?

https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/
Go to Top of Page

andjusticeforall
Senior Member



Croatia
2997 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 01/07/2011 : 10:29:49  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message
Kad smo kod toga ni ja ne vjerujem tim liberalima...

2006. u Zadru, na poluotoku, se vracamo sa regge/ska/pank kurac palac koncerta, najdraža hoda nešto ispred mene, a tri tipa godina izmedu 35 i 40 iza. Dvojica imaju torbice, tzv. pederuše, a jedan je u jakni iako je ljeto. Sustižu te jedan upita na engleskom sa karakteristicnim naglaskom: "Do you have anything to smoke?"

Otvaram kutiju i govorim: "Only three cigarettes left, sorry, you have a kiosk just across the bridge...". Žicaroš nastavlja dalje: "Not that, joint?"

Reko: "Thats ilegal in this country motherfucker!" i ubrzam korak...

https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 01/07/2011 : 10:42:16  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by zeljko

dok sam živ liberalne gluposti mi nece podvaljivati borit cu se protiv njih i dušom i tijelom

njihove "normalnosti" me ne zanimaju niti ih stvarnam normalnim

kakve veze ima marihuana?

ima... samo je jedna stepenica ka sljedecem sranju...koje nosi drugo sranje... pa trece... i eto...




Istina.
Evo ja san prije misec dana zapalija.
Tjedan nakon toga vec mi nije bilo dosta.tribalo mi je nešto jace, pa san kombinira lipilo i hašiš.
Tjedan posli našmrka san se spida, a danas san vec teški heroinski ovisnik.
Pocinju me seksualno uzbudivat kišne gliste i grdobine, i to naravno muške kišne gliste.


tragican si!

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17760 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 01/07/2011 : 13:26:53  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
znaš koliko mi tvoja slova na ekranu znace :D

jesam li ja igdje spominjao heroin???
spomenuo sam u šali KLONOVE i ucenje djeca da budu ONO a ne ONA ili ON
a ide prema tome...

a ide ka tome da je sve dobro sve je relativno sve je super postoji toliko morala koliko ima ljudi i tako dalje...
razmišljajte malo dalje od trave na balkonu...

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 01/07/2011 : 16:33:30  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by zeljko

dok sam živ liberalne gluposti mi nece podvaljivati borit cu se protiv njih i dušom i tijelom

njihove "normalnosti" me ne zanimaju niti ih stvarnam normalnim

kakve veze ima marihuana?

ima... samo je jedna stepenica ka sljedecem sranju...koje nosi drugo sranje... pa trece... i eto...




dašta, nece tebi neki Bangladeš nametat njihove liberalne zakone.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 01/07/2011 : 16:35:20  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Rada13

meni nije jasno kakve veze ima marihuana sa pedofilijom i gay brakovima, te sa narkomanijom (s obzirom da dokazano ne izaziva fizicku ovisnost, nemoguc je overdose i sl.)...



cuceš ti još puno gluposti ovde ,ne boj se

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8556 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 01/07/2011 : 16:36:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by lwood
cuceš ti još puno gluposti ovde ,ne boj se




There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

d.r.p
Senior Member

1598 Posts

Member since 09/08/2007

Posted - 01/07/2011 : 17:41:26  Show Profile Show Extended Profile  Send d.r.p a Private Message
me gustas marihuana me gustas tu
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17760 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 01/07/2011 : 17:43:44  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
ukratko

možete raditi sa svojim životom što želite

ali nemate pravo od mene tražiti da to nazivam normalnim

isto primijeniti na sve ostalo "napredno" što dolazi sa zapada a zapravo je proturanje relativizma i svih ostalih sranja koja su u praksi doživjela kataklizmu

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

REJS
Senior Member



Serbia
2891 Posts

Member since 17/03/2008

Posted - 01/07/2011 : 18:01:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit REJS's Homepage  Send REJS a Private Message
Pa muske gliste uzbudjuju svakog modernog muskarca.Kada ih stavi u dupe imaju odlican rad.

http://www.youtube.com/watch?v=C5qbvnqMClk

Izbacite Facepalm sprecite sukobe,givnite sansu miru !!!


Go to Top of Page

REJS
Senior Member



Serbia
2891 Posts

Member since 17/03/2008

Posted - 01/07/2011 : 18:08:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit REJS's Homepage  Send REJS a Private Message
A najlepsi mi je period kada sam sa kesom lepka slinavog nosa isao ulicom i glumeo Rebela.Srednji prst sam pokazivao svakom,povracao po coskovima sa flasom u ruci,nezaobilazna crna majca sa losim otiskom metal grupe.Voleo sam da ne perem kosu mesecima a ni zube time sam pokazivao pripadnost rock muzici,koju inace ne slusam nego vizuelno dozivljavam sa armijom meni slicnih originalnih mucenika i Ce Gevara.Svi smo bili onako razliciti i svoji jedino sto nam je bilo zajednicko osim majci kose i kurcenja jesu te proklete gliste koje i danas stavljam u dupe.
Ja inace rock ne slusam bez marihuane i armijskih obelezija,to je nemoguce,Jel da???

http://www.youtube.com/watch?v=C5qbvnqMClk

Izbacite Facepalm sprecite sukobe,givnite sansu miru !!!


Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22299 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 01/07/2011 : 18:34:55  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
vidim ovaj tekst na wikipediji:
http://hr.wikipedia.org/wiki/Marihuana

kod ovog dijela sam se zavalio od smijeha:

Jedno od najcešce postavljanih pitanja današnje javnosti vezano uz štetnost konoplje je pitanje da li ona stvara ovisnost. Konoplja ne stvara fizicku ovisnost. Postoje svjedoci, tisuce njih, koji potvrduju ovu cinjenicu. Ti isti ljudi govore kako su konoplju konzumirali pušeci i više od 20, pa cak i 30 godina. Konoplja nije ostavila nikakve posljedice na njima, a kada su se odlucili prestati pušiti, nije bilo nikakve fizicke naznake o krizi, odnosno ovisnosti. Isto tako, postavlja se pitanje psihicke ovisnosti. Psihicka ovisnost ovisi o konzumentu, a postoje podaci[nedostaje izvor] koji govore da je lakše postati psihicki ovisni o duhanskoj cigareti nego o marihuani. U razdoblju svojeg istraživanja konoplje, nisam naišao na niti jedan slucaj kronicne psihicke ovisnosti. Isto tako, valja napomenuti istraživanja koja su se odvijala na Jamajci i Kostariki, koja iznose cinjenicu da cak niti veliki potrošaci konoplje ne izgledaju psihicki ovisni.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 01/07/2011 : 20:07:14  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

vidim ovaj tekst na wikipediji:
http://hr.wikipedia.org/wiki/Marihuana

kod ovog dijela sam se zavalio od smijeha:





Prosvitli nas mesijo.
Daj da se i drugi smiju.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22299 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 01/07/2011 : 20:21:19  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by King Warrior

vidim ovaj tekst na wikipediji:
http://hr.wikipedia.org/wiki/Marihuana

kod ovog dijela sam se zavalio od smijeha:





Prosvitli nas mesijo.
Daj da se i drugi smiju.


Da ne objasnjavam puno, nemam vremena.
Upoznaj nekog kifera, covjeka koji konzumira marihuanu svaki dan, onda posmatraj njegovo ponasanje kada 24 sata ostane bez svoje droge.
Sva druga objasnjenja bice suvisna.
Go to Top of Page

andjusticeforall
Senior Member



Croatia
2997 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 01/07/2011 : 20:45:40  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message
Bježmo' napušena skupina pedera ide i jebe kog' uvati!!!

https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 01/07/2011 : 21:27:49  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by King Warrior

vidim ovaj tekst na wikipediji:
http://hr.wikipedia.org/wiki/Marihuana

kod ovog dijela sam se zavalio od smijeha:





Prosvitli nas mesijo.
Daj da se i drugi smiju.


Da ne objasnjavam puno, nemam vremena.
Upoznaj nekog kifera, covjeka koji konzumira marihuanu svaki dan, onda posmatraj njegovo ponasanje kada 24 sata ostane bez svoje droge.
Sva druga objasnjenja bice suvisna.


Ja iman vrimena, al mi se ne da borit sa vjetrenjacama.
Cinjenica je da trava ne izaziva fizicku ovisnost, a psihicka ovisnost koju stvara nije ništa teža od ovisnosti o nikotinu.
Za alkohol necu ni trošit tipkovnicu.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

REJS
Senior Member



Serbia
2891 Posts

Member since 17/03/2008

Posted - 01/07/2011 : 23:26:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit REJS's Homepage  Send REJS a Private Message
Ako su pederi bezim i ja,sto chico jednom rece pred ljudozderima...ja sam rodjen da jedem a ne da budem pojeden.A neki bi rekli ja sam rodjen da jebe....
I tu je nama moderna i draga opcija danasnjih decki,a za kaj ne!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=C5qbvnqMClk

Izbacite Facepalm sprecite sukobe,givnite sansu miru !!!


Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17760 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 02/07/2011 : 00:08:40  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
vracam se tramvajom iz grada
kad tri pjane glupace divljaju po tramvaju ( tu nema razlike izmedu muških i ženskih)
prikaciše im se 2 seljobera
i odoše negdje u mrak
nadam se da nece biti silovanja ili tako nešto...

onda kažu jadna nije imala srece... udarilo je auto napao je manijak silovo je
i tako dalje...

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5805 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 02/07/2011 : 11:43:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message
quote:
Originally posted by zeljko

vracam se tramvajom iz grada
kad tri pjane glupace divljaju po tramvaju ( tu nema razlike izmedu muških i ženskih)
prikaciše im se 2 seljobera
i odoše negdje u mrak
nadam se da nece biti silovanja ili tako nešto...

onda kažu jadna nije imala srece... udarilo je auto napao je manijak silovo je
i tako dalje...




Kakve to ima veze s liberalizmom? Pa u zapadnoj Europi te cure se vjerojatno ne bi mogle ni divljati po tramvaju nekažnjeno... Liberalizam ti daje slobodu raditi što te volja DOK GOD NE ŠTETIŠ DRUGIMA (pa ni samom sebi u nekoj vecoj mjeri)!

Zato su one primjedbe (nisam upamtio tko je napisao) o zoofiliji i pedofiliji kretenizmi jer je tu ocito da je jedna strana pod prisilom... Homoseksualnost postoji otkad postoje ljudi... U staroj Grckoj je bila itekako tolerirana, a grcka kultura je stup kulture zapada... Tako da to nije moderna izmišljotina...

Mene samo zanima, ako dva odrasla muškarca (ili žene) žele biti zajedno, šta mene ili bilo koga drugog boli kurac za to? Inace ne zabadam nos u tuda posla, zašto bih tu pravio iznimku?

A onaj što rece da je lijepo kad te cura nazove 'seljacinom', pa dobro... Možda u tvom selu i je... Pa joj zalijepiš šamarcinu i pokažeš tko je tu muško... A ona ima da kuha i šuti dok ti dangubiš po kavanama... Naše lijepe tradicionalne vrijednosti, tko bi ih normalan mijenjao?

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9604 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 02/07/2011 : 12:22:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
quote:
Originally posted by Beva

Pa u zapadnoj Europi te cure se vjerojatno ne bi mogle ni divljati po tramvaju nekažnjeno...







nije da ima neke veze sa temom, ali morao sam

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5805 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 02/07/2011 : 13:35:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message
quote:
Originally posted by Lord Vader89

quote:
Originally posted by Beva

Pa u zapadnoj Europi te cure se vjerojatno ne bi mogle ni divljati po tramvaju nekažnjeno...







nije da ima neke veze sa temom, ali morao sam



Rekao sam zapadnoj, ne sjevernoj :)

Tipa, kad ceš procitati nešto ovako kod nas:

http://www.independent.co.uk/news/uk/politics/cameron-spin-doctor-arrested-in-train-fracas-1861393.html

Državni dužnosnik uhicen jer nije imao kartu u vlaku... Zbog toga su zvali policiju, misliš da ne bi zvali da je divljao po vlaku?

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213

Edited by - Beva on 02/07/2011 13:46:31
Go to Top of Page
Page: of 14 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000