forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Talijani dopustili uzgoj marihuane na balkonima!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 14

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9604 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 02/07/2011 : 13:56:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
a dobro, to je engleska, sta reci osim:




Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5805 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 02/07/2011 : 14:07:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message
Mislim da su po tome i Austrija i Njemacka, na koje sam prvenstveno i mislio, dosta slicne...

Mislim, tamo djecu uce da nije u redu švercati se u tramvaju :) To je u našoj tradiciji nezamislivo :)

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 02/07/2011 : 14:11:00  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
u ovdašnjim "tradicijama" je dosta toga nezamislivo.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu

Edited by - lwood on 02/07/2011 14:11:22
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 02/07/2011 : 14:23:52  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message


ukrasite ekrane

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 02/07/2011 : 14:39:29  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message



depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17760 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 02/07/2011 : 17:10:03  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
quote:
Originally posted by Beva

quote:
Originally posted by zeljko

vracam se tramvajom iz grada
kad tri pjane glupace divljaju po tramvaju ( tu nema razlike izmedu muških i ženskih)
prikaciše im se 2 seljobera
i odoše negdje u mrak
nadam se da nece biti silovanja ili tako nešto...

onda kažu jadna nije imala srece... udarilo je auto napao je manijak silovo je
i tako dalje...




Kakve to ima veze s liberalizmom?


ima veze... granice se pomijeraju... sutra ce se jebavat po tramvaju a mene ce tjerati da govorim da je to normalno


Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5805 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 02/07/2011 : 22:16:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message
quote:
Originally posted by zeljko

ima veze... granice se pomijeraju... sutra ce se jebavat po tramvaju a mene ce tjerati da govorim da je to normalno





To spada u ometanje javnog reda i mira i nijedna liberalna zemlja to ne odobrava... Prije ceš to vidjeti kod nas nego u Njemackoj...

A granice su se uvijek i pomjerale, tako je liberalnije društvo bila stara Grcka od Europe u srednjem vijeku... A znamo koje je od ta dva bilo naprednije... Razvoj nije moguc bez osobnih sloboda... A sloboda ne znaci ugrožavanje drugog, ali ni nametanje bespotrebnih zabrana drugima...

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 03/07/2011 : 00:42:10  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
Tko se to drogira? Zadnji luzeri koji bježe od stvarnosti i neki bogataški bolesnici koji ne znaju kud bi s novcima pa se drogiraju iz obijesti.
Sve su to psihicki bolesni ljudi. Ako se ne varam, u duševnim bolnicama postoje posebni odjeli za narkomane. Takvima je tamo mjesto.

Edited by - dsormaz1 on 03/07/2011 00:45:18
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17760 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 03/07/2011 : 00:58:42  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
ko želi da mu odumiru moždane celije nek se drogira
ali nece docekat da mu ja kažem kako je to normalno
ni za 10000 godina

:)

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

andjusticeforall
Senior Member



Croatia
2997 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 03/07/2011 : 03:51:52  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message
Narkomane na vrbe

https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17760 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 03/07/2011 : 10:23:18  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
ma kakve vrbe
treba im spucati dobar porez :D
da radni ljudi malo odahnu :D

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8556 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 03/07/2011 : 10:45:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
Evo par slika nekoliko tih narkomana i luzera koji su bježali od stvarnosti.
Svijet bi bio puno napredniji da smo ih se odmah riješili..davno su ovakvi trebali na grani završit..

Bob Marley


Stephen King


Louis Armstrong


Carl Sagan


Alan Moore


U kojem stoljecu neki ljudi s ovog foruma žive? 19-om?
Live and let live pobogu..

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.

Edited by - paro on 03/07/2011 10:46:46
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29208 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 03/07/2011 : 11:16:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by dsormaz1

Tko se to drogira? Zadnji luzeri koji bježe od stvarnosti i neki bogataški bolesnici koji ne znaju kud bi s novcima pa se drogiraju iz obijesti.
Sve su to psihicki bolesni ljudi. Ako se ne varam, u duševnim bolnicama postoje posebni odjeli za narkomane. Takvima je tamo mjesto.


meni zaista nije jasno kako i zasto ti volis Ken Parkera, koji je sušta suprotnost vrijednosti koje ti kao ultradesnicar zastupaš. Nevjerojatno.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11445 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 03/07/2011 : 13:08:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message
Zaboli me za travu i slicno, ko oce dimit nek dimi...
Meni je to bezveze i ne svida mi se i na tome završava moje zanimanje za doticnu temu.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8556 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 03/07/2011 : 13:13:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by Paka01

Zaboli me za travu i slicno, ko oce dimit nek dimi...
Meni je to bezveze i ne svida mi se i na tome završava moje zanimanje za doticnu temu.



Ma ti si lud sam po sebi..još da duvaš, tek bi onda skroz poblesavio

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11445 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 03/07/2011 : 13:28:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message
Ajde bolje ti je šuti

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8556 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 03/07/2011 : 13:39:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by Paka01

Ajde bolje ti je šuti



http://www.youtube.com/watch?v=ofxm_VLHOVM



Paka nemoj oftopicarit na ovom supac topiku

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 03/07/2011 : 14:12:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
Mjenjam kucu dvokatnicu u RH za stan u Italiji s balkonom od 20 kvadrata

Trljam ruke.
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8556 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 03/07/2011 : 14:55:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by Zlotvor

Mjenjam kucu dvokatnicu u RH za stan u Italiji s balkonom od 20 kvadrata



Ni slucajno Zlotvore, da ne postaneš društveno nepodoban ko ovi monstrumi/narkomani..

Federico Felini- da nije eksperimentirao s drogama možda bi mu filmovi i licili na nešto.


Jim Morrison- na njegovu srecu narkoman je presudio sam sebi. Presuda koja bi mu uslijedila je izvadena ravno iz inkvizicijskih knjiga.
Ðavolja muzika.


Hendrix- ne samo da je narkoman vec i crnac..šteta što se tako mlad predoziro i izbjegao dugacki trupac lomace. Al barem više ne moramo slušat njegovo lupanje po gitari. Ðavolja muzika.


Janis Joplin- hipijevska narkomanska droljica..i još nam se smije Ševila se s crncima. Ðavolja muzika.


Johnny Cash- neodgojeni narkoman, gle kaj nam pokazuje. Ðavolja muzika.


Rolling Stones- prokleti narkomanski vampiri, godinama odbijaju da umru. Najveci od svih narkomana, njih cak ni Smrt ne želi. Ðavolja muzika.
Presuda: svakom po 20 udaraca bicem i dvije šake slane vode po ledima. Smrt giljotiranjem, nakon cega po starom obicaju ukopa vampira, glavu staviti medu noge i zatrpati grob cementom.


Carlos Castaneda- ko je uopce ovaj narkoman? Ovo je sigurno policijski snapshot


Evo i nekih stripaša, pa da i njima odmah presudimo.

Milo Manara- ne samo da je trovao ljude crtajuci golotinju vec se i drogirao s onim Castanedom za kojeg niko nije cuo.
Presuda: 40 minuta na kotacu za rastezanje uz recitiranje Poslanice Korincanima. Smrt na lomaci, uz kilu brezine smole ekstra da se vatra bolje primi.


Robert Crumb- narkomancina misli ako je stvorio onog narkomanskog lika Fritza da je neka faca.
Presuda: velikim mlatom polomit ruke i noge.
Smrt: Zarezat komadom stakla vrat od uha do uha, oko nogu zavezat mlinski kamen i bacit u Dunav.


Kevin Smith- sramota za strip i film. Narkoman.
Presuda: žarom spalit oci, 10 udaraca bicem i šaka slane vode po ledima.
Smrt: Prvo, bacit ga gladnim rotvajlerima. Zatim ga dok još diše živog zakopat.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.

Edited by - paro on 03/07/2011 14:56:22
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11445 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 03/07/2011 : 14:58:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message
Ne zaboravi Syda Barretta.
Al u svakon slucaju, malo pretjeruješ isto. Da nije bilo tih pizdarija, neki od njih bi doživili i stariju dob i još nas uveseljavali muzikom.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 03/07/2011 : 15:01:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
Ili pak ovaj...

Trljam ruke.
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8556 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 03/07/2011 : 15:01:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by Paka01

Ne zaboravi Syda Barretta.
Al u svakon slucaju, malo pretjeruješ isto. Da nije bilo tih pizdarija, neki od njih bi doživili i stariju dob i još nas uveseljavali muzikom.



Ma naravno da pretjerujem Paka kad mi je dosadno, pa me obuzimaju cinizam, sarkazam i ostala sranja. Uglavnom, ko je skužio skužio je, ko nije, neskužio je i to je to..
U povijesti covjecanstva nije zabilježeno da je bilo kakva represija donijela nešto dobroga..

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.

Edited by - paro on 03/07/2011 15:03:44
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 03/07/2011 : 16:15:22  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
ja znam samo par ljudi šta nije bar jednom dimilo joint.
medu ženama je veci postotak.al sigurno ih je bar pola provalo travu.
a ovi šta se išcudavaju tome valjda ne žive u urbaniziranijim sredinama.
ili svrate ovde vremeplovom iz srednjeg vijeka

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 03/07/2011 : 16:22:31  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by zeljko

quote:
Originally posted by Beva

quote:
Originally posted by zeljko

vracam se tramvajom iz grada
kad tri pjane glupace divljaju po tramvaju ( tu nema razlike izmedu muških i ženskih)
prikaciše im se 2 seljobera
i odoše negdje u mrak
nadam se da nece biti silovanja ili tako nešto...

onda kažu jadna nije imala srece... udarilo je auto napao je manijak silovo je
i tako dalje...




Kakve to ima veze s liberalizmom?


ima veze... granice se pomijeraju... sutra ce se jebavat po tramvaju a mene ce tjerati da govorim da je to normalno





a po cemu je normalno vozit se u tramvaju a ne ic pješke?
prije 100 godina bi ti bia i protiv tramvaja i tu je glavna kvaka tvojih teza

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 03/07/2011 : 16:25:16  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
http://youtu.be/ntm1YfehK7U

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page
Page: of 14 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000