forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Talijani dopustili uzgoj marihuane na balkonima!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 14

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8556 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 03/07/2011 : 16:54:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
elwoode ne puštaj više tu davolju muziku..
ili ceš i ti na kotacu završit..

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8556 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 03/07/2011 : 17:50:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
Cekaj, kad sam ono zadnji put u Crnoj kronici procitao naslov Napušen sjekirom raskomadao susjedu ..
ah da....nikad..

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 03/07/2011 : 19:24:48  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by paro

elwoode ne puštaj više tu davolju muziku..
ili ceš i ti na kotacu završit..





http://youtu.be/ytUr-c4JGpc

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 03/07/2011 : 19:31:51  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
quote:
Originally posted by paro


Ja sam naveo luzere (kao jednu skupinu koja bježi od stvarnosti) i bogatune (kao drugu skupinu koja se drogira iz obijesti). Svi ti likovi koje si naveo ubrajaju se u skupinu bogataških bolesnika koji ne znaju kud bi s novcima pa se iz ciste obijesti drogiraju. To što su neki od njih poznati umjetnici i znanstvenici ništa ne znaci, i oni su puni love, krecu se u tim krugovima gdje kola droga (kokain). Ništa cudno za mnoge iz tzv. elite, estrade...
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 03/07/2011 : 19:34:31  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
Nevjerojatno koliko su se neki zajapurili u obrani narkomanije, i u pokušaju uvjeravanja ljudi koji drže da je to zlo, kako su u krivu, kako su nazadni i što ja znam. Koji poremecen sustav vrijednosti! Možda su se neki prepoznali u svemu tome...
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 03/07/2011 : 19:36:24  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by dsormaz1

Tko se to drogira? Zadnji luzeri koji bježe od stvarnosti i neki bogataški bolesnici koji ne znaju kud bi s novcima pa se drogiraju iz obijesti.
Sve su to psihicki bolesni ljudi. Ako se ne varam, u duševnim bolnicama postoje posebni odjeli za narkomane. Takvima je tamo mjesto.


meni zaista nije jasno kako i zasto ti volis Ken Parkera, koji je sušta suprotnost vrijednosti koje ti kao ultradesnicar zastupaš. Nevjerojatno.


Mislim da sam to vec jednom objasnio, kad smo prije nekog vremena u jednom topicu raspravljali o Guevari.
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8556 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 03/07/2011 : 19:37:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by paro

elwoode ne puštaj više tu davolju muziku..
ili ceš i ti na kotacu završit..





http://youtu.be/ytUr-c4JGpc



Znao sam da si ti medu njima...sotono
brzo zovite inkvizitore, gestapo...lwood spominje neku pantaganu..
ulovio sam ga, ulovio sam ga...brzo nauljite kotac




There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 03/07/2011 : 19:38:45  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
quote:
Originally posted by paro




...zaboravih spomenuti, neki od tih ljudi koje si nabrojao možda bi još uvijek bili živi da se nisu drogirali (predozirali se).
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11445 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 03/07/2011 : 19:43:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message
quote:
Originally posted by dsormaz1

Nevjerojatno koliko su se neki zajapurili u obrani narkomanije, i u pokušaju uvjeravanja ljudi koji drže da je to zlo, kako su u krivu, kako su nazadni i što ja znam. Koji poremecen sustav vrijednosti! Možda su se neki prepoznali u svemu tome...



Jebiga, ja sam isto protiv toga, gadi mi se skroz i šta je dalje od mene to sam ja sritniji, al ako ljudi to konzumiraju u nekim normalnim kolicinama, onda mi je sasvim svejedno. Problem nastupa kad se to pocme precesto konzumirat.

Slicno mišljenje imam i o alkoholu. Ako neko cesto pije, al u normalnim kolicinama, ne opija se do besvijesti - onda okej, zašto ne? Al ako žestoko oblokavanje prijede u svakodnevnu naviku, e onda tu imamo problem.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 03/07/2011 : 19:49:18  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
Zamisli kako bi bilo da se vecina ljudi drogira, ili da su vecina alkoholicari...Kako netko moža takvo nešto smatrati necim naprednim? Meni je sve to za psihijatriju.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11445 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 03/07/2011 : 19:54:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message
Razlika je u "piti" i "biti alkoholicar". Velika razlika. Meni je dide pija svaki dan za rucak i veceru po cašu bevande. Jel i on alkoholicar?

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8556 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 03/07/2011 : 20:03:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by dsormaz1

Nevjerojatno koliko su se neki zajapurili u obrani narkomanije, i u pokušaju uvjeravanja ljudi koji drže da je to zlo, kako su u krivu, kako su nazadni i što ja znam. Koji poremecen sustav vrijednosti! Možda su se neki prepoznali u svemu tome...



Ma imaš ti pravo..al šta cemo s takvima? Mislim da je najbolje da se okupimo, osnujemo stranku, zakeljimo svastike na košulje, nabacimo crni mantil i kapu sa skull&bones i krenemo u lov na vještice. Prvo se riješimo narkomana, baš su niškoristi. Zatim možemo krenut s homicima, pa crncima, pa riješimo hendikepirane, pa Židove i Arape, oni tak i tak samo sranja izazivaju i koce napredak. Pa i ona djeca s posebnim potrebama su na teret društva. Sve njih fino terminiramo. Svima fino zaplijenimo imovinu i krenemo u nabavku centrifuga za obogacivanje urana. Ipak se trebamo osigurat. A onda cemo svima pokazat…


There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5805 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 03/07/2011 : 20:03:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message
quote:
Originally posted by dsormaz1

Nevjerojatno koliko su se neki zajapurili u obrani narkomanije, i u pokušaju uvjeravanja ljudi koji drže da je to zlo, kako su u krivu, kako su nazadni i što ja znam. Koji poremecen sustav vrijednosti! Možda su se neki prepoznali u svemu tome...



U životu nisam zapalio ni obicnu cigaretu, kamoli travu, ali ne vidim što bi mene doticalo ako netko to radi... Što ja imam tu pametovati i glumiti moralnu vertikalu? Svatko zna za sebe...

Naravno, neke teže i štetnije droge su s razlogom zabranjene i ne vidim da itko ovdje, recimo, zagovara potrošnju kokaina...

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8556 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 03/07/2011 : 20:07:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by paro


Ja sam naveo luzere (kao jednu skupinu koja bježi od stvarnosti) i bogatune (kao drugu skupinu koja se drogira iz obijesti). Svi ti likovi koje si naveo ubrajaju se u skupinu bogataških bolesnika koji ne znaju kud bi s novcima pa se iz ciste obijesti drogiraju. To što su neki od njih poznati umjetnici i znanstvenici ništa ne znaci, i oni su puni love, krecu se u tim krugovima gdje kola droga (kokain). Ništa cudno za mnoge iz tzv. elite, estrade...



Evo još jednog bogatuna narkomana..Daj zamisli ovu budaletinu, em je pušio travu, em se slikao gol za casopis, em je za vrijeme rata pjevao Imagine i Give peace a chance..totalni idiot, a još uz to žena mu Azijatkinja, odmah me podsjeti na hrpu Kineza koja uništava naše firme i krade nam poslove. Na svu srecu, njega je riješio jedan ?razumni? koji je bio pametan...citao je Salingera.


There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 03/07/2011 : 20:08:03  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by dsormaz1

Nevjerojatno koliko su se neki zajapurili u obrani narkomanije, i u pokušaju uvjeravanja ljudi koji drže da je to zlo, kako su u krivu, kako su nazadni i što ja znam. Koji poremecen sustav vrijednosti! Možda su se neki prepoznali u svemu tome...



Ma imaš ti pravo..al šta cemo s takvima? Mislim da je najbolje da se okupimo, osnujemo stranku, zakeljimo svastike na košulje, nabacimo crni mantil i kapu sa skull&bones i krenemo u lov na vještice. Prvo se riješimo narkomana, baš su niškoristi. Zatim možemo krenut s homicima, pa crncima, pa riješimo hendikepirane, pa Židove i Arape, oni tak i tak samo sranja izazivaju i koce napredak. Pa i ona djeca s posebnim potrebama su na teret društva. Sve njih fino terminiramo. Svima fino zaplijenimo imovinu i krenemo u nabavku centrifuga za obogacivanje urana. Ipak se trebamo osigurat. A onda cemo svima pokazat…


Hajde, ne pretjeruj. A gdje ja to zagovaram nekakva ubojstva tih skupina. I zašto spominješ crnce, Židove, Arape??? Ja nemam ništa protiv njih.
Kakve svastike i lov na vještice??? Svašta ti se privida.
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 03/07/2011 : 20:10:13  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
quote:
Originally posted by Paka01

Razlika je u "piti" i "biti alkoholicar". Velika razlika. Meni je dide pija svaki dan za rucak i veceru po cašu bevande. Jel i on alkoholicar?


Nismo se dobro razumjeli. Nisam mislio reci da je svatko tko popije cašu vina alkoholicar. I ja svaki dan popijem jednu cašu.
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 03/07/2011 : 20:10:59  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by paro


Ja sam naveo luzere (kao jednu skupinu koja bježi od stvarnosti) i bogatune (kao drugu skupinu koja se drogira iz obijesti). Svi ti likovi koje si naveo ubrajaju se u skupinu bogataških bolesnika koji ne znaju kud bi s novcima pa se iz ciste obijesti drogiraju. To što su neki od njih poznati umjetnici i znanstvenici ništa ne znaci, i oni su puni love, krecu se u tim krugovima gdje kola droga (kokain). Ništa cudno za mnoge iz tzv. elite, estrade...



Evo još jednog bogatuna narkomana..Daj zamisli ovu budaletinu, em je pušio travu, em se slikao gol za casopis, em je za vrijeme rata pjevao Imagine i Give peace a chance..totalni idiot, a još uz to žena mu Azijatkinja, odmah me podsjeti na hrpu Kineza koja uništava naše firme i krade nam poslove. Na svu srecu, njega je riješio jedan ?razumni? koji je bio pametan...citao je Salingera.




I on se drogirao iz obijesti.
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8556 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 03/07/2011 : 20:11:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by dsormaz1
Hajde, ne pretjeruj. A gdje ja to zagovaram nekakva ubojstva tih skupina. I zašto spominješ crnce, Židove, Arape??? Ja nemam ništa protiv njih.
Kakve svastike i lov na vještice??? Svašta ti se privida.



Ma ima vremena, prvo cemo sve narkomane pozatvarat u ludnice pa cemo dalje polako..

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.

Edited by - paro on 03/07/2011 20:11:55
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8556 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 03/07/2011 : 20:12:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by dsormaz1
I on se drogirao iz obijesti.



Smece jedno bogatunsko i narkomansko..

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11445 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 03/07/2011 : 20:14:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message
quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by Paka01

Razlika je u "piti" i "biti alkoholicar". Velika razlika. Meni je dide pija svaki dan za rucak i veceru po cašu bevande. Jel i on alkoholicar?


Nismo se dobro razumjeli. Nisam mislio reci da je svatko tko popije cašu vina alkoholicar. I ja svaki dan popijem jednu cašu.



Eto. Neko i s vrimena na vrime zapali joint. Ista stvar...
I nemoj mi sad rec "al ima i onih koji ga zapale svaki dan!". Da, i to je po mome mišljenju previše, al ako to neko u ne prevelikin kolicinama konzumira, onda neka... Nece nikoga ubit.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 03/07/2011 : 20:20:32  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by paro

elwoode ne puštaj više tu davolju muziku..
ili ceš i ti na kotacu završit..





http://youtu.be/ytUr-c4JGpc



Znao sam da si ti medu njima...sotono
brzo zovite inkvizitore, gestapo...lwood spominje neku pantaganu..
ulovio sam ga, ulovio sam ga...brzo nauljite kotac








depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 03/07/2011 : 20:23:15  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by Paka01

Razlika je u "piti" i "biti alkoholicar". Velika razlika. Meni je dide pija svaki dan za rucak i veceru po cašu bevande. Jel i on alkoholicar?


Nismo se dobro razumjeli. Nisam mislio reci da je svatko tko popije cašu vina alkoholicar. I ja svaki dan popijem jednu cašu.



i tebi nije licemjerno odredivat drugima jel ko alkos ili narkoman?
vidiš, ja ne pijen vino ,ne volin ga.u citavom životu popia san niti pola deca vina.
i šta bi ja sad triba napadat ljude šta piju vino da su pijancine i da ih triba pozatvarat u ludnice?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8556 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 03/07/2011 : 20:25:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by paro




...zaboravih spomenuti, neki od tih ljudi koje si nabrojao možda bi još uvijek bili živi da se nisu drogirali (predozirali se).



Njihov život, njihov izbor. Ako je Bog nešto podario ljudima, to je onda sloboda izbora. Svaki izbor ide covjeku na dušu. Tko si ti da sudiš njihovom životu i njihovom izboru. To se tebe apsolutno ne tice.

Ako odluciš danonocno cugat, završit ceš u lokvi bljuvotine. Ako se odluciš pucat horsom u venu, završit ceš sa slinom na bradi. Ako odluciš skocit sa zgrade, strugat ce te špatulom sa poda. Apsolutno tvoj izbor, tebi na duši..

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.

Edited by - paro on 03/07/2011 20:30:31
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 03/07/2011 : 20:26:38  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by paro




...zaboravih spomenuti, neki od tih ljudi koje si nabrojao možda bi još uvijek bili živi da se nisu drogirali (predozirali se).



od marihuane nisu

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29208 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 03/07/2011 : 20:32:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by dsormaz1
Mislim da sam to vec jednom objasnio, kad smo prije nekog vremena u jednom topicu raspravljali o Guevari.


valjda, ali zaboravio sam. U svakom slucaju, meni je to neshvatljivo, tolika kolizija izmedu tvog i Kenova svjetonazora. Kad su bili ovi antigay prosvjedi i neredi koje je crkva prakticno podržala/opravdavala, iskristaliziralo se jedno zanimljivo pitanje: na kojoj bi strani Isus bio - medu svjetinom koja kamenuje ili medu gay populacijom? Što ti misliš? Inace, za Kena ne moramo nagadati, više se nego jasno svrstao. A i ovdje, dizanje graje oko par stabljika kanabisa... Kod nas netko za par grama trave završi dvije godine u zatvoru, dok su lupeži koji su pokrali milijarde ugledni gradani.

Trouble will find me
Go to Top of Page
Page: of 14 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000