forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Talijani dopustili uzgoj marihuane na balkonima!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 14

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 03/07/2011 : 20:33:25  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by Paka01

Razlika je u "piti" i "biti alkoholicar". Velika razlika. Meni je dide pija svaki dan za rucak i veceru po cašu bevande. Jel i on alkoholicar?


Nismo se dobro razumjeli. Nisam mislio reci da je svatko tko popije cašu vina alkoholicar. I ja svaki dan popijem jednu cašu.



i tebi nije licemjerno odredivat drugima jel ko alkos ili narkoman?
vidiš, ja ne pijen vino ,ne volin ga.u citavom životu popia san niti pola deca vina.
i šta bi ja sad triba napadat ljude šta piju vino da su pijancine i da ih triba pozatvarat u ludnice?


Jedno je popiti jednu cašu i biti discipliniran, ne ici na još jednu.
Ne može se baš praviti takva usporedba s drogama. Gdje kola marihuana, tu kad tad dode i nešto gore od toga.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11445 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 03/07/2011 : 20:33:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message
Antigay prosvjedi su jednako glupi ko i gay parade.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11445 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 03/07/2011 : 20:34:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message
quote:
Originally posted by dsormaz1

Jedno je popiti jednu cašu i biti discipliniran, ne ici na još jednu.
Ne može se baš praviti takva usporedba s drogama. Gdje kola marihuana, tu kad tad dode i nešto gore od toga.



Nije istina. Oprosti al pricaš pizdarije.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8556 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 03/07/2011 : 20:35:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by dsormaz1
Gdje kola marihuana, tu kad tad dode i nešto gore od toga.



Nemoj me nasmijavat...

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 03/07/2011 : 20:42:49  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by paro




...zaboravih spomenuti, neki od tih ljudi koje si nabrojao možda bi još uvijek bili živi da se nisu drogirali (predozirali se).



Njihov život, njihov izbor. Ako je Bog nešto podario ljudima, to je onda sloboda izbora. Svaki izbor ide covjeku na dušu. Tko si ti da sudiš njihovom životu i njihovom izboru. To se tebe apsolutno ne tice.

Ako odluciš danonocno cugat, završit ceš u lokvi bljuvotine. Ako se odluciš pucat horsom u venu, završit ceš sa slinom na bradi. Ako odluciš skocit sa zgrade, strugat ce te špatulom sa poda. Apsolutno tvoj izbor, tebi na duši..


Lako je nekome pricati "njihov život, njihov izbor" kad ga se to možda izravno ne tice. Što misliš kako je ljudima, njima bliskim osobama (npr. roditeljima cija se djeca drogiraju) koje možda pate zbog toga? Postavi se u njihovu poziciju. Bi li ti bilo svejedno da ti je npr. dijete (ili neka druga bliska osoba) alkoholicar, narkoman ili nešto slicno? Bi li i onda isto tako glumio velikog liberala i zagovarao nekakvo pravo na izbor? Mislim da ne bi. Ako si normalan, naravno, a vjerujem da jesi.
Znam za slucajeve petorice mladih ljudi koji su u zadnjih 10 godina umrli od posljedice uzimanja droga. Neke sam površno poznavao, s nekima sam odrastao. Znam kako je njima bliskim ljudima (npr. roditeljima, braci...), koliko pate zbog toga.
Ah, da, to je bio njihov izbor, i to je to.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 03/07/2011 : 20:43:01  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by Paka01

Razlika je u "piti" i "biti alkoholicar". Velika razlika. Meni je dide pija svaki dan za rucak i veceru po cašu bevande. Jel i on alkoholicar?


Nismo se dobro razumjeli. Nisam mislio reci da je svatko tko popije cašu vina alkoholicar. I ja svaki dan popijem jednu cašu.



i tebi nije licemjerno odredivat drugima jel ko alkos ili narkoman?
vidiš, ja ne pijen vino ,ne volin ga.u citavom životu popia san niti pola deca vina.
i šta bi ja sad triba napadat ljude šta piju vino da su pijancine i da ih triba pozatvarat u ludnice?


Jedno je popiti jednu cašu i biti discipliniran, ne ici na još jednu.
Ne može se baš praviti takva usporedba s drogama. Gdje kola marihuana, tu kad tad dode i nešto gore od toga.



jedno je jer vidiš samo sebe.uzimaš sebe za mjerilo svemira.svi smo mi individualno razlicite jedinke .
zato su prohibicije ovakve vrste obicna sranja.
vecina ljudi koju znam je dimila travu. i nisu postali dankete.
dapace neki su i vrlo uspješni.
a te sakoman filozofije su smiješne

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu

Edited by - lwood on 03/07/2011 20:43:27
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 03/07/2011 : 20:43:40  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by paro




...zaboravih spomenuti, neki od tih ljudi koje si nabrojao možda bi još uvijek bili živi da se nisu drogirali (predozirali se).



od marihuane nisu


S marihuanom se pocinje. A negdje treba podvuci crtu.
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 03/07/2011 : 20:44:51  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
quote:
Originally posted by Paka01

quote:
Originally posted by dsormaz1

Jedno je popiti jednu cašu i biti discipliniran, ne ici na još jednu.
Ne može se baš praviti takva usporedba s drogama. Gdje kola marihuana, tu kad tad dode i nešto gore od toga.



Nije istina. Oprosti al pricaš pizdarije.


Govoriš iz osobnog iskustva? Ili možda ti pricaš pizdarije?
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11445 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 03/07/2011 : 20:45:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message
Da, govorin iz osobnog iskustva.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 03/07/2011 : 20:45:43  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by dsormaz1
Gdje kola marihuana, tu kad tad dode i nešto gore od toga.



Nemoj me nasmijavat...


Ni ti mene tjerat na plac.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 03/07/2011 : 20:46:12  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by dsormaz1
Mislim da sam to vec jednom objasnio, kad smo prije nekog vremena u jednom topicu raspravljali o Guevari.


valjda, ali zaboravio sam. U svakom slucaju, meni je to neshvatljivo, tolika kolizija izmedu tvog i Kenova svjetonazora. Kad su bili ovi antigay prosvjedi i neredi koje je crkva prakticno podržala/opravdavala, iskristaliziralo se jedno zanimljivo pitanje: na kojoj bi strani Isus bio - medu svjetinom koja kamenuje ili medu gay populacijom? Što ti misliš? Inace, za Kena ne moramo nagadati, više se nego jasno svrstao. A i ovdje, dizanje graje oko par stabljika kanabisa... Kod nas netko za par grama trave završi dvije godine u zatvoru, dok su lupeži koji su pokrali milijarde ugledni gradani.



"ko je bez grijeha nek baci kamen prvi"


o ovome ja i prican ,nevjerovatno koja je to hrpa licemjera.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 03/07/2011 : 20:47:54  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by Paka01

Razlika je u "piti" i "biti alkoholicar". Velika razlika. Meni je dide pija svaki dan za rucak i veceru po cašu bevande. Jel i on alkoholicar?


Nismo se dobro razumjeli. Nisam mislio reci da je svatko tko popije cašu vina alkoholicar. I ja svaki dan popijem jednu cašu.



i tebi nije licemjerno odredivat drugima jel ko alkos ili narkoman?
vidiš, ja ne pijen vino ,ne volin ga.u citavom životu popia san niti pola deca vina.
i šta bi ja sad triba napadat ljude šta piju vino da su pijancine i da ih triba pozatvarat u ludnice?


Jedno je popiti jednu cašu i biti discipliniran, ne ici na još jednu.
Ne može se baš praviti takva usporedba s drogama. Gdje kola marihuana, tu kad tad dode i nešto gore od toga.



jedno je jer vidiš samo sebe.uzimaš sebe za mjerilo svemira.svi smo mi individualno razlicite jedinke .
zato su prohibicije ovakve vrste obicna sranja.
vecina ljudi koju znam je dimila travu. i nisu postali dankete.
dapace neki su i vrlo uspješni.
a te sakoman filozofije su smiješne



A što, ti i tvoji frendovi ste puno strucniji od njega po tom pitanju?
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 03/07/2011 : 20:48:03  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by paro




...zaboravih spomenuti, neki od tih ljudi koje si nabrojao možda bi još uvijek bili živi da se nisu drogirali (predozirali se).



od marihuane nisu


S marihuanom se pocinje. A negdje treba podvuci crtu.



onda triba zabranit i vodu? svi alkosi su prvo poceli s vodom.
i mliko isto . ko pije vodu i mliko kad tad ce pocet pit pivo ,vino ,vodku itd.
triba tome stat na kraj !

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 03/07/2011 : 20:49:38  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by Paka01

Razlika je u "piti" i "biti alkoholicar". Velika razlika. Meni je dide pija svaki dan za rucak i veceru po cašu bevande. Jel i on alkoholicar?


Nismo se dobro razumjeli. Nisam mislio reci da je svatko tko popije cašu vina alkoholicar. I ja svaki dan popijem jednu cašu.



i tebi nije licemjerno odredivat drugima jel ko alkos ili narkoman?
vidiš, ja ne pijen vino ,ne volin ga.u citavom životu popia san niti pola deca vina.
i šta bi ja sad triba napadat ljude šta piju vino da su pijancine i da ih triba pozatvarat u ludnice?


Jedno je popiti jednu cašu i biti discipliniran, ne ici na još jednu.
Ne može se baš praviti takva usporedba s drogama. Gdje kola marihuana, tu kad tad dode i nešto gore od toga.



jedno je jer vidiš samo sebe.uzimaš sebe za mjerilo svemira.svi smo mi individualno razlicite jedinke .
zato su prohibicije ovakve vrste obicna sranja.
vecina ljudi koju znam je dimila travu. i nisu postali dankete.
dapace neki su i vrlo uspješni.
a te sakoman filozofije su smiješne



A što, ti i tvoji frendovi ste puno strucniji od njega po tom pitanju?



neke stvari znam iz prve ruke.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 03/07/2011 : 20:53:13  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by dsormaz1
Mislim da sam to vec jednom objasnio, kad smo prije nekog vremena u jednom topicu raspravljali o Guevari.


valjda, ali zaboravio sam. U svakom slucaju, meni je to neshvatljivo, tolika kolizija izmedu tvog i Kenova svjetonazora. Kad su bili ovi antigay prosvjedi i neredi koje je crkva prakticno podržala/opravdavala, iskristaliziralo se jedno zanimljivo pitanje: na kojoj bi strani Isus bio - medu svjetinom koja kamenuje ili medu gay populacijom? Što ti misliš? Inace, za Kena ne moramo nagadati, više se nego jasno svrstao. A i ovdje, dizanje graje oko par stabljika kanabisa... Kod nas netko za par grama trave završi dvije godine u zatvoru, dok su lupeži koji su pokrali milijarde ugledni gradani.



"ko je bez grijeha nek baci kamen prvi"


o ovome ja i prican ,nevjerovatno koja je to hrpa licemjera.



Veliko je licemjerje i na lijevo-liberalnoj strani. Dok se s jedne strane zagovaraju nekakve velike slobode govora, prava i sl. s druge se polako nastoji uvesti verbalni delikt, tj. još malo pa ce se u progone ljudi koji npr. smatraju istospolnu orijentaciju necim nenormalnim. Ima još primjera koje ne mogu navoditi jer se radi o zabranjenim temama.

Edited by - dsormaz1 on 03/07/2011 20:54:38
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 03/07/2011 : 20:56:46  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by paro




...zaboravih spomenuti, neki od tih ljudi koje si nabrojao možda bi još uvijek bili živi da se nisu drogirali (predozirali se).



od marihuane nisu


S marihuanom se pocinje. A negdje treba podvuci crtu.



onda triba zabranit i vodu? svi alkosi su prvo poceli s vodom.
i mliko isto . ko pije vodu i mliko kad tad ce pocet pit pivo ,vino ,vodku itd.
triba tome stat na kraj !


Ma ne triba vodu branit. Bez vode nema života, a bez droge se može živit.
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5805 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 03/07/2011 : 21:03:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message
quote:
Originally posted by dsormaz1

Veliko je licemjerje i na lijevo-liberalnoj strani. Dok se s jedne strane zagovaraju nekakve velike slobode govora, prava i sl. s druge se polako nastoji uvesti verbalni delikt, tj. još malo pa ce se u progone ljudi koji npr. smatraju istospolnu orijentaciju necim nenormalnim. Ima još primjera koje ne mogu navoditi jer se radi o zabranjenim temama.



Ma da... Postavljate se kao žrtve, a kako si ti konkretno diskriminiran zbog tog stajališta?

Dok je gay populacija diskriminirana zbog takvih kao ti i to je cinjenica, a trebali bi imati jednaka prava kao i ti...

Ti imaš svako pravo na osobno mišljenje, ali ako kreneš takav stav provoditi kamenujuci sudionike gay pridea (ili štogod slicno), onda si zatucan... Ne kažem da ti konkretno jesi, ovo je hipotetski...

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8556 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 03/07/2011 : 21:07:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by dsormaz1
Lako je nekome pricati "njihov život, njihov izbor" kad ga se to možda izravno ne tice. Što misliš kako je ljudima, njima bliskim osobama (npr. roditeljima cija se djeca drogiraju) koje možda pate zbog toga? Postavi se u njihovu poziciju. Bi li ti bilo svejedno da ti je npr. dijete (ili neka druga bliska osoba) alkoholicar, narkoman ili nešto slicno? Bi li i onda isto tako glumio velikog liberala i zagovarao nekakvo pravo na izbor? Mislim da ne bi. Ako si normalan, naravno, a vjerujem da jesi.
Znam za slucajeve petorice mladih ljudi koji su u zadnjih 10 godina umrli od posljedice uzimanja droga. Neke sam površno poznavao, s nekima sam odrastao. Znam kako je njima bliskim ljudima (npr. roditeljima, braci...), koliko pate zbog toga.
Ah, da, to je bio njihov izbor, i to je to.



I šta bi ti po tom pitanju? Misliš ako bi uveo nekakvu strogocu i drakonske kazne da njihova sudbina ne bi bila ista. Da oni ne bi došli do droge. Dal bi ih strpao u zatvor? U zatvoru se ne dila droga? Ili bi ih možda za primjer drugima objesio da vise par dana sa dizalice na glavnom trgu (ko u jednoj istocnoj zemljici)? Ili bi ih možda ko u Kini streljao dok uživo prenosi nacionalna telka. Isto kao za primjer drugima, a neka obitelj dode po tijela i nek plati metak kojim su im djeca ubijena? Baš me zanima, kako bi ti riješio problem narkomanije u svijetu?

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 03/07/2011 : 21:14:50  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by dsormaz1
Mislim da sam to vec jednom objasnio, kad smo prije nekog vremena u jednom topicu raspravljali o Guevari.


valjda, ali zaboravio sam. U svakom slucaju, meni je to neshvatljivo, tolika kolizija izmedu tvog i Kenova svjetonazora. Kad su bili ovi antigay prosvjedi i neredi koje je crkva prakticno podržala/opravdavala, iskristaliziralo se jedno zanimljivo pitanje: na kojoj bi strani Isus bio - medu svjetinom koja kamenuje ili medu gay populacijom? Što ti misliš? Inace, za Kena ne moramo nagadati, više se nego jasno svrstao. A i ovdje, dizanje graje oko par stabljika kanabisa... gradani.


Sigurno misliš ponajviše na onu epizodu u kojoj je citao Marxa i onu s gay temom?
Ne vidim razloga zašto ne bih citao i volio neki strip (pogotovo strip takve umjetnicke vrijednosti) u kojem se doticu i tih tema i u kojem glavni lik možda ima neke drugacije stavove po tim pitanjima od mojih? U kojim to drugim svjetonazorima se ne bih mogao složiti s Kenom?
quote:
Kod nas netko za par grama trave završi dvije godine u zatvoru, dok su lupeži koji su pokrali milijarde ugledni gradani

Ne treba tolerirati ni jedno ni drugo.
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 03/07/2011 : 21:18:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message

Trljam ruke.
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 03/07/2011 : 21:22:47  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by dsormaz1
Lako je nekome pricati "njihov život, njihov izbor" kad ga se to možda izravno ne tice. Što misliš kako je ljudima, njima bliskim osobama (npr. roditeljima cija se djeca drogiraju) koje možda pate zbog toga? Postavi se u njihovu poziciju. Bi li ti bilo svejedno da ti je npr. dijete (ili neka druga bliska osoba) alkoholicar, narkoman ili nešto slicno? Bi li i onda isto tako glumio velikog liberala i zagovarao nekakvo pravo na izbor? Mislim da ne bi. Ako si normalan, naravno, a vjerujem da jesi.
Znam za slucajeve petorice mladih ljudi koji su u zadnjih 10 godina umrli od posljedice uzimanja droga. Neke sam površno poznavao, s nekima sam odrastao. Znam kako je njima bliskim ljudima (npr. roditeljima, braci...), koliko pate zbog toga.
Ah, da, to je bio njihov izbor, i to je to.



I šta bi ti po tom pitanju? Misliš ako bi uveo nekakvu strogocu i drakonske kazne da njihova sudbina ne bi bila ista. Da oni ne bi došli do droge. Dal bi ih strpao u zatvor? U zatvoru se ne dila droga? Ili bi ih možda za primjer drugima objesio da vise par dana sa dizalice na glavnom trgu (ko u jednoj istocnoj zemljici)? Ili bi ih možda ko u Kini streljao dok uživo prenosi nacionalna telka. Isto kao za primjer drugima, a neka obitelj dode po tijela i nek plati metak kojim su im djeca ubijena? Baš me zanima, kako bi ti riješio problem narkomanije u svijetu?



Ništa slicno, ja sam protiv smrtnih kazni, ne znam zašto mi stalno imputiraš nešto takvo? Vidim da si opsjednut s nekakvim mucenjima i egzekucijama, ne znam zašto.
Što to znaci, ako se neko zlo ne može iskorijeniti da ga treba ozakoniti i tolerirati. Idemo onda ozakoniti i narucena ubojstva, pedofiliju i slicno, jer dok je ljudi bit ce i toga, ni to se nece nikad iskorijeniti.
Oštrom i upornom borbom protiv zla ono se najvjerojatnije ne bi moglo potpuno iskorijeniti, ali bi se sigurno svelo na najmanju mjeru.
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 03/07/2011 : 21:24:49  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
quote:
Originally posted by Beva

Dok je gay populacija diskriminirana zbog takvih kao ti i to je cinjenica, a trebali bi imati jednaka prava kao i ti...



Možda pravo da posvajaju djecu?
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17760 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 03/07/2011 : 21:26:51  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
naveli ste nekoliko pisaca i samoubica kao primjer OK narko ekipe
a kad vam narkic odvali auto i mazne kasetofon ili nasrne na dijete
onda se fino sjetite kako je karl sagan napisao dobru knjigu :)

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17760 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 03/07/2011 : 21:30:01  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

ja znam samo par ljudi šta nije bar jednom dimilo joint.



ja sam ga zdimio jedan jedini put 23.4. 2006 na derneku negdje oko pola 12 na balkonu

crnina

u 6 ujutro sam se probudio u svojoj povracotki na krevetu... kasnije sam sam ribao tudi stan

kasnije sam se jedva suzdržavao da ne povratim po troli jedva sam kuci došao pojma nemam ni sam kako...

pricaju da postoje razne slike šta su mi radili mada ne vjerujem :D

lepo boba mi... ako neko želi da njegova djeca tako rade...
bujrum... legalizirajte sve

normalno nije niti cu ikada reci da jeste
ni za milijun godina

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 03/07/2011 : 21:30:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
quote:
Originally posted by dsormaz1
Vidim da si opsjednut s nekakvim mucenjima i egzekucijama, ne znam zašto


Parina soba za interakciju

Trljam ruke.
Go to Top of Page
Page: of 14 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000