forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Umrla Amy Winehouse
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 25/07/2011 : 21:02:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message
quote:
Originally posted by legaz

I šta sa tekstom? Sada ja treba da platim i da kažem kako su super ti umetnici što su pijani, što se drogiraju što izade pred ljude i onda mumla, zajebava ih. A posle pa ona je umetnica. Pa šta stim, pa i ja sam covek. Ako ne poštujem sebe nece me niko ni poštovati. A o Biljani bolje i da ne pricam, bio bi ovo off topic. Žao mi je Ami, bila je odlicna pevacica, ali jbg pameti izgleda nije imala.



to da je bila odlicna pjevacica svakako stoji, ali je sama odabrala takav nacin života - onaj koji ju je dokrajcio. kak se kaže - kako je živjela, tako je i skoncala. jebiga...

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

bvagner3
Senior Member



Croatia
2313 Posts

Member since 13/01/2009

Posted - 25/07/2011 : 22:41:17  Show Profile Show Extended Profile  Send bvagner3 a Private Message
R.I.P
odlicna pjevacica i još bolja narkomanka....

#!??
Go to Top of Page

Gil-galad
stripovi.com suradnik



Serbia
3544 Posts

Member since 19/05/2008

Posted - 26/07/2011 : 02:09:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Gil-galad a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

Ovo sam procitao kad je izaslo pre mesec dana. Svasta bih rekao na racun gdje Srbljanovic, ali cu se uzdrzati. Pescanik opet ide "kontra je kul" rutom, njima na cast.



quote:
Originally posted by legaz

I šta sa tekstom? Sada ja treba da platim i da kažem kako su super ti umetnici što su pijani, što se drogiraju što izade pred ljude i onda mumla, zajebava ih. A posle pa ona je umetnica. Pa šta stim, pa i ja sam covek. Ako ne poštujem sebe nece me niko ni poštovati. A o Biljani bolje i da ne pricam, bio bi ovo off topic. Žao mi je Ami, bila je odlicna pevacica, ali jbg pameti izgleda nije imala.



Ne volim ni Pešcanik, ni Srbljanovicku nešto posebno, a ni rahmetla Amy mi nije bila srcu draga...

No, ono što mi se u ovom tekstu dopalo, to je što je u trenutku nakon koncerta, kada su svi samo pljuvali (što je dakako najlakše), Biljana jedina (ili jedna od retkih) videla malo "dalje"... (Citavih mesec plus nekoliko dana, though, ali i nije u tome poenta...)

Izuzmimo njenu prepotentnost na kratko.
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000