forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Simphaty for:
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 03/06/2012 : 17:17:20  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro


i? Kakav je kapacitet Venezuele?



naljbolje picke na tom delu sveta,,,,
Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4066 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 03/06/2012 : 17:18:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message
Rusi, da bi mogli da djeluju na punom globalnom planu, prvo moraju u potpunosti povratiti svoj uticaj nad bivšim Sovjetskim Savezom, to jest teritorijama koje su im oduvijek bile "prozor u svijet". Rekao bih da im to i uspijeva, mada svakako nisam najobjektivniji posmatrac. Dakle, postepeno. Zemlja koja je toliko napredovala od vremena Jeljcina, nece sve to procerdati zarad brzopletih intervencionih ratova, kakvi, kao što vidimo, trenutno polako "suše" i SAD.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 03/06/2012 : 17:24:49  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by 1Euro

jao kako si ti covjece naporan!!!!!!!!! Jel sam ja napisao da se ne želim više raspravljati o tome. Pitaš me kako bi oni to izveli? Pa tko sam ja? general neki? A tko si ti? Jesi li ti neki general? Neki vojni analitik?
Šta ti znaš uopšte o svemu tome? A praviš se pametan, kao da si osobno pripremio plan za odbranu Venezuele???
Pa šta kako bi?
Pa kako su Irak? Najprije bi poslali avione i potukli im sve šta imaju od proti zracne odbrane pa tako sve niže i niže dok bi bili sigurno da ovi nemaju više nicega (uništene airportove i slicno) onda bi poslai vojsku (pešadiju) ili šta ja znam. Ma sasuli bi tu Venezuelu, kako ti nije jasno?
Kakva Venezuela!!! Pa jesi li ti normalan covjece??? VENEZUELA, pa to ti je na razini Libije i slicnih....
A ionako je glup razgovor, nemam ni vremena ni volje da se igram nekog vojnog analiticara i da ti pripremam neki plan "napada na Venezuelu", ma boli me za Venezuelu, kako ne shvacaš??? UOPŠTE MI SE NE DA RASPRAVLJATI O TOME! Jel shvataš sad! Jebe mi se kako bi to napravili, baš me briga, ali znam da bi samljeli Venezuelu. Pa to ti je isto ko da raspravjamo jel bi Rusija pobjedila Gruziju i slicno...ma boli me.....kakva Venezuela. Oni nisu ništa u vojnom smislu. A sada ti meni dokaži kako bi se ovi odbranili od engleske?



prvi si pocea laprdat kako bi englezi utrpali u dep cilu južnu ameriku.
izvoli mi to objasni cudo od deteta.
šta ti misliš da je izvršit invaziju na jednu državu od 30 milijuna ljudi.
si normalan? to je granica do koje USA mogu djelovat kakva kurceva engleska.



boli me glava od tebe. Ti sve shvacaš TAKO OZBILJNO! Napisao sam da mogu da stave cijelu južnu ameriku u džep i sada ti trebam ovdje praviti nekakve ratne planove??? Kao da mi se da to raditi!
Pa ajde ti dokaži da se to ne može napraviti?
Cime bi se to Venezuela odbranila?
Engleska ima više aviona, više brodova,...više svega...a i da svi izgube sve brodove i sve avione,...ENGLESKA IMA SUROVINE I BUDE LI TREBALO ONI CE NAPRAVITI JOŠ AVIONA I BRODOVA I SVEGA, kužiš? Dok neka Venezuela koja je ionako pod embargom nece moci.
ENGLESKA MOŽE UNIŠTITI VENEZUELU:
-ekonomski
-vojnicki
-politicki

Da ove dvije zemlje zarate NITKO VAŽAN nece stati na stranu Venezuele, nece im prodavati oružje, surovine ni ništa.
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 03/06/2012 : 17:26:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
quote:
Originally posted by Mhejl

Rusi, da bi mogli da djeluju na punom globalnom planu, prvo moraju u potpunosti povratiti svoj uticaj nad bivšim Sovjetskim Savezom, to jest teritorijama koje su im oduvijek bile "prozor u svijet". Rekao bih da im to i uspijeva, mada svakako nisam najobjektivniji posmatrac. Dakle, postepeno. Zemlja koja je toliko napredovala od vremena Jeljcina, nece sve to procerdati zarad brzopletih intervencionih ratova, kakvi, kao što vidimo, trenutno polako "suše" i SAD.

Balticki potez mogu da zaborave. Azijske republike su se okrenule azijskim integracijama, mahom, mada zemlje kao sto su Kazahstan (koja ima veliku rusku emigraciju) jos uvek odrzavaju odnose. Kavkaz ostaje kljucan - Ukrajina i Belorusija su u saci, mada Ukrajina pokusava tu i tamo da se otme "velikom bratu" i da smulja nesto sa EU.

U datom momentu, Rusija nema neku preteranu potrebu da ulece u imperijalisticke igre saha sa kurtom i murtom iz Brussela i Washingtona. Interna stabilizacija je jos uvek glavna stavka, kao i povrat medjunarodnog ugleda - olimpijada u Sociju je dokaz da su na pravom putu.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 03/06/2012 : 17:27:45  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
Koliko država je pomoglo LIBIJI, IRAKU? Imaju i oni naftu pa šta....gdje su bili Kinezi? Rusi?
Vjeruj mi ako itko zna ratovati i ima iskustva u ratovanju to su sigurno Englezi, dok Venezuela nema nikakvih iskustva....
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 03/06/2012 : 17:29:58  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
evo podaci za invaziju na IRAK 1991. :
USA je upotrebila 75 % aktivnih taktickih aviona,42% svojih modernih tenkova , polovicu svojih nosaca aviona, 37% svega vojnog osoblja i 46 % mornarickog osoblja.

zakljucak americkih vojnih strucnjaka: " sa znatno smanjenim vojnim snagama u buducnosti USA ce teško izvršiti i jednu (1) vojnu intervenciju a kamoli dvije protiv znatnijih regionalnih sila izvan zapadne hemisfere."

a ne zaboravi da su ovde imali kopneni prilaz,ka uostalom i u Afganistanu (nakon šta su Pakistanu posušili dugove )


depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 03/06/2012 : 17:30:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

Koliko država je pomoglo LIBIJI, IRAKU? Imaju i oni naftu pa šta....gdje su bili Kinezi? Rusi?

Sadamov Irak nije imao prijatelja u arapskom bloku, kamoli u razvijenom svetu. Rusi su verovatno bili trgovinski partner, ali su u momentu valjda procenili da je bolje cutati.

Libija...ocekivao sam malo veci otpor iskreno, ali pukovnik, kakav-takav, je ipak bio potpuni ludak, i kao takav lak izgovor za nategnuti.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4066 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 03/06/2012 : 17:32:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message
Sjecam se da sam citao o tome kako je rusko stanovništvo (oko cetvrtina citavog) obrazovanije i drži veliki dio upravljackih pozicija u Kazahstanu. Za ostale centralnoazijske zemlje nisam siguran, ali, ako Rusija ima pravo na korišcenje vojnih baza, a mislim da ima, to znaci da je minimum njenih interesa zadovoljen.

I balticke zemlje, pogotovo Estonija, imaju veliku rusku populaciju, ali nivo mržnje prema svemu sovjetskom i ruskom u tim zemljama dostiže stepen masovne psihoze, tako da se slažem.

Što se tice Kavkaza, dodao bih Jermeniju u "ruski džep". Nisu ludi - stiješnjeni izmedu Azerbejdžana i Turske, znaju da im je najbezbjednije da se drže Rusa. Koliko se sjecam, odbrana Jermenije, narocito raketni sistemi, je potpuno povezana/zavisna sa ruskim...

Edited by - Mhejl on 03/06/2012 17:33:41
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 03/06/2012 : 17:32:48  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by 1Euro

jao kako si ti covjece naporan!!!!!!!!! Jel sam ja napisao da se ne želim više raspravljati o tome. Pitaš me kako bi oni to izveli? Pa tko sam ja? general neki? A tko si ti? Jesi li ti neki general? Neki vojni analitik?
Šta ti znaš uopšte o svemu tome? A praviš se pametan, kao da si osobno pripremio plan za odbranu Venezuele???
Pa šta kako bi?
Pa kako su Irak? Najprije bi poslali avione i potukli im sve šta imaju od proti zracne odbrane pa tako sve niže i niže dok bi bili sigurno da ovi nemaju više nicega (uništene airportove i slicno) onda bi poslai vojsku (pešadiju) ili šta ja znam. Ma sasuli bi tu Venezuelu, kako ti nije jasno?
Kakva Venezuela!!! Pa jesi li ti normalan covjece??? VENEZUELA, pa to ti je na razini Libije i slicnih....
A ionako je glup razgovor, nemam ni vremena ni volje da se igram nekog vojnog analiticara i da ti pripremam neki plan "napada na Venezuelu", ma boli me za Venezuelu, kako ne shvacaš??? UOPŠTE MI SE NE DA RASPRAVLJATI O TOME! Jel shvataš sad! Jebe mi se kako bi to napravili, baš me briga, ali znam da bi samljeli Venezuelu. Pa to ti je isto ko da raspravjamo jel bi Rusija pobjedila Gruziju i slicno...ma boli me.....kakva Venezuela. Oni nisu ništa u vojnom smislu. A sada ti meni dokaži kako bi se ovi odbranili od engleske?



prvi si pocea laprdat kako bi englezi utrpali u dep cilu južnu ameriku.
izvoli mi to objasni cudo od deteta.
šta ti misliš da je izvršit invaziju na jednu državu od 30 milijuna ljudi.
si normalan? to je granica do koje USA mogu djelovat kakva kurceva engleska.



boli me glava od tebe. Ti sve shvacaš TAKO OZBILJNO! Napisao sam da mogu da stave cijelu južnu ameriku u džep i sada ti trebam ovdje praviti nekakve ratne planove??? Kao da mi se da to raditi!
Pa ajde ti dokaži da se to ne može napraviti?
Cime bi se to Venezuela odbranila?
Engleska ima više aviona, više brodova,...više svega...a i da svi izgube sve brodove i sve avione,...ENGLESKA IMA SUROVINE I BUDE LI TREBALO ONI CE NAPRAVITI JOŠ AVIONA I BRODOVA I SVEGA, kužiš? Dok neka Venezuela koja je ionako pod embargom nece moci.
ENGLESKA MOŽE UNIŠTITI VENEZUELU:
-ekonomski
-vojnicki
-politicki

Da ove dvije zemlje zarate NITKO VAŽAN nece stati na stranu Venezuele, nece im prodavati oružje, surovine ni ništa.



a ti živiš na divljem zapadu ili šta?
jel ti stvarno misliš da bi englezi ikad napustili svoje kolonije da su ih mogli zadržat? cccc kako si naivan

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 03/06/2012 : 17:33:51  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro


Da ove dvije zemlje zarate NITKO VAŽAN nece stati na stranu Venezuele, nece im prodavati oružje, surovine ni ništa.



Rusija je stala iza Veneculele, zašto misliš da im Amer nemože ništra a tolike kompanije je Cavez nacionaliziro...

Gadafije je nažalost i dalje glumio nesvrstanost, zato su ga barbari sa divljeg zapada napali... A Veneculea je pametno to odradila, leti ka CAru Vladimiru- i nesme niko da te dira...
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 03/06/2012 : 17:35:22  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

quote:
Originally posted by 1Euro

Koliko država je pomoglo LIBIJI, IRAKU? Imaju i oni naftu pa šta....gdje su bili Kinezi? Rusi?

Sadamov Irak nije imao prijatelja u arapskom bloku, kamoli u razvijenom svetu. Rusi su verovatno bili trgovinski partner, ali su u momentu valjda procenili da je bolje cutati.

Libija...ocekivao sam malo veci otpor iskreno, ali pukovnik, kakav-takav, je ipak bio potpuni ludak, i kao takav lak izgovor za nategnuti.



da ali ne zaboravi bitnu stvar,uzmi IRAK i to da je u njemu niti trecina stanovništva podržavala Saddama.
pa pogledaj ove moje podatke o invaziji za Irak.


depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 03/06/2012 : 17:37:32  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
a ovaj prica o nekoj invaziji
šta ti misliš €uro da to tako jednostavno ide?
daj se skuliraj

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 03/06/2012 : 17:40:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
Invazija kopnenom vojskom bilo cega sto nije Irak (citaj : okruzen prijateljskim bazama i prilicno otvoren za upad sa 15 strana) je jako ozbiljan vojno-infrastrukturni projekat i bile bi potrebne godine planiranja da se tako nesto realizuje.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 03/06/2012 : 17:42:18  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

Invazija kopnenom vojskom bilo cega sto nije Irak (citaj : okruzen prijateljskim bazama i prilicno otvoren za upad sa 15 strana) je jako ozbiljan vojno-infrastrukturni projekat i bile bi potrebne godine planiranja da se tako nesto realizuje.



pa da,al to €uru slabo ide u glavu.
da je to tako jednostavno ka šta on misli sredili bi oni npr Iran odavno

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 03/06/2012 : 17:43:29  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
@ lwood:

ma briga me i za Englesku i za Venezuelu i za neke linkove i za neku statistiku i za neke podatke iz 1991 godine i slicno, kako ne kužiš. I ne želim više razgovarati o tome.
Znam da je funt jaci od onoga šta imaju u Venezueli.
Znam da u Venezueli baš i ne cvijetaju ružice, da zemlja ima nekakve embargote, da joj se prijeti svake toliko, da imaju prijedsednika na nivoju nekog Gadafija, Castrota i slicno, nisam nikada cuo da su sudjelovali u nekakvom ratnom poduhvatu pa zbog toga i sumnjam da su nešto strahovito jaki. No ti ocito si bolje upucen u te stvari, znaš sve do potankosti kako bi se odbranili od Engleza, bio si vjerovatno prisutan na tim sastancima dok se gradila odbrana pa eto, svaka cast.
Nadam se da ce Venezuela znati cijeniti što si se tako "junacki" postavio za nju i siguran sam da samo spomen tvog imena englezima zatrese gace. Jel sad ok?
jel možemo sada prestati sa tim?

ETO, JAVNO KAŽEM KAKO ENGLEZI NE BI POBIJEDILI VENEZUELU ( lwood me je ubjedio svojim linkovima, razmišljanjem, jednostavno mu moramo vjerovati). ENGLEZI SU JEDNI OBICNI LUZERI I POLITICKI, I EKONOMSKI (funt je kurac), VOJNICKI, ISTORIJA SU IM SAMI PORAZI ( i ono malo pobjeda koje imaju to ništa ne valja) i sve ostalo. I GRADOVI SU IM U KURCU, DRŽAVA JE U KURCU, SVE JE U KURCU.
VENEZUELA JE JEDNOSTAVNO SUPERIORNIJA OD ENGLEZA BAŠ PO SVEMU!

Jel sad ok? Zadovoljan? Možemo sada stavljati linkove južnoamerikanki?
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 03/06/2012 : 17:44:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
Pritom, tih par godina su ceo milenijum u modernoj diplomatiji - dotle mozda nadju i drugo resenje...

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 03/06/2012 : 17:48:10  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
opet si omašio ceo fudbal.ja ti želin rec da engleska danas nije imperij zato jer nije.ne zato šta ih ja volin ili ne.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 03/06/2012 : 17:50:41  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

Pritom, tih par godina su ceo milenijum u modernoj diplomatiji - dotle mozda nadju i drugo resenje...



ma da.neki ocito misle da je vodenje rata zajebancija.
uzmi proteste u USA protiv sadašnjih ratova a kamoli da sad usrljaju protiv neke latinoamericke države a imaju 50 milijuna hispanaca na svom teritoriju.
mislin budimo realni

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 03/06/2012 : 17:51:12  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

opet si omašio ceo fudbal.ja ti želin rec da engleska danas nije imperij zato jer nije.ne zato šta ih ja volin ili ne.




whatever.

Nego jel se River Plate uspio vratiti u prvu Argentisnku ligu? Jel to netko zna?
Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4066 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 03/06/2012 : 17:58:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message
euro, euro, vidi se kako si nepouzdana valuta - jako brzo skaceš sa teme na temu.

Opali još koju rasisticku o Grcima, cisto da budeš u tonu price o "neradnim ljenjivcima - južnjacima" (psihološki mehanizam odbrane ostalih EU zemalja - Grci su "loši", mi smo "dobri" ili smo se "opametili", ne možemo doci u njihov položaj.)

Edited by - Mhejl on 03/06/2012 17:58:39
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 03/06/2012 : 17:59:59  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by Mhejl

euro, euro, vidi se kako si nepouzdana valuta - jako brzo skaceš sa teme na temu.

Opali još koju rasisticku o Grcima, cisto da budeš u tonu price o "neradnim ljenjivcima - južnjacima" (psihološki mehanizam odbrane ostalih EU zemalja - Grci su "loši", mi smo "dobri" ili smo se "opametili", ne možemo doci u njihov položaj.)



gdje sam ja vrijedao Grke rasistickim izjavama?
Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4066 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 03/06/2012 : 18:04:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message
quote:
pa cinjenica je i to da je Grcka bankrotirala, da nije Eu i njezinih milijuna ova Grcka bi se odavno raspala,....a neka Finska nije...


quote:
mogli bi i Grci imati, da znaju napraviti neki kompjuter npr ili bilo šta,...Zemlje kao što su Grcka, Portugal,...to su zemlje koje znaju samo uzimati od prirode (ribe, voce,...) i to je dosta sebicno, i ja takve zemlje ne bi stavljao na neki spisak gospodarstveno razvijenih zemalja....
Da te pitam, koji kompjuter (ili bilo šta drugo, osim hrane) bi radije kupio:
-engleski
-grcki

quote:

šta god Grci naprave? Rikšu haha?
Rover radi motore za avione ili šta vec....šta grcki motori pokrecu?
Neki camac od 5 cvorova.


Dalje mi se stvarno ne da ispitivati date izjave.

Edited by - Mhejl on 03/06/2012 18:05:37
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 03/06/2012 : 18:07:52  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
Sacuvaj bože, pa da ja ikada kažem nešto protiv Grka!
Ja sam mislio kako u Grckoj vlada nekakva ekonomska nestašica (recesija...) ali lwood mi je stavio neki link gdje sam video da sam u krivu...Grcka stoji dosta visoko, cak više od Finske,...na tom istom linku je Turska ispred Švedske....sacuvaj bože da ja ikada kažem nešto protiv grckih radnika, gospodarstva,...bilo cega. GRCI SU ZAKON! ETO, JAVNO KAŽEM GRCKA JE ZAKON! AKO IGDJE LJUDI RADE TO JE SIGURNO U GRCKOJ. Pustite puste price o recesiji, to je sigurno neka varka da se deskriditira Grke. GRKI SU ZAKON! GRCKA JE GOSPODARSKO VEOMA JAKA, LJUDI VRIJEDNI, POŠTENI, SVE NAJBOLJE O GRCIMA.

Eto, takav je moj stav!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 03/06/2012 : 18:08:50  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by Mhejl

quote:
pa cinjenica je i to da je Grcka bankrotirala, da nije Eu i njezinih milijuna ova Grcka bi se odavno raspala,....a neka Finska nije...


quote:
mogli bi i Grci imati, da znaju napraviti neki kompjuter npr ili bilo šta,...Zemlje kao što su Grcka, Portugal,...to su zemlje koje znaju samo uzimati od prirode (ribe, voce,...) i to je dosta sebicno, i ja takve zemlje ne bi stavljao na neki spisak gospodarstveno razvijenih zemalja....
Da te pitam, koji kompjuter (ili bilo šta drugo, osim hrane) bi radije kupio:
-engleski
-grcki

quote:

šta god Grci naprave? Rikšu haha?
Rover radi motore za avione ili šta vec....šta grcki motori pokrecu?
Neki camac od 5 cvorova.


Dalje mi se stvarno ne da ispitivati date izjave.




i šta je sada ovdje rasisticko?
Jel sam ja možda lagao nešto....

Edited by - 1Euro on 03/06/2012 18:11:11
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 03/06/2012 : 20:22:23  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

Sacuvaj bože, pa da ja ikada kažem nešto protiv Grka!
Ja sam mislio kako u Grckoj vlada nekakva ekonomska nestašica (recesija...) ali lwood mi je stavio neki link gdje sam video da sam u krivu...Grcka stoji dosta visoko, cak više od Finske,...na tom istom linku je Turska ispred Švedske....sacuvaj bože da ja ikada kažem nešto protiv grckih radnika, gospodarstva,...bilo cega. GRCI SU ZAKON! ETO, JAVNO KAŽEM GRCKA JE ZAKON! AKO IGDJE LJUDI RADE TO JE SIGURNO U GRCKOJ. Pustite puste price o recesiji, to je sigurno neka varka da se deskriditira Grke. GRKI SU ZAKON! GRCKA JE GOSPODARSKO VEOMA JAKA, LJUDI VRIJEDNI, POŠTENI, SVE NAJBOLJE O GRCIMA.

Eto, takav je moj stav!



zašto si sarkastican? boli te šta je grcko gospodarstvo po opsegu ispred finskog ili šta? izgleda da tebi jedinom to nije jasno od svih šta citaju ovaj topic.
šta ti misliš ako Grcka ka država bankrotira da nijedan Grk nece imat ni kune??
kako si ti to zamislia?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.45 seconds. Snitz Forums 2000