forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Simphaty for:
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4066 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 03/06/2012 : 15:46:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message
Pa ako stvari ikada doguraju do upotrebe IBCM-a, svi smo ionako mrtvi.

Edited by - Mhejl on 03/06/2012 15:46:33
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 03/06/2012 : 15:46:52  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
pa slušaj KRAS, ne volim ni ja Engleze, napisao sam to vec u ovom topiku ali nisam slijep....nije sad tu poanta tko mi je simpaticniji. I meni se svidaju Argentinske guzice sa slike itd....i Napisao sam da navijam za Argentince u fudbalu, ljudi znaju da navijam i za Barcelonu (Messi-a itd...), ali nekako se rasprava rasplamtila u jakost države zvane Velika Britanija, pa ne mogu ostati slijep i praviti se, da su oni nitko i ništa kada nisu...i kako ih se ovdje pokušava prikazati.
Što jest jest!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 03/06/2012 : 15:48:45  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by Mhejl

Pa ako stvari ikada doguraju do upotrebe IBCM-a, svi smo ionako mrtvi.



pa znam ali "kada se vec mjere kurcevi" pa eto....Velika Britanija ih ima i može ih upotrijebiti dok netko i bolje da ih nema, jer sa TIME SE NE IDE IGRATI....Zamislite da bi ih neki Gadafi imao ili Sadam,....ufff
Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4066 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 03/06/2012 : 15:55:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message
Ma daj - svaka država bi upotrijebila nuklearno oružje da joj dogori do nokata, ne zaboravimo. Licemjerno je dozvoljavati jednima da imaju nuklearni arsenal, a drugima ne: misliš da nuklearni Izrael nije najveca potencijalna opasnost ovog vijeka? Države koje sada razvijaju nuklearna oružja su ugrožene agresivnim namjerama velikih sila, i vide ih kao jedini sigurni garant svog suvereniteta, što sigurno i jesu.

A "hrabrost" koju su VB i saveznici pokazali u napadima na Libiju i slicne zemlje je hrabrost copora pasa. Nadjacati protivnika ekoliko desetina puta - i napasti. Medutim, pitanje je koliki su kapaciteti Britanije u samostalnoj vojnoj akciji.

??????? ??????...
Škotska koja prijeti secesijom, i gubitak nafte iz Sjevernog mora; i to je potencijalna nocna mora Dauning strita. Vidjecemo.

Edited by - Mhejl on 03/06/2012 15:59:35
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 03/06/2012 : 15:58:35  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by Mhejl

Ma daj - svaka država bi upotrijebila nuklearno oružje da joj dogori do nokata, ne zaboravimo. Licemjerno je dozvoljavati jednima da imaju nuklearni arsenal, a drugima ne: misliš da nuklearni Izrael nije najveca potencijalna opasnost ovog vijeka? Države koje sada razvijaju nuklearna oružja su ugrožene agresivnim namjerama velikih sila, i vide ih kao jedini sigurni garant svog suvereniteta, što sigurno i jeste.

A "hrabrost" koju su VB i saveznici pokazali u napadima na Libiju i slicne zemlje je hrabrost copora pasa. Nadjacati protivnika ekoliko desetina puta - i napasti. Medutim, pitanje je koliki su kapaciteti Britanije u samostalnoj vojnoj akciji.

Škotska koja prijeti secesijom, i gubitak nafte iz Sjevernog mora; i to je potencijalna nocna mora Dauning strita. Vidjecemo.



pa stavio sam ti link, tamo piše koliko je Velika Britanija jaka, mislim da su na 5 mijestu....pogledaj onaj link, tamo piše koliko imaju aviona i slicno....

http://www.globalfirepower.com/country-military-strength-detail.asp?country_id=United-Kingdom


Edited by - 1Euro on 03/06/2012 16:00:09
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 03/06/2012 : 16:00:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
quote:
Originally posted by Mhejl

Ma daj - svaka država bi upotrijebila nuklearno oružje da joj dogori do nokata, ne zaboravimo. Licemjerno je dozvoljavati jednima da imaju nuklearni arsenal, a drugima ne: misliš da nuklearni Izrael nije najveca potencijalna opasnost ovog vijeka? Države koje sada razvijaju nuklearna oružja su ugrožene agresivnim namjerama velikih sila, i vide ih kao jedini sigurni garant svog suvereniteta, što sigurno i jeste.

A "hrabrost" koju su VB i saveznici pokazali u napadima na Libiju i slicne zemlje je hrabrost copora pasa. Nadjacati protivnika ekoliko desetina puta - i napasti. Medutim, pitanje je koliki su kapaciteti Britanije u samostalnoj vojnoj akciji.

Škotska koja prijeti secesijom, i gubitak nafte iz Sjevernog mora; i to je potencijalna nocna mora Dauning strita. Vidjecemo.


Mislim da je nuklearni Pakistan veca pretnja od nuklearnog Izraela. A skotska preti secesijom minulih 50 godina :D

Mislim da je glupo diskutovati kapacitete UK u samostalnoj vojnoj akciji jer UK nikad nece ici u samostalnu vojnu akciju :D

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4066 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 03/06/2012 : 16:06:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu
Mislim da je glupo diskutovati kapacitete UK u samostalnoj vojnoj akciji jer UK nikad nece ici u samostalnu vojnu akciju :D


true

a da li pakistan sada prijeti nekome na dnevnoj bazi, kao izrael iranu, ili hobija radi organizuje ''lov'' na fizicare... ?
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 03/06/2012 : 16:06:30  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
ajde da prekinemo ovu raspravu i ne off topicarimo, ionako nema veze. Ja imam svoje mišljenje, netko drugi ima svoje itd...ionako nema nikakve koristi od svega toga. Ispada kao da sam neki advokat engleza a u biti nisam ni njihov fan, zasmetalo mi je jedino nepoznavanje nekih stvari ali dobro postimo sad to.
Bolje stavljajte linkove južno americkih guzica nego oružja. Ionako je to topik o simpatijama prema južno amerikancima (ili amerikankama).

Samo jedan dobronamjerni savjet; ako ikada budete se suncali negdje u Venezueli, pa budete u novinama procitali da dolaze Englezi, bolje odmah pakirajte i vracajte se u Europu....pa neka onda oni sami odluce šta i kako, a vi cete sve to pratiti iz Europe, bolje nego da ste još uvijek tamo.
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 03/06/2012 : 16:07:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
Pakistan i Indija se vec 30tak godina gledaju preko nuklearnog nisana. Izrael, sa druge strane, po obicaju malo tvrdi pazar da vise para kapne od Amerike, jer je Obamina administracija zavrnula slavinu, pa sad izmisljaju nekakvu neposrednu opasnost da im se pojaca priliv iz americkog budzeta. Cim dodje neka vise prijateljski nastrojena garnitura, bice sve opet med i mleko, brojace se bubrezi po zapadnoj obali i tako to. :D

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 03/06/2012 : 16:11:06  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
evo i moj doprinos temi, Larissa Riquelme from Paraguay:

http://www.metro.co.uk/sport/oddballs/834495-larissa-riquelme-strips-naked-for-paraguay-as-promised
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 03/06/2012 : 16:48:41  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

pa slušaj KRAS, ne volim ni ja Engleze, napisao sam to vec u ovom topiku ali nisam slijep....nije sad tu poanta tko mi je simpaticniji. I meni se svidaju Argentinske guzice sa slike itd....i Napisao sam da navijam za Argentince u fudbalu, ljudi znaju da navijam i za Barcelonu (Messi-a itd...), ali nekako se rasprava rasplamtila u jakost države zvane Velika Britanija, pa ne mogu ostati slijep i praviti se, da su oni nitko i ništa kada nisu...i kako ih se ovdje pokušava prikazati.
Što jest jest!



veliko britaska imperija u zaotnu je baš kao i americki divlji zapad- što su oteli oteli su... red bi bio i ako ima Boga oni moraju platiti ceh za sve zlo što su ucini u svojoj istoriji...

ja sam vozio tri godine englesku i mogu ti rteci da pokvarenije zemlje nema u evropi... one jadne crne, indijce i pakistance su strpali u geta a krimala na svakom koraku... al mene to raduje. bolje nisu ni zaslužili...

evo jedna prigodna pjesma u tu svrhu

Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 03/06/2012 : 16:49:49  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by lwood

€uro ajde mi objasni koji qitu imaju veze zuluji s južnom amerikom????
gubiš se covice.
i na onim linkovima ti sve lipo piše ,ako ne moš to svatit jebiga,ne mogu ti pomoc



pa objašnjavam ljudima pobjede Engleza i kakva su velesila. Mogu objašnjavati ljudima i pobjede nad Argentinom ako te to više interesira?
Inace ja sam svoje rekao, Englezi su super jaki u svemu, dok Argentinci nisu....to je to šta sam imao za reci, over and out.
Sada slobodno stavljajte neke linkove gdje piše kako Argentina proizvodi više kravljeg mlijeka ili krumpira, soje,...pa cete ovrgnuti moje stajalište haha.



kakva? ja san lipo stavia linkove koje se ticu onoga šta si pizdeka
u vezi engleza i južne amerike.
izvoli se prestani pravit blesav i sad mi lipo razloži kako bi to ta "mocna supersila" britanija okupirala južnu ameriku danas kad to nije mogla prije 200 godina?
i pošto san dobre volje necu spominjat Argentinu ni Brazil.
uzecemo Venezuelu.
ajde baš me zanima kako bi britanija njih okupirala pošto maštariš o tome.
znaci lipo nam izloži iskrcavanje,logisticku potporu ,iz kojih to baza ,
s kakvim to amfibijskim brodovima,s kojim to nosacima avionima itd.
znaci moraš nam ukratko objasnit kako bi se taj dogadaj iz tvoje mašte odigra



ej stvarno sam mislio da si inteligentniji. Uzimao sam kao za šali dok si pisao hvalospijeve Gadafiju, Chavezu i slicnima,...ali sada stvarno vidim, kako si ti mislio ili još misliš kako neka Venezuela, libija,...tko god kako su oni jaki i šta ti ja znam...vidim da nemaš pojma odnosno vjeruješ ono šta sam želiš. Neki Gadafi ti je bio simpatican jer je imao žene tjelohranitelje npr. i jer se pravio frajer i pametan. Znamo svi kako je završio. Isto može se dogoditi sa Chavezom bude li pametan previše.
Pa covjece pricamo o Engleskoj, super sili sa atomskim oružjem, sa ne znam koliko brodova, specijalnih edinica, RAF avijacijom,....o Zemlji koja nije izgubila neki znacajan rat u poslednjih 200 godina. Kako ne razumiješ?
Kako bi pobijedila Venezuelu?
Pa isto kako su pobijedili Irak npr. Ili kako je Francuska pobijedila Libiju...
Isto tako kako su pobijedili Argentince za Falklandske otoke, koji su im pred nosom....
Ono šta ti moraš znati je da Engleska i USA uvijek zajedno napadaju, znaci da ide Engleska u rat sa bilo kim, tu su izza nje odmah USA, onda Kanada, Australija,možda cak Indija budu ih lijepo zamoli. To su ti cinjenice, i to su ti veze koje su jace od bila kakvih veza Venezuela može dobiti. Tko ce pomoci Venezueli ? KUBA? Wau!
Tko ce pomoci Brazilu? Portugal?
Argentini? Španjolska?
Ono po cemu je Engleska strahovito jaka, to su svakako veze i poznanstva i dobri odnosi sa velesilama kada (ako) zatreba.
Isto je bio pametan Sadam Husein, i izazivao Ameriku i Englesku. Znamo svi kako je završilo. Znamo i kako USA gledaju na Venezuelu. Nece im trebati dva put areci da odu u rat zajedno sa Engleskom. No Venezuelu mogu sami pobjediti i navijaci Mancheter Uniteda npr bude li trebalo!







izvini ali ovo gori šta si napisa može samo redikul napisat

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 03/06/2012 : 16:51:40  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
ja san te lipo i uljudno pita kako ti zamišljaš da bi oni izvršili tu tvoju sf invaziju,nisi u stanju odgovorit osin lupetanja.

i za tvoju informaciju Irak i Libija su sasvim druge zemlje i situacije

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 03/06/2012 : 16:52:48  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

pošto se voliš igrati linkovima. Pogledaj ovaj link:

http://www.globalfirepower.com/

Pogledaj gdje je Great Britain i kakvo nauražanje imaju i gdje je Venezuela, Argentina,...Onda idi i pogledaj koje su države u Commonwealthu pa se onda vrati ovamo pa pogledaj kakva su naoružanja ovih država, pa ceš vidjeti zašto Great Britain ima interes sa commonwealthu....ili možda misliš kako bi Indija išla pomagati Venezueli npr?



a misliš da bi se Indija borila za Britaniju u imaginarnoj invaziji?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 03/06/2012 : 16:53:32  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

ajde da prekinemo ovu raspravu i ne off topicarimo, ionako nema veze. Ja imam svoje mišljenje, netko drugi ima svoje itd...ionako nema nikakve koristi od svega toga. Ispada kao da sam neki advokat engleza a u biti nisam ni njihov fan, zasmetalo mi je jedino nepoznavanje nekih stvari ali dobro postimo sad to.
Bolje stavljajte linkove južno americkih guzica nego oružja. Ionako je to topik o simpatijama prema južno amerikancima (ili amerikankama).

Samo jedan dobronamjerni savjet; ako ikada budete se suncali negdje u Venezueli, pa budete u novinama procitali da dolaze Englezi, bolje odmah pakirajte i vracajte se u Europu....pa neka onda oni sami odluce šta i kako, a vi cete sve to pratiti iz Europe, bolje nego da ste još uvijek tamo.



da,bazirano u 1912. -toj godini

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 03/06/2012 : 16:54:16  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Mhejl

Pa ako stvari ikada doguraju do upotrebe IBCM-a, svi smo ionako mrtvi.



to je jasno svakom s više od 3 grama mozga,al ocito neki ovde nemaju ni toliko

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 03/06/2012 : 16:55:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

ja san te lipo i uljudno pita kako ti zamišljaš da bi oni izvršili tu tvoju sf invaziju,nisi u stanju odgovorit osin lupetanja.

Amerika i UK nataljigaj tri nosaca aviona uz obalu, dignu baze u panami, preriljaju celu venezuelu dok ne ostane kamen na kamenu (iz vazduha), onda sidju dole i ubodu zastavu.

I bas da vidim ko ce da se usprotivi, ako im to ikad padne napamet.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 03/06/2012 : 16:55:35  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Mhejl

Ma daj - svaka država bi upotrijebila nuklearno oružje da joj dogori do nokata, ne zaboravimo. Licemjerno je dozvoljavati jednima da imaju nuklearni arsenal, a drugima ne: misliš da nuklearni Izrael nije najveca potencijalna opasnost ovog vijeka? Države koje sada razvijaju nuklearna oružja su ugrožene agresivnim namjerama velikih sila, i vide ih kao jedini sigurni garant svog suvereniteta, što sigurno i jesu.

A "hrabrost" koju su VB i saveznici pokazali u napadima na Libiju i slicne zemlje je hrabrost copora pasa. Nadjacati protivnika ekoliko desetina puta - i napasti. Medutim, pitanje je koliki su kapaciteti Britanije u samostalnoj vojnoj akciji.

??????? ??????...
Škotska koja prijeti secesijom, i gubitak nafte iz Sjevernog mora; i to je potencijalna nocna mora Dauning strita. Vidjecemo.



tocno.i to nece niko ni upotrebit osim u slucaju napada na vlastiti teritorij

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 03/06/2012 : 16:57:26  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

quote:
Originally posted by lwood

ja san te lipo i uljudno pita kako ti zamišljaš da bi oni izvršili tu tvoju sf invaziju,nisi u stanju odgovorit osin lupetanja.

Amerika i UK nataljigaj tri nosaca aviona uz obalu, dignu baze u panami, preriljaju celu venezuelu dok ne ostane kamen na kamenu (iz vazduha), onda sidju dole i ubodu zastavu.

I bas da vidim ko ce da se usprotivi, ako im to ikad padne napamet.



da,ali ovde pricamo samo o britaniji.i pitanje je šta bi to i kako prošlo u USA,jer da mogu to javno napravit napravili bi.s obzirom da Venezuela ima najvece zalihe nafte a trenutno flertuje s Rusima

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 03/06/2012 : 16:59:14  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
evo za €ura koji voli linkove iako ih ne svaca.

http://en.wikipedia.org/wiki/Royal_Navy
pa lipo pogledaj doli u desnom dnu koliko je pa kapacitet "kraljevske mornarice" u zadnjih 30 godina

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 03/06/2012 : 17:02:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

da,ali ovde pricamo samo o britaniji.i pitanje je šta bi to i kako prošlo u USA,jer da mogu to javno napravit napravili bi.s obzirom da Venezuela ima najvece zalihe nafte a trenutno flertuje s Rusima

Ma jasno je da se dira samo onaj koji nema ledja. UK sama mozda moze da odbrani Falklandse, tj. sigurno moze, mada je ovo diskusija bez pokrica jer Argentina dobro zna da ako cak i jedan njihov ribarski brod pridje ostrvima slucajno da ce to biti diplomatski incident visoke kategorije.

No budimo izvesni - NATO ce maltretirati svakoga ko nema jako pokrice, a sa Rusima flertuje svako, medjutim, istorijska lista ljudi koji su flertovali sa Rusima a sve se zavrsilo na tek pokojem poljupcu (nakon cega je dosao NATO da siluje) je podugacka...na svasta Rusi zazmure, samo ako ih lepo zamolis i prepustis im da orgijaju po Osetiji, Nagorno Karabahu itd. bez da postavljas pitanja.

EDIT : tako su u Srbiji godinama mislili da nas Rusi cuvaju, pa cak i jos uvek misle, bez obzira sto smo se skrivali od NATO raketa ne toliko davno (dok su Rusi upucivali ostre diplomatske proteste u savetu bezbednosti).

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej

Edited by - Mairosu on 03/06/2012 17:04:00
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 03/06/2012 : 17:11:34  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
jao kako si ti covjece naporan!!!!!!!!! Jel sam ja napisao da se ne želim više raspravljati o tome. Pitaš me kako bi oni to izveli? Pa tko sam ja? general neki? A tko si ti? Jesi li ti neki general? Neki vojni analitik?
Šta ti znaš uopšte o svemu tome? A praviš se pametan, kao da si osobno pripremio plan za odbranu Venezuele???
Pa šta kako bi?
Pa kako su Irak? Najprije bi poslali avione i potukli im sve šta imaju od proti zracne odbrane pa tako sve niže i niže dok bi bili sigurno da ovi nemaju više nicega (uništene airportove i slicno) onda bi poslai vojsku (pešadiju) ili šta ja znam. Ma sasuli bi tu Venezuelu, kako ti nije jasno?
Kakva Venezuela!!! Pa jesi li ti normalan covjece??? VENEZUELA, pa to ti je na razini Libije i slicnih....
A ionako je glup razgovor, nemam ni vremena ni volje da se igram nekog vojnog analiticara i da ti pripremam neki plan "napada na Venezuelu", ma boli me za Venezuelu, kako ne shvacaš??? UOPŠTE MI SE NE DA RASPRAVLJATI O TOME! Jel shvataš sad! Jebe mi se kako bi to napravili, baš me briga, ali znam da bi samljeli Venezuelu. Pa to ti je isto ko da raspravjamo jel bi Rusija pobjedila Gruziju i slicno...ma boli me.....kakva Venezuela. Oni nisu ništa u vojnom smislu. A sada ti meni dokaži kako bi se ovi odbranili od engleske?
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 03/06/2012 : 17:13:09  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

quote:
Originally posted by lwood

da,ali ovde pricamo samo o britaniji.i pitanje je šta bi to i kako prošlo u USA,jer da mogu to javno napravit napravili bi.s obzirom da Venezuela ima najvece zalihe nafte a trenutno flertuje s Rusima

Ma jasno je da se dira samo onaj koji nema ledja. UK sama mozda moze da odbrani Falklandse, tj. sigurno moze, mada je ovo diskusija bez pokrica jer Argentina dobro zna da ako cak i jedan njihov ribarski brod pridje ostrvima slucajno da ce to biti diplomatski incident visoke kategorije.

No budimo izvesni - NATO ce maltretirati svakoga ko nema jako pokrice, a sa Rusima flertuje svako, medjutim, istorijska lista ljudi koji su flertovali sa Rusima a sve se zavrsilo na tek pokojem poljupcu (nakon cega je dosao NATO da siluje) je podugacka...na svasta Rusi zazmure, samo ako ih lepo zamolis i prepustis im da orgijaju po Osetiji, Nagorno Karabahu itd. bez da postavljas pitanja.

EDIT : tako su u Srbiji godinama mislili da nas Rusi cuvaju, pa cak i jos uvek misle, bez obzira sto smo se skrivali od NATO raketa ne toliko davno (dok su Rusi upucivali ostre diplomatske proteste u savetu bezbednosti).



mislim da to nije bilo nikakvo orgijanje, vec maestralna operacija trece oklopne arimije kojom je komadovao sam CAR VLADIMIR licno...

drhti evropo... " A " nisu evrpoljani rekli...

Edited by - KRAS on 03/06/2012 17:14:42
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 03/06/2012 : 17:13:22  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

evo za €ura koji voli linkove iako ih ne svaca.

http://en.wikipedia.org/wiki/Royal_Navy
pa lipo pogledaj doli u desnom dnu koliko je pa kapacitet "kraljevske mornarice" u zadnjih 30 godina



i? Kakav je kapacitet Venezuele?
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 03/06/2012 : 17:15:44  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

jao kako si ti covjece naporan!!!!!!!!! Jel sam ja napisao da se ne želim više raspravljati o tome. Pitaš me kako bi oni to izveli? Pa tko sam ja? general neki? A tko si ti? Jesi li ti neki general? Neki vojni analitik?
Šta ti znaš uopšte o svemu tome? A praviš se pametan, kao da si osobno pripremio plan za odbranu Venezuele???
Pa šta kako bi?
Pa kako su Irak? Najprije bi poslali avione i potukli im sve šta imaju od proti zracne odbrane pa tako sve niže i niže dok bi bili sigurno da ovi nemaju više nicega (uništene airportove i slicno) onda bi poslai vojsku (pešadiju) ili šta ja znam. Ma sasuli bi tu Venezuelu, kako ti nije jasno?
Kakva Venezuela!!! Pa jesi li ti normalan covjece??? VENEZUELA, pa to ti je na razini Libije i slicnih....
A ionako je glup razgovor, nemam ni vremena ni volje da se igram nekog vojnog analiticara i da ti pripremam neki plan "napada na Venezuelu", ma boli me za Venezuelu, kako ne shvacaš??? UOPŠTE MI SE NE DA RASPRAVLJATI O TOME! Jel shvataš sad! Jebe mi se kako bi to napravili, baš me briga, ali znam da bi samljeli Venezuelu. Pa to ti je isto ko da raspravjamo jel bi Rusija pobjedila Gruziju i slicno...ma boli me.....kakva Venezuela. Oni nisu ništa u vojnom smislu. A sada ti meni dokaži kako bi se ovi odbranili od engleske?



prvi si pocea laprdat kako bi englezi utrpali u dep cilu južnu ameriku.
izvoli mi to objasni cudo od deteta.
šta ti misliš da je izvršit invaziju na jednu državu od 30 milijuna ljudi.
si normalan? to je granica do koje USA mogu djelovat kakva kurceva engleska.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.31 seconds. Snitz Forums 2000