forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Najveci egocentrik foruma je...
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 18/12/2012 : 14:48:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
dosado, nemaju oni ovdje problem sa zenom,
vec s pomanjkanjem istih. Pa sad u nevjerici, i za ovo malo zenskog bica sto se tuda smuca, misle da je murdocov alter ego.
Kao da ne postojim .. moje rijeci, moja glazba .. sve moje, srusise mi u trenu u prah i pepeo - sumnjajuci u moje stvarno postojanje.
Tko sam, sto sam, ako nisam -Ja. Nitko.
Upravo tako.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 18/12/2012 : 14:55:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message
quote:
Originally posted by wele

quote:
Originally posted by dosada

ma nema šanse da se sa ženom komunicira normalno, moraju izbijat predrasude prema muško-ženskim odnosima. Ajde razumijem ove klince (wele, mhjel i sl.) ali vas ozbiljnije ne razumijem.ena)?

Ne sjekiraj se ti za nas,ljubavi


+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

zorglub
Average Member



Serbia
529 Posts

Member since 02/09/2008

Posted - 18/12/2012 : 14:57:00  Show Profile Show Extended Profile  Send zorglub a Private Message
Ajde ajde, malo se šalimo, šta ste tako ozbiljni.

Just_Charlie, što se mene tice, posmatram te kao zaseban forumski entitet. Mada veo sumnje ostaje.

Odjednom mi se život proširio.

Kupindo
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 18/12/2012 : 14:59:45  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message
quote:
Originally posted by Tutta

quote:
Originally posted by wele

quote:
Originally posted by dosada

ma nema šanse da se sa ženom komunicira normalno, moraju izbijat predrasude prema muško-ženskim odnosima. Ajde razumijem ove klince (wele, mhjel i sl.) ali vas ozbiljnije ne razumijem.ena)?

Ne sjekiraj se ti za nas,ljubavi




Nego kako,baustelac?
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 18/12/2012 : 15:08:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
quote:
Originally posted by zorglub

Ajde ajde, malo se šalimo, šta ste tako ozbiljni.

Just_Charlie, što se mene tice, posmatram te kao zaseban forumski entitet. Mada veo sumnje ostaje.



veo sumnje svakako mora ostati, jer zene mora biti pomalo tajanstvena.

-skoro ste mi skrivili srcani udar, a nitko ne bi zalio zamnom, jer nisam ni postojala ..
Duzni ste mi svi redom kavu, pice, cokoladu, sladoled, sendvic, pa kad to pojedem iznova: kavu, pice .. i tako dok vas ne unistim

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 18/12/2012 : 15:17:54  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by zorglub

Ajde ajde, malo se šalimo, šta ste tako ozbiljni.


to nije problem, samo su ubrzo pocel upadice o tome tko se kome svida...cemu to?

quote:
Originally posted by zorglub
Just_Charlie, što se mene tice, posmatram te kao zaseban forumski entitet. Mada veo sumnje ostaje.



e baš o tome govorim, zar se ne bi trebali ponašati normalno...forumaš kao forumaš, kakve veze ima spol?


bojim se da vecina samo zna za pojam ravnopravnost (spolova/ljudi) ali ga u praksi ne zna provest (:

a sad vi nastavite za svojim predrasudama prema muško-ženskim odnosima....

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 18/12/2012 : 15:18:54  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by Just_Charlie
veo sumnje svakako mora ostati, jer žena mora biti pomalo tajanstvena.



bravo murdoc



razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 18/12/2012 : 15:31:00  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by Just_Charlie
veo sumnje svakako mora ostati, jer žena mora biti pomalo tajanstvena.



bravo murdoc





“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 18/12/2012 : 15:39:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by Just_Charlie
veo sumnje svakako mora ostati, jer žena mora biti pomalo tajanstvena.



bravo murdoc






obozavam tvoj smisao za humor, majke mi!
u trenu sve pretvoris u smijeh.

-ovo ti se murdoc uvlaci, nebi ja, njemu to bolje ide.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 18/12/2012 : 15:43:50  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
Cek, cek ..pa zar ti nisi ja, ili je pak bilo obrnuto

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde

Edited by - mr murdoc on 18/12/2012 15:44:22
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 18/12/2012 : 15:45:39  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
samo se vi zajebavajte, ali pazite da se ne spotaknete...zajebancija je opasna :)

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 18/12/2012 : 15:50:29  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
A joke is a very serious thing
Winston Churchill

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 18/12/2012 : 15:54:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
quote:
Originally posted by Tutta

quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by zorglub

Ajde ajde, malo se šalimo, šta ste tako ozbiljni.

Just_Charlie, što se mene tice, posmatram te kao zaseban forumski entitet. Mada veo sumnje ostaje.



veo sumnje svakako mora ostati, jer zene mora biti pomalo tajanstvena.

-skoro ste mi skrivili srcani udar, a nitko ne bi zalio zamnom, jer nisam ni postojala ..
Duzni ste mi svi redom kavu, pice, cokoladu, sladoled, sendvic, pa kad to pojedem iznova: kavu, pice .. i tako dok vas ne unistim

pa ako nisi murdok,jesil neka baba?



Jesam. Moj sinko. Baba sestero unucadi, i jedanaest praunucadi, a dida se ni ne sjecam, umra je krajem `908. hiljadu devetsto osme ..
Tesko pisem, vrag mu sricu odnija.
Zglobovi me tesko sluze,
slusni aparat na akumulator spajam da bi bolje cula, jer mi trafostanica predaleko.
Koscice mi tako za juzine skripe da sobom nosim kanticu za podmazivanje, masinskog ulja.
Ponekad mi je takva studen, da zima cvokoce kraj mene.
Na gerijatriji imam plocicu sa svojim imenom na vratima, toliko sam dugo u njoj, da sam tri generacije mladaca u penziju vec otpravila ..
Sta ces ..zivot me hoce, smrt me nece.
Ovaj kompejutor, kako vi to danas zovete .to mi je jedina razonoda,prije san imama drvenu plocicu i kredu ..heh mladosti lipa .. i da - nemojte ovo nikome rec, iman ja jos nesto.
Kad ti oni mladi tehnicar pride krevetu, da mi zamjeni bocu s kisikom,
jooj sto ga rado za guzicu stipnem.
Tad jako vrisnem. kad vrisne on, vrisnem i ja, i niko ne more dokazat.

Mislin da cu posli opet doc, sad nose sondu da me hrane, a i fizioloska otopina mi se ohladila, nju mi toplu daju, inace sam kaput!

psst ..nemojte nikom rec ono..za tehnicara

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 18/12/2012 : 15:56:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
Cek, cek ..pa zar ti nisi ja, ili je pak bilo obrnuto

ne, ovdje sam ja bila ti. hehe.

ovo je dobro, mogu sama sebi rec odjebi, a nitko nece znat hehe .

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 18/12/2012 : 15:59:33  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
quote:
Originally posted by Tutta

quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by zorglub

Ajde ajde, malo se šalimo, šta ste tako ozbiljni.

Just_Charlie, što se mene tice, posmatram te kao zaseban forumski entitet. Mada veo sumnje ostaje.



veo sumnje svakako mora ostati, jer zene mora biti pomalo tajanstvena.

-skoro ste mi skrivili srcani udar, a nitko ne bi zalio zamnom, jer nisam ni postojala ..
Duzni ste mi svi redom kavu, pice, cokoladu, sladoled, sendvic, pa kad to pojedem iznova: kavu, pice .. i tako dok vas ne unistim

pa ako nisi murdok,jesil neka baba?

Nope ja sam djed ..mraz , a ne neki tamo sveti nikola

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

zorglub
Average Member



Serbia
529 Posts

Member since 02/09/2008

Posted - 18/12/2012 : 16:11:36  Show Profile Show Extended Profile  Send zorglub a Private Message
quote:
Originally posted by dosada
quote:
Originally posted by zorglub
Just_Charlie, što se mene tice, posmatram te kao zaseban forumski entitet. Mada veo sumnje ostaje.



e baš o tome govorim, zar se ne bi trebali ponašati normalno...forumaš kao forumaš, kakve veze ima spol?


bojim se da vecina samo zna za pojam ravnopravnost (spolova/ljudi) ali ga u praksi ne zna provest (:

a sad vi nastavite za svojim predrasudama prema muško-ženskim odnosima....



Ne znam o kakvoj ravnopravnosti i nepoštovanju iste pricaš.
To za "zaseban forumski entitet" sam se malo pravio pametan, isto kao da sam napisao i forumaš/ica. Sa ženama imam zdravu i normalnu komunikciju u pravom životu, nema razloga da na internetu bude drugacije, ma koliko bile endemska vrsta na stripovskim forumima. :)

Odjednom mi se život proširio.

Kupindo
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 18/12/2012 : 16:15:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
quote:
Originally posted by zorglub

quote:
Originally posted by dosada
quote:
Originally posted by zorglub
Just_Charlie, što se mene tice, posmatram te kao zaseban forumski entitet. Mada veo sumnje ostaje.



e baš o tome govorim, zar se ne bi trebali ponašati normalno...forumaš kao forumaš, kakve veze ima spol?


bojim se da vecina samo zna za pojam ravnopravnost (spolova/ljudi) ali ga u praksi ne zna provest (:

a sad vi nastavite za svojim predrasudama prema muško-ženskim odnosima....



Ne znam o kakvoj ravnopravnosti i nepoštovanju iste pricaš.
To za "zaseban forumski entitet" sam se malo pravio pametan, isto kao da sam napisao i forumaš/ica. Sa ženama imam zdravu i normalnu komunikciju u pravom životu, nema razloga da na internetu bude drugacije, ma koliko bile endemska vrsta na stripovskim forumima. :)



dobro. sad sam endemska vrsta.

u iducem postu vidim prijedlog nekog clana da me u formaldehid stavite,
i zadrzite na polici u teglici. Kao endemski entitet.

Jesam upala ..je ovo roswell - area 51??


~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 18/12/2012 : 16:23:44  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by zorglub

quote:
Originally posted by dosada
quote:
Originally posted by zorglub
Just_Charlie, što se mene tice, posmatram te kao zaseban forumski entitet. Mada veo sumnje ostaje.



e baš o tome govorim, zar se ne bi trebali ponašati normalno...forumaš kao forumaš, kakve veze ima spol?


bojim se da vecina samo zna za pojam ravnopravnost (spolova/ljudi) ali ga u praksi ne zna provest (:

a sad vi nastavite za svojim predrasudama prema muško-ženskim odnosima....



Ne znam o kakvoj ravnopravnosti i nepoštovanju iste pricaš.
To za "zaseban forumski entitet" sam se malo pravio pametan, isto kao da sam napisao i forumaš/ica. Sa ženama imam zdravu i normalnu komunikciju u pravom životu, nema razloga da na internetu bude drugacije, ma koliko bile endemska vrsta na stripovskim forumima. :)



o tome ja uopce ne govorim, otkud ti sad to???

a kakvoj ravnopravnosti? Pa o takvoj da su žene i muškarci isto, te nema potrebe naglašavati kakav imaš odnos sa ženama. Valjda isti kao i sa muškarcima, kakav bi drugacije imal ako shvacaš kaj pojam ravnopravnost znaci (doslovno)?

p.s. nikaj osobno ali kad smo se vec uhvatili objašnjavanja

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 18/12/2012 : 16:25:19  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
quote:
Originally posted by Tutta

quote:
Originally posted by mr murdoc

quote:
Originally posted by Tutta

quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by zorglub

Ajde ajde, malo se šalimo, šta ste tako ozbiljni.

Just_Charlie, što se mene tice, posmatram te kao zaseban forumski entitet. Mada veo sumnje ostaje.



veo sumnje svakako mora ostati, jer zene mora biti pomalo tajanstvena.

-skoro ste mi skrivili srcani udar, a nitko ne bi zalio zamnom, jer nisam ni postojala ..
Duzni ste mi svi redom kavu, pice, cokoladu, sladoled, sendvic, pa kad to pojedem iznova: kavu, pice .. i tako dok vas ne unistim

pa ako nisi murdok,jesil neka baba?

Nope ja sam djed ..mraz , a ne neki tamo sveti nikola

vec pomisli da ova nije potegla,,konobaru dizem te sa svakim urcom...

Sto je baustelac, hladnoca pa arbeitsfrei ..jebiga hoce to kada se petljas u domene koje ne razumijes.
Ako ti treba podrska ili pomoc..samo se javi..ja sam tu za tebe
Samo moras staviti carapu..ili ono bijese cizma u , ili na ...

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 18/12/2012 : 16:27:00  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
nemam više volje za ovo, cekam dan kad bumo jedan drugog doživljavali kao ljude. Umjesto dosadašnjeg poistvjecivanja pojedinaca sa Kosovarima, homoseklsualcima, katolicima, žena i sl. idiotarijama...

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640


Edited by - dosada on 18/12/2012 16:27:24
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 18/12/2012 : 16:37:35  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
quote:
Originally posted by dosada

nemam više volje za ovo, cekam dan kad bumo jedan drugog doživljavali kao ljude. Umjesto dosadašnjeg poistvjecivanja pojedinaca sa Kosovarima, homoseklsualcima, katolicima, žena i sl. idiotarijama...

quote:
No more money, no more fancy dress
This other Kingdom seems by far the best
Until its other jaw reveals incest
And loose obedience to a vegetable law

I will not go
Prefer a Feast of Friends
To the Giant family



“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 18/12/2012 : 16:41:56  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by Tutta


Sto je baustelac, hladnoca pa arbeitsfrei ..jebiga hoce to kada se petljas u domene koje ne razumijes.
Ako ti treba podrska ili pomoc..samo se javi..ja sam tu za tebe
Samo moras staviti carapu..ili ono bijese cizma u , ili na ...
[/quote] ovo je pravo ludilo! tika-taka,pa napregni se malo. procitaj svoj post ponovo i mozda ces onda shvatiti da nesto ne moze da stima. nego aj napisi recept-lisicarke.
[/quote]


razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 18/12/2012 : 16:44:05  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
probal sam samo citirati ovaj tuttin nevideni nacin citiranja!
legendarno

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 18/12/2012 : 16:44:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
quote:
Originally posted by dosada

nemam više volje za ovo, cekam dan kad bumo jedan drugog doživljavali kao ljude. Umjesto dosadašnjeg poistvjecivanja pojedinaca sa Kosovarima, homoseklsualcima, katolicima, žena i sl. idiotarijama...



cek malo.
Ovdje ja
murdoc zapeo na zahodu.

ne posustaj, podbodi to kljuse s tvog avatara, i igraj se s vjetrenjacama, ako ih ne mozes pobijediti.

Zakaci se za jednu, nek te ko u lunaparku provoza zrakom, skoknes na zemlju, i
ulovi se za drugi propeler ..
weeeeee .. pokusaj, odrasti do djeteta,
i svijet je odmah zanimljiviji, jer si ti tako zelio. Nisi li na taj nacin malkice i pobijedio vjetrenjace? ..

murdoc, sad mozes van iz zahoda, i ne zaboravi povuc vodu, pliz.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 18/12/2012 : 16:44:10  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
Hehehe..upecao se tuta bugarin

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.21 seconds. Snitz Forums 2000