forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Fitness ili ostati u formi
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 35

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 02/03/2019 : 16:40:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Uf, ja se ne sjećam kad sam zadnji put popio pivu Tamo 1997.-2001. smo se stalno oblokavali u srednjoj, a još u Karlovcu, pa kad su oni dani piva. U Zg-u isto kao student prve 2-3 godine, ali kasnije sam stao. Opet nešto u šumariji dok sam radio (tamo svi loču ) i onda opet sigurno sad već 5-6 godina ni kapi alkohola

A ne pušim već 35 godina, uskoro će bit 36


Ne pušim 44 godine, alkohola nisam pio 14 godina (jedino varam na Radleru).

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12872 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 02/03/2019 : 16:41:32  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Svaka čast Obi

Strike first. Strike hard. No mercy.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 02/03/2019 : 16:55:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

K'o da čitam Conora McGregora lifestyle




Go to Top of Page

CAGLIOSTRO13
Senior Member

1767 Posts

Member since 09/05/2006

Posted - 02/03/2019 : 18:28:26  Show Profile Show Extended Profile  Send CAGLIOSTRO13 a Private Message  Reply with Quote
Osim sto konor konzumira i drogurine :D
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6179 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 02/03/2019 : 18:43:20  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Ajoj, meni je radler najbljutavije piće.
Obično kombinacija najnekvalitenijeg soka i pive...jednom sa negdje dobro pročitao: ''ima okus ko Likvi'' :D
Ja volim dizel, iliti pivu unutra kole tek toliko da piva potamni :P
Ali eto, kao što sam već napisao, popijem jako malo tj gotovo niš alkohola u godinu dana.
Evo neki dan npr išli kolegu otpeljat doma pa nas ponudio rakijom...a bilo bi nepristojno odbit :D

Ali ovo što je Solar rekao, ili trening ili brojanje kalorija, ja biram trening plus umjereno brojanje kalorija i u zadnje vrijeme sve manje.
Trening ima i puno više beneficija od mršavljenja ili kontrole kilaže.

Pred 5 godina mi je neurokirurg nakon što je vidio slike kičme sa magnetne, rekao vidimo se u OP sali za mj-dva.
Nisam se još operirao, tu i tamo me to strefi pa hodam ko Kvazimodo, ali cca 1 u godinu-dve, pa se nakrkam tabletama protiv bolova i čekam da prođe.
Pred godinu dana sam bio kod fizioteraputa i njih dva su me u čudu gledali kad sam donio slike i kad sam počeo raditi poze koje su mi rekli da radim i frajer je samo rekao, štogod da radiš samo nastavi, protruzija diska mi je ogromna i nije mu bilo ništa jasno. Reko je da sam za operaciju bio jučer.
Bio sam i kod više kostolomaca koji su me izbili iz cipelica za masaže, namještanja, centriranja i ostale kerfeke...niš nije pomoglo.
Vježbanje je zakon ;)

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 02/03/2019 : 19:14:14  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Također nikad nisam zapalio cigaretu, uvijek mi je nekako bilo odbojno.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 02/03/2019 : 20:20:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Ajoj, meni je radler najbljutavije piće.



Koji si pio?

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 02/03/2019 : 20:28:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

Također nikad nisam zapalio cigaretu, uvijek mi je nekako bilo odbojno.


Truješ se i plaćaš za to.
Pušači me stvarno zapanjuju. Počeneš kao tinejdžer iz zezancije i onda se valjda navučeš jer nikotin izaziva ovisnost. Na kraju si pušač, trošiš novce, udišeš dim, smrdiš, izdišeš dim da ga drugi udišu (truješ malo i druge). Truješ svoju djecu cigaret dimom, stvaraš nove potencijalne pušače - kažu da se djeca pušača nerijetko ugledaju na roditelje. Onda ide argumet - može te zgazit auto sutra pa što ne bi pušio.
Priznaj sam sebi: navukli su me prodavači smrti, zavisan sam o njihovom otrovu i za to im dajem novac. A onda smogni snage i reci: Dosta! Baci te prljave cigarete njima u inat ako već ne zbog sebe...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47009 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 02/03/2019 : 21:36:52  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
pušenje je gušt ka isvaki drugi.
ljudi pretjeruju s tin ka i svim drugim.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12872 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 02/03/2019 : 23:08:34  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by CAGLIOSTRO13

Osim sto konor konzumira i drogurine :D


Ma i Tonka se drogira, evo zadnji put mi donio neke tablete i mene navukao

(šala, šala )

quote:
Originally posted by DiSkAcH

Ali ovo što je Solar rekao, ili trening ili brojanje kalorija, ja biram trening plus umjereno brojanje kalorija i u zadnje vrijeme sve manje.

Ja ne brojim kalorije uopće niti važem obroke, samo eto, želim jesti pravu hranu u pravo vrijeme, a sve lagano i pomalo Prije su mi često znali reći da je prehrana čak 70%, trening 30%, a vidim da i dan danas slične omjere daju u korist prehrane. Ništa se to nije promijenilo.

quote:
Originally posted by Obi-wan

Truješ se i plaćaš za to.
Pušači me stvarno zapanjuju. Počeneš kao tinejdžer iz zezancije i onda se valjda navučeš jer nikotin izaziva ovisnost. Na kraju si pušač, trošiš novce, udišeš dim, smrdiš, izdišeš dim da ga drugi udišu (truješ malo i druge). Truješ svoju djecu cigaret dimom, stvaraš nove potencijalne pušače - kažu da se djeca pušača nerijetko ugledaju na roditelje. Onda ide argumet - može te zgazit auto sutra pa što ne bi pušio.
Priznaj sam sebi: navukli su me prodavači smrti, zavisan sam o njihovom otrovu i za to im dajem novac. A onda smogni snage i reci: Dosta! Baci te prljave cigarete njima u inat ako već ne zbog sebe...


Ja sam pitao bio prije ekipu tamo krajem 90-tih (još mobiteli nisu bili u uporabi), kao kako ste počeli pušit i zašto to radite? A žalite se da nemate za otić u pekaru nešto kupit si za jesti i slično..

Rekli su mi da su počeli jer svi većinom puše i da si cool kad pušiš. A jedan mi rekao da kad dođeš u kafić na piće, kavu i sl., da nema kud s rukama i da kad imaš cigaretu u rukama, da si isto cool Kako meni te neke stvari ostanu u sjećanju, nevjerojatno. I na faksu je bilo svakakve ekipe, pa oni koji su pušili travu, kao uzmi Reem, a dečki ne hvala, dosta mi je ova boca vina što imam, samo se vi napušite bez mene

A ja recimo kad vidim neke poznate glumce u nekim scenama kako puše, meni je to zaista cool. Ono kad vidiš Arniea na početku Predatora kad je u helikopteru i puši onu kubansku cigaru:



Ali to je možda samo za potrebe filma da izgleda ta scena moćnija..

A ono, ponekad treba imat svoje "JA" i nekim stvarima reći jednostavno "NE". Ako većina radi to i to, zašto bih i ja morao? Baš naprotiv, volim uvijek ići težim putem u životu i kad je komplicirano nešto

Strike first. Strike hard. No mercy.

Edited by - ReemCP on 02/03/2019 23:09:49
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12872 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 02/03/2019 : 23:43:28  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Jedan današnji obrok (ručak) prije treninga. Nisam dugo jeo svinjske kotlete, pa reko ajd. Ugljikohidrati su sa niskim GI (kako smo pisali na prethodnoj stranici), tjestenina koja se sporo razgrađuje u organizmu. Malo uncle bens umaka čisto da nije skroz suho. Inače su više poželjna ovdje pileća prsa umjesto ovoga što sam ja danas jeo, tako često i radim sa piletinom.

Sve bez kruha Trening je bio nekih 3h od ovog obroka..


Strike first. Strike hard. No mercy.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 03/03/2019 : 09:42:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Obrok prije treninga ti je puno prjie treninga
sat do sat i pol bi bilo idealno nešto pojesti prije treninga, 3 sata je previše
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20955 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 03/03/2019 : 10:27:54  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
nije previše - 3 sata je taman.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 03/03/2019 : 10:55:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Katastrofa. Imam 80 kila. Udebljao sam se pola kilograma u zadnjih mjesec dana. Moram početi sa trčanjem...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 03/03/2019 : 13:28:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

nije previše - 3 sata je taman.



Previše je jer se svi proteini iz hrane već iskoriste (jedino kazein drži dulje od toga) i onda za vrijeme treninga dolazi do razgradnje mišića
Dakle, u krivu si
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12872 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 03/03/2019 : 15:02:24  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
@anto & supermark - mislim da ste obojica u pravu, pa objasnim. Možda sam i sam kriv što nisam dao potpun info.

Mislim da je nakon ovog obroka 3h taman, kako je Anto rekao, jer imamo tjesteninu kao ugljikohidrat sa niskim GI u ovom slučaju (pogledaj ovdje: http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-2&TOPIC_ID=50293&REPLY_ID=2226602). Ti ugljikohidrati se sporo razgrađuju, duže probavljuju.

Ali, Supermark je isto u pravu da se proteini sa druge strane brzo razgrađuju, ali zato ja 1h prije treninga unesem proteinski obrok Tako sam i jučer napravio. Sad, može to biti prot.pločica, posni sir, bjelanci, onaj zbregov proizvod ili nešto posve drugo, a da su proteini. Jer nije da ja pojedem ručak i sljedeća 3h nema nikakvog unosa u organizam, proteine je dobro uzet bar sat prije treninga još.

Jučerašnji primjer:
14h ručak (proteini + ugljikohidrati sa niskim GI)
16h proteini
17h trening

Ovo za kazein što Supermark kaže je isto točno, pogotovo je posni sir bogat njime i upravo mnogi preporučuju posni sir neposredno prije spavanja iz tog razloga, kao zadnji obrok navečer

Znači, nikako trening sat i pol nakon ovakvog obroka kao što je tjestenina. Zato mislim da je dobro radit ovako kako ja radim.

Najveće 2 pogreške u teretani (a i sam sam tako znao griješiti) je:
- doći na trening gladan
- doći na trening punog trbuha, dao si jeo sat vremena prije treninga

Eto, napišite što mislite o ovome, pa da vidimo jel dobro ili nije, ali mislim da bi trebalo bit dobro

Strike first. Strike hard. No mercy.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37759 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 03/03/2019 : 15:45:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Katastrofa. Imam 80 kila. Udebljao sam se pola kilograma u zadnjih mjesec dana. Moram početi sa trčanjem...


Ne sjecam se vise, kupio si onda sobno biciklo ili ne?



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12872 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 03/03/2019 : 17:15:22  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
U ovoj temi je Obi nesto govorio o tome: http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=49847

Strike first. Strike hard. No mercy.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6179 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 03/03/2019 : 17:25:49  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Ja se točno sjećam...mislim da je to bio prvi ili drugi tjedan da smo krenuli u srednju školu.
Dođem navečer kod ekipice iz osnovne i svi puše, SVI, i govre ajd probaj do jaja je.
Tako sam počeo pušit :D
7 godina kasnije prestao (2003), sretan što ne bacam pare na to govno i što ne mudim i nemam žute prste :D

Ali Reem ovo što ti ljudi kažu, vrćenje cigare među prstima i općenito ubijanje dosade (uz pluća naravno :D) je istina.
Ja sam u tjedan-dva nakon prestanka dobio 7-8kg jer sam svaki put nešto poklopao kad bi mi došlo da zapalim.

@Obi: Probao sam karlovac, žuju, union i one neke lidlove radlere, nijedan mi nije legao, probao sam i sve okuse kad je to sve tek krenulo kod nas.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7292 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 03/03/2019 : 18:05:38  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Duvan ni zapalija nikad nisan i kad vidin koliko love i zdravlja ode na to, iman sriće šta san kad je tribalo, reka ne. A pokušavalo se u adolescentskom životu nagovarat, govorit "ajde šta si pička", "nisi kul brale" i slično. Jbg...

A oralna fiksacija kod pušača i učestalo debljanje tijekom apstinencije drži vodu.

And like that... he's gone.

Edited by - vice on 03/03/2019 18:06:24
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 03/03/2019 : 18:17:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by Obi-wan

Katastrofa. Imam 80 kila. Udebljao sam se pola kilograma u zadnjih mjesec dana. Moram početi sa trčanjem...


Ne sjecam se vise, kupio si onda sobno biciklo ili ne?


Odustao od takvih zamisli. Istraživanjem shvatio da nije za mene, a žena ionako ne bi vježbala.
Vježbam u parku kada je lijepo, a kada nije u sobi sa girjama (i bučicama)...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 03/03/2019 : 18:19:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Ja se točno sjećam...mislim da je to bio prvi ili drugi tjedan da smo krenuli u srednju školu.
Dođem navečer kod ekipice iz osnovne i svi puše, SVI, i govre ajd probaj do jaja je.
Tako sam počeo pušit :D
7 godina kasnije prestao (2003), sretan što ne bacam pare na to govno i što ne mudim i nemam žute prste :D

Ali Reem ovo što ti ljudi kažu, vrćenje cigare među prstima i općenito ubijanje dosade (uz pluća naravno :D) je istina.
Ja sam u tjedan-dva nakon prestanka dobio 7-8kg jer sam svaki put nešto poklopao kad bi mi došlo da zapalim.

@Obi: Probao sam karlovac, žuju, union i one neke lidlove radlere, nijedan mi nije legao, probao sam i sve okuse kad je to sve tek krenulo kod nas.



A onda baš nije za tebe.
Najbolji su mi Ožujsko grejp, Pan limun i naravno Osječki crni...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 03/03/2019 : 18:23:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

@anto & supermark - mislim da ste obojica u pravu, pa objasnim. Možda sam i sam kriv što nisam dao potpun info.

Mislim da je nakon ovog obroka 3h taman, kako je Anto rekao, jer imamo tjesteninu kao ugljikohidrat sa niskim GI u ovom slučaju (pogledaj ovdje: http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-2&TOPIC_ID=50293&REPLY_ID=2226602). Ti ugljikohidrati se sporo razgrađuju, duže probavljuju.

Ali, Supermark je isto u pravu da se proteini sa druge strane brzo razgrađuju, ali zato ja 1h prije treninga unesem proteinski obrok Tako sam i jučer napravio. Sad, može to biti prot.pločica, posni sir, bjelanci, onaj zbregov proizvod ili nešto posve drugo, a da su proteini. Jer nije da ja pojedem ručak i sljedeća 3h nema nikakvog unosa u organizam, proteine je dobro uzet bar sat prije treninga još.

Jučerašnji primjer:
14h ručak (proteini + ugljikohidrati sa niskim GI)
16h proteini
17h trening

Ovo za kazein što Supermark kaže je isto točno, pogotovo je posni sir bogat njime i upravo mnogi preporučuju posni sir neposredno prije spavanja iz tog razloga, kao zadnji obrok navečer

Znači, nikako trening sat i pol nakon ovakvog obroka kao što je tjestenina. Zato mislim da je dobro radit ovako kako ja radim.

Najveće 2 pogreške u teretani (a i sam sam tako znao griješiti) je:
- doći na trening gladan
- doći na trening punog trbuha, dao si jeo sat vremena prije treninga

Eto, napišite što mislite o ovome, pa da vidimo jel dobro ili nije, ali mislim da bi trebalo bit dobro


Nisam još u stanju toliko paziti i vagati što jedem. Rezultati dolaze za sada i bez toga, ali vjerovatno jednog dana ako nastavim dođem i do kontrole prehrane. Za sada samo pazim da ne jedem previše i da ne jedem gluposti.
Što se tiče treninga, ne valja doći punog stomaka, ali ni gladan. Najviše mi leži jelo 2-3 sata prije.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16328 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 03/03/2019 : 20:42:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
ReemCP i Supermark,

hvala na odgovorima. Bas sam potrazio ove cokoladice u Lidl-u, ali sih nisam nasao. Izgleda da nije ista roba u Hr i Sr.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12872 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 03/03/2019 : 22:19:52  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

7 godina kasnije prestao (2003), sretan što ne bacam pare na to govno i što ne mudim i nemam žute prste :D


Vjerujem da ti nije bilo lako prestat Mnogi pokušavaju, pa uspiju izdržat 2-3 mjeseca bez pušenja, a i duže i ponovno se vrate tomu.

quote:
Originally posted by vice

Duvan ni zapalija nikad nisan i kad vidin koliko love i zdravlja ode na to, iman sriće šta san kad je tribalo, reka ne. A pokušavalo se u adolescentskom životu nagovarat, govorit "ajde šta si pička", "nisi kul brale" i slično. Jbg...


Nisam znao da nas ima toliko ovdje koji nismo nikad zapalili zapravo najveći neki izazov je između 13-18 godina, a i do 25 možemo reći, ako tad uspiješ se "othrvati" tomu, onda vjerojatno čovjek nikad niti neće posegnuti za time.

quote:
Originally posted by Obi-wan

Nisam još u stanju toliko paziti i vagati što jedem. Rezultati dolaze za sada i bez toga, ali vjerovatno jednog dana ako nastavim dođem i do kontrole prehrane. Za sada samo pazim da ne jedem previše i da ne jedem gluposti.
Što se tiče treninga, ne valja doći punog stomaka, ali ni gladan. Najviše mi leži jelo 2-3 sata prije.


Doći će ti i prehrana Obi polako na red, meni je isto trebalo jedno vrijeme dok to sve prilagodim pa piši na papir, pa navijaj alarm na mobitel kad što treba jest i sl., ali s vremenom se čovjek uhoda. Istina ovo za 2-3 sata prije treninga, ali objasnio sam i u svom postu, jedino ako nam je obrok čisti proteinski, onda mislim da komotno možemo nakon nekih sat i pol do dva od njega raditi trening.

I Obi, ne brini se za ovo ako si dobio pola kg ili kg, ili si ostao na istoj kilaži. Ne mora značit da si se udebljao, možda si nešto sala stopio i pretvorio u mišić, zašto ne, a ostao tu negdje na istoj kilaži.

Prije je bila ona fora "što je teže, kila željeza ili kila perja?", a ovdje se znalo govoriti što je teže, kila mišića ili kila sala? Isto je naravno, kilaža, ali razlika je što kila mišića zauzima manje mjesta od kile sala jer su mišići mnogo gušći od sala.

Tako da probaj osim mjerenja kilaže, vaganja, možda mjerit obujam struka, ruke i ostalog, pa bilježit svaki mjesec i da vidiš svoj napredak. Jer u konačnici, nije toliko ni važno koliko imaš kg, bitno je kako izgledaš A možda si ti upravo dobio nešto mišićne mase, a potrošio sala, a kilaža je ostala tu negdje ista.

Ja sam si davno kupio onaj krojački metar ili kako se već zove, pa ako to imaš doma, možeš mjeriti i te ostale parametre i pratit napredak.



quote:
Originally posted by Caleb

ReemCP i Supermark,

hvala na odgovorima. Bas sam potrazio ove cokoladice u Lidl-u, ali sih nisam nasao. Izgleda da nije ista roba u Hr i Sr.



Nema na čemu Caleb inače, one ti ovdje gdje sam ja kupovao, stoje između dvije kase, točno na mjestu gdje znaju biti oni mali frižderčići sa sladoledima. Ali i dosta je to visoko, ima kao neka reklama, tako da ne možeš da ne vidiš. A ti bi sigurno vidio da je tu kod vas došlo. Ja sam tek nedavno ih primjetio, pa možda uskoro to dođe i kod tebe

Par slika što su imali ili imaju u ponudi:

https://www.akcijeikatalozi.hr/media/strana/600/183/183-lidl-akcija-tjedne-kupovine-page-00004.jpg
https://images-popusti.njuskalo.hr/data/image/500x705/12980/proteinski-napitak-64896716.jpg
http://www.citytime.hr/wp-content/uploads/2017/04/collage2-685x340.jpg
https://different.hr/wp-content/uploads/2018/11/milbona-high-protein-quark.jpg

Strike first. Strike hard. No mercy.

Edited by - ReemCP on 03/03/2019 22:26:46
Go to Top of Page
Page: of 35 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000