forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 sergej773 - izvinjenje
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 2

Kapetan_Galije
Starting Member

32 Posts

Member since 21/07/2024

Posted - 17/10/2024 : 21:20:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Kapetan_Galije a Private Message  Reply with Quote
Poll Question:
Da, ja sam taj ozloglašeni sergej773, molim za oprost moderatore, znam da mnogo toga nije bilo u redu, mada je ono sa mladjom na kraju na neki način i opravdano ispalo.

Jednostavno bio sam klinac, dete, spočetka, sad sam već mator konj od 23 banke i ne pada mi na pamet da se ikad više ponašam tako infantilno i ne znam kako, destruktivno po forum, diskusiju na njemu, a, naposletku i po samoga sebe.

Član sam više foruma sada, što oko Partizana, što oko stripova, na jednome sam čak i moderator, tako da ono, i vas razumem.

A ona moja vraćanja i gluposti to je pre svega bio dokaz moje infantilnosti u datome trenutku, još ponekad i vođen zajedno sa nekim psihotropskim supstancama koje sam konačno batalio pre 2 godine otprilike.

I eto, ja samo molim za oproštaj sve, ako može da mi se vrati stari nalog (zaboravio sam i loziku, tako da biste mi je morali poslati), ako ne bqrem da me ne banujete zbog iskrenosti, ja ću postojati ovako ovako na forumu, diskutovati o stripovima koje ponovo čitam posle godina adikcije, teškog porodičnog života i finansijskog stanja, jebiga, Srbija, Balkan u usta ga jebem.


Za kraj, kako i demokratija nalaže, članovi će moći dati svoj glas. Glasanje traje 10 dana, do 27. oktobra 2024.

Pozdrav svima ljudi, nadam se da ćemo se gledati, diskutovati, davati komentare na recenzije i tako dalje.

Samo molim za oproštaj sve koje sam uvredio i tomu slično, uključujući i tog Mlađu, jebiga ljudi, klinac sam bio i to krivo srastao i uzrastao.

Nadam se da ćete me razumeti, 2001. godište sam a tu sam sa vama već mnogo, mnogo vremena, eh kako ono samo leti.

Najiskrenije, Vaš sergej773.

Choices:

Treba mu oprostiti
Ne treba mu oprostiti


Who Can Vote? Only Members can vote. You need to register or be logged in to vote.

Edited by - Kapetan_Galije on 17/10/2024 21:26:49

Kapetan_Galije
Starting Member

32 Posts

Member since 21/07/2024

Posted - 17/10/2024 : 21:27:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Kapetan_Galije a Private Message  Reply with Quote
Molim članove da barem obrazlože zašto su glasali onako kako su glasali, za mene lično je ovo veoma bitna tema,
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11431 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 17/10/2024 : 21:39:10  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Treba ti oprostiti.
Prvo, ništa manja sranja nego mnogi drugi, samo je način drugačiji.
Drugo, navijaš za Partizan.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
12361 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 17/10/2024 : 21:56:09  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Svatko zaslužuje drugu priliku. Pogotovo ako se čovjek iskreno kaje i traži oprost.

Have mercy
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6833 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 17/10/2024 : 22:04:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Razumijem te, ali nije davno bilo (a možda i meni vrijeme brzo ide pa jest) da si se pohvalio da si tko zna koji put zajebao sustav i priznao da si imao još nickova. Jesi li ti bio i zackoljicofil ili npr. Vrangel što je nedavno zapikao neku epizodu Mister No-a za recenziranje?

Međutim, ako su ti namjere iskrene neka te, jer, dok ti se nije desila neka žuta minuta, uglavnom si i pisao o stripu, a imaš i pokoju recenziju u životopisu. Ipak, na tvoje postove bi moderator trebao imati nižu toleranciju tako da... Jednostavno, pokaži da si se promijenio.
Što se tiče nicka, nemam pojma kako to ide.

loading...

Edited by - Dwayne_Looney on 17/10/2024 22:05:29
Go to Top of Page

matori paraliticar
Senior Member



1849 Posts

Member since 23/12/2022

Posted - 17/10/2024 : 22:06:07  Show Profile Show Extended Profile  Send matori paraliticar a Private Message  Reply with Quote
Nisam bio ovde kada je sergej ovde bio aktivan pa i nemam nesto bas prava da imam neko misljenje ali pokusaj da izbegavas psovke u komunikaciji.

Inace da plus je da si partizanovac :)
pozdrav od jednog eks-partizanovca (nemam drugi omiljeni tim u Srbiji)

sretno!
(nisam, niti cu glasati)

Molim te da mi ne zatrpavas inbox idiotskim porukama.

Edited by - matori paraliticar on 17/10/2024 22:07:48
Go to Top of Page

Kapetan_Galije
Starting Member

32 Posts

Member since 21/07/2024

Posted - 17/10/2024 : 22:06:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Kapetan_Galije a Private Message  Reply with Quote
tomu ima sad ću ti reći, oko 9 godina čak, gimnazijalista sam bio, da, tada sam "bio" zackoljicofil
Go to Top of Page

wintermute
Senior Member



USA
1161 Posts

Member since 15/10/2023

Posted - 17/10/2024 : 22:07:50  Show Profile Show Extended Profile  Send wintermute a Private Message  Reply with Quote
Svojevremeno sam gledao poruke trajno banovanih ljudi pa i tvoje. Dakle njih si pisao sa 15 godina...

Mladjo koga si tada napadao nije vise na forumu... Pogledaj njegove zadnje poruke zasto.

Smesno mi je da se neko zove matorim konjem sa 23 godine pa evo ja glasam za oprost zbog dobro napisane poruke (ako je iskrena) i jer sam (decenijama) matoriji konj i svakakve gluposti sam pravio svojevremeno...

A najlakse je banovati opet ako zatreba...
Go to Top of Page

Kapetan_Galije
Starting Member

32 Posts

Member since 21/07/2024

Posted - 17/10/2024 : 22:08:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Kapetan_Galije a Private Message  Reply with Quote
a manhunteru najveće izvinjenje, i, iskrena sućut, bio sam 3 dan spida kad sam pisao to, izvini druže.
Go to Top of Page

Kapetan_Galije
Starting Member

32 Posts

Member since 21/07/2024

Posted - 17/10/2024 : 22:10:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Kapetan_Galije a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wintermute

Svojevremeno sam gledao poruke trajno banovanih ljudi pa i tvoje. Dakle njih si pisao sa 11 na originalnom profilu pa sve do 14. čini mi



Go to Top of Page

Kapetan_Galije
Starting Member

32 Posts

Member since 21/07/2024

Posted - 17/10/2024 : 22:11:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Kapetan_Galije a Private Message  Reply with Quote
Jedino za čime žudim je moj originalni profil sa par recenzija pride i onim lepim zvezdicama ispod nicka
Go to Top of Page

wintermute
Senior Member



USA
1161 Posts

Member since 15/10/2023

Posted - 17/10/2024 : 22:13:06  Show Profile Show Extended Profile  Send wintermute a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kapetan_Galije

Jedino za čime žudim je moj originalni profil sa par recenzija pride i onim lepim zvezdicama ispod nicka



Pa ovo je interesantna situacija, nadam se da ce manhunter i Markos ovo da razmotre. Ne znam da li se desavalo ranije. Ne vidim razlog da ti se ne vrati stari nick ali nije moj sajt...
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30778 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 17/10/2024 : 22:14:12  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
https://www.youtube.com/watch?v=IaimE8fIVRM

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Kapetan_Galije
Starting Member

32 Posts

Member since 21/07/2024

Posted - 17/10/2024 : 22:15:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Kapetan_Galije a Private Message  Reply with Quote
Bitno je da sam se ja promenio i pobedio i adikciju i porodične traume i sve što posle ide sa tim. Ipak, borba do konca života, a ja se iskreno osećam spremnim.
Go to Top of Page

Kapetan_Galije
Starting Member

32 Posts

Member since 21/07/2024

Posted - 17/10/2024 : 22:42:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Kapetan_Galije a Private Message  Reply with Quote
Zašto gotovo niko od ovih negativnih glasova nikakav komentar ne ostavi?

Glupo je ovako i imati glasanje.
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2620 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 17/10/2024 : 23:03:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
Ja sam za - da se uglazbi i proglasi sluzbenom himna foruma, tekst je pokidao.

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

wintermute
Senior Member



USA
1161 Posts

Member since 15/10/2023

Posted - 17/10/2024 : 23:13:50  Show Profile Show Extended Profile  Send wintermute a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kapetan_Galije

Zašto gotovo niko od ovih negativnih glasova nikakav komentar ne ostavi?

Glupo je ovako i imati glasanje.



Evo zasto:

Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2620 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 17/10/2024 : 23:22:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
Evo bas letimicno gledam, djecak se registrirao 2012. s 11 godina, a s 12 tvrdi da najvise voli konjak. Ajd dobro, ne da mi se dalje gledati, tko zna sto bi sve isplivalo, haha

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

Kapetan_Galije
Starting Member

32 Posts

Member since 21/07/2024

Posted - 17/10/2024 : 23:25:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Kapetan_Galije a Private Message  Reply with Quote
Ja sam rođen 2. oktobra 2001. u Vrbasu, SAP Vojvodina, SR Srbija, SR Jugoslavija
Od oca Ivana i majke Ivane.
Nemam šta da krijem.

A sa 12 i jesam pomalo kradom cugao Stock konjak, od ćaleta mi je maltene samo jedno deset alkoholnih pića ostalo koja bi se podvela pod žestinu.

Bila su na tavanu sve dok mene hormoni nisu pukli

Edited by - Kapetan_Galije on 17/10/2024 23:38:50
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7242 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 17/10/2024 : 23:40:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Ja bi Sergeja vratio samo zbog onog topica Jači od smrti. Ispade da je klinjo od desetak godina uspio inspirirati pola foruma da postanu prave poete. I to s kakvim rimama.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7106 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 17/10/2024 : 23:51:27  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Ja bi Sergeja vratio samo zbog onog topica Jači od smrti. Ispade da je klinjo od desetak godina uspio inspirirati pola foruma da postanu prave poete. I to s kakvim rimama.


Istina!
Legendarni topic! Svi smo spit-ali rime.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Kapetan_Galije
Starting Member

32 Posts

Member since 21/07/2024

Posted - 18/10/2024 : 00:01:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Kapetan_Galije a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Ja bi Sergeja vratio samo zbog onog topica Jači od smrti. Ispade da je klinjo od desetak godina uspio inspirirati pola foruma da postanu prave poete. I to s kakvim rimama.


KRAS-ove su najjače bile ako ih se sećate
Go to Top of Page

matori paraliticar
Senior Member



1849 Posts

Member since 23/12/2022

Posted - 18/10/2024 : 00:01:27  Show Profile Show Extended Profile  Send matori paraliticar a Private Message  Reply with Quote
Prvi put videh tu temu sada lele
ali eto bilo pa proslo, nikada nazad doslo? : p

nov pocetak..

Molim te da mi ne zatrpavas inbox idiotskim porukama.
Go to Top of Page

Kapetan_Galije
Starting Member

32 Posts

Member since 21/07/2024

Posted - 18/10/2024 : 00:07:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Kapetan_Galije a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Ja bi Sergeja vratio samo zbog onog topica Jači od smrti. Ispade da je klinjo od desetak godina uspio inspirirati pola foruma da postanu prave poete. I to s kakvim rimama.



Imam ja novi topic, ovoga puta za pravu poeziju koju sam napisao u sve ove moje burne i teške osobitno najskorije godine.

Evo linka http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=54894
Go to Top of Page

wintermute
Senior Member



USA
1161 Posts

Member since 15/10/2023

Posted - 18/10/2024 : 01:10:41  Show Profile Show Extended Profile  Send wintermute a Private Message  Reply with Quote
Izbori idu ka landslideu nakon sto su neko vreme bili too close to call.

Moc retorike
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10219 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 18/10/2024 : 04:45:47  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
Ja ni neznan ko si al zbog isprike mladji san glasa protiv oprosta.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page
Page: of 2  Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000