forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA predstavlja:Orka 11-Bilješke za ratnu priču
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

axle munshine
Senior Member



Serbia
2323 Posts

Member since 14/06/2006

Posted - 03/06/2009 : 13:55:53  Show Profile Show Extended Profile  Send axle munshine a Private Message  Reply with Quote
Gipi je SJAJAN crtac...ko to ne razume i shvati danas onda nek batali strip...

...BD, c'est la vie...
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29245 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 03/06/2009 : 14:01:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by axle munshine

Gipi je SJAJAN crtac...ko to ne razume i shvati danas onda nek batali strip...


Znaci, SVI osim onih 108 ljudi koju su kupili ovaj album?

Trouble will find me
Go to Top of Page

axle munshine
Senior Member



Serbia
2323 Posts

Member since 14/06/2006

Posted - 03/06/2009 : 14:21:08  Show Profile Show Extended Profile  Send axle munshine a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by axle munshine

Gipi je SJAJAN crtac...ko to ne razume i shvati danas onda nek batali strip...


Znaci, SVI osim onih 108 ljudi koju su kupili ovaj album?



Pazi ovako,oni kojima se ne svidja definitivno ga nece ni kupiti,tu nema pomoci...mene nerviraju konstatacije da je Gipi los crtac i da ljude odbija "los" crtez...takvi nek batale strip i nek kupuju decje slikovnice,eto...

...BD, c'est la vie...
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29245 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 03/06/2009 : 14:25:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Ma jasno, samo karikiram.

Trouble will find me
Go to Top of Page

axle munshine
Senior Member



Serbia
2323 Posts

Member since 14/06/2006

Posted - 03/06/2009 : 14:35:36  Show Profile Show Extended Profile  Send axle munshine a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Ma jasno, samo karikiram.




...BD, c'est la vie...
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 03/06/2009 : 14:41:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by axle munshine

...mene nerviraju konstatacije da je Gipi los crtac i da ljude odbija "los" crtez...takvi nek batale strip i nek kupuju decje slikovnice,eto...

Pa dobro, Gipi ima bash specifichan crtezh i jasno mi je da nekome mozhe da se ne dopadne. Nije bash apsolutna crtachka vrednost, definitivno potpada po kategoriju 'stvar ukusa'. Meni je ok, ali definitivno nije za svakoga.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29245 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 03/06/2009 : 14:42:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Meni je samo drago da ima ljudi kao Supermark, koji su spremni prevladati početnu ravnodušnost (da ne kažem odbojnost:) ) prema crtežu, pročitati strip i onda potpuno promijeniti mišljenje o crtežu, jer to znači da ovo što radim ima smisla, da ljudi malo po malo prihvaćaju nove, drugačije stvari. A sad, što na jednog supermarka ide sto superkomandantmarka, to je drugi par cipela:)

Trouble will find me
Go to Top of Page

Mord
Advanced Member

Croatia
3131 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 03/06/2009 : 15:01:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Mord a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Meni je samo drago da ima ljudi kao Supermark, koji su spremni prevladati početnu ravnodušnost (da ne kažem odbojnost:) ) prema crtežu, pročitati strip i onda potpuno promijeniti mišljenje o crtežu, jer to znači da ovo što radim ima smisla, da ljudi malo po malo prihvaćaju nove, drugačije stvari. A sad, što na jednog supermarka ide sto superkomandantmarka, to je drugi par cipela:)



Crtez je odbojan samo prvih par strana, dok prica ne krene, a onda je potpuno u funkciji price. Bio bi mi strip godine da nije pakla.

Glede ravnodusnosti. Ovo me podsjetilo na davna vremena.
Kad sam bio mali, prvi strip koji sam poceo citati bio je blek stena. Imao sam starijeg susjeda koji je citao sve sto je tada izlazilo. Uvijek bi otisao kod njega pitati ga jer ima kojeg bleka za mene. Kako mi nije bas uvijek mogao dati novog bleka, poceo me nagovarati na marka, sto sam ja odbijao jer to nije blek. Ali to ti je slicno rekao bi. Gledaj, isto imas crvene mundire unutra. I tako nakon pocetne ravnodusnosti, presao sam na marka, i poceo prihvacati nove, drugacije stvari.
Go to Top of Page

Raven84
Senior Member



Croatia
1324 Posts

Member since 29/03/2005

Posted - 03/06/2009 : 15:08:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Raven84 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mord
Gledaj, isto imas crvene mundire unutra. I tako nakon pocetne ravnodusnosti, presao sam na marka, i poceo prihvacati nove, drugacije stvari.



Ima nešto u njemu proslijedeno od nepoznate majke i propala oca na sina. Kaljeno savješcu. Brušeno disciplinom.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29611 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 03/06/2009 : 16:31:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by axle munshine

Gipi je SJAJAN crtac...ko to ne razume i shvati danas onda nek batali strip...



crtež ovisi o ukusu
i o ničemu drugom
razumijevanje tu nema veze
Go to Top of Page

axle munshine
Senior Member



Serbia
2323 Posts

Member since 14/06/2006

Posted - 03/06/2009 : 17:16:52  Show Profile Show Extended Profile  Send axle munshine a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by axle munshine

Gipi je SJAJAN crtac...ko to ne razume i shvati danas onda nek batali strip...



crtež ovisi o ukusu
i o ničemu drugom
razumijevanje tu nema veze



da je tako kako ti kazes onda bi bilo nebitno da li si dete od 5 godina ili vrhunski strucnjak za vizuelne umetnosti...

...BD, c'est la vie...
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10862 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 03/06/2009 : 17:20:45  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
Dobar je taj Gipi....
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29611 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 03/06/2009 : 20:03:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by axle munshine

quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by axle munshine

Gipi je SJAJAN crtac...ko to ne razume i shvati danas onda nek batali strip...



crtež ovisi o ukusu
i o ničemu drugom
razumijevanje tu nema veze



da je tako kako ti kazes onda bi bilo nebitno da li si dete od 5 godina ili vrhunski strucnjak za vizuelne umetnosti...




zar bi tebi vise znacio taj crtez da si diplomirani profesor vizualne umjetnosti?
ne bi
ostalo nije vazno
Go to Top of Page

axle munshine
Senior Member



Serbia
2323 Posts

Member since 14/06/2006

Posted - 03/06/2009 : 20:18:25  Show Profile Show Extended Profile  Send axle munshine a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by axle munshine

quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by axle munshine

Gipi je SJAJAN crtac...ko to ne razume i shvati danas onda nek batali strip...



crtež ovisi o ukusu
i o ničemu drugom
razumijevanje tu nema veze



da je tako kako ti kazes onda bi bilo nebitno da li si dete od 5 godina ili vrhunski strucnjak za vizuelne umetnosti...




zar bi tebi vise znacio taj crtez da si diplomirani profesor vizualne umjetnosti?
ne bi
ostalo nije vazno



poenta je bila da ne mogu crtez vrednovati dete i strucnjak isto i da ih uopstimo i kazemo-stvar ukusa...ok,stvar ukusa stoji,ali u ovom konkretnom slucaju se radi o maestralnom umetniku koji predivno crta i izvanrednom stripu...i to nije samo moje misljenje...oni koji ozbiljnije prate desavanja u stripu znaju o cemu pricam...

...BD, c'est la vie...
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 03/06/2009 : 20:31:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by axle munshine

Gipi je SJAJAN crtac...ko to ne razume i shvati danas onda nek batali strip...


Uz svo duzno postovanje, ovakvo seciranje i gledanje na strip ili na odredjeni strip po meni je glupost.
Isto vrijedi za bilo koji dio umjetnosti. Recimo tko ne volio slusati Bocellija, neka batali glazbu...
Gipija i Bocellija ne poredim, u vidu ranga umjetnika, da netko nebi nesto krivo razumio.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 03/06/2009 : 21:38:18  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message  Reply with Quote
"Recimo tko ne volio slusati Bocellija, neka batali glazbu...
Gipija i Bocellija ne poredim, u vidu ranga umjetnika, da netko nebi nesto krivo razumio."

c c c skontali smo mi tebe dobro. sada ces jos reci ko ne navija za hajduk neka batali fudbal :-pPpp

"…Some people will say anything to be thought of as clever and interesting…"
Go to Top of Page

axle munshine
Senior Member



Serbia
2323 Posts

Member since 14/06/2006

Posted - 03/06/2009 : 22:28:02  Show Profile Show Extended Profile  Send axle munshine a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by axle munshine

Gipi je SJAJAN crtac...ko to ne razume i shvati danas onda nek batali strip...


Uz svo duzno postovanje, ovakvo seciranje i gledanje na strip ili na odredjeni strip po meni je glupost.
Isto vrijedi za bilo koji dio umjetnosti. Recimo tko ne volio slusati Bocellija, neka batali glazbu...
Gipija i Bocellija ne poredim, u vidu ranga umjetnika, da netko nebi nesto krivo razumio.



to je ako nisi primetio bilo u afektu izreceno...

...BD, c'est la vie...
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 04/06/2009 : 01:06:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by axle munshine

quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by axle munshine

Gipi je SJAJAN crtac...ko to ne razume i shvati danas onda nek batali strip...


Uz svo duzno postovanje, ovakvo seciranje i gledanje na strip ili na odredjeni strip po meni je glupost.
Isto vrijedi za bilo koji dio umjetnosti. Recimo tko ne volio slusati Bocellija, neka batali glazbu...
Gipija i Bocellija ne poredim, u vidu ranga umjetnika, da netko nebi nesto krivo razumio.



to je ako nisi primetio bilo u afektu izreceno...


Bez obzira... ne opravdava izreceno.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 04/06/2009 : 01:07:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by verter

"Recimo tko ne volio slusati Bocellija, neka batali glazbu...
Gipija i Bocellija ne poredim, u vidu ranga umjetnika, da netko nebi nesto krivo razumio."

c c c skontali smo mi tebe dobro. sada ces jos reci ko ne navija za hajduk neka batali fudbal :-pPpp


To se podrazumjeva, to ne treba ni pisati... vidis kako ti znas...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 04/06/2009 : 10:35:03  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message  Reply with Quote
hehehhe heyoka me ucio ;-) :-D

"…Some people will say anything to be thought of as clever and interesting…"
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29611 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 04/06/2009 : 10:57:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by axle munshine

quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by axle munshine

quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by axle munshine

Gipi je SJAJAN crtac...ko to ne razume i shvati danas onda nek batali strip...



crtež ovisi o ukusu
i o ničemu drugom
razumijevanje tu nema veze



da je tako kako ti kazes onda bi bilo nebitno da li si dete od 5 godina ili vrhunski strucnjak za vizuelne umetnosti...




zar bi tebi vise znacio taj crtez da si diplomirani profesor vizualne umjetnosti?
ne bi
ostalo nije vazno



poenta je bila da ne mogu crtez vrednovati dete i strucnjak isto i da ih uopstimo i kazemo-stvar ukusa...ok,stvar ukusa stoji,ali u ovom konkretnom slucaju se radi o maestralnom umetniku koji predivno crta i izvanrednom stripu...i to nije samo moje misljenje...oni koji ozbiljnije prate desavanja u stripu znaju o cemu pricam...



znači ja moram postati vrhunski stručnjak u stripu da bi znao da li mi je neki crtež dobar?
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 22/07/2009 : 23:29:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Postoje stripovi koji se posude, pročitaju i zaborave...
I postoje stripovi koji se moraju imati da bi se mogli čitati ponovo i ponovo.
Ovaj strip spada u drugu kategoriju. Jedan od onih koji se ispuste iz ruku tek kada je gotovo. Priča fenomenalna, crtež dopadljiv, savršeno nadopunjuje priču.
Nisam očekivao ovako dobar strip... A to najviše volim: mala očekivanja, velika dobit.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

soulfly tribe
Average Member



Croatia
754 Posts

Member since 26/02/2009

Posted - 23/07/2009 : 01:59:07  Show Profile Show Extended Profile  Send soulfly tribe a Private Message  Reply with Quote
kad sam gledao fibrin preview crtež mi je izgledao katastrofa,ali kad kreneš čitati i pomnije ga pogledaš stvarno je dobar i navikneš se.
Sam strip je odličan,drugačiji,sa vrlo dobrim dijalozima.
definitivno strip koji se čita više puta
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29245 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 23/07/2009 : 09:59:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Hvala vam. Kad ti se čini da sve to skupa nema smisla i da se uzalud trudiš i mučiš, čovjeku se vrati volja za radit dalje kad pročita ovakve komentare.

Trouble will find me
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 23/07/2009 : 10:29:31  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Hvala vam. Kad ti se čini da sve to skupa nema smisla i da se uzalud trudiš i mučiš, čovjeku se vrati volja za radit dalje kad pročita ovakve komentare.


I ..... kad će slijedeća tura?
Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000