forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 (Post)Revolucionarni Marti Misterija
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 53

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16784 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 16/10/2009 : 15:15:29  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
MM 303 prilično loša priča. Indijanci se slabo uklapaju u MM svijet.
Go to Top of Page

bacho
Junior Member



Croatia
439 Posts

Member since 19/08/2007

Posted - 17/10/2009 : 14:06:34  Show Profile Show Extended Profile  Send bacho a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by delboj

MM 303 prilično loša priča. Indijanci se slabo uklapaju u MM svijet.



Izašao novi Martin 76.
20% skuplji!

I´m too old for this shit.
Go to Top of Page

kreŠa
Advanced Member



Serbia
4677 Posts

Member since 26/01/2009

Posted - 17/10/2009 : 14:07:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit kreŠa's Homepage  Send kreŠa a Private Message  Reply with Quote
30 kn?

https://www.laguna.rs/se295_serijal_laku_noc_punpune_laguna.html
https://www.delfi.rs/starway
Go to Top of Page

kreŠa
Advanced Member



Serbia
4677 Posts

Member since 26/01/2009

Posted - 17/10/2009 : 14:07:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit kreŠa's Homepage  Send kreŠa a Private Message  Reply with Quote
Pa koliko strana ima?

https://www.laguna.rs/se295_serijal_laku_noc_punpune_laguna.html
https://www.delfi.rs/starway
Go to Top of Page

bacho
Junior Member



Croatia
439 Posts

Member since 19/08/2007

Posted - 17/10/2009 : 14:19:50  Show Profile Show Extended Profile  Send bacho a Private Message  Reply with Quote
192 str., 29,90 kn!

I´m too old for this shit.
Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4066 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 17/10/2009 : 23:08:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message  Reply with Quote
Novi VČ Marti Misterija, 'Užas Kejp Roka', je svakako dobra priča, ali svakako ne može dobiti više od šestice. Neke stvari me užasno nerviraju: izvor vještičinih moći, konači obračun, scena sa duhovima, itd... Perfektna, ali zaista perfektna horor-atmosfera je ostvarena u prvoj četvrtini stripa, gdje se na trenutke pomalja utvara jezive Nove Engleske. Međutim, ta atmosfera postupno opada, dok ne dotigne zanemarljivu vrijednost u završnom obračunu. Dakle, nije loše, ali ipak daleko slabije od maestralnog prošlog broja ('Veliki Hudini').
Crtež mi se ne dopada, koristili su previše neukusnih kompjuterskih efekata(!!!).

Edited by - Mhejl on 17/10/2009 23:08:58
Go to Top of Page

Rogan
New Member



Serbia
297 Posts

Member since 12/04/2005

Posted - 17/10/2009 : 23:24:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Rogan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mhejl

Novi VČ Marti Misterija, 'Užas Kejp Roka', je svakako dobra priča, ali svakako ne može dobiti više od šestice. Neke stvari me užasno nerviraju: izvor vještičinih moći, konači obračun, scena sa duhovima, itd... Perfektna, ali zaista perfektna horor-atmosfera je ostvarena u prvoj četvrtini stripa, gdje se na trenutke pomalja utvara jezive Nove Engleske. Međutim, ta atmosfera postupno opada, dok ne dotigne zanemarljivu vrijednost u završnom obračunu. Dakle, nije loše, ali ipak daleko slabije od maestralnog prošlog broja ('Veliki Hudini').
Crtež mi se ne dopada, koristili su previše neukusnih kompjuterskih efekata(!!!).


Potpisujem sve, i s velikim nestrpljenjem chekam "obechani" predstojechi niz kvalitetni(ji)h epizoda.

(I zaista se nadam da ovaj neveshti izlet u kompjutersko senchenje neche postati chesta pojava u novom pravcu serijala)

"There is no Devil, it's just God when he's drunk"

-- Tom Waits
Go to Top of Page

Archy
stripovi.com suradnik



Croatia
1448 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 17/10/2009 : 23:32:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Archy a Private Message  Reply with Quote
Kompjutersko sjenčanje? Jel to mislite na one retardirane crne točkice koje kao daju efekt sive boje? To me neopisivo živcira! Totalno jadno. Tako nešto sam prvi puta vidio u Diaboliku i to mi je skroz amaterski i bezveze.

No sikiriki
Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4066 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 18/10/2009 : 09:36:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Archy

Kompjutersko sjenčanje? Jel to mislite na one retardirane crne točkice koje kao daju efekt sive boje? To me neopisivo živcira! Totalno jadno. Tako nešto sam prvi puta vidio u Diaboliku i to mi je skroz amaterski i bezveze.


Da, upravo tako.
A ima i gomila scena gdje je umjesto pozadine ubačen neki pejzaž (more, ostrva), pa i to izgleda prilično jadno.
Go to Top of Page

drakulloni
Senior Member



1317 Posts

Member since 25/09/2009

Posted - 18/10/2009 : 21:46:27  Show Profile Show Extended Profile  Send drakulloni a Private Message  Reply with Quote
Imam jedno pitanje

Skoro sam poceo sa kupovinom Martin Mystere-a od VC, a danas sam procitao i prvi broj "Sudbina Atlantide". Sve je super, prica je OK, ali fali mi dodatak na kraju stripa.

Zanima me jel to nije izaslo u prvom broju ili mi je primerak felerican ?

Lepo je promenniti se...Jos je lepse promeniti se zauvek.
Go to Top of Page

Škrky
Junior Member



Croatia
410 Posts

Member since 11/11/2008

Posted - 18/10/2009 : 21:59:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit Škrky's Homepage  Send Škrky a Private Message  Reply with Quote
Izašlo je u sljedećem broju, ispravili su grešku objavivši zajedno dodatke i od "Sudbine" i "Nedođije".

Odgovorno tvrdim da sam možda u pravu!
Go to Top of Page

drakulloni
Senior Member



1317 Posts

Member since 25/09/2009

Posted - 18/10/2009 : 22:23:24  Show Profile Show Extended Profile  Send drakulloni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Škrky

Izašlo je u sljedećem broju, ispravili su grešku objavivši zajedno dodatke i od "Sudbine" i "Nedođije".

Hvala imam i "Povratak u Nedodjiju" pa cu sad na miru da dovrsim citanje To me je mucilo citav dan, jer ko sad da se cima sa svim tim objasnjenjima "jao znate pa fale dve strane....bla...bla"

Lepo je promenniti se...Jos je lepse promeniti se zauvek.
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
5043 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 26/10/2009 : 22:38:28  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
Na SBE objavljena nova naslovnica - u studenome izlazi 23. br. Almanaha MM !

__________________________________________________________________________________________________________________________________________
4o godina Alan Forda u HR

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1970.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

Quebrasco
Stripovi.com suradnik

Croatia
2160 Posts

Member since 26/03/2008

Posted - 26/10/2009 : 23:09:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Quebrasco a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rogan

(I zaista se nadam da ovaj neveshti izlet u kompjutersko senchenje neche postati chesta pojava u novom pravcu serijala)



Ehm, izgleda da hoce!
I u broju 306 koji izlazi u 12-om mjesecu u Italiji, isti crtaci i ista tehnika ( Bagnoli & Gradin )...



Takav je skot bio Alan
Go to Top of Page

Tornadomaster
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2508 Posts

Member since 01/08/2009

Posted - 27/10/2009 : 02:36:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit Tornadomaster's Homepage  Send Tornadomaster a Private Message  Reply with Quote
Nikako ne mogu da otvorim naslovnicu te nove MM epizode na Bonelijevoj stranici...

Pici dalje Dilan Dože, da te braca na police slože.
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
5043 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 27/10/2009 : 08:52:57  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tornadomaster

Nikako ne mogu da otvorim naslovnicu te nove MM epizode na Bonelijevoj stranici...



ni ja

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1970.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16784 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 27/10/2009 : 09:10:11  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DOMI

Na SBE objavljena nova naslovnica - u studenome izlazi 23. br. Almanaha MM !

__________________________________________________________________________________________________________________________________________
4o godina Alan Forda u HR


Go to Top of Page

dnevni boravak
Senior Member



Croatia
1033 Posts

Member since 26/07/2008

Posted - 27/10/2009 : 10:23:57  Show Profile Show Extended Profile  Send dnevni boravak a Private Message  Reply with Quote
Martin Mystere is called to investigate nothing less than the mysterious disappearance of another "Detective of the Impossible", a television character who leads a program very similar to his (and which makes a considerable competition).

Čini se jako zanimljivo. Almanah u režiji Castelli-Romanini . Treba Martina tu i tamo gurat u tropske šume, fali mi ta atmosfera.

I'm working on a dream Though sometimes it feels so far away
I'm working on a dream And I know it will be mine someday......

Edited by - dnevni boravak on 27/10/2009 10:25:06
Go to Top of Page

Škrky
Junior Member



Croatia
410 Posts

Member since 11/11/2008

Posted - 27/10/2009 : 18:28:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Škrky's Homepage  Send Škrky a Private Message  Reply with Quote
Vau, prema naslovnici ponovno Escher!

Odgovorno tvrdim da sam možda u pravu!
Go to Top of Page

Djuro
New Member

Serbia
273 Posts

Member since 29/03/2006

Posted - 27/10/2009 : 18:31:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Djuro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mhejl

Novi VČ Marti Misterija, 'Užas Kejp Roka', je svakako dobra priča, ali svakako ne može dobiti više od šestice. Neke stvari me užasno nerviraju: izvor vještičinih moći, konači obračun, scena sa duhovima, itd... Perfektna, ali zaista perfektna horor-atmosfera je ostvarena u prvoj četvrtini stripa, gdje se na trenutke pomalja utvara jezive Nove Engleske. Međutim, ta atmosfera postupno opada, dok ne dotigne zanemarljivu vrijednost u završnom obračunu. Dakle, nije loše, ali ipak daleko slabije od maestralnog prošlog broja ('Veliki Hudini').
Crtež mi se ne dopada, koristili su previše neukusnih kompjuterskih efekata(!!!).


Jeste, na momente stvarno dobra atmosfera. Malo me i tematika a i atmosfera na momente podsjeca na Pekicevu Atlantidu, obavezno stivo za svakog ljubitelja Martija Misterije. :)
Medjutim, uz losnjikav rasplet i Bagnoliev crtez ukupan utisak nije toliko dobar, kao sto je mogao biti iako je generalna ocjena pozitivna. Inace, stvarno mislim da, s obzirom na realno povecane prohtjeve i standarde prosjecnog strip citalaca,u Bonelliju stvarno ne bi trebalo da bude mjesta za crtace poput Bagnolia, u godinama koje dolaze.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 27/10/2009 : 19:09:26  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Bagnoli je u Cape Rocku? O Bože... Djuro je u pravo, stvarno bi trebalo revidirati crtački staff. Čekam kad dođe nova pošiljka VČ u Libellus.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

goksi
Senior Member

Serbia
1944 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 27/10/2009 : 19:27:10  Show Profile Show Extended Profile  Send goksi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

Čekam kad dođe nova pošiljka VČ u Libellus.



Za 5 nedelja ide Blago kapetana Kida. To se čeka .
Go to Top of Page

dnevni boravak
Senior Member



Croatia
1033 Posts

Member since 26/07/2008

Posted - 31/10/2009 : 13:16:14  Show Profile Show Extended Profile  Send dnevni boravak a Private Message  Reply with Quote
Jeli MM-Užas kejp roka došao u libelusov dućan??

I'm working on a dream Though sometimes it feels so far away
I'm working on a dream And I know it will be mine someday......
Go to Top of Page

Quebrasco
Stripovi.com suradnik

Croatia
2160 Posts

Member since 26/03/2008

Posted - 31/10/2009 : 21:38:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Quebrasco a Private Message  Reply with Quote
Dos'o i pros'o.
Cini mi se da su ga maknuli i iz ponude na web stranici knjizare.
Mozda ga naruce opet s iducom VC posiljkom…

Takav je skot bio Alan
Go to Top of Page

Škrky
Junior Member



Croatia
410 Posts

Member since 11/11/2008

Posted - 02/11/2009 : 10:24:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit Škrky's Homepage  Send Škrky a Private Message  Reply with Quote
Ne znam procijeniti zbog ovih smajlija govoriš li ozbiljno, odnosno znaš li pouzdano da ga nema jer si u Libellusu bio.

A i teško mi je vjerovati Siščanima, uvijek nešto muljaju :D

Odgovorno tvrdim da sam možda u pravu!
Go to Top of Page
Page: of 53 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000