forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Izdanja za MaFest: ODMETNUTI
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 06/08/2008 : 14:07:51  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message  Reply with Quote


Outlaw Nation An Anthology for the Damned (1993) #1
Boneyard Press: Jul 1993
Original cover price: $2.75

Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 17/08/2008 : 12:03:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Konačno pročitao privju. Moram pohvaliti sve češći običaj stavljanja privjua za ovakve skupe i obimne stripove.
Meni je pomoglo u procjeni. A to je da definitivno ne kupujem jer nije moj cup of tea...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 17/08/2008 18:00:23
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2732 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 18/08/2008 : 15:49:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message  Reply with Quote
eh, da mi je ovo dobit na poklon, nitko sretniji


Moj strip
Moje aukcije
Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 18/08/2008 : 16:05:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message  Reply with Quote
Ovaj strip mora biti Vasicev! Jeste i bice!

JUUUUUGOOOSLAAAAVIIIIJOO NA NOGE
Go to Top of Page

dzuka
Junior Member

Croatia
470 Posts

Member since 12/01/2006

Posted - 18/08/2008 : 18:47:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit dzuka's Homepage  Send dzuka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Spiderman

eh, da mi je ovo dobit na poklon, nitko sretniji



pa, razveseli sam sebe i pokloni si to!

https://www.facebook.com/goransudzuka
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2732 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 19/08/2008 : 08:44:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dzuka

quote:
Originally posted by Spiderman

eh, da mi je ovo dobit na poklon, nitko sretniji



pa, razveseli sam sebe i pokloni si to!



budem budem, samo sada imam prevelik izdatak za uređenje stana pa su stripovi sastrane, ali kada kupim onda ćeš mi morati po potpisati kao i ostalo što imam od tebe, tj. tvojih stripova


Moj strip
Moje aukcije
Go to Top of Page

dzuka
Junior Member

Croatia
470 Posts

Member since 12/01/2006

Posted - 19/08/2008 : 12:47:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit dzuka's Homepage  Send dzuka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Spiderman

quote:
Originally posted by dzuka

quote:
Originally posted by Spiderman

eh, da mi je ovo dobit na poklon, nitko sretniji



pa, razveseli sam sebe i pokloni si to!



budem budem, samo sada imam prevelik izdatak za uređenje stana pa su stripovi sastrane, ali kada kupim onda ćeš mi morati po potpisati kao i ostalo što imam od tebe, tj. tvojih stripova



narafksi!

https://www.facebook.com/goransudzuka
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2732 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 19/08/2008 : 13:34:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dzuka
narafksi!



dogovoreno majstore, samo čim sredim prozore i vrata doma morat ću kupiti neke zaostatke :-)

libelusovci čuvajte najbolji primjerak za mene, bilježim se


Moj strip
Moje aukcije
Go to Top of Page

Motofunac
New Member

Croatia
118 Posts

Member since 06/05/2007

Posted - 06/10/2008 : 11:43:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Motofunac a Private Message  Reply with Quote
dado&dado ekipa (lagano baca na denis&denis), slusaj 'vamo:

jesam ja lud, jel nitko nije išao za tim ili je tome samo tako u mome, ba, primjerku: ne bi li na dnu 197. str. iznad riječi "HLADNO, HLADNO, HLADNO" trebalo pisat "9. poglavlje", a ne, kako piše, "10. poglavlje"?


Naravno, potpuno nebitno, ali čisto radi pravde.
Go to Top of Page

rocco21
Senior Member

Croatia
1259 Posts

Member since 15/08/2004

Posted - 06/10/2008 : 16:09:19  Show Profile Show Extended Profile  Send rocco21 a Private Message  Reply with Quote
Aha, u mene je isto tako. Katrana i perja za izdavače!!! Oću sljedećih 66 izdanja besplatno kao odštetu za duševne boli.

Tražio bi i veću odštetu ali su mi neka dvojica u Makarskaj išarala strip i ispotpisivala se po njemu pa nije više glancer.
Go to Top of Page

Motofunac
New Member

Croatia
118 Posts

Member since 06/05/2007

Posted - 06/10/2008 : 21:11:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Motofunac a Private Message  Reply with Quote
ma ne zajebaj, samo želim da vidim dal sam ja to prvi primijetio, pa da se naokolo falim.
Go to Top of Page

rocco21
Senior Member

Croatia
1259 Posts

Member since 15/08/2004

Posted - 06/10/2008 : 21:19:13  Show Profile Show Extended Profile  Send rocco21 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Motofunac

ma ne zajebaj, samo želim da vidim dal sam ja to prvi primijetio, pa da se naokolo falim.



Asu, zajebavan ali ne tebe nego izdavača(e).
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 07/10/2008 : 03:27:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Motofunac

dado&dado ekipa (lagano baca na denis&denis), slusaj 'vamo:

jesam ja lud, jel nitko nije išao za tim ili je tome samo tako u mome, ba, primjerku: ne bi li na dnu 197. str. iznad riječi "HLADNO, HLADNO, HLADNO" trebalo pisat "9. poglavlje", a ne, kako piše, "10. poglavlje"?


Naravno, potpuno nebitno, ali čisto radi pravde.


Je istina, u svim primjercima je tako. Nisam to do sad skuzio...
Na pocetnoj strani koja najavljuje poglavlje pise ispravno, ali tu je na toj stranici krivo navedeno.
Bacio sam pogled na ispravke i vidim da je to ispravljano, a kako je proslo u finalni fajl, zbilja mi nije jasno.
U svakom slucaju za taj dio posla bio sam ja odgovoran, dakle drvlje i kamenje iskljucivo po meni.
Stvarno mi je zao, i ispricavam se zbog toga citateljima, suradnicima i Dzuki...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Motofunac
New Member

Croatia
118 Posts

Member since 06/05/2007

Posted - 07/10/2008 : 14:15:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Motofunac a Private Message  Reply with Quote
oukej, a sad mogu mirno čitati dalje.

crtež mi je odličan, priča možda malo nategnuta no zabavna, sve u svemu dobro je.
Go to Top of Page

Raymond
Senior Member



USA
1023 Posts

Member since 05/05/2006

Posted - 25/10/2008 : 23:14:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Raymond a Private Message  Reply with Quote
ahh, konacno imam ovu knjigu i za 5 je; pravi merak ovo imati; crtez isto za 5, i narocito lijepo crtez izgleda jer je stampano na A4 formatu...bravo Dzuka! moracu sad potraziti jos njegovog materijala...cini mi se da je crtao neki Y serijal i Tajna historija za francuze
Go to Top of Page

nika331
Senior Member



Croatia
1375 Posts

Member since 13/10/2006

Posted - 26/10/2008 : 00:23:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit nika331's Homepage  Send nika331 a Private Message  Reply with Quote
mnogo lep strip
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25901 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 26/10/2008 : 07:47:20  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Raymond
cini mi se da je crtao neki Y serijal i Tajna historija za francuze



Ti si stvarno iz USA???
Tajnu Povijest možeš slobodno preskočiti.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 26/10/2008 : 13:11:56  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by Raymond
cini mi se da je crtao neki Y serijal i Tajna historija za francuze



Ti si stvarno iz USA???
Tajnu Povijest možeš slobodno preskočiti.



hotjesh retji da je neki americhki strip bolji od bilo kojeg francuskog/evropskog?!!
blasfemija!:))

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page

nika331
Senior Member



Croatia
1375 Posts

Member since 13/10/2006

Posted - 31/12/2008 : 13:51:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit nika331's Homepage  Send nika331 a Private Message  Reply with Quote
aaaaaaahhhh Odmetnuti.....*i to ću ponovno čitat* [malo spamam forum, ali eto 31.12. je]
Go to Top of Page

dzuka
Junior Member

Croatia
470 Posts

Member since 12/01/2006

Posted - 05/01/2009 : 23:19:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit dzuka's Homepage  Send dzuka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Raymond

ahh, konacno imam ovu knjigu i za 5 je; pravi merak ovo imati; crtez isto za 5, i narocito lijepo crtez izgleda jer je stampano na A4 formatu...bravo Dzuka! moracu sad potraziti jos njegovog materijala...cini mi se da je crtao neki Y serijal i Tajna historija za francuze



fala raymonde!
secret history slobodno preskoci. ali obavezno procitaj y-a.
serijal je gotov i mozes sve trejdove nabavit
http://www.dccomics.com/vertigo/graphic_novels/?gn=1736
ili, ak si fetisist krenut s ovim
http://www.dccomics.com/vertigo/graphic_novels/?gn=10034
al nemam pojma kojim ce ritmom izdavati ostale.
moj doprinos i nije bas velik, ali cijeli serijal je stvarno odlican!
od mojih stripova mozes nabavit ovo
http://www.dccomics.com/vertigo/graphic_novels/?gn=5047
http://www.dccomics.com/vertigo/graphic_novels/?gn=11375

https://www.facebook.com/goransudzuka
Go to Top of Page

dzuka
Junior Member

Croatia
470 Posts

Member since 12/01/2006

Posted - 05/01/2009 : 23:21:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit dzuka's Homepage  Send dzuka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nika331

aaaaaaahhhh Odmetnuti.....*i to ću ponovno čitat* [malo spamam forum, ali eto 31.12. je]



sam ti spamaj!!!

https://www.facebook.com/goransudzuka
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 09/01/2011 : 13:41:48  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Da se sjetimo i ovog integralca iz ne tako davne 2008. godine. Rad našeg autora, pa nam se možda i zato malo više sviđa, no osvrt je otvoren za komentare...

Odmetnuti!

"Velika američka pustolovina", strip ceste i američkog sna, prikazana i produhovljena kroz sagu o besmrtnim Johnsonima na klasičnom sinemaskopskom platnu ekstrema, području mašte kakvu Delanu, tuđincu, predstavljaju sjevernoamerički kontinent i njegova kultura.


http://www.stripovi.com/recenzije/oun-oun-lib-1-odmetnuti/1202/

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

usagi77
New Member

256 Posts

Member since 26/01/2015

Posted - 17/07/2017 : 10:09:55  Show Profile Show Extended Profile  Send usagi77 a Private Message  Reply with Quote
Nakon drugog čitanja tek shvatio koliko je ovo dobar strip. Baš me zanima jel ga netko od mlađih generacija čitača stripa uspio pročitati unazad pet-šest godina. Bojim se da ovaj strip nezasluženo pada u zaborav, šteta velika šteta.

Ima li negdje usporedba s "Čuvarima"!? Zanimljivo bi bilo usporediti Mooreovu i Delanovu paralelnu povijest.
Go to Top of Page

www2
Senior Member



Croatia
1040 Posts

Member since 11/02/2009

Posted - 18/07/2017 : 09:52:44  Show Profile Show Extended Profile  Send www2 a Private Message  Reply with Quote
U potpunosti se slažem....meni jedan od boljih stripova bez obzira da su ga zbrzali kao što kažu i sami autori.

Svakako ga uvijek preporučim ko god da me pita.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20719 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 07/09/2021 : 15:05:53  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
reših da iskoristim ovu LL akciju,pa naručih Odmetnute - za 60 kuna nek mi se i ne svidi strip,neće mi biti žao.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000