forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Serije & co.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 242

kandraks
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3911 Posts

Member since 16/03/2009

Posted - 30/11/2016 : 21:21:57  Show Profile Show Extended Profile  Send kandraks a Private Message  Reply with Quote
To je tek zagrijavanje za kasnije...sjajna serija...

Dagda, Gospodaru Noci, obasjaj svoga slugu jer on ce zlatnim srpom Druida ubrati Svetu Imelu koja otvara Vrata Nadnaravnog Svijeta...Vrata koja vode do Bogova!!!
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 30/11/2016 : 21:30:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
Westworld je ono što je HBO želio da bude, novi GoT. :)

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6220 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 03/12/2016 : 08:37:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

Prve tri epizode Westworlda sto sam do sada pogledao - ludilo!



Odlična serija! Jedva čekam zadnju epizodu.
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11344 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 03/12/2016 : 16:14:35  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Ja veceras gledam devetu i ne znam kad izlazi deseta? Sutra?
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 03/12/2016 : 18:51:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Oho, znači to je pri kraju sezone.
Mogo bi onda uskoro započeti seriju i završiti u par dana.
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 03/12/2016 : 20:41:29  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor12

Westworld je ono što je HBO želio da bude, novi GoT. :)



Mogao bi u zavrsnici biti i bolji od GoTa, ako ce HBO imati samokontrolu da serija ne odsapunja u 5+ sezona kao GoT.

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6220 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 03/12/2016 : 22:42:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

Ja veceras gledam devetu i ne znam kad izlazi deseta? Sutra?



Sutra. Ja ću je vjerojatno pogledati tek u utorak ujutro. I The walking dead odmah iza nje!
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11344 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 06/12/2016 : 02:35:53  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Sjajan zavrsetak Westworlda! Meni je sve receno i mislim da nema potrebe za drugom sezonom.
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 06/12/2016 : 11:40:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Haha, moš si mislit.
Ako je gledanost bila dobra, bit će ih i deset.
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 06/12/2016 : 19:44:25  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Onaj terminatorski dio mi je bio kao iz neke druge serije, ali sve u svemu super izbalansirana sezona.
Volio bih vidjeti cijelu sezonu u SamuraiWorldu

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 06/12/2016 : 20:14:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dante

Onaj terminatorski dio mi je bio kao iz neke druge serije, ali sve u svemu super izbalansirana sezona.
Volio bih vidjeti cijelu sezonu u SamuraiWorldu



+1

Ja ću ovdje stati, bez obzira na drugu sezonu. Osim ako me navučete, kao što ste me navukli za uopće gledanje te serije :)
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11344 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 06/12/2016 : 22:18:34  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Nadam se da nece ubacivati Samuraiworld. Nema potrebe za njim.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6057 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 08/12/2016 : 07:12:34  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Evo i ja pogledao jucer zadnju epizodu Westworld-a i serija mi je odlicna, i ja takodjer mislim da nema potrebe za drugom sezonom.

Dok je TWD nekako sve losiji i losiji, neznam kakva su vasa misljenja, ali nakon fantasticne prve epizode ove zadnej sezone, imam filing da gledam sapunicu...sve nekako razvodnjeno i usporeno (stripove imam, ali se jos nisam bacio na njih).

GoT mi je standardno odlican i samo cekam jos i jos...

Ali zato najugodnije iznenadjenje ove godine mi je Starnger Things, jednostavno savrseno !
Od muzike do atmosfre do price...odlican omaz 80-ima i djecijim filmovima (obozavam Goonies-e), serija me bas oduesvila i nemogu docekat drugu sezonu.
Ali, imam neki filing da bi ju mogli zeznut, a opet se nadam da nece, ali mislim da nema sanse da bude na istoj razini kao ova prva.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 14/12/2016 : 08:39:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Ovo izgleda jako dobro, reklo bi se nekakva varijacija odlične francuske serije Les Revenants.
Autori su Zal Batmanglij i Brit Marling, koji su prethodno surađivali na filmovima "The East" i "Sound of My Voice", a Marling ("Another Earth", "The Company You Keep") tumači i glavnu ulogu.





Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 15/12/2016 : 19:23:21  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
A gleda li netko ovo? Valja li ista?
Netflixova "brazilska" serija.



http://www.imdb.com/title/tt4922804

These pretzels are making me thirsty...

Edited by - dante on 15/12/2016 19:24:03
Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12512 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 17/12/2016 : 12:14:24  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message  Reply with Quote
http://www.theverge.com/2016/12/16/13990770/sam-esmail-mr-robot-fritz-lang-metropolis-miniseries-remake

Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 17/12/2016 : 12:38:31  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Ovo izgleda jako dobro, reklo bi se nekakva varijacija odlične francuske serije Les Revenants.
Autori su Zal Batmanglij i Brit Marling, koji su prethodno surađivali na filmovima "The East" i "Sound of My Voice", a Marling ("Another Earth", "The Company You Keep") tumači i glavnu ulogu.








Pogledao sinoc prije spavanja prvu epizodu od 70 minuta.
Nije lose, dobra atmosfera, serija ne brza, daje si vremena...Gleda se dalje.

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

ivan_micic
Senior Member



Croatia
2327 Posts

Member since 19/12/2007

Posted - 17/12/2016 : 12:59:30  Show Profile Show Extended Profile  Send ivan_micic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dante

quote:
Originally posted by Johnny Difool

Ovo izgleda jako dobro, reklo bi se nekakva varijacija odlične francuske serije Les Revenants.
Autori su Zal Batmanglij i Brit Marling, koji su prethodno surađivali na filmovima "The East" i "Sound of My Voice", a Marling ("Another Earth", "The Company You Keep") tumači i glavnu ulogu.








Pogledao sinoc prije spavanja prvu epizodu od 70 minuta.
Nije lose, dobra atmosfera, serija ne brza, daje si vremena...Gleda se dalje.



sinoć sam prve 3 u šutu pogledao, meni izvrsna serija mada vidim da je kritika optužuje da je veći weirdo od Stranger Things. A zapravo su Zal i Britt već na pisanje ove serije potrošili deset godina (ako se ne varam)
Go to Top of Page

Torghal
Senior Member



Croatia
1955 Posts

Member since 27/09/2004

Posted - 19/12/2016 : 22:06:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Torghal a Private Message  Reply with Quote
Novine svakom epizodom sve vise padaju u kvaliteti.Dok su prve epizode unatoc nekim bitnim manama jos i obecavale,ako nista drugo bar ozbiljan uvid u novinarsku profesiju,sad se sve to pretvorilo u jedno veliko sranje.I likovi koji su se na pocetku cinili odlicno karakterizirani pretvoreni su u karikature.Novinar prijeti djecaku da ce mu oci iskopat sa olovkom???A i s obzirom na Kalmetu i Sinovcica puno bi aktualnije i realnije bilo da je radnja smjestena u Zadar a ne u Rijeku.Sve u svemu s obzirom na kvalitetu redatelja i glumacke postaje ovo je jedno veliko razocarenje.Ali svejedno cu pogledat zadnje dvi epizode.Sta cu,mazohist sam.
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1970 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 19/12/2016 : 22:14:30  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
Je, i mene je solidno pustio početni entuzijazam; sva sreća pa nema previše epizoda.
Zalomi se pokoji zanimljiv trenutak (razgovor gradonačelnika i nadbiskupa iz jedne od zadnjih epizoda, recimo ), ali uglavnom je previše mlako.

Sve u svemu - gledajući unazad, usporedbe s The Wire koje sam pročitao nakon premijere prve 2 epizode (pa se naložio) su .. naprosto smiješne.
Šteta.

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 19/12/2016 : 22:47:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Većinom se slažem sa svim prigovorima, makar je meni serija i dalje unatoč svemu sasvim pristojna.

Ljubo Jelčić kao stari udbaš je ostvario otprilike ulogu života (recimo kad u restoranu Kardumu zaprijeti pištoljem), Branka Katić je jako dobra, asocijacije na stvarnost su sasvim jasne (Kardum je otprilike bivši vlasnik Novog lista Faggian, iz čije je obitelji svojedobno netko skrivio pogibiju dviju sestara na Grobniku i izvukao se nekažnjeno), vizualna faktura serije je izvrsna a Rijeka izuzetno fotogenična.

Nije to ni malo, asocijacije na noviju dansku produkciju (Ubojstvo, Most, Borgen) su više nego jasne, makar se sve bespotrebno razvuklo i razvodnilo. Važni likovi proizvoljno nestaju iz fokusa i vraćaju se u njega, uvode se suvišni i površni sporedni likovi (recimo Dijanini roditelji), velik je nerazmjer između obiteljsko-intimnih drama i šire političko-društvene slike, Edita Karađole teško svladava replike, a kad netko pokuša suicid poput Dijanine sestre Anje, gledatelj prema tome nema nikakvih osjećaja jer je lik tek nekoliko puta nakratko vidio.

No opet, sve skupa je dovoljno intrigantno i zanimljivo, i lako se gleda.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...

Edited by - Johnny Difool on 19/12/2016 22:49:48
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6918 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 19/12/2016 : 23:12:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Zdenko Jelcic i Branka Katic su stvarno dobri ali su nazalost, uz Rijeku, prakticki i jedino dobro sto je ostalo u seriji. Steta, jer na pocetku je stvarno obecavala.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 20/12/2016 : 13:50:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Trenutno gledam Black Mirror, rješih drugu epizodu treće sezone.
Ovo je dobro. Jako dobro.
Za one koje nisu upućeni, radi se o seriji koja se bavi temom alternativne budućnosti, odnosno utjecajem tehnologije na društvo.
Ima šmek Zone sumraka što mi se jako sviđa.
Svaka epizoda je štorija za sebe, a prema dosad pogledanom - preporučam drugu epizodu prve te drugu epizodu druge sezone.

Iskrene preporuke.

Trljam ruke.
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 20/12/2016 : 14:51:57  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Respect.

http://www.jutarnji.hr/kultura/film-i-tv/veliki-uspjeh-hrt-a-pocivali-u-miru-postat-ce-prva-hrvatska-tv-serija-koja-ce-se-prikazivati-u-velikoj-britaniji/5414511/

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 20/12/2016 : 15:02:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Kad Britanci priznaju neku dramsku seriju, onda znaš da nekog kurca vrijedi.

Trljam ruke.
Go to Top of Page
Page: of 242 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.66 seconds. Snitz Forums 2000