forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 procitao i (ne-) preporucujem
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 198

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 27/12/2016 : 23:28:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Anto, to je bilo samo radi primjera o različitosti ukusa misleći da su vaši dosta slični, ni zbog čega drugog.

A i ja i ti ponekad različito ocjenjujemo pojedine stripove, iako se rijetko razilazimo u ukusu, više možda u ocjenama.

Rado čitam tvoje osvrte, ali i od drugih forumaša koji to rade.

Na taj način ponovo preispitujem i svoj doživljaj određenog stripa, a istovremeno dolazim do informacija što bi moglo biti zanimljivo, a da nisam čitao.

Izbjegavam pisati o onom što mi se ne sviđa. Radije nešto preporučim i drago mi je ako nekom to može pomoći u izboru za čitanje.


Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 28/12/2016 : 00:26:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Sve je relativno. Meni je recimo i Manhattan Beach 1957. jako dobar, a koliko znam u manjini sam. I Ubili su Divljeg Billa pročitao sam dosad tri puta, i još uvijek mi se prilično sviđa, a i Caatinga ne prolazi loše. Možda zbog cangaceira.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 28/12/2016 : 10:55:53  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

Anto, to je bilo samo radi primjera o različitosti ukusa misleći da su vaši dosta slični, ni zbog čega drugog.

A i ja i ti ponekad različito ocjenjujemo pojedine stripove, iako se rijetko razilazimo u ukusu, više možda u ocjenama.

Rado čitam tvoje osvrte, ali i od drugih forumaša koji to rade.

Na taj način ponovo preispitujem i svoj doživljaj određenog stripa, a istovremeno dolazim do informacija što bi moglo biti zanimljivo, a da nisam čitao.

Izbjegavam pisati o onom što mi se ne sviđa. Radije nešto preporučim i drago mi je ako nekom to može pomoći u izboru za čitanje.





kao i kod svih forumaša,tako i kod mene postoji određena grupa ljudi sa čijim ukusom se poklapam,barem oko 70%.
kasper nije u toj skupini,a ne znam odakle ti da jeste
nas dvojica se možda usaglašavamo oko 50 % naslova,ali zato u onih drugih se apsolutno i totalno razmimoilazimo.

sve što si ostalo napisao,potpisujem.

quote:
Originally posted by Johnny Difool

Sve je relativno. Meni je recimo i Manhattan Beach 1957. jako dobar, a koliko znam u manjini sam. I Ubili su Divljeg Billa pročitao sam dosad tri puta, i još uvijek mi se prilično sviđa, a i Caatinga ne prolazi loše. Možda zbog cangaceira.




Menheten Bič,Ubili su Divljeg Bila,Katinga,Mesec ratnika,Afrika - sve su mi ovo dobri (u stvari jako dobri do odlični,a Mesec ratnika i više od toga) Hermanovi one shotovi, i imam ih u kolekciji.
Sad ću dati šansu i Noći punog meseca,a razmišlejm se i o onom preostalom što je izdao LL (Krvne veze).Ako ga nađem jeftino.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 28/12/2016 11:00:38
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 28/12/2016 : 11:01:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Moguće da sam ga zamijenio s nekim drugim forumašem koji ima sličniji ukus tvom .

Više me pamćenje ne služi kao nekad .
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 28/12/2016 : 11:09:52  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
isti slučaj i kod mene,a mlađi sam od tebe.

a eno ga pomenuti pajser na fibrinoj temi, traži crno belog Šninkela


Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 28/12/2016 11:10:28
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 28/12/2016 : 11:11:59  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

Moguće da sam ga zamijenio s nekim drugim forumašem koji ima sličniji ukus tvom .




anto nema ukus
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 28/12/2016 : 11:14:24  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kasper

quote:
Originally posted by Peyo

Moguće da sam ga zamijenio s nekim drugim forumašem koji ima sličniji ukus tvom .




anto nema ukus


zato imam okus.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 28/12/2016 : 13:07:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

isti slučaj i kod mene,a mlađi sam od tebe.

a eno ga pomenuti pajser na fibrinoj temi, traži crno belog Šninkela





Pročitao sam i slažem se s tobom što se tiče boje u stripu.

Imao sam crno bijelog pirat Šninkela.

Poslije sam ga prodao i kupio kolorca od Belog puta.
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 28/12/2016 : 13:09:25  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

Pročitao sam i slažem se s tobom što se tiče boje u stripu.

Imao sam crno bijelog pirat Šninkela.

Poslije sam ga prodao i kupio kolorca od Belog puta.





sto bi nas narod rekao, sjahao sa konja na magarca
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 28/12/2016 : 13:12:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Što se mene tiče, bilo koji strip Rosinskog bez boje nije ono pravo. Može proći, ali samo ako nema kolornog izdanja.

Jednostavno, takve bajkovite i epske fantazije bez boje mi gube jako važnu dimenziju, nekako kao da su nepotpune i nedorečene, gotovo osakaćene, nedostaje im dimenzija začudnosti.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 28/12/2016 : 13:18:29  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Što se mene tiče, bilo koji strip Rosinskog bez boje nije ono pravo.



ali ovo je radjeno da bude crno belo, valjda si to uocio po crtezu i detaljima? boje jednostavno ubija bajkovitos ovde. jedino ako nema neko izdanje sa boljom bojom, al kako vidim nema
Go to Top of Page

KuntaKinte
Senior Member



Serbia
1673 Posts

Member since 25/09/2007

Posted - 28/12/2016 : 15:36:31  Show Profile Show Extended Profile  Send KuntaKinte a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by anto

isti slučaj i kod mene,a mlađi sam od tebe.

a eno ga pomenuti pajser na fibrinoj temi, traži crno belog Šninkela





Pročitao sam i slažem se s tobom što se tiče boje u stripu.

Imao sam crno bijelog pirat Šninkela.

Poslije sam ga prodao i kupio kolorca od Belog puta.



Imao si pirat Belog puta, pa si kupio kolorac Belog puta.

Svih mi helanki Fredija Merkjurija!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 28/12/2016 : 15:39:52  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 28/12/2016 15:40:29
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 28/12/2016 : 16:27:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by Johnny Difool

Sve je relativno. Meni je recimo i Manhattan Beach 1957. jako dobar, a koliko znam u manjini sam. I Ubili su Divljeg Billa pročitao sam dosad tri puta, i još uvijek mi se prilično sviđa, a i Caatinga ne prolazi loše. Možda zbog cangaceira.




Menheten Bič,Ubili su Divljeg Bila,Katinga,Mesec ratnika,Afrika - sve su mi ovo dobri (u stvari jako dobri do odlični,a Mesec ratnika i više od toga) Hermanovi one shotovi, i imam ih u kolekciji.
Sad ću dati šansu i Noći punog meseca,a razmišlejm se i o onom preostalom što je izdao LL (Krvne veze).Ako ga nađem jeftino.



Ubili su Divljeg Bila mi je ponajbolji od tih one-shotova.
Caatinga crtački izvanredan, ali nekako konfuzan scenarij.
Manhattan Beach 1957. mi nekako nije "sjeo".
Mjesec ratnika mi je solidan, ali mi je ispod razine koju bi taj dvojac (Hermann-Van Hamme) trebao dati.

Anto, baš mi je žao zbog Krvnih veza, naime na Interliberu se "fol" oštećen mogao kupiti za 19 kuna, a nisam ga uzeo zbog toga što već imam izdanje na engleskom uz kronični manjak prostora (što je presudilo). Da sam ga uzeo rado bih ti ga poklonio. Što se samog stripa tiče rekao bih da je malo iznad prosjeka tih one-shotova (crtež odličan).
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 28/12/2016 : 16:30:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kasper

quote:
Originally posted by Peyo

Pročitao sam i slažem se s tobom što se tiče boje u stripu.

Imao sam crno bijelog pirat Šninkela.

Poslije sam ga prodao i kupio kolorca od Belog puta.





sto bi nas narod rekao, sjahao sa konja na magarca



Previše sve gledaš crno-bijelo, očigledno imaš nešto protiv obojenih .
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 28/12/2016 : 17:01:09  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by Johnny Difool

Sve je relativno. Meni je recimo i Manhattan Beach 1957. jako dobar, a koliko znam u manjini sam. I Ubili su Divljeg Billa pročitao sam dosad tri puta, i još uvijek mi se prilično sviđa, a i Caatinga ne prolazi loše. Možda zbog cangaceira.




Menheten Bič,Ubili su Divljeg Bila,Katinga,Mesec ratnika,Afrika - sve su mi ovo dobri (u stvari jako dobri do odlični,a Mesec ratnika i više od toga) Hermanovi one shotovi, i imam ih u kolekciji.
Sad ću dati šansu i Noći punog meseca,a razmišlejm se i o onom preostalom što je izdao LL (Krvne veze).Ako ga nađem jeftino.



Ubili su Divljeg Bila mi je ponajbolji od tih one-shotova.
Caatinga crtački izvanredan, ali nekako konfuzan scenarij.
Manhattan Beach 1957. mi nekako nije "sjeo".
Mjesec ratnika mi je solidan, ali mi je ispod razine koju bi taj dvojac (Hermann-Van Hamme) trebao dati.

Anto, baš mi je žao zbog Krvnih veza, naime na Interliberu se "fol" oštećen mogao kupiti za 19 kuna, a nisam ga uzeo zbog toga što već imam izdanje na engleskom uz kronični manjak prostora (što je presudilo). Da sam ga uzeo rado bih ti ga poklonio. Što se samog stripa tiče rekao bih da je malo iznad prosjeka tih one-shotova (crtež odličan).


hvala ti u svakom slučaju na lepoj nameri!!
a i na informaciji da je ok;a ja ću ga već nekako naći po povoljnoj ceni.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11582 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 03/01/2017 : 22:42:18  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
2016. je bila jako dobra berba, ukupno 535 albuma.
Ovo su mojih 10 najboljih.(Ocjene su za priču i crtež)

TOP 10
1. Der ewige Krieg - La guerre éternelle – Haldeman / Marvano 5/5
2. Ritter des verlorenen Landes (2. Zyklus) - Complainte des Landes perdues – Dufaux / Delaby 5/5
3. Groo – Aragonés – 5/5

Buffalo Runner – Oger – 5/5
Ork Saga – Peinkoffer / Snejbjerg – 5/5
Holmes – Brunschwig / Cécil – 5/5
Teufelsmaul - Bouche du diable – Charyn / Boucq – 5/5
Happy – Morrison / Robertson – 4/5
Polar – Santos – 4/5
Oink – Mueller – 4/5

Have mercy
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 03/01/2017 : 23:17:51  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko

2016. je bila jako dobra berba, ukupno 535 albuma.



vau
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 03/01/2017 : 23:23:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
izivko,

Pa tu ima starih naslova npr. Boucq/Charyn, odličan Bouche du diable (odnosno Billy Bud od Catalana na engleskom jeziku) i Haldeman/Marvano, La guerre éternelle (odnosno Forever War od NBM-a na engleskom jeziku, a uskoro KOLORKA 93 u Fibrinom izdanju).

To su stvari koje sam čitao prije četvrt stoljeća, mislio sam da ćeš staviti nešto friškije.

Da li si čitao Little Tulip od dueta Boucq/Charyn?



Edited by - Peyo on 03/01/2017 23:35:37
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11582 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 03/01/2017 : 23:36:27  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

izivko,

Pa tu ima starih naslova npr. Boucq/Charyn, odličan Bouche du diable (odnosno Billy Bud od Catalana na engleskom jeziku) i Haldeman/Marvano, La guerre éternelle (odnosno Forever War od NBM-a na engleskom jeziku, a uskoro KOLORKA 93 u Fibrinom izdanju).

To su stvari koje sam čitao prije četvrt stoljeća, mislio sam da ćeš staviti nešto friškije.



Istina, kasnim nekih četvrt stoljeća ali polako, stižem ja.

Ta dva jesu starija izdanja ali kakva!
Ostalo je sve friško.


Have mercy
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 03/01/2017 : 23:40:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Slažem se odlični naslovi.

Little Tulip spominju kao zadnji dio trilogije Boucq/Charyn:
http://comic.highlightzone.de/die-comic-trilogie-von-francois-boucq-jerome-charyn/

Koliko kužim na kraju teksta piše da ove stripove nije pregazilo vrijeme.

Bilo bi lijepo da Fibra ovo objavi kao integral.
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11582 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 04/01/2017 : 01:36:09  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

Slažem se odlični naslovi.

Little Tulip spominju kao zadnji dio trilogije Boucq/Charyn:
http://comic.highlightzone.de/die-comic-trilogie-von-francois-boucq-jerome-charyn/

Koliko kužim na kraju teksta piše da ove stripove nije pregazilo vrijeme.

Bilo bi lijepo da Fibra ovo objavi kao integral.


Da, ni nakon 30 godina nisu izgubili ništa od svoje draži".
Prva dva sam čitao, Little Tulip nisam.

Ideja ti je gromovska!

Have mercy
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 06/01/2017 : 08:51:34  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Živi Mrtvaci/The Walking Dead

Pratim seriju od prvog dana, premda mi zna bit i poprilicno dosadna jer nepotrebno razvlace neke dijelove kao sapunicu. Ali i dalje pratim jer opet sve sjedne kako treba nakon 1-2 epizode. Odigrao sam i odlicne Telltale-ove igre u kojoj su glavni akteri neki drugi ljudi (odigrao sam 1 i 2 sezonu, Michonne i 3 sezonu jos nisam).

I onda sam odlucio procitat i stripove (dobio ih na poklon od cure ).
Stripovi su enormno napetiji i bolji od serije, nema praznog hoda, kad krene ne staje. Ako i ima nekog mirnog razdoblja to je max 20ak stranica. Crtez je poprilicno OK, svidja mi se sto je c/b. Nema Daryla u stripu Negan mi je vjerovatno jedan od najupecatljivijih negativaca (uz Jokera)! Frajer je totalni car, u seriji ga odlicno skidaju, ali nekako sumnjam da ce biti toliko vulgaran i okrutan u seriji kao u stripu, i tako izgubit dio osobnosti. Stripovi su me doslovno uzeli, zgrabili kakogod, kad sam krenuo citat jednostavno ih nisam mogao ispustit iz ruke...samo jos ova stranica, samo da vidim sto ce x napravit a sto y... Nakon sto sam procitao sva 3 omnibusa, procitao sam i skenove 25,26 i 27 poglavlja (27 poglavlje se taman zavrsava sa brojem 162 sto je trenutno zadnji broj)i zavrsilo se jako napeto.
Ovaj strip mi je sto ide dalje, sve bolji i napetiji, kao da Kirkman sazrijeva sa vremenom i cini sve da strip bude bolji. Ja nemogu docekat sada nove brojeve...naravno kad izadje omnibus od fibre, kupujem za kolekciju!

Mozda sam malo subjektivan, posto je ocito da obozavam fransizu...ali mislim da tko god proba citat ovaj strip, nece pozalit A tko nije, OBAVEZNO odigrajte TT igre, ima ih za sve konzole, PC, mobitele, valjda su izasle i za tostere

Jedini minus nevezan uz sam strip je sto su omnibusi preteski (cca 3kg) pa su em teski za drzanje, jako nezgodni za citanje u bilo kojoj poziciji osim za stolom, a meni je najdraze fino lec na krevet i uzivat. Prvi omnibus mi se malo raspao, ali sam ga zalijepio drvofixom (interneti su mi rekli da je ovo najprikladnije lijepilo za ostecene knjige) i zasada izgleda sve OK.

A sad cu pomalo procitat hrpicu koju sam nedavno uzeo (Watchmen,Saga,Balada o Halo Jones, Frank Cappa, Mort Cinder...)

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 06/01/2017 08:58:09
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 06/01/2017 : 09:51:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko

quote:
Originally posted by Peyo

Slažem se odlični naslovi.

Little Tulip spominju kao zadnji dio trilogije Boucq/Charyn:
http://comic.highlightzone.de/die-comic-trilogie-von-francois-boucq-jerome-charyn/

Koliko kužim na kraju teksta piše da ove stripove nije pregazilo vrijeme.

Bilo bi lijepo da Fibra ovo objavi kao integral.


Da, ni nakon 30 godina nisu izgubili ništa od svoje draži".
Prva dva sam čitao, Little Tulip nisam.

Ideja ti je gromovska!


Little Tulip je jako dobar. Nije remek djelo, ali je jako dobar. Već sam poduzeo određene korake:)

Trouble will find me
Go to Top of Page

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 06/01/2017 : 12:41:11  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Živi Mrtvaci/The Walking Dead

Pratim seriju od prvog dana, premda mi zna bit i poprilicno dosadna jer nepotrebno razvlace neke dijelove kao sapunicu. Ali i dalje pratim jer opet sve sjedne kako treba nakon 1-2 epizode. Odigrao sam i odlicne Telltale-ove igre u kojoj su glavni akteri neki drugi ljudi (odigrao sam 1 i 2 sezonu, Michonne i 3 sezonu jos nisam).

I onda sam odlucio procitat i stripove (dobio ih na poklon od cure ).
Stripovi su enormno napetiji i bolji od serije, nema praznog hoda, kad krene ne staje. Ako i ima nekog mirnog razdoblja to je max 20ak stranica. Crtez je poprilicno OK, svidja mi se sto je c/b. Nema Daryla u stripu Negan mi je vjerovatno jedan od najupecatljivijih negativaca (uz Jokera)! Frajer je totalni car, u seriji ga odlicno skidaju, ali nekako sumnjam da ce biti toliko vulgaran i okrutan u seriji kao u stripu, i tako izgubit dio osobnosti. Stripovi su me doslovno uzeli, zgrabili kakogod, kad sam krenuo citat jednostavno ih nisam mogao ispustit iz ruke...samo jos ova stranica, samo da vidim sto ce x napravit a sto y... Nakon sto sam procitao sva 3 omnibusa, procitao sam i skenove 25,26 i 27 poglavlja (27 poglavlje se taman zavrsava sa brojem 162 sto je trenutno zadnji broj)i zavrsilo se jako napeto.
Ovaj strip mi je sto ide dalje, sve bolji i napetiji, kao da Kirkman sazrijeva sa vremenom i cini sve da strip bude bolji. Ja nemogu docekat sada nove brojeve...naravno kad izadje omnibus od fibre, kupujem za kolekciju!

Mozda sam malo subjektivan, posto je ocito da obozavam fransizu...ali mislim da tko god proba citat ovaj strip, nece pozalit A tko nije, OBAVEZNO odigrajte TT igre, ima ih za sve konzole, PC, mobitele, valjda su izasle i za tostere

Jedini minus nevezan uz sam strip je sto su omnibusi preteski (cca 3kg) pa su em teski za drzanje, jako nezgodni za citanje u bilo kojoj poziciji osim za stolom, a meni je najdraze fino lec na krevet i uzivat. Prvi omnibus mi se malo raspao, ali sam ga zalijepio drvofixom (interneti su mi rekli da je ovo najprikladnije lijepilo za ostecene knjige) i zasada izgleda sve OK.

A sad cu pomalo procitat hrpicu koju sam nedavno uzeo (Watchmen,Saga,Balada o Halo Jones, Frank Cappa, Mort Cinder...)



Tnx za preporuku
Zadnjih dana sam pogledao sve sezone TWD-a i recimo da mi je malo više od ok. Nisam imao pojma da Daryla nema u stripovima, ali ajde da vidim kako će to izgledati bez njega.
Od stripa očekuem malo više napetosti, manje ponavljanja i neku ideju kako bi sve to moglo završiti. (Znam da Krikman želi nekih 300tinjak epizoda stripova pa ćemo vidit di sve to vodi )

In spite of my rage I´m still rat in a cage...
Go to Top of Page
Page: of 198  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.03 seconds. Snitz Forums 2000