forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 procitao i (ne-) preporucujem
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 200

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6064 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 07/01/2017 : 07:17:31  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
@Pajdo: Nije samo Deryl razlika, ali da, on mi najvise fali, a i jedan lik je karakterno puno drugaciji u stripu od onog u seriji (Hint: onaj u seriji mi je vise bad ass)... Svakako se isplati procitat stripove.

SAGA -Knjiga Prva

Skinuo sam bio privju, i pogledao samo onu prvu slicicu gdje Alana radja i....odustao. I vidim dosta vas hvali strip, pa rekao ajd da se natjeram da procitam bar taj privju.

Kad ono BUM, strip me odmah zgrabio (ovako brzo su me jos samo Bajke/Fables uzele), odlican crtez, humor, nevjerovatno mastoviti likovi i svijetovi u donekle normalnoj prici. Napeto, jako zabavno, lijepo, smijesno...ukratko odlicno, malo pomaknuto stivo.
Svidja mi se i kako radnje ima posvuda, malo sadasnjost, pa malo daljnja proslost, pa bliza, pa sadasnjost i tako ukrug, autor nas fino i polako upoznaje sa likovima i radnjom. Svidja mi se i sto odredjeni likovi imaju tekst druge boje, a i kako je stavljen tekst Hazel-ine naracije.


Probao sam citat i Y: Posljednji Covjek...i nije mi se svidio (mozda bi mi strip svidio da ga procitam cijelog, ali eto...mozda ga iznajmim u knjiznici barem ), dok mi je Saga odlicna.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 07/01/2017 07:18:36
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 07/01/2017 : 09:42:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Probao sam citat i Y: Posljednji Covjek...i nije mi se svidio (mozda bi mi strip svidio da ga procitam cijelog, ali eto...mozda ga iznajmim u knjiznici barem ), dok mi je Saga odlicna.



To sam ti mogla reći i ja da će biti, sudeći prema tvom dosadašnjem senzibilitetu :) Saga je čisti cirkus od stripa i totalni fantasy overkill: sa svojim raspolovljenim svjetovima i masturbirajućim zmajevima i paučicama koje kopuliraju s hetero muškarcima. Djeluješ mi kao da su te MMORPGi izrodili u ljubitelja stripa.
Y je u tom smislu dosadnjikav i ništa tu nije posebno fantastično: ako je LOTR "samo hrpa filmova o hodanju", Y je onda "samo hrpa stripova o hodanju" i prati stoljetnu formulu junačkih epova. Kao što je Don Quijote imao Sancha Pansu ili Frodo Sama, tako i naš Yorick ima agenticu tri-pet-pet (ili kako već) i oni idu.
Pred kraj tu ima svašta udrobljeno, naslućujem da bi ti se to svidjelo (meni je to opet najslabiji dio stripa), a sam kraj je opet vrlo zivotan, antiklimaktićki.

Postoji razlog zašto ti to sve govorim, a to je: ipak te zelim nagovoriti da pročitaš cijelog ipsilona. Skroz sam iracionalna i subjektivna jer mi se čitanje tog stripa poklopilo s razvojem ličnosti, gubitkom voljene osobe i nekim sluzbenim prelaskom u odraslu dob, ali ipak mislim da je taj strip vrh vrhova. Mozda ne sjaji takvom ludom svjetlošću kao Saga, ali ima način da ti se uvuče pod kozu :)

EDIT: Jedna stvar koju Saga i Y imaju zajedničku jest predeterminiranost kojom se gradi drama. Onda kad bi normalni strip autori rekli "Hm, neću staviti da se ovi likovi susretnu, nije baš uvjerljivo, svemir je prevelik za takve slučajnosti", Vaughan kaze "Ovo će ispasti odlično!" - i ispadne.

Edited by - Mrkva on 07/01/2017 09:48:30
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6064 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 07/01/2017 : 10:03:16  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Eh...obozavam igre, ali....ne igram multiplayer igre samo single, a ne igram ni RPG-e, LOTR knjige su mi odlicne, a i filmovi, dok je npr Jackson IMHO gadno ukakio Hobita rastegnuvsi ga kao najgoru sapunicu (imam sve knjige G.P.-a, pa cak i strip Hobit, koji je zapravo vise za djecu...); ali to je vec tema za neki drugi forum.

Ali ne vjerujem da je Y los strip ako ga toliko ljudi voli, ali kad smo se vec dotakli igara, isto tako je Grand Theft Auto jedna od najpopularnijih fransiza koja meni nikako ne lezi, a probao sam sve nastavke.

Ali posudba u knjiznici bi def mogla proc (mozda i skenovi, ali mi je bas mrsko i neugodno citat nesto na ekranu), pa ako mi se svidi, idu na policu ...a kad smo kod polica...mjesta je sve manje :( :(


EDIT:

STARLIGHT



Lijepo nacrtana, jednostavna i lagana pricica. Steta sto je tako kratak. Strip mi se naravno svidio, i drago mi je da sam ga uvrstio u svoju kolekciju, a i domace je domace (fora je bilo u ducanu vidjet logo od kraša, dukata i leda)
Naslovnice su predivne, a i fora su mi skice na kraju stripa!

Ako sam dobro zapamtio, jedna jedina blaza psovka je u stripu (''kurvin sine'') i nesto nasilja, inace je poprilicno kid friendly, preporucam ljubiteljima Flash Gordona i slicnih stripova

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 31/01/2017 07:35:06
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6934 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 09/01/2017 : 19:32:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Petit djeluje odlicno! Marko?


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6064 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 10/01/2017 : 12:42:37  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Mort Cinder

Moram priznat da mi je Eternaut puno bolji strip.
Mozda sam ocekivao previse nakon Eternauta koji mi se bas jako svidio i u kojem sam u predgovoru izmedju ostalog procitao da je ovo jedan od najpoznatijih i najznacajanijih Oesterheldovih stripova.
Nije ovo los strip, samo mi nisu sve price jednako zanimljive, ima boljih, ima losijih. Crtez mi je odlican, Breccia tako dobro crta lica...
I u Eternautu i ovdje mi je sjeo taj Oesterheldov nacin pripovjednja sa jako puno opisa, to dosada jos nisam vidio u nekom stripu (barem ne u ovima koje sam procitao), on pise kao da pise knjigu, skoro kao da nema odlicnih crteza.
Sve u svemu strip je OK, ali nista spektakularno.
Malu zamjerku bi uputio Marku sto se odlucio na taj isprani izgled stripa, mozda bi ipak bolje izgledao u poptpuno crnom tusu?

EDIT: Nasao sken na netu, i da, meni se vise svidja potpuno crni tus.

Balada o Halo Jones

Privju mi nije nikako sjeo, prekratko, daje bas krivu sliku o stripu.
Drago mi je da sam ga kupio, jer je strip jako dobar.
Prva knjiga mi je bzvz, ajmo rec vise kao upoznavanje svijeta, junakinje...opcenito settinga.
Ali onda su 2. i 3. knjiga prva liga! Napeto, zanimljivo, odlicno
Gibsonov crtez je odlican, malo me sva ta atmosfrea podsjetila na stare Nathan Nevere (nisam ih citao vec 20ak godina, tako da mozda imam iskrivljenu sliku ), okolis i slicno. Likovi su odlicno nacrtani, i malo je cudno vidjeti strip sa curama/zenama bez golotinje...
I ovo mi je jedna od najljepsih naslovnica, ugodni tonovi, prekrasna Halo....za 5

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 11/01/2017 09:00:10
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6064 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 11/01/2017 : 20:12:50  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
I evo mene opet

Na bolovanju sam, pa imam viska vremena, pa ga i koristim

Metabarons Genesis: Castaka

Ovo je prequel Metabarunima, prica o tome od kuda su i kako Castake dosli na Marmolu (onda se prica nastavlja u Metabarunima). Dosada su izasla 2 toma i na wikipeiji sam nasao da bi trebao izaci i treci, ali mi se to cini neistinito posto se sve zavrsava taman malo prije pocetka Metabaruna. A kad smo vec kod njih, imam neko novije humanoidsovo izdanje sa prakticki superkratkom verzijom Castake koji je crtao Gimenez. Ovu prosirenu verziju je crtao Das Pastoras, crtez je fenomenalan i podsjeca me malo na crtani Heavy Metal (onaj prvi iz 1981; ako netko nije, neka obavezno pogleda ovo remek-dijelo!). Radnja je zanimljiva i dobro razradjena. Definitivna preporuka za ljubitelje serijala.

Weapons Of Metabaron

Hmm...malo losiji uradak u Jodoversu, crtez je odlican, premda mi je u pocetku bilo malo cudno. Prvo je izgledalo kao rukom crtano, nakon par strana je strip izgledao nevjerovatno, kao neka video igra (po svemu sudeci, ovaj stil je kao predlozak uzeo Secher kada je crtao Meta-Barona) i onda opet nagla promjena stila kao na prvih par strana.
Idem pogledat i vidim da je Janjetov crtao prve i zadnje stranice, a sredinu Charest. Oba crteza su odlicna, ali ako moram birat, bolji mi je Charest. Prica je prekratka, nekako nedorecena, neznam, nije mi leglo....
Preporuacm samo kolekcionarima.

Megalex

Ovo je strip za koji vlada neko lose opce misljenje.
Prica mi je zanimljiva,nema veze sa Inkalom ili Metabarunima, ali se dogadja u Jodoversu, tako da ima svega.
Ali crtez...jao crtez
Pa neznam, da li sam vidio ruzniji strip....ajde ima tu i lijepih scena, ali sveukupno izgleda kao neki jeftini CGI crtic sa kraja 90ih/pocetka 2000ih. Ovo se odnosi na prva dva toma, treci je isto crtao Beltran, ali rukom, i to se vidi, o itekako se vidi.
Evo primjer jednog kompjuterski i jednog rucno crtanog panela:





Opet bi ovo preporucio samo kolekcionarima.

Sudeci po popisu na kraju Weapons of the Metabaron koji printan 2016-e, skupio sam sve stripove iz Jodoversa:



Pa da ih poredam po tome koji mi je strip najbolji, prema najlosijem:

Metabaruni
Inkal (ovdje podrazumijevam sva 3 Inkala; za mene su cijelina)
Metabarons Genesis: Castaka
Meta-Baron (Metabarun)
Tehnoočevi
Megalex
Weapons of Metabaron

EDIT: Zaboravio sam napomenut, da su mi od crtaca Gimenez, Moebius i Secher ODLICNI, posebno Gimenez

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 11/01/2017 20:18:39
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20719 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 11/01/2017 : 21:43:21  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko

Riesen wie Götter (Reprodukt, 2015, 180 str. / Les ogres-Dieux 2014-...)

U Francuskoj je sredinom 2016 objavljen i drugi dio. Doslovno Divovi kao bogovi.

Hubert alias Hubert Boulard rođen je 1971 u Saint Renanu, u Francuskoj. Stripove piše od 2002 godine.
Teme su mu raznovrsne, od zornog prikaza običaja francuske metropole u periodu između dva rata, Fräulein Rühr-mich-nicht-an (Reprodukt, 2010-2011),
do obrade aktualnih tema, kao što je anoreksija, u Luft und Liebe (Carlsen, 2012), dok u Schönheit (Reprodukt, 2013) postavlja pitanje o ljepoti i njenom djelovanju na čovjeka.
Jedan njegov strip je objavila i Fibra, Gospođica Nedirka, 2014.

Petit (Mali) je posljednji potomak roda ljutitih divovskih kraljeva koji pak svojim rastom nalikuje „običnim“ ljudima. Zgranuti otac ga odmah po rođenju osuđuje na smrt ali ga kraljica tajno predaje na čuvanje pratetki koja se nalazi u pritvoru u ogromnom dvorcu. Ona se u prošlosti s uvažavanjem odnosila prema ljudima – što je neoprostivo budući da su ovi svakodnevna hrana svakog svjesnog diva...
Iznutra rastrgan dječak mora donijeti odluku: Živjeti u slozi s ljudima kao njegova dostojanstvena teta ili slijediti svoju navodnu sudbinu?
Svejedno što u njemu nadvlada, slobodna volja ili nagoni, kraj jedne dinastije je sve bliži kako Petit odrasta....

Mračna anti-bajka o potrazi za vlastitim im identitetom, o problemima odrastanja, seksualnosti, o moći, umišljenosti, obitelji, očevima i sinovima.
Crtež izražajan, ne treba puno teksta. Preporuka!



Ovo mi deluje kao strip baš po mom ukusu;a ima i još par Hubertovih naslova koji su mi jako interesantni.
Nadam se da ćemo videti ovaj naslov jednog dana i kod nekog izdavača sa ovih prostora;da ne kažem od Fibre.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 12/01/2017 21:58:06
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6064 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 12/01/2017 : 19:18:29  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Frank Cappa

Strip mi je cisto OK, fora mi je sto je malo u boji, a malo c/b.
Crtez je odlican (podsjetio me malko na Hermanna), tekst OK. Najbolja mi je prica ''Welcome'', ima ih jos dobrih (u Brazilu recimo), a nekako su mi se najmanje svidjele bas ratne price s pocetka stripa (a koje su u privjuu). Dodao bi da mooozda ipak ima malo previse moraliziranja u samom stripu i popratnim tekstovima.

Sve u svemu OK strip

EDIT: To je ta slicnost sa Hermannom


-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 12/01/2017 19:27:57
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37354 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 12/01/2017 : 19:38:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

A ne ne, Frank ipak nema taj volovski ... pogled. ;P



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28967 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 12/01/2017 : 19:49:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

Petit djeluje odlicno! Marko?




Doci ce na red jednom

Trouble will find me
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20719 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 12/01/2017 : 20:43:42  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
sjajnoooooo!!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11684 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 12/01/2017 : 23:52:43  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Der marokkanische Frühling (Schreiber & Leser 2016, 136 str. / L'or et le sang, 2009-2014)

Serijal je završen a četiri francuska sveska Nijemci su strpali u dva doubla. Prijevod s njemačkog bi bio Marokansko proljeće, vjerovatno aluzija na Arapsko proljeće, dok je u originalu Zlato i krv.

Merwan Chabane rođen je 1978., crta stripove i radi na animiranom filmu. Studirao je animaciju na l’École Nationale Supérieure des Arts Décoratifs,
a 2001. se prebacio na filmsku akademiju l’École des Gobelins gdje je ostvario svoj prvi film Biotop. Prvi strip, Pankat, objavljen je 2004, a 2007 prikazan je njegov kratki film Partygetümmel (Gužva na zabavi). Na sebe je skrenuo pozornost serijalom L'or et le sang.
U Njemačkoj je još objavljen Für das Imperium /Pour l'Empire (Reprodukt, 2011-2012), trodijelni serijal nastao u suradnji s Bastienom Vivesom.

Calixtus von Prampeand, časnik i pripadnik starog i utjecajnog plemstva, i Leon Matilo, mali lopov sa Korzike, u rovovima Prvog svjetskog rata sklapaju pakt: Prežive li ovaj ratni pakao, postat će pirati. Zajedno. Doista, tri godine kasnije pokuca Leon na vrata dvorca od Prampeanda. U rukavu brodski tovar oružja za prošvercati...

Lijepo nacrtana avanturistička priča s povijesnom pozadinom, k tomu i aktualna, prikazujući odnos Zapada prema islamskom svijetu.
Glavni junaci nisu mogli biti različitiji nego što jesu, čovjek ih od početka zavoli, ovaj hrabri, zlosretni duo koji je samo u potrazi za životnom prekretnicom.
Jako lijepo. Preporuka!







http://imgur.com/a/vk0pY

Have mercy

Edited by - izivko on 12/01/2017 23:55:42
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6934 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 13/01/2017 : 00:25:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Shaner

Petit djeluje odlicno! Marko?




Doci ce na red jednom



Izvrsno! Jedva cekam! :)


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 13/01/2017 : 14:42:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
Pročitala Ljubav i rakete s debelim zakašnjenjem jer to je baš profil stripa koji bi se meni svidio.
Uistinu je drugačije i posebno, ali zahtijeva stvarno visoku razinu čitalačke kulture stripa. Meni je stvarno bilo teško na početku pratiti toliko likova, morala sam se vraćati na prvu epizodu cijelo vrijeme da vidim što je ono bilo...
Crno-bijelost stripa isto je otezala - ajde makar da sam ih mogla po boji kose razlikovati ili po boji majice u pojedinoj sceni, ali čak ni to! Nimalo ne podilazi, nimalo ne olakšava, čak ni količinom teksta.
EDIT: Naravno, kad se otpliva kroz prvo i drugo "poglavlje", sve dalje ide lako.
A sada, oduševljenje. Vjerojatno ne mogu ništa posebno reći što nije već rečeno; uvijek mi je neugodno ponavljati za nekim da strip ima "toplinu" ili "duhovitost", da su likovi "zivotni". Sve to reći bilo bi pomalo ljigica od mene, s obzirom na to da kasnim s čitanjem i komentiranjem cca 10 godina. Samo ću reći da je strip divan.

Edited by - Mrkva on 13/01/2017 14:44:23
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 13/01/2017 : 14:47:32  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
Palomar ili Locas?

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8382 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 13/01/2017 : 15:33:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
Mrkva, dal si razmišljala o tome da piskaraš recenzije?

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25903 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 13/01/2017 : 17:58:28  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Serpieri:Šaman-System comics.
4(3 cb i 1 u boji) kratke Serpierijeve western/mistične priče iz raznih talijanskih revija krajem 70-tih i početkom 80-tih.
Da sam ih pročitao u nekoj reviji svakih par mjeseci po jednu rekao bih ok-ništa naročito ali to i očekujem od filera u strip revijama.
Ovako,u albumu(mekih korica)dojam je vrlo loš.
Dojmu ne pomaže očajno izdanje(loš sken i loša crna tj.siva boja na nekim stranicama a i nedostatak stranica 51-54 u zadnjoj(kolornoj)priči.
Ovo izdanje me vraća u doba srpskih pirata devedesetih godina.
Ne preporučam čak ni ljubiteljima Serpierija.Neka čekaju eventualno bolje odrađeno izdanje.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18403 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 13/01/2017 : 18:04:08  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Serpieri:Šaman-System comics.
4(3 cb i 1 u boji) kratke Serpierijeve western/mistične priče iz raznih talijanskih revija krajem 70-tih i početkom 80-tih.
Da sam ih pročitao u nekoj reviji svakih par mjeseci po jednu rekao bih ok-ništa naročito ali to i očekujem od filera u strip revijama.
Ovako,u albumu(mekih korica)dojam je vrlo loš.
Dojmu ne pomaže očajno izdanje(loš sken i loša crna tj.siva boja na nekim stranicama a i nedostatak stranica 51-54 u zadnjoj(kolornoj)priči.
Ovo izdanje me vraća u doba srpskih pirata devedesetih godina.
Ne preporučam čak ni ljubiteljima Serpierija.Neka čekaju eventualno bolje odrađeno izdanje.


hvala ti, baš sam bio u želji to nabavit...
ništa, uštedeo sam.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Wolfman
Average Member



Croatia
966 Posts

Member since 13/07/2010

Posted - 13/01/2017 : 18:37:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Wolfman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mrkva
s obzirom na to da kasnim s čitanjem i komentiranjem cca 10 godina



10 godina s hrv. izdanjem, a preko 30 godina ukupno :D
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10058 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 13/01/2017 : 20:51:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
@izivko,

Der marokkanische Frühling (Schreiber & Leser 2016, 136 str. / L'or et le sang, 2009-2014) ima sjajno kadriranje, baš mi se sviđa. Svaka slika je snažna u stvaranju doživlaja atmosfere.

Ne kao oni stripovi gdje su deseci stranica samo s facama koje bla-blaju. Žali bože truda zbog takvih stripova koji su zapravo trebali biti knjige.
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 13/01/2017 : 20:59:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Palomar ili Locas?



Kad me netko pita tako nešto, uvijek dam (za njih) krivi odgovor, ali Palomar.
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 13/01/2017 : 21:21:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paro

Mrkva, dal si razmišljala o tome da piskaraš recenzije?



Ma kakvi, puno ja još pure moram papati da bih se usudila pisati o stripovima. Srećom pa imam vas ovdje od kojih svaki dan nešto novo naučim :)

A to se nadovezuje i na ovo Wolfmanovo...30 godina kašnjenja. Ajd zamislite. A i Svagdanju borbu sam tek nekidan pročitala. Doslovce bi mi čitanje stripova moralo biti stalni posao da vas sustignem :)

Ontopic zato da odrzim obećanje koje sam dala mladji:
Časni ljudi je totalno predvidljiv strip, ali totalno, i još k tome tematizira "basic" probleme, ali svejedno je odličan jer drzi pozornost od prve do zadnje stranice (čak mi je bio toliko zanimljiv da sam ga i kupila).
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 13/01/2017 : 21:43:26  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mrkva

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Palomar ili Locas?



Kad me netko pita tako nešto, uvijek dam (za njih) krivi odgovor, ali Palomar.


Ovaj put si pogodila.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20719 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 13/01/2017 : 21:55:34  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Mrkva

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Palomar ili Locas?



Kad me netko pita tako nešto, uvijek dam (za njih) krivi odgovor, ali Palomar.


Ovaj put si pogodila.



Palomar,Palomar,tako je!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Theo80
Starting Member



16 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 14/01/2017 : 13:41:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Theo80's Homepage  Send Theo80 a Private Message  Reply with Quote
Fidel je pročitao Atomika i evo šta ima da kaže povodom toga:

http://zabaviste.wordpress.com/2016/11/28/fidelov-strip-vikend-vol-16/

I'm worse in what I do best and for this gift I feel blessed.
Go to Top of Page
Page: of 200 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.47 seconds. Snitz Forums 2000