forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Punisher
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 334

globinjo
Moderator



Croatia
33492 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 07/01/2012 : 17:39:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

A i dalje sam misljenja da treba uvesti neki topic za internet makljazu.. Pa da se tamo moze svadjati...


čuk,to bi i ja volio...ne da tovar

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 07/01/2012 : 17:40:00  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
pozadina je priča za sebe. u početku mi je bila ok sad mi je baš zamorna

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 07/01/2012 : 17:49:32  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
quote:
Originally posted by Poli

Ti tumen mislis da sam stavio onaj link iz Mladine zbog provociranja?? Je, bas cekam na to.
Evo - Mladina izlazi svakog petka, a kad izađe sljedeci broj, clanki iz prethodnog su objavljeni i na netu. A jucer je bio bas petak, simple as pasulj. Da sam ga slikao i uploadao bio bi tu vec proteklog petka.
Ma jesi li ti uopste procitao sta je Eni napisala??? Ne razumem, sta te uznemirava.
A topic je otvoren.


A u vezi onog drugog, ne znam sta jos da ti kazem. Sigurno ne trazim temu za razgovor jer su takve teme zabranjene, i sigurno se mi ne da natezat ni sa kim niti uvjeravati nikoga ni u sta. Bila je to trenutna reakcija poslije procitanih nekoliko postova tamo koji su mi digli temperaturu. Jebiga, mozda bi bilo bolje da sam samo ugasio kompjuter i otisao vani. Ako si se nasao uvređen, sorry. Ali tako je moje stajaliste a i ostat ce tako.

A posto se na forumima cesto moze zakljuciti pogresna slika citajuci postove zelim samo razjasniti nesto sto mozda mislis o meni i doticnoj naciji. No, mozda se i varam ali da ipak razjasnimo. I deda i stric su mi se zvali Milos, a da ne kazem koliko clanova porodice je deda izgubio od strane onih koji su nosili jedno slovo sa kraja azbuke pa je zato sa 16 godina otisao u partizane, ali bi slusao tamburase cjeli svoj zivot. I nikada ga nisam cuo govoriti zlo o bilo kome. Niti sam niti se imam za 100% Slovenca, a niti bi ikad htio biti jer mi te stvari znace manje od proslogodisnjeg snijega. Kazem zato da mi ne bi pripisivao ne znam kakvu latentnu mrznju ili nesto... mozes to smatrati kao misljenje o pomalo internim stvarima kakve bi mogao imati i neko sa one strane Drine (bi li reagirao jednako da je to napisao taj neko?).

A posto vidim da te je taj moj post toliko uznemirio da ga jos danas juris, sta kazes da ne citas vise moje postove ili bi samo trajno izbacenje moglo oprati tu sramotu (ako ti moje izvinjenje nije bilo dovoljno)?





Nije reč o tom linku što si postavio i zaista ako nisi imao zadnju nameru, onda u redu, nema problema.Stvar je samo bila u tajmingu pošto se to poklopilo sa raspravom ovde, zato mi je to palo na pamet, a ne mogu znati šta ti misliš, u svakom slučaju onaj tvoj raniji post nije išao tebi u prilog.
Samo se nadam pošto svi mi toliko potenciramo pravo na različita mišljenja da i ti možeš da prihvatiš da i ja i još mnogi drugi imamo izrazito negativno mišljenje o Havelu i to uopšte ne bez razloga.Generalno mnogo toga što se tiče Češke volim, eto Havel je možda jedini izuzetak što se toga tiče, sigurno da određeni razlozi postoje.Ne bih to širio, ali prihvati i ti da takvo mišljenje može da postoji.Na kraju ponavljam, on je bio političar, a znamo pravila ovog foruma.

Što se tiče tog tvog posta, mislim da se zaista nisi ni izbliza najsrećnije izrazio, iako razumem šta te je potaklo da ga napišeš.Nisam ja lično bio nešto previše uvređen tim postom, ali problem je baš u tome što se on odnosio na mnogo uopšteniju kategoriju.Da se neko drugi oglasio povodom toga, verovatno ni slovo ne bih napisao jer ne volim da se bakćem oko tih tema.Možda je u onoj gužvi taj post i prošao malo manje zapažen, ali eto ipak svojom sadržinom bode oči.No, drago mi je da ti ipak ne misliš baš tako kako si napisao i da si svestan da to i nije bilo na mestu.O nekom menjanju stavova povodom nekih diskusija koje su se vodile ovde nisam ni pisao niti to treba da radiš.A zaista se preterivalo, tu se itekako slažem.Veruj mi da bih reagovao u određenim situacijama isto i da je u pitanju neko sa druge strane Drine kako kažeš, samo nisam se ja baš mešao nešto u slične rasprave, a mnoge jednostavno nisam ni čitao.U poslednje vreme sam počeo malo aktivnije da pratim forum, pa eto obratiću pažnju na neke tvoje sugestije.
Drago mi je da u sebi nemaš mržnje kako tvrdiš, generalno u tvojim postovima to i nisam sve do tog momenta kada si to napisao primećivao.Inače, svako ima neku svoju priču kada su u pitanju događaji iz prošlosti naših porodica i nama bliskih ljudi, ali mislim da se slažeš sa mnom kada kažem da pre svega treba gledati u budućnost.Zaista mislim da ono poređenje koje si izveo nije u redu pre svega jer ima dalekosežne posledice i bolna je to tema, ali eto, bilo i ne ponovilo se.

Naravno da što se tiče tog tvog posta mogu da prihvatim izvinjenje mada ne treba meni da se izvinjavaš, jednostavno do sada tako nešto nisam primetio sem ako mi nije promaklo?
I nisam tražio tvoje trajno izbacivanje, ne bih to tražio za bilo koga, samo sam napisao u kontekstu diskusije da je to veći osnov za tako nešto nego neke druge stvari, ali generalno uopšte nisam mislio da bi te trebalo izbacivati.I ranije kada sam reagovao na onaj post obraćajući se moderatorima, samo sam spomenuo opomenu i zaustavljanje nečega sličnog, ništa drugo.

No, šta je bilo, bilo je, nema razloga da se u narednom periodu ne okrenemo mnogo lepšim stvarima vezanim pre svega za strip, a mislim da ti što se toga tiče imaš dosta toga kvalitetnog da napišeš.



Edited by - tumen on 07/01/2012 17:53:40
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37276 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 07/01/2012 : 18:02:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message
@tumen
Kako je vec nekoliko ljudi ovdje na forumu reklo - ovdje sam prvi put cuo da je taj Havel toliko ozloglasen na ovim prostorima. Mislim, niti sam konzervativac niti imam "desne poglede" (prije diametralno suprotne, vecinu barem) pa da bi mi zbog toga Havel bio pozitivna licnost, ali stvarno si nisam ni mislio da on moze biti toliko mrska osoba nekima.
A naravno da koliko ima ljudi toliko ima i pogleda na svet. Sve ok, i sve dobro.


Dobro, znaci





Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 07/01/2012 : 18:11:38  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
quote:
Originally posted by Poli

@tumen
Kako je vec nekoliko ljudi ovdje na forumu reklo - ovdje sam prvi put cuo da je taj Havel toliko ozloglasen na ovim prostorima. Mislim, niti sam konzervativac niti imam "desne poglede" (prije diametralno suprotne, vecinu barem) pa da bi mi zbog toga Havel bio pozitivna licnost, ali stvarno si nisam ni mislio da on moze biti toliko mrska osoba nekima.
A naravno da koliko ima ljudi toliko ima i pogleda na svet. Sve ok, i sve dobro.


Dobro, znaci








Apsolutno razumem da nisi mogao znati da Havel nije omiljen ovde, uostalom nešto slično je i Markos napisao.Preterao sam što sam tako reagovao na tvoj poslednji post u toj temi.
Zaista si sada ljudski odreagovao i svaka ti čast na tome.Sve je ok što se mene tiče i želim ti sve najbolje.

Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10000 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 07/01/2012 : 19:20:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Ultras a Private Message

Svet stripa - portal - forum - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 07/01/2012 : 19:22:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by sawitch

A i dalje sam misljenja da treba uvesti neki topic za internet makljazu.. Pa da se tamo moze svadjati...


nesto kao hospitalizacija na darkwoodu, gdje moze sve da se kaze, psuje i pljuje? Neka hvala.
Pored toga sto cijenim vlasnika, urednike tog sajta i veliki sam fan izdavacke kuce Darkwood, forum mi se ogadio upravo zbog tih stvari.




+1
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10000 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 07/01/2012 : 19:26:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Ultras a Private Message


Svet stripa - portal - forum - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7884 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 07/01/2012 : 19:29:05  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message
quote:
Originally posted by Ultras






slazem se.

Juznjak!
Tex Willer.
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9532 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 07/01/2012 : 19:51:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by sawitch

A i dalje sam misljenja da treba uvesti neki topic za internet makljazu.. Pa da se tamo moze svadjati...


nesto kao hospitalizacija na darkwoodu, gdje moze sve da se kaze, psuje i pljuje? Neka hvala.
Pored toga sto cijenim vlasnika, urednike tog sajta i veliki sam fan izdavacke kuce Darkwood, forum mi se ogadio upravo zbog tih stvari.


samo da kazem nesto na konto ovoga

podforumi poput hospitalizacije imaju svojih prednosti i mana
mislim da prednosti daleko nadmasuju mane, zasto:

- ko je vec toliko dokon da se pljuje sa nekim tamo nickovima, ima prostoriju gde to moze da radi, i svi postovi takvog sadrzaja se tamo prebacuju; ko iznese pljuvacinu napolje, dobija ban, i zdravo

- kada se to malo ispuva, opsta tisina, niko nista; ni o politici ni o ovome ni o onome, topici u hospitalizaciji stoje danima i nedeljama zakljucani; ponekad pojedinci naprave sranje kakvo samo oni znaju, i malo se hospitalizacija "osvezi", i to je to....

dakle, mislim da je politika (pardon the pun ) koja se ogleda u "pusti neka se pokaze ko je kakav, a svadja ce da izumre sama po sebi" u praksi dokazana kao validna


e sad, tu su "mane", da se time forum izvrgava ruglu
sto je po meni, dozvoli, notorna budalastina
a zasto to?
svi znaju sta se moze videti u hospitalizaciji, i zasto ista postoji
onda udju tamo, vide isto to
i onda se okolo iscudjavaju koja kolicina govana je tamo prosuta
WTF!?!??!?!
kao, ne zna se tacno sta se tam omoze videti, pa su svi iznenadjeni, i onda ceo forum zbog toga ne valja :WTFponovo:
(ovo nije konkretno tebi upuceno, ljudi su ranije isto to govorili, i dalje se nadje poneko)


a sto je najgore od svega, kada izbije tako neka pljuvacina
i registrovani i anonimni korisnici se sliju u hospitalizaciju kao mravi! pa najveca posecenost sajta je do pre par meseci bila upravo iz vremena kada su se tukli markos i dveribad, sa uletima svih ostalih, poput zoska (koji je posebna kategorija....), stinkyja, kikyja, koga vec....

pa kako to, niko ne voli "ruglo", a topici sa prepucavanjima imaju toliki broj pregleda?! :/




mislim, da mene neko pita, sa svih foruma bih sklonio sve sto nema veze sa stripovima
kome se caska o svemu drugom, ima PM, telefon, druge forume, kafanu, nebitno....
pitaj Ultrasa sta sam mu predlagao za Svet stripa, ako mi ne verujes :D

ali jbg, to ne odgovara, jer vecina onda ne bi imala sta da pise.... (:

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.

Edited by - Lord Vader89 on 07/01/2012 23:58:15
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 07/01/2012 : 20:36:54  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Ultras






kakav ulizivač

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 07/01/2012 : 20:40:02  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
Koliko znam i tu je napravljen pomak unaprijed, sada postoje odredjena pravila i vidim da se ljudi opominju za neke stvari. Koliko sam cuo/vidjeo, neki su cak i izbaceni.
Ali, oni prvi mjeseci su ostavili zaista gorak ukus, pljuvali su po nama na 100 i kusur stranica, zaista su se nevjerovatne stvari izdesavale. Prestao sam redovno ici tamo kada je izbio nacionalisticki rat izmedju cetnika i ustasa...ili tako nekako. Znam da su na sve strane bile neke slike u tom pravcu.
Kao sto rekoh, sve je to ostavilo gorak ukus i ostatak podforuma bacilo u sjenku. Ti topici su bili posjeceniji od ostalih, pa ispada na kraju da su ljudi tu dolazili samo da bi vidjeli ko kome sta psuje i ciji se prljav ves pere.
Kao sto rekoh, vidim da su neke stvari uzele pozitivan smjer, nije vise sve isto kao sto je bilo.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 07/01/2012 : 20:43:40  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Lord Vader89

quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by sawitch

A i dalje sam misljenja da treba uvesti neki topic za internet makljazu.. Pa da se tamo moze svadjati...


nesto kao hospitalizacija na darkwoodu, gdje moze sve da se kaze, psuje i pljuje? Neka hvala.
Pored toga sto cijenim vlasnika, urednike tog sajta i veliki sam fan izdavacke kuce Darkwood, forum mi se ogadio upravo zbog tih stvari.


samo da kazem nesto na konto ovoga

podforumi poput hospitalizacije imaju svojih prednosti i mana
mislim da prednosti daleko nadmasuju mane, zasto:

- ko je vec toliko dokon da se pljuje sa nekim tamo nickovima, ima prostoriju gde to moze da radi, i svi postovi takvog sadrzaja se tamo prebacuju; ko iznese pljuvacinu napolje, dobija ban, i zdravo

- kada se to malo ispuva, opsta tisina, niko nista; ni o politici ni o ovome ni o onome, topici u hospitalizaciji stoje danima i nedeljama zakljucani; ponekad pojedinci naprave sranje kakvo samo oni znaju, i malo se hospitalizacija "osvezi", i to je to....

dakle, mislim da je politika (pardon the pun ) koja se ogleda u "pusti neka se pokaze ko je kakav, a svadja ce da izumre sama po sebi" u praksi dokazana kao validna


e sad, tu su "mane", da se time forum izvrgava ruglu
sto je po meni, dozvoli, notorna budalastina
a zasto to?
svi znaju sta se moze videti u hospitalizaciji, i zasto ista postoji
onda udju tamo, vide isto to
i onda se okolo iscudjavaju koja kolicina govana je tamo prosuta
WTF!?!??!?!
kao, ne zna se tacno sta se tam omoze videti, pa su svi iznenadjeni, i onda ceo forum zbog toga ne valja :WTFponovo:
(ovo nije konkretno tebi upuceno, ljudi su ranije isto to govorili, i dalje se nadje poneko)


a sto je najgore od svega, kada izbije tako neka pljuvacina
i registrovani i anonimni korisnici se sliju u hospitalizaciju kao mravi! pa najveca posecenost sajta je do pre par meseci bila upravo iz vremena kada su se tukli markos i dveribad, sa uletima svih ostalih, poput zoska, stinkyja, kikyja, koga vec....

pa kako to, niko ne voli "ruglo", a topici sa prepucavanjima imaju toliki broj pregleda?! :/




mislim, da mene neko pita, sa svih foruma bih sklonio sve sto nema veze sa stripovima
kome se caska o svemu drugom, ima PM, telefon, druge forume, kafanu, nebitno....
pitaj Ultrasa sta sam mu predlagao za Svet stripa, ako mi ne verujes :D

ali jbg, to ne odgovara, jer vecina onda ne bi imala sta da pise
.... (:



pazi jednu stvar si smetnua s uma.forumi su stvoreni za ljude a ne za robote koji če pisat isključivo na jednu temu.
vrlo bitna stvar koju je potrebno napomenit:
dobra večina forumaša s ovog strip foruma (a pretpostavljam i Darkwooda) se poznaje osobno.
znači ne možeš ovaj forum uspoređivat sa forumima povezanima isključivo za sport ,politiku ,geologiju itd di se rulja vrlo rijetko ima priliku upoznat niti za tim ima potrebe.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 07/01/2012 : 20:45:27  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

Koliko znam i tu je napravljen pomak unaprijed, sada postoje odredjena pravila i vidim da se ljudi opominju za neke stvari. Koliko sam cuo/vidjeo, neki su cak i izbaceni.
Ali, oni prvi mjeseci su ostavili zaista gorak ukus, pljuvali su po nama na 100 i kusur stranica, zaista su se nevjerovatne stvari izdesavale. Prestao sam redovno ici tamo kada je izbio nacionalisticki rat izmedju cetnika i ustasa...ili tako nekako. Znam da su na sve strane bile neke slike u tom pravcu.
Kao sto rekoh, sve je to ostavilo gorak ukus i ostatak podforuma bacilo u sjenku. Ti topici su bili posjeceniji od ostalih, pa ispada na kraju da su ljudi tu dolazili samo da bi vidjeli ko kome sta psuje i ciji se prljav ves pere.
Kao sto rekoh, vidim da su neke stvari uzele pozitivan smjer, nije vise sve isto kao sto je bilo.




valjda unazad?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Elesar
New Member



Serbia
261 Posts

Member since 14/03/2009

Posted - 07/01/2012 : 20:52:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Elesar a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

pozadina je priča za sebe. u početku mi je bila ok sad mi je baš zamorna



Imas opciju promene boje pozadine

strenvvm et virtvte
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9532 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 07/01/2012 : 20:55:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

pazi jednu stvar si smetnua s uma.forumi su stvoreni za ljude a ne za robote koji če pisat isključivo na jednu temu.
vrlo bitna stvar koju je potrebno napomenit:
dobra večina forumaša s ovog strip foruma (a pretpostavljam i Darkwooda) se poznaje osobno.
znači ne možeš ovaj forum uspoređivat sa forumima povezanima isključivo za sport ,politiku ,geologiju itd di se rulja vrlo rijetko ima priliku upoznat niti za tim ima potrebe.


pa nisam, utoliko bolje, jer je zatvorena zajednica
ja kad bih imao forum, pisalo bi se samo o stripovima (opusteno, naravno, ne ustogljeno )
kome ne odgovara, uopste ne mora da se pojavljuje, ima neki tvoj forum za ljude, pa nek ide tamo

manje bi se vremena provodilo na forumu, sto je samo po sebi plus
plus bi tu bila sadrzana suva materija :)

ne kazem da bi to bio idealan forum, ne postoji tako nesto

ali bi bio idealan po mojim parametrima, to je bitno :D :)
i ne bi uopste bilo bilo kakvih sranja, osim ako se ne pokacimo oko nekog stripa, ali hej, ljudi smo :D :)

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Elesar
New Member



Serbia
261 Posts

Member since 14/03/2009

Posted - 07/01/2012 : 20:57:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Elesar a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by sawitch

A i dalje sam misljenja da treba uvesti neki topic za internet makljazu.. Pa da se tamo moze svadjati...


nesto kao hospitalizacija na darkwoodu, gdje moze sve da se kaze, psuje i pljuje? Neka hvala.
Pored toga sto cijenim vlasnika, urednike tog sajta i veliki sam fan izdavacke kuce Darkwood, forum mi se ogadio upravo zbog tih stvari.




Ostavimo vlasnicima svih stripovskih sajtova/foruma da sami teraju koncept kakav su osmislili.
Tamo je sva pljuvacina sastrugana iz ostalih topica i prenesena u Hospitalizaciju (tako da onaj ko to ne zeli, ne mora ni videti), ovde je inkorporirana u topicima.

Kao sto rece kolega Vader, i jedan i drugi pristup imaju svojih prednosti i mana, a u nacelu, iz oba se moze videti ko je kakav, kakvi ih nagoni teraju, kakav im je stil komunikacije i kucno vaspitanje.

strenvvm et virtvte
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9532 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 07/01/2012 : 21:00:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

Koliko znam i tu je napravljen pomak unaprijed, sada postoje odredjena pravila i vidim da se ljudi opominju za neke stvari. Koliko sam cuo/vidjeo, neki su cak i izbaceni.
Ali, oni prvi mjeseci su ostavili zaista gorak ukus, pljuvali su po nama na 100 i kusur stranica, zaista su se nevjerovatne stvari izdesavale. Prestao sam redovno ici tamo kada je izbio nacionalisticki rat izmedju cetnika i ustasa...ili tako nekako. Znam da su na sve strane bile neke slike u tom pravcu.
Kao sto rekoh, sve je to ostavilo gorak ukus i ostatak podforuma bacilo u sjenku. Ti topici su bili posjeceniji od ostalih, pa ispada na kraju da su ljudi tu dolazili samo da bi vidjeli ko kome sta psuje i ciji se prljav ves pere.
Kao sto rekoh, vidim da su neke stvari uzele pozitivan smjer, nije vise sve isto kao sto je bilo.


da, korigovanje pravila je usledilo, ali samo zato sto su "ucesnici u diskusijama" () izlazili iz okvira hospitalizacije, te se to moralo saseci
i tada je banovan jedino zosko, al to i nije neki potez za zameriti bilo kome

banovanje je ponovo pocelo samo zato sto su od skora izvesni drugi clanovi postali izuzetno bahati i bezobrazni
neki od tih clanova su i odavde neretko izbacivani (neki i zauvek)


ali, sve u svemu, this:

quote:
Ti topici su bili posjeceniji od ostalih, pa ispada na kraju da su ljudi tu dolazili samo da bi vidjeli ko kome sta psuje i ciji se prljav ves pere.


meni je ovo nebrojeno puta vise porazavajuce nego same te svadje iz hospitalizacija, to sam tada govorio, govorim i sada.
nije ni cudo sto je Farma najgledanija emisija, Scandal i Svet visoko prodavani listovi, itd....

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 07/01/2012 : 21:13:46  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by Lord Vader89



ja kad bih imao forum, pisalo bi se samo o stripovima (opusteno, naravno, ne ustogljeno )
kome ne odgovara, uopste ne mora da se pojavljuje, ima neki tvoj forum za ljude, pa nek ide tamo

manje bi se vremena provodilo na forumu, sto je samo po sebi plus



naravno, ovo bi bilo najbolje, u svakom pogledu.
Manje interneta i facebooka, vise svjezeg zdraha.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39132 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 07/01/2012 : 22:17:13  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Ultras






kakav ulizivač



Tezak guzoliz
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 07/01/2012 : 23:53:36  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Ultras






kakav ulizivač


Sto fali moderatorima na DW?
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 08/01/2012 : 02:17:22  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by wele

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Ultras






kakav ulizivač


Sto fali moderatorima na DW?




Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 08/01/2012 : 07:28:22  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message
Pitam Supermarka

Edited by - wele on 08/01/2012 07:29:13
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 08/01/2012 : 12:11:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by wele

Pitam Supermarka



iskreno, tamo ni ne zalazim
ali jesam par puta, sjecam se onih par makljaža koje sam pročitao (linkovi bili postavljeni na ovim stranicama), a koje nisu sankcionirane i prekinute na vrijeme
na kraju je od svega ispalo hrpu stranica vrijeđanja i ostalih gadosti
veliki minus zbog toga
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9532 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 08/01/2012 : 13:32:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

Ti topici su bili posjeceniji od ostalih, pa ispada na kraju da su ljudi tu dolazili samo da bi vidjeli ko kome sta psuje i ciji se prljav ves pere.


see what I mean
uzas....

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page
Page: of 334 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.75 seconds. Snitz Forums 2000