forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 ZAGOR
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 1202

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 01/01/2020 : 13:25:40  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16871 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 01/01/2020 : 22:43:54  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Sretna Nova Zagorovci!
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10755 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 02/01/2020 : 00:29:23  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Sretna Nova !
Zagor promasio svojim rekvizitom, pa baca shuriken na djeda mraza,c-c-c!☺

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25893 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 02/01/2020 : 05:35:59  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Opet minjaju praznike?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16871 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 02/01/2020 : 12:56:03  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

Sretna Nova !
Zagor promasio svojim rekvizitom, pa baca shuriken na djeda mraza,c-c-c!☺



Hahaha, meni je fora i kako je Ferri nacrtao ove svijeće po rubovima bora
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25893 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 04/01/2020 : 21:07:03  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Koliko se jadan zagor morao namučiti da opali par zrna kugli

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Terminator
New Member



Bulgaria
195 Posts

Member since 26/06/2003

Posted - 06/01/2020 : 13:05:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Terminator a Private Message  Reply with Quote
Povratak Crnih vukova.

Bio sam jako skeptičan prema povratku još jedne sekte iz Zagorovih početaka, no ispalo je i više nego solidno ostvarenje. Crni vukovi, sad Željezni vukovi, imaju klasičan plan, istrijebiti Indijance iz Darkwooda jer je jadan Trafford ostao bez skalpa.

Spominje se tu i dobri, stari Iron Man pa možemo povezati naizgled nepovezane zločince Zagorova svijeta.

Likovi funkcioniraju dobro, fabula teče brzo i efektno, jedino, kad kasnije razmislite o svemu, imali smo već puno scenarija u kojima se žele istrijebiti Indijanci u Darkwoodu. Bisijev je crtež odličan.

Epizoda mi je dobila još jedan plus zbog spomena Tonkina oca Kenhata i njegova napada na Traffordovu utvrdu. Tu leži potencijal za moguću antologijsku seriju stripova smještenih u Zagorov svijet, s epizodama o Kenhatu, ili nekom drugom liku, i suptilnim aluzijama na ono šta dolazi poslije.

9/10.

Sjena faraona.

Capone nas je vratio na 30. originalni broj Zagora, Burattini nas vraća na 22. i na Vincenta Krebsa koji je oko Darkwooda gradio piramide. S profesorom Oldbonesom i Pounderom ulaze u ruševine, a pored izdaje, proživjet će i susret s djinnom i maštovit svijet u kojem je Krebs faraon.

Radi se o debelo nepotrebnoj epizodi na rubu banalnosti koja se vraća na Zagorove početke i pokušava tim prvim pričama dati neki dublji smisao. Prve Zagorove epizode imaju klasičan šarm, naivnost koju je danas teško replicirati i bilo bi dobro da se na njih samo referiraju ili u prolazu posjete poprišta njihovih događaja.

3/10.

I am the law.
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16372 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 06/01/2020 : 13:23:52  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Terminator

Radi se o debelo nepotrebnoj epizodi na rubu banalnosti koja se vraća na Zagorove početke i pokušava tim prvim pričama dati neki dublji smisao.


Meni se više činilo da se vraća na početke Mikija Mausa, jer je priča u tom stilu.
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11347 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 06/01/2020 : 16:02:02  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Povratak samuraja Takede (Zagor veseli cetvrtak #155) mirise na jako dobru pricu. Procitao sam za sada samo prvi deo i Pescea nisam video odavno ovako dobro raspolozenog za crtanje. Prelepi pejzazi Japana, scene tuca dinamicne i dobro ukadrirane... A i Rauch se cini da kuva dobru pricu.

A sinoc sam poceo da citam i najnovije odabrane price tj. nedavno izasli maxi u Italiji Sumske price. Do sada nisam citao ove maxije sa vise prica unutar njih (tj. probao sam Price iz Darkvuda, ali mi nisu legle pa sam ih prekinuo na pola). Medjutim ove Sumske price su jako dobre! Crtaci su odlicni (za sada mi je najbolje legla Valentina Romeo, sjajan crtac{crtacica?} odlicno sencenje, mracna atmosfera, vrhunski, kao ozbiljniji Barison a i Stefano Voltolini je jako dobar a cini se i Max Bertolini). Podrzavam ovu vrstu Maxija u potpunosti i neka samo nastave s ovim trendom u Italiji!
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11347 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 09/01/2020 : 02:15:23  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote


Osvrt bez spoilera.
Sumske price su pocele odlicno, ali ipak nisu tako dobar strip.
Burattinijeva prica koja okuplja sve price je pocela odlicno, dinamicno, ali u stvari je jako glupo razresena i nepotrebna je cela situaicja i nepotrebno je ubacivanje pisca Poslednjeg Mohikanca, Dzejmsa Fenimora Kupera. Jedino sto je dobro tu je sam pocetak i vrlo dobar crtez Stefana Voltolinija i voleo bih da ga vidim i na redovnoj seriji!

Od minijatura prvo nailazimo na pricu Vuk i mesec ujedno i najbolju u celom maxiju/odabranim pricama koju je pisao Burattini i nacrtao(la?) sjajna Valentina Romeo. Nju obavezno prebaciti na redovnu seriju. Sjajno kadriranje, sencenje, puno atmosfere! I sama prica je vrlo dobra i amtosfericna.

Zatim nailazimo na Ekerov i Maks bertolinijev Idn Fols, okej prica, odlican cretz.

Onda ide Testijeva i Toricelijeva epizoda. Posle ove price i specijala Stvorenja iz mraka ili kako se vec zove, zakljucak je da Testiju treba zabraniti i oduzeti pravo da pise Zagorove scenarije. Covek prosto nije za to. Krajnje debilna prica.

Sledi Covek sa zvezdom od Perniole i Velute, okej crtez, scenario do bola predvidljiv od samog pocetka.

I za kraj Cetvorica ubica scenariste Altarive i crtaca Poca i Korda. Dobar crtez iako nista izvanredno, prica simpaticna iako nista izvanredno.

Piccinelijeva naslovna strana vrhunska.
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11347 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 12/01/2020 : 21:44:52  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
DNEVNIK CITANJA



Zagor #615 - Zenith 666


SPOJLERI!


Lepota Zagora i uspesnost i popularnost njegove skoro 60 godina duge epopeje je u tome sto je zanrovski od samog pocetka serijala potpuno slobodan. Zagor moze biti western na divljem zapadu, moze biti klasicni avanturisticki strip u duhu starih avanturistickih romana i stripova, moze biti cisti horor na tragu starih filmova Hamer produkcije ili modernijih i savremenijih horor serija i filmova, moze biti sci-fi, a moze da bude i epska fantastika (moja najmanje draga zanrovska odrednica).


Zenith 666 je zamišljen kao omaž Tizianu Sclaviju i kao takav donekle funkcionise, iako je prenatrpan i radnjom i likovima a pogotovo lokacijama. Medjutim da je scenario bio samo malo bolji ovaj broj bi ostavio daleko bolji utisak. Sam kraj, taj „shared universe“ trenutaki otkrivanje glavnog neprijatelja je ono sto je i najbolje u ovoj prici (Interesantno je i sto kada negativac spusti kapuljacu prvi put Zagor vidi samog sebe, sto je interesantno u analogiji sa odnosnom Xabaras-Dilan, otac i sin). Sad mi se zbog toga cita Ambis Zla gde je obrnuta situacija,koliko sam ja upoznat, u Dilanov i Martijev svet se ubacuje Zagorov najveci neprijatelj, dok se u Zenithu 666 u Zagorov svet ubacuje Dilanov najveci neprijatelj.

Takodje kao sto je lepo primetio igor u recenziji ovom epizodom Golnor je izgubio Sclavijevu mističnost i fantaziju pa Zagor sada može ući u njega kad god to poželi. Kao klinac sam obozavao Crnog gospodara/Hordezla ali sad ne bih smeo da ih procitam da ne bih sebi pokvario taj neiskvareni zadivljeni decjiutisak o toj prici. Od silnih Sklavijevih likova samo nedostaje covek munja, ali ce se i on uskoro vratiti u redovnoj seriji, nazalost.

Crtez Luigija Piccatta iako neobican je bolji nego kod vecine Zagorovih crtaca (gledam u tebe Mangiantini, braca Cassaro, Gramacioni itd.). Zamerke su u nekim trenucima prevelika staticnost i na par mesta u potpunosti promaseno Zagorovo lice.

Cameo ruzicastog zeca je odlican!

Ovom epizodom nam se predstavio i novi naslovnicar, odlicni Alessandro Piccineli, za kog sam oduvek (na drugom mestu mi je bio Joevitto Nuccio) i navijao da bude naslovnicar posle odlaska maestra Ferrija na vecite pasnjake. Ovde nam se predstavio u vrlo dobrom svetlu.

U svakom slucaju, jako interesantan strip koji je morao biti bolji u izvedbi, ali u sustini nemam nista protiv ovakvih eksperimenata za neki jubilarni broj.

Prica: 8
Scenario: 5
Crtez: 7
Naslovna strana: 9

69%

Go to Top of Page

guderian
Junior Member



303 Posts

Member since 10/07/2009

Posted - 13/01/2020 : 16:09:27  Show Profile Show Extended Profile  Send guderian a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

DNEVNIK CITANJA



Zagor #615 - Zenith 666


SPOJLERI!


Lepota Zagora i uspesnost i popularnost njegove skoro 60 godina duge epopeje je u tome sto je zanrovski od samog pocetka serijala potpuno slobodan. Zagor moze biti western na divljem zapadu, moze biti klasicni avanturisticki strip u duhu starih avanturistickih romana i stripova, moze biti cisti horor na tragu starih filmova Hamer produkcije ili modernijih i savremenijih horor serija i filmova, moze biti sci-fi, a moze da bude i epska fantastika (moja najmanje draga zanrovska odrednica).


Zenith 666 je zamišljen kao omaž Tizianu Sclaviju i kao takav donekle funkcionise, iako je prenatrpan i radnjom i likovima a pogotovo lokacijama. Medjutim da je scenario bio samo malo bolji ovaj broj bi ostavio daleko bolji utisak. Sam kraj, taj „shared universe“ trenutaki otkrivanje glavnog neprijatelja je ono sto je i najbolje u ovoj prici (Interesantno je i sto kada negativac spusti kapuljacu prvi put Zagor vidi samog sebe, sto je interesantno u analogiji sa odnosnom Xabaras-Dilan, otac i sin). Sad mi se zbog toga cita Ambis Zla gde je obrnuta situacija,koliko sam ja upoznat, u Dilanov i Martijev svet se ubacuje Zagorov najveci neprijatelj, dok se u Zenithu 666 u Zagorov svet ubacuje Dilanov najveci neprijatelj.

Takodje kao sto je lepo primetio igor u recenziji ovom epizodom Golnor je izgubio Sclavijevu mističnost i fantaziju pa Zagor sada može ući u njega kad god to poželi. Kao klinac sam obozavao Crnog gospodara/Hordezla ali sad ne bih smeo da ih procitam da ne bih sebi pokvario taj neiskvareni zadivljeni decjiutisak o toj prici. Od silnih Sklavijevih likova samo nedostaje covek munja, ali ce se i on uskoro vratiti u redovnoj seriji, nazalost.

Crtez Luigija Piccatta iako neobican je bolji nego kod vecine Zagorovih crtaca (gledam u tebe Mangiantini, braca Cassaro, Gramacioni itd.). Zamerke su u nekim trenucima prevelika staticnost i na par mesta u potpunosti promaseno Zagorovo lice.

Cameo ruzicastog zeca je odlican!

Ovom epizodom nam se predstavio i novi naslovnicar, odlicni Alessandro Piccineli, za kog sam oduvek (na drugom mestu mi je bio Joevitto Nuccio) i navijao da bude naslovnicar posle odlaska maestra Ferrija na vecite pasnjake. Ovde nam se predstavio u vrlo dobrom svetlu.

U svakom slucaju, jako interesantan strip koji je morao biti bolji u izvedbi, ali u sustini nemam nista protiv ovakvih eksperimenata za neki jubilarni broj.

Prica: 8
Scenario: 5
Crtez: 7
Naslovna strana: 9

69%





O ovome se može reći samo jedno!

Užas!
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16871 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 13/01/2020 : 22:08:07  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Nažalost, da... Ovo mogu svariti samo HC Sclavi fanovi.
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11347 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 14/01/2020 : 00:19:01  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Ja nisam fan Sclavijevog rada na Zagoru ni malo. S izuzetkom Demona ludila (koji je kontroverzna tema) i #200 i Vuka samotnjaka, ostale price mu ne pamtim po dobrom.
Za razliku od Castellija koji mi je jako drag pogotovo zbog Velike zavere a i Povratka Vampira, dok mi je Supermajkov povratak nepotreban i dosta slabiji od Rakosijevog.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 14/01/2020 : 00:22:11  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
@going going

Često se ne slažem sa tvojim komentarima ali moram priznati da u tvojim postovima ima puno entuzijazma i kad ih pročitam dođe mi da uzmem strip u ruke.
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11347 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 14/01/2020 : 00:31:42  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

@going going

Često se ne slažem sa tvojim komentarima ali moram priznati da u tvojim postovima ima puno entuzijazma i kad ih pročitam dođe mi da uzmem strip u ruke.



Hvala puno solare!
Mnogo vise volim da pisem ove mini recenzije nego prave recenzije.

Ali nisam primetio nesto da se ne slazemo po komentarima?
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 14/01/2020 : 00:40:20  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Ne mogu se sad točno sjetiti ali bilo je "mila majko što ovaj misli" dojmova nakon pročitanih postova!
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11347 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 14/01/2020 : 00:43:46  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

Ne mogu se sad točno sjetiti ali bilo je "mila majko što ovaj misli" dojmova nakon pročitanih postova!





Prelepo

Pretpostavljam na Zagoru, a ne na Dilanu? Mnogi su mi kometnari i iz 2012/13. kada sam bio klinac i samo lupao 100% bez razmisljanja.
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4335 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 16/01/2020 : 08:51:14  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
ne ponovio se nikad više ovakav crtež i scenarij u Zagoru. ti omaži uvijek ispadnu neki propali eksperimenti koji razgrađuju tkivo zagora.
Go to Top of Page

Terminator
New Member



Bulgaria
195 Posts

Member since 26/06/2003

Posted - 19/01/2020 : 15:46:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Terminator a Private Message  Reply with Quote
Ljudi pume

Zagor i Chico zaustavljaju napad Indijanaca na imanje prijatelja trapera. Zagor kreće u lov na vođu, na nalazi ga, ali sreće izvjesnog Martina koji mu potom priča o svojoj prošlosti i o napadačima. I tada kreće priča o čovjeku koji se želi osvetiti bijelcima i mlade i nadobudne Indijance povlači u masivni sukob koji Zagor mora gasiti.

Radi se, dakle, o još jednoj klasičnoj priči u kojoj glavni negativac radi svojih ciljeva okuplja ratoborne pripadnike plemena, samo jako loše odrađenoj. Prvo, Zagor je ipak ispao naivan. Mi čitatelji sigurno smo odmah shvatili dvostruku igru novog lika u priči. Drugo, sve je uzelo previše maha da bi bilo uvjerljivo. Hrpa Indijanaca koja slijedi Wahoomija... Ne. Izgleda da likovi u serijalu ništa nisu naučili, ali to bih zamjerio scenaristu koji nije baš pazio na kontinuitet. Ipak je Darkwood vidio previše takvih scenarija da im se to ponovi.

Torricelli je jako dobar, mada mi negdje Zagor nije svoj.

3/10

Staza osvete

Priča bi bila i puno bolja da ne dolazi odmah nakon još jedne pobune Indijanaca. Ovdje imamo kao negativca Crvenu glavu, bandu Staklenog oka i Mortensena. Zgodna je njihova međuigra, a tu je i priča o Jakoj ruci, ostarjelom poglavici koji mora krenuti u lov na negativce da pokaže svoju vrijednost. Chico je iz igre ispao na samom početku epizode.

Crtež jako dobar.

8/10

I am the law.
Go to Top of Page

Terminator
New Member



Bulgaria
195 Posts

Member since 26/06/2003

Posted - 25/01/2020 : 21:40:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Terminator a Private Message  Reply with Quote
Vladari

Zagor (i Chico) zaustavio je šerifovu divlju potjeru da linčuju Indijanca Ayashija, kojega krive da je ubio stočara iz Merrywella kojem je nafta satrla stoku. Kako mu je sumnjiva ta optužba, Zagor dolazi u mjesto i otkriva da je šerif Holland na platnom spisku naftaša Bonneta koji je dao ubiti stočara da zaštiti svoju nesigurnu bušotinu. U epizodi se pojavljuje i novinar Craig Turner.

Radi se o epizodi koja je nemjerljivo kvalitetnija od prethodne u redovnom serijalu, puno dinamičnija, smještena u za Zagora neobično naftno okružje (sama bi priča više priličila Texu, kad smo već kod toga), iako s klasičnim narativom o lokalnom moćniku koji kontrolira i šerifa. Indijanac Ayashi ima nečasnu prošlost i epizoda završava njemu u čast, šta mi je bilo fino.

Na Chiarollin se crtež treba naviknuti i odradio je to jako dobro, pogotovo kod bušotine.

Zamberletti je sklepao finu priču i scenarij, možda neobičnog raspleta, ali eto.

10/10.

I am the law.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16871 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 26/01/2020 : 13:43:54  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Bravo Terminator, pravi se zagorovac kada ti je ova priča za desetku. Ja očito nisam... :)
Meni je to previše "obična" priča, viđena u Bonelliju već toliku puta, a ako već i to zanemarimo, onda jednostavno nema trenutaka koji su po ičemu upečatljivi. Toćno je da je dosta bolja od nekih priča koje su joj prethodile.
Chiarolla je, iako je sigurno mnogima i dalje teško prihvatljiv, vrlo dobar crtač, na trenutke čak i odličan.

6/10
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 27/01/2020 : 08:43:21  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Terminator

Ljudi pume

Zagor i Chico zaustavljaju napad Indijanaca na imanje prijatelja trapera. Zagor kreće u lov na vođu, na nalazi ga, ali sreće izvjesnog Martina koji mu potom priča o svojoj prošlosti i o napadačima. I tada kreće priča o čovjeku koji se želi osvetiti bijelcima i mlade i nadobudne Indijance povlači u masivni sukob koji Zagor mora gasiti.

Radi se, dakle, o još jednoj klasičnoj priči u kojoj glavni negativac radi svojih ciljeva okuplja ratoborne pripadnike plemena, samo jako loše odrađenoj. Prvo, Zagor je ipak ispao naivan. Mi čitatelji sigurno smo odmah shvatili dvostruku igru novog lika u priči. Drugo, sve je uzelo previše maha da bi bilo uvjerljivo. Hrpa Indijanaca koja slijedi Wahoomija... Ne. Izgleda da likovi u serijalu ništa nisu naučili, ali to bih zamjerio scenaristu koji nije baš pazio na kontinuitet. Ipak je Darkwood vidio previše takvih scenarija da im se to ponovi.

Torricelli je jako dobar, mada mi negdje Zagor nije svoj.

3/10

Staza osvete

Priča bi bila i puno bolja da ne dolazi odmah nakon još jedne pobune Indijanaca. Ovdje imamo kao negativca Crvenu glavu, bandu Staklenog oka i Mortensena. Zgodna je njihova međuigra, a tu je i priča o Jakoj ruci, ostarjelom poglavici koji mora krenuti u lov na negativce da pokaže svoju vrijednost. Chico je iz igre ispao na samom početku epizode.

Crtež jako dobar.

8/10



Tak je
Isto kao i kod Kamenog ubice (iako mi je ta priča jedna od legendarnijih u Zagoru. Ah, nostalgija...)
Ali nisu tak loši ovi Ljudi Pume. Čitljivi su

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4814 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 28/01/2020 : 16:17:15  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
Evo informacije iz glavnog stožera Ludensa
Polovicom drugog mjeseca tj. za dva tjedna na kioske će se pojaviti ZAGOR u boji od prvog broja kao u Italiji, potpuno istog broja stranica, dakle Bernard neće duplati stanice kao kod Tex Klasika .

Edited by - RAKOSI4 on 28/01/2020 23:32:16
Go to Top of Page

Altairfan
Junior Member



449 Posts

Member since 12/12/2019

Posted - 28/01/2020 : 16:53:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Altairfan a Private Message  Reply with Quote
Nismo ni sumnjali .
Konačno valjda jedna edicija koja će pošteno krenuti od početka .

Jel se zna cijena ?
Onako na prvu možda u rangu od 22 do 25 kn .
Više je stranica od Chico putnika , manje od Tex klasika .


Ali bolje da su duplali .

Edited by - Altairfan on 28/01/2020 16:56:08
Go to Top of Page
Page: of 1202 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 2.19 seconds. Snitz Forums 2000