forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 ZAGOR
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 1204

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 09/05/2015 : 15:17:59  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Meni je Ludi Hakaram odlična epizoda i spada mi u top 25, jest da je motiv glavnog negativca identičan onome iz Strvinara ali razrada same priče je potpuno drugačija.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 09/05/2015 : 15:42:01  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Nije mi jasno što vidite u tom Hakaramu.
Čak je i na best of ljestvici...
https://www.imageupload.co.uk/images/2015/04/28/top70.jpg


Daleko je ovo od "vrhunskog", štoviše, ovo je loše. Sclavi je dobro počeo na Zagoru. "Noć užasa" je solidan uradak, ali ovo je razvučeno, naivno i dosadnjikavo. Sclavi se očito odlučio malo sprdati sa Zagorom - tri puta su ga "smrtno" ranili (hitac u glavu (koljač Jack), nož u prsa (Akenat) i još jedan suckerski hitac u tijelo na kraju (Hakaram, koji je općenito plitak i već viđen lik) - to zadnje je najdebilnije ranjavanje ikada u serijalu... Sclavi je imao valda kadar viška i odlučio za foru za kraj još jednom upucati našeg junaka. Dodajmo na to da Zagor niti jednog glavnog negativca nije sredio (to je za njega radio Akenat). Jedino što valja ovdje je korektan Donatelli, ubacivanje te amazonske tradicije "smanjivanja" glava i Akenat.

Pojavljivanja na kraju su totalna naiva za djecu. Kao neće se po danu! vidjet debeli konop sa kojeg "levitira" naš junak na onom proplanku i kao zrcalo je dovoljno za onakav trik sa glavom. Ne bih Sclaviju tu toliko niti zamjerio, da nam Castelli nije već pokazao kako se to radi u priči sa ribama ljudožderima (efektno i realno prikazivanje). Zamjeram i to što Zagor može jedan na jedan poraziti na desetke indijanca, izvanzemaljaca, vojnika, demona i svačega u borbi, ali ovdje nije mogao na prepad dobiti dva Indiosa, koji su mu okrenuli leđa u kolima (nije više bio zadrogiran). Nije to više ono početno "Miki" razdoblje i zbog toga nemam puno strpljenja za naivu u ovom periodu.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 09/05/2015 : 16:03:23  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Čak je i preslabo pozicionirana na best of ljestvici.
Ako ćemo gledati na taj način onda se skoro u svakoj Zagorovoj priči može pronaći neka nelogičnost i naivnost, na kraju ostaje samo subjektivni ukus pojedinca i činjenica da li mu se priča kao takva sviđa ili ne.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

ike666
Average Member



709 Posts

Member since 01/11/2012

Posted - 09/05/2015 : 16:17:10  Show Profile Show Extended Profile  Send ike666 a Private Message  Reply with Quote
Ludi Hakaram je meni jedna od top epizoda, možda čak i top ten.
Volim taj Akenatov sumnjičav pristup Zagoru, to nije crno-bijel odnos kako to najčešće bude s Indijancima kod Zagora .
Sclavi i Toninelli su to znali prikazati, za Buratinija se bojim da bi napravio kamilicu od Akenata, zato je možda i bolje da ga ne dira

Rendal Mutant, Tkac, Jednooki Džek, Vatreno oko...
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19394 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 09/05/2015 : 16:49:13  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Sclavi je propast na Zagoru...

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 09/05/2015 : 17:13:22  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Sclavi je propast na Zagoru...



Pa, nisi toliko ni daleko od istine. Osim Demona ludila i Demonske maske, nema se baš čime Sclavi pohvaliti. Očekivao sam puno od Vuka Samotnjaka, ali taj indijanac mi je baš iritantan... ko i Sclavijev scenarij.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22166 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 09/05/2015 : 17:16:22  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Nagore, to je zaista jedno sasvim negativno razmatranje kroz prizmu.
Cini mi se da si ti klasicnom dobu objavio rat. :D
U sustini ne postoji scena u bilo kojem stripu koja se ne moze negativno recenzirati, i obrnuto. Vjeruj mi da je to moguce i sa tvojim omiljenim stripom (Sedam gradova Cibole).
Scena po scena, cijela bi se prica mogla odvuci u negativan i naivan pravac. Isto vazi i za sve ostale epizode.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19394 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 09/05/2015 : 17:18:43  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by tinton

Sclavi je propast na Zagoru...



Pa, nisi toliko ni daleko od istine. Osim Demona ludila i Demonske maske, nema se baš čime Sclavi pohvaliti. Očekivao sam puno od Vuka Samotnjaka, ali taj indijanac mi je baš iritantan... ko i Sclavijev scenarij.


Ma tek je Demonska maska ološ. O Thundermanu da i ne pričamo.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 09/05/2015 : 17:38:59  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Nagore, to je zaista jedno sasvim negativno razmatranje kroz prizmu.
Cini mi se da si ti klasicnom dobu objavio rat. :D
U sustini ne postoji scena u bilo kojem stripu koja se ne moze negativno recenzirati, i obrnuto. Vjeruj mi da je to moguce i sa tvojim omiljenim stripom (Sedam gradova Cibole).
Scena po scena, cijela bi se prica mogla odvuci u negativan i naivan pravac. Isto vazi i za sve ostale epizode.



Nisam objavio rat. Jednostavno su ta Sclavijeva rješenja loša pri Hakaramu... Rekao sam gore, nije to više početno razdoblje da ću opraštati takve naivnosti. Tim više što je Castelli pokazao, da se može bolje.

Nisam namjerni hejter tog razdoblja.

Svidjelo mi se dosta priča u tom razdoblju...Noć užasa, Povratak Jima Gitare, Demonska maska, Velika Zavjera... ćak one Ribe ubojice su mi baš sjele... Ocjene su mi iznad 80 posto... Hakaram mi jednostavno loš... ne zato jer je to stara priča, već zato jer mi je loša...

EDIT:
Evo primjećujem, da iako nisam Donatellijev fan, ne može mi njegov crtež upropastiti dobru priču.

Edited by - nagor on 09/05/2015 17:42:16
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11384 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 09/05/2015 : 17:41:36  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Ni meni Demonska maska nije nesto, ali Vuk samotnjak, Demoni ludila i Crni gospodar su sigurno najbolje Sclavijeve price na Zagoru. Ludi Hakaram je osrednja epizoda, dosta toga je vec vidjeno kao sto kaze Dodsfered u Lesinaru. Lesinar je bas podcenjena prica, za ono doba kada je izasla to je bas bas dobra prica i Ferri ju je odlicno nacrtao!
Go to Top of Page

Elderane84
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3246 Posts

Member since 30/10/2008

Posted - 09/05/2015 : 17:44:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Elderane84 a Private Message  Reply with Quote
Meni se cini da nagor samo razvrstava epizode. Ne moze se svaka epizoda napraviti losom, ako ona sama to nije. Naravno, mozes pokusati, ali pitanje je da li ce to imati tezinu prave kritike ili zlonamjernog pljuvanja.
S druge strane, mene najvise raduju ova pisanija Pijanog Patka, ali iskreno mislim da ostaje Feri na naslovnicama, a ako slucajno nije, prihvatam svaku varijantu osim Vernija.
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 09/05/2015 : 17:48:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
Pa dobro, i ja mislim da je Hakaram jedna od onih filler epizoda, jer sam je pročitao prije nekih godinu dana, ali i zaboravio, a to ipak nešto govori.
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 09/05/2015 : 17:56:18  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Cini mi se da si ti klasicnom dobu objavio rat. :D



Interesantno kako su odlaskom sa scene "radikalnih" predstavnika tradicionalista Tellera i naročito preglasnog Timbera, u prvi plan izbili predstavnici "novog talasa" koji non-stop napadaju epizode iz perioda 1961-1994.

Čak su i tebe, poslednjeg tradicionalnog Mohikanca, uspeli da ubede da digneš Morsku stravu na top listi iako si dugo to odbijao. Godinama smo slušali priče kako su tradicionalisti najglasniji, ali to već mesecima nije tako. D.J. tu i tamo pokuša da odbrani Nollitu, DODSFERDA smatraju običnim spamerom, Patak je davno digao ruke, solar je otvoreno prešao na njihovu stranu, ostali ćute da se ni jednoj strani ne zamere...

Poenta priče je razlika između mlađih čitaoca koji mrze starije epizode i nas starijih koji samo manje volimo novije epizode.

Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 09/05/2015 : 18:01:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by thekide

quote:
Originally posted by King Warrior

Cini mi se da si ti klasicnom dobu objavio rat. :D



Interesantno kako su odlaskom sa scene "radikalnih" predstavnika tradicionalista Tellera i naročito preglasnog Timbera, u prvi plan izbili predstavnici "novog talasa" koji non-stop napadaju epizode iz perioda 1961-1994.

Čak su i tebe, poslednjeg tradicionalnog Mohikanca, uspeli da ubede da digneš Morsku stravu na top listi iako si dugo to odbijao. Godinama smo slušali priče kako su tradicionalisti najglasniji, ali to već mesecima nije tako. D.J. tu i tamo pokuša da odbrani Nollitu, DODSFERDA smatraju običnim spamerom, Patak je davno digao ruke, solar je otvoreno prešao na njihovu stranu, ostali ćute da se ni jednoj strani ne zamere...

Poenta priče je razlika između mlađih čitaoca koji mrze starije epizode i nas starijih koji samo manje volimo novije epizode.





Ja sam mlađi čitalac i volim dosta starijih epizoda. Uostalom, moglo se vidjeti na mojoj top 25 listi.
Ja sam nekako mislio da je King više moderniji tip, a ne toliko tradicionalist.
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 09/05/2015 : 18:13:27  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zoroasterixx

Ja sam mlađi čitalac i volim dosta starijih epizoda. Uostalom, moglo se vidjeti na mojoj top 25 listi.
Ja sam nekako mislio da je King više moderniji tip, a ne toliko tradicionalist.


Većina voli i mnogo neke starije epizode, ali ovde još nisam čuo ružnu reč o Morskoj stravi, Ciboli (ne računam crtača), SA Sagi... Dok je bukvalno svaka stara epizoda imala svoje pljuvače. Pa Demon ludila je bio mnogo puta masakriran a tek će biti kad izađe u Extra seriji.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19394 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 09/05/2015 : 18:15:01  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by thekide

quote:
Originally posted by King Warrior

Cini mi se da si ti klasicnom dobu objavio rat. :D



Interesantno kako su odlaskom sa scene "radikalnih" predstavnika tradicionalista Tellera i naročito preglasnog Timbera, u prvi plan izbili predstavnici "novog talasa" koji non-stop napadaju epizode iz perioda 1961-1994.

Čak su i tebe, poslednjeg tradicionalnog Mohikanca, uspeli da ubede da digneš Morsku stravu na top listi iako si dugo to odbijao. Godinama smo slušali priče kako su tradicionalisti najglasniji, ali to već mesecima nije tako. D.J. tu i tamo pokuša da odbrani Nollitu, DODSFERDA smatraju običnim spamerom, Patak je davno digao ruke, solar je otvoreno prešao na njihovu stranu, ostali ćute da se ni jednoj strani ne zamere...

Poenta priče je razlika između mlađih čitaoca koji mrze starije epizode i nas starijih koji samo manje volimo novije epizode.




Nema tu mržnje i zlobe, pa nije ovo opera.
Nagor, Eldrane i moja malenkost (ako smo okosnica branitelja novog perioda, a mislim da jesmo) samo objektivno razlučujemo dobre od loših epizoda (nije naša krivica što su Bosellijeve najbolje). I kad nagor kaže da je neka epizoda smeće, to je zato što ona to jest (ili njemu tako leži), a ne zato što je zastarjela. Nas je manje pa nekad moramo biti glasniji da bi nas se čulo, moguće da u tim trenutcima ispadamo preglasni, ali takav je život.

I da, Patak, D.J. - te ljude nikad ne bih nazvao tradicionalistima.

Tradicionalisti su ike666, adriano, DODSFERD, Timber, čak i going-going možda.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19394 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 09/05/2015 : 18:15:55  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by thekide

quote:
Originally posted by Zoroasterixx

Ja sam mlađi čitalac i volim dosta starijih epizoda. Uostalom, moglo se vidjeti na mojoj top 25 listi.
Ja sam nekako mislio da je King više moderniji tip, a ne toliko tradicionalist.


Većina voli i mnogo neke starije epizode, ali ovde još nisam čuo ružnu reč o Morskoj stravi, Ciboli (ne računam crtača), SA Sagi... Dok je bukvalno svaka stara epizoda imala svoje pljuvače. Pa Demon ludila je bio mnogo puta masakriran a tek će biti kad izađe u Extra seriji.


Nisi čuo ružne rječi o Morskoj stravi? Pa pitaj onda recimo acestrokea.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 09/05/2015 : 18:16:06  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by thekide

quote:
Originally posted by King Warrior

Cini mi se da si ti klasicnom dobu objavio rat. :D



Interesantno kako su odlaskom sa scene "radikalnih" predstavnika tradicionalista Tellera i naročito preglasnog Timbera, u prvi plan izbili predstavnici "novog talasa" koji non-stop napadaju epizode iz perioda 1961-1994.

Čak su i tebe, poslednjeg tradicionalnog Mohikanca, uspeli da ubede da digneš Morsku stravu na top listi iako si dugo to odbijao. Godinama smo slušali priče kako su tradicionalisti najglasniji, ali to već mesecima nije tako. D.J. tu i tamo pokuša da odbrani Nollitu, DODSFERDA smatraju običnim spamerom, Patak je davno digao ruke, solar je otvoreno prešao na njihovu stranu, ostali ćute da se ni jednoj strani ne zamere...

Poenta priče je razlika između mlađih čitaoca koji mrze starije epizode i nas starijih koji samo manje volimo novije epizode.




Super komentar i onda u zadnjoj rečenici prolije mlijeko...

Apsolutna neistina ti je zadnja rečenica. Novije generacije vole Zagora, vole dobrog Zagora. Ja obožavam zlatne Nollita&Ferri priče, ali jednostavno ne mislim, da je to najbolje od Zagora.

Problem su ovi drugi koji su zbog jednog Chiarolle spremni zapaliti sve od Zagora izašlo nakon 94. godine.

Pogledaj malo komentare ispod recenzija i sve će ti biti jasno.

Edited by - nagor on 09/05/2015 18:17:46
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 09/05/2015 : 18:17:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by thekide

quote:
Originally posted by Zoroasterixx

Ja sam mlađi čitalac i volim dosta starijih epizoda. Uostalom, moglo se vidjeti na mojoj top 25 listi.
Ja sam nekako mislio da je King više moderniji tip, a ne toliko tradicionalist.


Većina voli i mnogo neke starije epizode, ali ovde još nisam čuo ružnu reč o Morskoj stravi, Ciboli (ne računam crtača), SA Sagi... Dok je bukvalno svaka stara epizoda imala svoje pljuvače. Pa Demon ludila je bio mnogo puta masakriran a tek će biti kad izađe u Extra seriji.



Ja sam uvijek branio Demone Ludila. Inače, obično tu epizodu ne vole upravo tradicionalisti.
Adriano je npr rekao da je ta epizoda početak kraja "pravog" Zagora i uvođenje nepoželjnih fantasy elemenata.

Edited by - Zoroasterixx on 09/05/2015 18:21:05
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 09/05/2015 : 18:19:31  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Svaki (aktivniji) scenarist i svako razdoblje imaju svoje bolje i lošije trenutke, iako će biti dosta slučajeva u kojima čitatelj preferira nešto određeno na serijalu i ne prihvaća odstupanja od toga. Npr. Sclavi mi je drag scenarist ali gotovo da ne mogu povjerovati kako mu je uspjelo napraviti onako loše epizode kao što su Horde zla i Thunderman. Sve ostalo mu se kreće od dobrog do odličnog ali ove dvije mi baš nikako ne leže.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 09/05/2015 : 18:31:48  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton
Nema tu mržnje i zlobe, pa nije ovo opera.



He, he, volim da nabijam dramu u postovima.

quote:
Originally posted by tinton
Nagor, Eldrane i moja malenkost (ako smo okosnica branitelja novog perioda, a mislim da jesmo) samo objektivno razlučujemo dobre od loših epizoda (nije naša krivica što su Bosellijeve najbolje). I kad nagor kaže da je neka epizoda smeće, to je zato što ona to jest (ili njemu tako leži), a ne zato što je zastarjela. Nas je manje pa nekad moramo biti glasniji da bi nas se čulo, moguće da u tim trenutcima ispadamo preglasni, ali takav je život.



Da, vas trojica ste udarna igla. Ali, ne bih rekao da vas je manje, iz godine u godinu samo mi nostalgičari otpadamo.

quote:
Originally posted by tinton
I da, Patak, D.J. - te ljude nikad ne bih nazvao tradicionalistima.



U pravu si, oni su samo veliki fanovi Nollite.

quote:
Originally posted by tinton
Tradicionalisti su ike666, adriano, DODSFERD, Timber, čak i going-going možda.


Going izgleda još nije presekao jel "vaš" il "naš".
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 09/05/2015 : 18:33:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
S kojom epizodom prestaje "tradicionalno" razdoblje, Demonima Ludila ili Nestalim Istraživačem? Službeno ovom drugom, ali Demoni su već napravili ogroman korak naprijed...ili natrag, kako bi rekli ljudi koji ne vole smjer u kojem je serijal krenuo. Ja ću samo poželjeti da Zagor ima više epizoda koje su na razini ove dvije.

Edited by - Zoroasterixx on 09/05/2015 18:35:20
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 09/05/2015 : 18:36:35  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by thekide

solar je otvoreno prešao na njihovu stranu,


http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-2&TOPIC_ID=46607&REPLY_ID=1854528
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14645 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 09/05/2015 : 18:44:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by thekide

quote:
Originally posted by King Warrior

Cini mi se da si ti klasicnom dobu objavio rat. :D



Interesantno kako su odlaskom sa scene "radikalnih" predstavnika tradicionalista Tellera i naročito preglasnog Timbera, u prvi plan izbili predstavnici "novog talasa" koji non-stop napadaju epizode iz perioda 1961-1994.

Čak su i tebe, poslednjeg tradicionalnog Mohikanca, uspeli da ubede da digneš Morsku stravu na top listi iako si dugo to odbijao. Godinama smo slušali priče kako su tradicionalisti najglasniji, ali to već mesecima nije tako. D.J. tu i tamo pokuša da odbrani Nollitu, DODSFERDA smatraju običnim spamerom, Patak je davno digao ruke, solar je otvoreno prešao na njihovu stranu, ostali ćute da se ni jednoj strani ne zamere...

Poenta priče je razlika između mlađih čitaoca koji mrze starije epizode i nas starijih koji samo manje volimo novije epizode.




Nije to mrznja starijih epizoda nego starije price su dosta naivne...pravi zagor pocinje od doba SD...sve ostalo s tim da ima dosta izuzetaka je dosta naivno...kako jedan dobar i los moze biti bolji recimo od zmajeva gusara ili tajanstvenog samostana? Kako americka odiseja moze biti bolja od morske strave?
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 09/05/2015 : 18:47:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by thekide

quote:
Originally posted by King Warrior

Cini mi se da si ti klasicnom dobu objavio rat. :D



Interesantno kako su odlaskom sa scene "radikalnih" predstavnika tradicionalista Tellera i naročito preglasnog Timbera, u prvi plan izbili predstavnici "novog talasa" koji non-stop napadaju epizode iz perioda 1961-1994.

Čak su i tebe, poslednjeg tradicionalnog Mohikanca, uspeli da ubede da digneš Morsku stravu na top listi iako si dugo to odbijao. Godinama smo slušali priče kako su tradicionalisti najglasniji, ali to već mesecima nije tako. D.J. tu i tamo pokuša da odbrani Nollitu, DODSFERDA smatraju običnim spamerom, Patak je davno digao ruke, solar je otvoreno prešao na njihovu stranu, ostali ćute da se ni jednoj strani ne zamere...

Poenta priče je razlika između mlađih čitaoca koji mrze starije epizode i nas starijih koji samo manje volimo novije epizode.




Nije to mrznja starijih epizoda nego starije price su dosta naivne...pravi zagor pocinje od doba SD...sve ostalo s tim da ima dosta izuzetaka je dosta naivno...kako jedan dobar i los moze biti bolji recimo od zmajeva gusara ili tajanstvenog samostana? Kako americka odiseja moze biti bolja od morske strave?



Pa ovo su sve dobre priče, s tim da je Dobar i Loš ipak bolji od Gusara, pa i Samostana, a Morska Strava je vrhunska priča kao i Američka odiseja, samo što su iz različitih perioda, od različitih autora, ali obje su odlične.
Go to Top of Page
Page: of 1204 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.53 seconds. Snitz Forums 2000