forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 ZAGOR
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 1202

igor 12
stripovi.com suradnik



4538 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 28/09/2015 : 16:21:58  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
zagor u europi?

super,ak on ne riješi ovu krizu sa izbjeglicama,neće nitko

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25858 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 28/09/2015 : 16:26:06  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
pa već je bija u europi.
zagor protiv bana jelačića.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Poncho
stripovi.com suradnik



Croatia
3377 Posts

Member since 31/08/2007

Posted - 28/09/2015 : 16:26:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Poncho a Private Message  Reply with Quote
Irska se nameće kao logična destinacija, kao i Škotska. Vidim spominje se i London. Već predosjećam nekakvu inačicu s Jackom trbosjekom. Ako se Bure uvati Londona bit će Scherlock Holmes posveta.

Edited by - Poncho on 28/09/2015 16:28:38
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4538 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 28/09/2015 : 18:16:57  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

pa već je bija u europi.
zagor protiv bana jelačića.



kao najboljem zagorologu na ovom forumu nije mi poznat taj podatak

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25858 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 28/09/2015 : 18:28:48  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Island,skotska...

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 28/09/2015 : 18:43:30  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
I obje epizode su bile truba, zato ne bih htio da Boselli radi na takvom projektu jer imam dojam da se ne snalazi u europskom okruženju.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10753 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 28/09/2015 : 19:04:27  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Fino..druzenje forumasa..nego, cini mi se da na slikama nema puno posjetitelja?
Kakav je bio odaziv publike?

Europa... brijem na Irsku, Zagorovi ujaci,tetke,pubovi,Stonehenge,Nessie,dvorac duhova,Rakosi,Istanbul...

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 28/09/2015 : 19:11:23  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
Ako se Zagor zadrži izvan urbanih središta i industrijaliziranih djelova Europe to će biti dobro.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

Poncho
stripovi.com suradnik



Croatia
3377 Posts

Member since 31/08/2007

Posted - 28/09/2015 : 19:14:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Poncho a Private Message  Reply with Quote
Epizoda sa Škotskom je za 2 klase nad onim smećem od Islanda.

Ima i ta epizoda mana, al ono druženje s gorštacima oko vatre... Sve mane mogu oprostiti zbog toga.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19353 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 28/09/2015 : 19:46:26  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Island je vrhunska epizoda, Škotsku nisam čitao.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 28/09/2015 : 19:53:28  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Preporuka.
Ne apsolutna,ali preporuka. Lepa epizoda.

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19353 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 28/09/2015 : 19:59:51  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Pa ne treba mi preporuka za Zagore, sve ću ja to pročitati kad-tad. :)
Samo treba pronaći te SD epizode...
Baš sam pričao s kideom na Salonu kako postoji niz tih legendarnih epizoda koje nisam čitao.
Ali hvala na preporuci, svejedno.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 28/09/2015 : 20:00:41  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
Škotska s povratkom Nata Murdoa je bila jako dobra epizoda. Možda su malo prištedili na akciji, ali priča je jako dobra. Iako trebalo je malo više razbijenih engleskih glava.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 28/09/2015 : 20:02:00  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Ahhh sad kad se setim...

"Možeš se kladiti da mrzim te proklete ovce!"

Dijalozi za desetku

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

Willer
stripovi.com suradnik

1300 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 28/09/2015 : 20:17:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Willer a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4117 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 28/09/2015 : 20:51:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton
Samo treba pronaći te SD epizode...


Meni stvarno neki Zagorovci nisu jasni. Ti si 3 godine na forumu, adriano npr duplo više. Stalno sudjelujete u raspravama o Zagoru a još uvijek nemate kompletni SD period. Pa što se čeka??!?!??
Obojica ste iz zgba i imate i striparnice i hreliće, festivale, interlibere i aukcije i sve te kultne epizode novijeg perioda možete nabaviti vrlo lako i za smiješne novce.

Bok, kako si.
Go to Top of Page

Poncho
stripovi.com suradnik



Croatia
3377 Posts

Member since 31/08/2007

Posted - 28/09/2015 : 20:52:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Poncho a Private Message  Reply with Quote
Priča je baš lipo pasala nakon epskog megaspektakla "Morska strava". Baš je bila taman.

Još Laurentijeva Virginia
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11344 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 28/09/2015 : 21:17:25  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Vec smo skoro pricali o Kapetanu Midnightu, meni razocaravajuca epizoda. Jedino sto valja je Laurentijeva Virdzinija i to je to. Kad vec spominjemo Laurentijevu Virdziniju meni je bolji onaj alamanah Demonski otok ili kako se zvase od Bosselija i Laurentija od ove epizode u Skotskoj.
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 28/09/2015 : 21:18:11  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cromwell

quote:
Originally posted by tinton
Samo treba pronaći te SD epizode...


Meni stvarno neki Zagorovci nisu jasni. Ti si 3 godine na forumu, adriano npr duplo više. Stalno sudjelujete u raspravama o Zagoru a još uvijek nemate kompletni SD period. Pa što se čeka??!?!??
Obojica ste iz zgba i imate i striparnice i hreliće, festivale, interlibere i aukcije i sve te kultne epizode novijeg perioda možete nabaviti vrlo lako i za smiješne novce.

A dobro sada pitanje financija i koliko postotak očuvanosti isto igra ulogu

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19353 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 28/09/2015 : 22:45:32  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cromwell

quote:
Originally posted by tinton
Samo treba pronaći te SD epizode...


Meni stvarno neki Zagorovci nisu jasni. Ti si 3 godine na forumu, adriano npr duplo više. Stalno sudjelujete u raspravama o Zagoru a još uvijek nemate kompletni SD period. Pa što se čeka??!?!??
Obojica ste iz zgba i imate i striparnice i hreliće, festivale, interlibere i aukcije i sve te kultne epizode novijeg perioda možete nabaviti vrlo lako i za smiješne novce.


Pa neću sad po buvljacima tražiti stripove.
Na interliberu baš i nema mnogo stripova od slobodne.
Na festivalima nisam našao sve sd brojeve, iako ih ima, ali ne za baš smiješne novce, a isto ih nema svih.
Striparnice također nemaju masu toga.
Plus, što ne čitam samo Zagora, pa ne ganjam samo ove epizode.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 28/09/2015 : 23:38:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Da sam na tvom mjestu, obratio bih se Raulu u SNK te Vedranu i(li) Matiji u Asteroidu s konkretnim pitanjima imaju li brojeve tj. epizode koje te zanimaju. Po mom iskustvu s drugim stripovima, oni će ti ih ili odmah iskopati negdje u striparnicama, ili će te dočekati s njima kad navratiš kroz koji tjedan.

OK, možda pretjerujem i nemaju ono što ti treba, ili do toga ne mogu (odmah) doći, ali mislim da vrijedi pokušati.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25858 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 29/09/2015 : 06:14:38  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Pustite malog na miru.On je lažni zagorovac
Ovo lito je bija stalno na Columbovom štandu u Splitu da mu se popeo na vrh glave.Da je tija te Zagore Columbo bi mu ih pokonija samo da mu ne smeta

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19353 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 29/09/2015 : 08:02:20  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote

Nego Jaki, znas li ti da imas jednog ogromnog fana u Beogradu?
Cita samo tvoje postove i zbog tebe navija za Hajduk.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19353 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 29/09/2015 : 08:04:15  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Da sam na tvom mjestu, obratio bih se Raulu u SNK te Vedranu i(li) Matiji u Asteroidu s konkretnim pitanjima imaju li brojeve tj. epizode koje te zanimaju. Po mom iskustvu s drugim stripovima, oni će ti ih ili odmah iskopati negdje u striparnicama, ili će te dočekati s njima kad navratiš kroz koji tjedan.

OK, možda pretjerujem i nemaju ono što ti treba, ili do toga ne mogu (odmah) doći, ali mislim da vrijedi pokušati.




Ma da mi je to neki ogromni prioritet snasao bih se ja. Ali nije toliki, pa mi se neda cimati.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4323 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 29/09/2015 : 10:18:52  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
ja sam na nesreću kompletirao otočnu skupinu baš na zadnjem interliberu. To je za mene bilo veliko razočaranje. Vjerojatno je na to utjecala kombinacija lošeg crteža i standardnog bozelija. šta reć o periodu slobodne dalmacije, nikako da ga kompletiram, vjerojatno mi fali još 30 ak brojeva. neću ih kupovati u knjižarama, jer se onda ne bi imao ćemu radovat u danima interlibera.
Go to Top of Page
Page: of 1202 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 2.04 seconds. Snitz Forums 2000