forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 ZAGOR
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 1202

adriano
Advanced Member

Croatia
4307 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 29/09/2015 : 10:21:32  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
slažem se. Zagor se nikad ne bi borio protiv pravednih revolucija 1848. i podržavao monarhije.
quote:
Originally posted by jaki

pa već je bija u europi.
zagor protiv bana jelačića.

Go to Top of Page

Poncho
stripovi.com suradnik



Croatia
3377 Posts

Member since 31/08/2007

Posted - 29/09/2015 : 10:58:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Poncho a Private Message  Reply with Quote
Laurenti u svojim najboljim godinama je bio klasa. Svjetlosnim godinama ispred Marca Drvenog Vernija.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 29/09/2015 : 12:03:33  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton


Nego Jaki, znas li ti da imas jednog ogromnog fana u Beogradu?
Cita samo tvoje postove i zbog tebe navija za Hajduk.


Kad si se preselija?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 29/09/2015 : 12:26:00  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by tinton


Nego Jaki, znas li ti da imas jednog ogromnog fana u Beogradu?
Cita samo tvoje postove i zbog tebe navija za Hajduk.


Kad si se preselija?


Nisi te sreće.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 29/09/2015 : 23:17:47  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton


Nego Jaki, znas li ti da imas jednog ogromnog fana u Beogradu?
Cita samo tvoje postove i zbog tebe navija za Hajduk.





Jaki to jedan moj drug koji nije registrovan na forumu samo cita tvoje postove jer je lud za Teksom a ti ocigledno imas neke insajderske vesti od Bernarda oko nepreskakanja Mefista.
Go to Top of Page

MarijanZagorTeNay
Starting Member



7 Posts

Member since 29/09/2015

Posted - 30/09/2015 : 00:04:48  Show Profile Show Extended Profile  Send MarijanZagorTeNay a Private Message  Reply with Quote
Pozdrav svima, novi sam na forumu, ljubitelj sam stripova, oduvijek i prije svega Zagora, a od američkih Batmana. Isto tako jako volim superherojske filmove što je sada jako in, od Avengera i Ironmana do Xmena i Spidermana.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 30/09/2015 : 06:13:15  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going
Jaki to jedan moj drug koji nije registrovan na forumu samo cita tvoje postove jer je lud za Teksom a ti ocigledno imas neke insajderske vesti od Bernarda oko nepreskakanja Mefista.


Nisu to nikakve insajderske informacije.
Bernard je to već neholiko(desetina)puta ponovija svim koji su ga pitali na raznim festivalima i druženjima.
Ako ko ima insajderske informacije to je Globinjo.
Nahranite ga i on će vam izmoliti extra Texa u Ludens izdanju

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Space Marine
Senior Member



Croatia
1228 Posts

Member since 08/09/2013

Posted - 30/09/2015 : 10:54:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Space Marine a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MarijanZagorTeNay

Pozdrav svima, novi sam na forumu, ljubitelj sam stripova, oduvijek i prije svega Zagora, a od američkih Batmana. Isto tako jako volim superherojske filmove što je sada jako in, od Avengera i Ironmana do Xmena i Spidermana.



Dobrodošao

Sometimes good guys gotta do bad things to make the bad guys pay.
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33492 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 01/10/2015 : 10:46:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki
Ako ko ima insajderske informacije to je Globinjo.
Nahranite ga i on će vam izmoliti extra Texa u Ludens izdanju


tako je...pet dana leskovačkog i globinjo će sve pokušati

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 01/10/2015 : 11:12:29  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

Fino..druzenje forumasa..nego, cini mi se da na slikama nema puno posjetitelja?
Kakav je bio odaziv publike?



Slab, il što bismo rekli u svetu strip festivala - standardan.
Ako je na najposećenijoj tribini (Burattini) oko mene bilo praznih stolica, onda moš zamislit na ostalim.

Čak se i moderator na tribini portugalskog strip autora (Paulo Monteiro) sprdao da je poseta sve bolja i da se nada da to nije zbog Buretove tribine koja je sledila, što naravno i jeste bio slučaj - zbog probijanja termina.

Dok smo tinton i ja sedeli u glavnoj prostoriji, oko nas su zujali Venturi, Mangiantini i Burattini. Znači bila je veća šansa da se sudariš sa strip autorima ili izdavačima nego sa običnim posetiocima.

Jedina pozitiva je što sam posle Buretove tribine video gomilu dečurlije koja je držala u rukama Zagorove stripove. Jest da su to bila sve VČ izdanja koja su veseljaci besplatno delili na tribini (povodom stotog broja Zagora), al nema veze, postoji šansa da će neki od njih to i pročitati.

Edited by - thekide on 01/10/2015 11:13:34
Go to Top of Page

Zeljko Ferri
Senior Member



Serbia
1302 Posts

Member since 15/12/2004

Posted - 01/10/2015 : 13:46:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zeljko Ferri's Homepage  Send Zeljko Ferri a Yahoo! Message  Send Zeljko Ferri a Private Message  Reply with Quote
Ko je sve od forumasa bio na Buretovoj tribini? Ja sam na slici onaj u beloj jakni koji sedi skroz na levoj strani slike u prvom redu. Neki momak mi je prisao i nesto mi je govorio ali nisam ga dobro cuo i razumeo, verovatno neki forumas.

www.zeljkoart.com
www.themanualco.com
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 01/10/2015 : 15:54:00  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by thekide

quote:
Originally posted by emirem

Fino..druzenje forumasa..nego, cini mi se da na slikama nema puno posjetitelja?
Kakav je bio odaziv publike?



Slab, il što bismo rekli u svetu strip festivala - standardan.
Ako je na najposećenijoj tribini (Burattini) oko mene bilo praznih stolica, onda moš zamislit na ostalim.

Čak se i moderator na tribini portugalskog strip autora (Paulo Monteiro) sprdao da je poseta sve bolja i da se nada da to nije zbog Buretove tribine koja je sledila, što naravno i jeste bio slučaj - zbog probijanja termina.

Dok smo tinton i ja sedeli u glavnoj prostoriji, oko nas su zujali Venturi, Mangiantini i Burattini. Znači bila je veća šansa da se sudariš sa strip autorima ili izdavačima nego sa običnim posetiocima.

Jedina pozitiva je što sam posle Buretove tribine video gomilu dečurlije koja je držala u rukama Zagorove stripove. Jest da su to bila sve VČ izdanja koja su veseljaci besplatno delili na tribini (povodom stotog broja Zagora), al nema veze, postoji šansa da će neki od njih to i pročitati.



Odaziv na tribine nije bio ništa lošiji nego što je na ostallim festivalima. Burattiijeva tribina u Zagrebu je bila mnogo manje posjećena nego ova u Beogradu.
Drugi je problem što se u toj masi nisu mogla naći tri pametna pitanja.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 01/10/2015 : 17:24:21  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by thekide
Jedina pozitiva je što sam posle Buretove tribine video gomilu dečurlije koja je držala u rukama Zagorove stripove. Jest da su to bila sve VČ izdanja koja su veseljaci besplatno delili na tribini (povodom stotog broja Zagora), al nema veze, postoji šansa da će neki od njih to i pročitati.



Ako ih prije toga ne spriječe roditeljske propovijedi o tome kako treba čitati školsku knjigu umjesto tamo nekih "beskorisnih romana".
Mi se u svoje vrijeme nismo dali zbuniti takvim pokušajima, ali današnja djeca nemaju tu razinu ustrajnosti.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 01/10/2015 : 18:44:31  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by thekide
Jedina pozitiva je što sam posle Buretove tribine video gomilu dečurlije koja je držala u rukama Zagorove stripove. Jest da su to bila sve VČ izdanja koja su veseljaci besplatno delili na tribini (povodom stotog broja Zagora), al nema veze, postoji šansa da će neki od njih to i pročitati.



Ako ih prije toga ne spriječe roditeljske propovijedi o tome kako treba čitati školsku knjigu umjesto tamo nekih "beskorisnih romana".
Mi se u svoje vrijeme nismo dali zbuniti takvim pokušajima, ali današnja djeca nemaju tu razinu ustrajnosti.



Nece oni to procitati... Ili ce malo da prelistaju ili ce da odloze u cosak gdje ga nece pipnuti do sezonskog spremanja sobe. Bitno da su ga dobili gratis i to im je najbitnije, i plus jos sto je lijepo upakovano sa masnom naslovnicom, i jebo ti citanje kada ga samo zelim drzati vakog. Dobar je pokusaj od VC da pridobije djecu na stranu literature, ali ne vidim neku veliku nadu u tom pokusaju. Vidio sam po danasnjoj djeci da ne znaju cijeniti knjigu i strip - il ih poderu il gundzaju... Tako je bio slucaj kada sam imao 12 godina i kada mi je rodak od 11 godina dosao, tada sam upravo citao Texa kad ovaj poce da sere kako je literatura glupa, ovo-ono. I ja kad se vrati, ono strip poderan i sav pun usiju. Ja velim njemu ko ovo napravi. "Ja" veli on a ja u stilu "zasto" a on "jer se trujes ovim govnima". Majku ti tvoju, ja sam za to dao bio pare a ti tako, joj jesam ga tog dana ubio, nakon toga nismo razgovarali 16 mjeseci. Elem, sto zelim da kazem jeste da danasnja djeca ne znaju uzeti list kako treba a kamoli strip. A tu su jos roditelji sa tezom "knjiga je zdravija za skolu" a kada dodju prije lektire ne kontas prokletu knjigu od 200 stranica jer ne zna se ko placa a ko casti. Da su postoji stripovi kao adapcija za knjigu, logicno da bi svako radio lektiru preko stripa...
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 01/10/2015 : 18:56:34  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Pa djeca koja su bila na Salonu stripa će valjda pročitati.
Nisu djelili stripove djeci po parkićima.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 01/10/2015 : 23:23:40  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
Evo prave prilike da i Zagora uvedemo u škole
http://www.novilist.hr/Kultura/U-novom-kurikulumu-remek-djela-umjetnosti-stripa-kao-punopravna-lektirna-grada

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 02/10/2015 : 08:53:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

http://www.sergiobonelli.it/gallery/39142/Uno-sguardo-diabolico-.html



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 02/10/2015 : 13:30:33  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


http://www.sergiobonelli.it/gallery/39142/Uno-sguardo-diabolico-.html





svidja mi se,kukci ubojice

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 02/10/2015 : 18:55:25  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Obećava...
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 02/10/2015 : 19:28:52  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

Obećava...

A tek nastavak

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 04/10/2015 : 13:00:29  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
http://www.stripovi.com/recenzije/undefined-undefined-posljednja-thula/931/

Počelo je super. Odlično otvaranje u maglovitom Londonu i nagovještaj nove epske priče. Zagor i Čiko se ukrcavaju na brod i kreću u veliku pustolovinu. Dobra mi je bila fora sa Čikom, kojemu se Zagor nije usudio reći da ne putuju nazad u SAD. Sudeći po spektaklu na početku drugog broja odnosno po spuštanju Dragoona u Maelstrom, netko bi u tom trenutku mogao zaključiti da se radi o jednoj od najvećoj pustolovini ikada, ali tada Boselli staje na loptu. Stižemo na Farske otoke i Island i sve se nekako uspori. Junaci (i negativci) se razdvoje i ti paralelni pravci u priči služe ponajviše za dijaloge i usporavanje radnje. Razočali me oni sanduci. Očekivao sam da će imati neku jaču ulogu u priči. Kraj je najviše razočarao. Nakon Maelstroma, očekivali smo nešto još jače, zaslužili smo barem jednu krupnu vinjetu, barem Lokijev laboratorij ili neku atlantidsku knjižnicu, nešto. Dobili smo špilju i neki čudnovati top (što je uopće smisao topa u špilji). Da je barem spuštanje u Maelstrom nekako uvršteno na kraj umjesto na početak, dojam priče bi bio puno bolji.

Dobro, nije sve toliko loše. Početak je odličan. Tu je i taj veliki ulog, koji daje jačinu priči - ako Richter dođe do ključa spoznaje svima se loše piše. Island je odlično prikazan – Della Monica standardno odličan. Iako ne previše originalan, storyline sa Borkom i njegovim ocem je solidan. Tu su i vikinzi, naši dragi znanci, koje je Nollita skoro upropastio u njihovom drugom pojavljivanju. Ma kakva Florida, drago mi je da ih Boselli vraća nazad u hladnu Kanadu (zadnja stranica »Trona bogova«). Meni je ovo njihovo pojavljivanje odlično. Dobili su prostora koliko i zaslužuju (ovo nije njihova priča) - kratko i slatko. Bilo bi svetogrđe ići na Island i ne imati Guthruma u priči.

Richtera ovdje Boselli »kuha« za južnoameričku sagu. Jedva čekam.


Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 04/10/2015 : 17:05:04  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Lep osvrt Nagore! Slazem se sa svime sto si napisao, pocetak i sredina su bili sjajni, meni su i kasniji dijalozi bili dobri, pored Maelstroma bio mi je bas jak i onaj deo kada Zagora pronadje onaj monah i nazove ga pravim imenom. To je Bosselijevo umece da prikaze Zagora kao nesto vise i znacajnije od samo obicnog borca za pravdu u Darkvudu, zato se vrlo radujem Evropskoj odiseji iako ni Bosseli vise nije ono sto je nekad bio po jacini prica.
Najveca boljka Poslednje Tule je neatraktivan kraj i obracun sa Rihterom koji su morali da budu bolji.

Ali dobro to je ostavio za Skiptar Tin Hinan koji je meni losiji od Poslednje Tule. Jesi citao Skiptar?
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 04/10/2015 : 17:25:47  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Meni je Skiptar puno bolji, kraj nagoviješta velike stvari u daljnjim epizodama a da li će stvarno tako biti to ću tek vidjeti.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 04/10/2015 : 18:05:39  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Thula je odlična, puno bolja nego što većina misli.
Skiptar je precijenjen.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 04/10/2015 : 18:19:05  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Jesi citao Skiptar?


Nisam još. Sad ove sljedeće dane/tjedne krećem ozbiljno sa JA sagom. Najprije sam htio ponoviti gradivo.

Očekivanja za Skiptar su velika. Vjerujem da se neću razočarati. :)
Go to Top of Page
Page: of 1202 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.62 seconds. Snitz Forums 2000