forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 ZAGOR
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 1203

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 29/11/2016 : 22:19:36  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Kada je u pitanju priča i lik Vojvode to mi je bolje izvedeno u maxiju Tajni agenti, kod crteža je obratno i Sedioli je bolje odradio Čovjeka na nišanu.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 29/11/2016 : 23:02:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Kada je u pitanju priča i lik Vojvode to mi je bolje izvedeno u maxiju Tajni agenti, kod crteža je obratno i Sedioli je bolje odradio Čovjeka na nišanu.



Slazem se za pricu i lik vojvode,pa ta epizoda "tajni agenti" mi je jedna od najboljih Zagorovih,prava cistokrvna pustolovina u stilu Indiane Jonesa,mozda sam zato tako blag prema Sediolijevom radu tamo,ko zna kako bi to izgledalo da je crtao neko drugi,Rubini,Della Monica,Marcello,Prisco,Ferri iz najboljih dana?
Ko zna?
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4344 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 30/11/2016 : 08:14:34  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
meni je dobar i čovjek s puškom. KO šta reče Rahazlam Zagor je tu birao između dva zla manje, pa je stao na stranu predsjednika, jer je alternativa bila monarhija. Ja sam inače jučer po priv puta pročitao izgubljenog sina i imanje pod opsadom i baš su me ugodno iznenadili. Zaplet i rasplet na najvišem nivou. Onakav preokret na kraju nisam očekivao.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 30/11/2016 : 10:56:33  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Skoro zaboravih tu priču o izgubljenom sinu u kojoj Burattini također koristi scenu samoubojstva iz vatrenog oružja.
Kada njoj pridodam one maxije ukupno ih je 4 s takvom scenom, a možda ima još poneka za koju ne znam.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10034 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 30/11/2016 : 12:36:45  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Izašla je recka

ZAGOR GIG7 "OČAJNIČKA UTRKA"

by PijaniPatak



DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22162 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 30/11/2016 : 12:50:58  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
To, Patko, a sada udri dalje:
ZG VEC 94-97 Mumija sa Anda PijaniPatak
ZG VEC 97-99 Zeleni lavirint PijaniPatak
ZG VEC 99-101 Žene ratnice PijaniPatak

Ove epizode su vec na sve strane izasle.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 30/11/2016 : 13:25:37  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Malo niske ocjene, baš idem pročitati recenziju...


p.s.
Moje ocjene u komentaru (koji je trenutačno prazan) nisu konačne dok ne pročitam ponovno strip.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 30/11/2016 : 13:44:50  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Ova recenzija je ubačena u gigant numeraciju, a pošto je priča objavljena u redovnoj seriji može li se omogućiti da prilikom "listanja" recenzija bude i tamo.

Sada poslije priče "Na putu za Panamu" kao sljedeća se otvara "Dan invazije" a trebala bi biti ova Nucciova.
Go to Top of Page

Korg
Senior Member



Ireland
1037 Posts

Member since 23/02/2015

Posted - 30/11/2016 : 13:53:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Korg a Private Message  Reply with Quote
Zna li netko hoće li Ludens opet neku redovnu
priču izbaciti kao gigant?
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10034 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 30/11/2016 : 13:55:05  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Objašnjeno u recenziji.
Pristupio sam novijem sistemu ocenjivanja

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22162 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 30/11/2016 : 13:55:36  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Nedostaju originalne naslovnice.
Vidim pocelo je silovanje ocjena (mislim na komentare).

Edited by - King Warrior on 30/11/2016 13:56:38
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10034 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 30/11/2016 : 13:58:47  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Naslovnice nisu do mene...Dee je dobio kompletan spisak edicija i naslovnica. Verovatno je žurio da me strpa u ovomesečni spisak :)

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

kucak
Average Member



Niue
757 Posts

Member since 03/02/2011

Posted - 30/11/2016 : 14:33:22  Show Profile Show Extended Profile  Send kucak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Nedostaju originalne naslovnice.
Vidim pocelo je silovanje ocjena (mislim na komentare).



Misliš na podizanje ocjena? S moje strane nisam želio dati manje, stvarno me priča držala od početka do kraja. Super, super....
Ili misliš na ovu 23% što je zadnja sletila.
Nije ni mojih 100% objektivno, ali nije ni ovih 23%, te uz malo nerealnih 100-tica taman će poništiti ovu 23% i eventualno još neke 10%, pa će doći na realnih 85/90. Da se razumijemo, i nečijih 23% i 15% i 30% poštujem, ako je stvarno dato realno na osnovu dojma nakon čitanja. Ukusi su stvarno različiti i svačiji treba poštovati.
Haha, vidim da i ti nisi daleko od mene - 97%...

Ispravljeno! Dok ne smislim nešto bolje..
Go to Top of Page

kucak
Average Member



Niue
757 Posts

Member since 03/02/2011

Posted - 30/11/2016 : 14:36:25  Show Profile Show Extended Profile  Send kucak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

Objašnjeno u recenziji.
Pristupio sam novijem sistemu ocenjivanja



Napisao sam u komentaru, ali evo još jednom i ovdje. Svaka čast na recenziji - stvarno se iz svake tvoje recenzije može nešto naučiti ne samo o Zagoru, nego o stripu kao cjelini. Izvanredno i prvenstveno hvala na trudu koji daješ da nam sve to omogućiš...


Ispravljeno! Dok ne smislim nešto bolje..
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22162 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 30/11/2016 : 14:39:56  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Mislim, naravno, na lose ocjene. Mnogo stotki je potrebno da bi se jedinice podigle na jedan objektivan nivo.
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 30/11/2016 : 14:42:40  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
Mislim da mu ovo nije prva takva ,bilo je receno ako se ne varan da se ban more popitit radi ovakvog ocjenjivanja

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 30/11/2016 : 15:12:49  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ne može se ni očekivati od ljubitelja Piccata da će realno ocijeniti priču koju je radio omraženi Nuccio.
Ako već daješ tako loše ocjene onda barem ukratko objasni zašto ih daješ, da ne ispadne da je samo kontriranje drugima.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22162 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 30/11/2016 : 15:55:17  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Mene zabrinjava nesto drugo, a to je da se rat Burattini vs. Boselli prenio i na recenzije.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 30/11/2016 : 15:59:19  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Zato sam i govorio da je onakav način rasprave kontraproduktivan.
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10829 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 30/11/2016 : 16:27:20  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
karvenov pogled

http://kaleidoskop-media.com/strip/Mracno-nebo-iznad-Darkvuda
Go to Top of Page

kucak
Average Member



Niue
757 Posts

Member since 03/02/2011

Posted - 30/11/2016 : 16:28:39  Show Profile Show Extended Profile  Send kucak a Private Message  Reply with Quote
Meni je Zagor - Zagor. Ne pada mi na pamet kod ocjenjivanja da gledam tko je scenarist / crtač. To su gluposti. Ako sam uživao u priči, a to je valjda jedino važno, onda valjda treba dati i dobre ocjene. Ako je netko kod konkretno ove zadnje Burattinijeve priče dao loše ocjene zato što je on scenarist, a uživao je u stripu i napetoj atmosferi, onda stvarno ne znam. Ne vidim koga ovaj strip može ostaviti ravnodušnim. Toliko da mu da sve jedinice. Pa makar i jednu jedinicu bilo za scenarij ili crtež. Kao što je negdje PP napisao čini mi se ovako - ispod ocjene 5 za scenarij daje se kad isti vrijeđa inteligenciju čitatelja. Ocjena 5 je zanatska otprilike, kako sam shvatio. Jedinicu možda i ja pravi antitalenat ne bih dobio...

Ispravljeno! Dok ne smislim nešto bolje..
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19392 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 30/11/2016 : 16:30:02  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Malo pretjerujete, nadavali ste stripu desetki i devetki, pa vam je čudno da netko daje slabije ocjene.
Toliko je čudno da netko razmišlja drugačije od vas?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22162 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 30/11/2016 : 16:39:47  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Imam osjecaj da ce biti "veselo" i kada dodje Mortimerova (Burattini-Verni) recka na red. Ovdje je jos crtao Nuccio, kojeg inace skoro svi dobro podnese.
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 30/11/2016 : 16:59:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kucak

Meni je Zagor - Zagor. Ne pada mi na pamet kod ocjenjivanja da gledam tko je scenarist / crtač. To su gluposti. Ako sam uživao u priči, a to je valjda jedino važno, onda valjda treba dati i dobre ocjene. Ako je netko kod konkretno ove zadnje Burattinijeve priče dao loše ocjene zato što je on scenarist, a uživao je u stripu i napetoj atmosferi, onda stvarno ne znam. Ne vidim koga ovaj strip može ostaviti ravnodušnim. Toliko da mu da sve jedinice. Pa makar i jednu jedinicu bilo za scenarij ili crtež. Kao što je negdje PP napisao čini mi se ovako - ispod ocjene 5 za scenarij daje se kad isti vrijeđa inteligenciju čitatelja. Ocjena 5 je zanatska otprilike, kako sam shvatio. Jedinicu možda i ja pravi antitalenat ne bih dobio...



To je stvarno jadan način ocjenjivanja gledat tko je crtač i ko piše pa se po tome orijentirat,moraš shvatit da na ovom forumu postoje ljudi(puno njih)koji svoje mišljenja uglavnom nemaju,nego ga baziraju na mišljenju većine ili mišljenju neku samozvanih "stručnjaka".
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 30/11/2016 : 17:00:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
Ja ne znam kako netko Nucciju može dati desetku. Kao ni Verniju, primjerice.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page
Page: of 1203 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.66 seconds. Snitz Forums 2000