forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 police za stripove
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

vukozec
Advanced Member



4864 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 31/01/2021 : 18:08:44  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
Lako se riješi neki bočni graničnik (bočne strane već dolaze sa par).
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25898 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 31/01/2021 : 18:30:19  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
A šta ne kupiš Billy ko sav normalan svijet?:)

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46541 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 31/01/2021 : 19:26:51  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Staviš ugradbeni ,[url=https://postimg.cc/z32Pcf2D][/url][url=https://suwalls.com/wreck-it-ralph]wreck it ralph wallpaper[/url]

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4864 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 31/01/2021 : 19:53:27  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
Billy je preplitak za vinile :/
Kallax je preuzaka za gramofon i pojačalo.

Besta mi je najbolja opcija od takvih, samo mi to djeluje nekako bunkerasto, dok se sa Ivarom mogu ograti na razne načine. Npr. ovako:

Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46541 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 31/01/2021 : 20:33:09  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Vidi livi donji kut na moju sliku. Ugradbeni ormari su zakon,maximalna iskoristivost.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

KOMIKO
Senior Member



Serbia
1950 Posts

Member since 05/02/2012

Posted - 31/01/2021 : 20:44:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit KOMIKO's Homepage  Send KOMIKO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vukozec

Billy je preplitak za vinile :/
Kallax je preuzaka za gramofon i pojačalo.

Besta mi je najbolja opcija od takvih, samo mi to djeluje nekako bunkerasto, dok se sa Ivarom mogu ograti na razne načine. Npr. ovako:





Direktno sunce će ti uništiti sve to. Probaj nekako da ne budu izloženi.

www.komiko.rs
www.zlatnodoba.com
info@komiko.rs
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4864 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 31/01/2021 : 21:22:20  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
Nije to moje, to je samo ideja koja mi se dopada.

Za ugradbeni je prošao voz.
Go to Top of Page

stripofil
Senior Member



Croatia
1687 Posts

Member since 15/10/2010

Posted - 31/01/2021 : 21:29:48  Show Profile Show Extended Profile  Send stripofil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vukozec

Billy je preplitak za vinile :/
Kallax je preuzaka za gramofon i pojačalo.

Besta mi je najbolja opcija od takvih, samo mi to djeluje nekako bunkerasto, dok se sa Ivarom mogu ograti na razne načine. Npr. ovako:





Ne znam za IVAR 2, ali za Air - Moon Safari imaš 'lajk' od mene.

Ja sam se baš nedavno selio i svaki put popizdim kad treba pakirati i prebaciti tisuće stripova i još toliko knjiga i dođe mi da sve prodam samo da se ne gnjavim s tim i gledam kako će se sve oštetiti. Ali na kraju se nekako opet predomislim i još kupim novih par komada.

Ove sam uzeo dosta davno, tebi će biti plitke jer su 29cm, ali ako nekog drugog zanima jeftino rješenje. Police su neočekivano izdržljive, natrpao kolorki od kraja do kraja i nema savijanja police, jedino se taj bijeli furnir guli na sam "pogled".

https://jysk.hr/pohranjivanje/samostojece-police/plus/polica-horsens-3-police-siroka-bijela
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46541 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 31/01/2021 : 21:37:49  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Druga strana ugradbenog. Širina 58,dubina 39 . Ove godine puni 10 godina [url=https://postimg.cc/PN4jy77b][/url]

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

talicnitom
Junior Member



Serbia
439 Posts

Member since 12/10/2006

Posted - 31/01/2021 : 23:13:35  Show Profile Show Extended Profile  Send talicnitom a Yahoo! Message  Send talicnitom a Private Message  Reply with Quote
Moja preporuka ti je Kallax, ja ih imam nekoliko i zadovoljan sam. Imaju dubinu za duplo slaganje, ne savijaju se, mozes da im radis nadgradnju...

[url=https://postimg.cc/MMz8FzJ4][/url]
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 01/02/2021 : 00:12:16  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
@talicnitom

Conani su ovi iz Marvela,samo tri su zasad izasla?
A imas i dvije jedinice F4.
Dobro izgleda,nekih izdanja i nema vise u prodaji.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

talicnitom
Junior Member



Serbia
439 Posts

Member since 12/10/2006

Posted - 01/02/2021 : 08:59:07  Show Profile Show Extended Profile  Send talicnitom a Yahoo! Message  Send talicnitom a Private Message  Reply with Quote
U ediciji Conan the Barbarian je izaslo cetiri Omnibusa a u martu izlazi peti.
Takodje cetiri omnibusa je izaslo u ediciji Savage Sword of Conan.
Ova slika je od pre par meseci i na slici su Conan the Barbarian 1,2 i Savage Sword 1. U medjuvremenu sam nabavio Barbarian 3 i uskoro porucujem 4. A od Savage Sworda jos uvek imam samo keca.

Fantastic Four su oba kecevi, jedan Stan Lee, drugi John Byrne. Iskreno i nisam jurio dalje jer su bili preskupi ali evo uskoro izlazi reprinti pa ce biti moguce nadoknaditi. Svakako mi je Fantastic Four 1-2 od Hickmana prioritet ali uvek pare odu na drugu stranu.
Go to Top of Page

craven road
Starting Member



Croatia
70 Posts

Member since 20/08/2009

Posted - 26/03/2021 : 17:33:51  Show Profile Show Extended Profile  Send craven road a Private Message  Reply with Quote
da li netko zna da li se negdje kod nas može nabaviti spinner rack za stripove, ne znam kako bi preveo ali to je onaj stalak za stripove ili časopise koji se može vrtiti , imaju ga u nekim knjižarama ili ispred kioska? čini mi se kao fora rješenje za držat manji dio kolekcije.
ima nekih sajtova vani koji to prodaju baš za stripove ali cijene su paprene.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25898 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 26/03/2021 : 18:46:03  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Pitaj Tisak imaju li koji rashodovan.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11350 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 26/03/2021 : 22:59:47  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

Druga strana ugradbenog. Širina 58,dubina 39 . Ove godine puni 10 godina [url=https://postimg.cc/PN4jy77b][/url]



Bas lepa kolekcija lwoode!
Go to Top of Page

Lenco
Junior Member



Croatia
301 Posts

Member since 14/05/2011

Posted - 12/04/2021 : 15:13:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Lenco a Private Message  Reply with Quote
Držite li stripove u mekom izdanju uspravno jedan do drugog ili polegnute jedan na drugog i zašto

Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25898 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 12/04/2021 : 15:41:42  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
i jedno i drugo.
zašto ne?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

malimarinko
New Member



136 Posts

Member since 01/01/2021

Posted - 13/04/2021 : 09:11:15  Show Profile Show Extended Profile  Send malimarinko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by talicnitom

Moja preporuka ti je Kallax, ja ih imam nekoliko i zadovoljan sam. Imaju dubinu za duplo slaganje, ne savijaju se, mozes da im radis nadgradnju...



Jedina mana Kallaxa je to što u njega ne stanu Podmukle Indije ili sad npr. novi Drakula
Go to Top of Page

vknez
Average Member



Croatia
594 Posts

Member since 02/09/2009

Posted - 13/04/2021 : 09:14:31  Show Profile Show Extended Profile  Send vknez a Private Message  Reply with Quote
Ja imam uske Ikea Billy i zadovoljan sam.

Moje aukcije:
https://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=vknez
Go to Top of Page

talicnitom
Junior Member



Serbia
439 Posts

Member since 12/10/2006

Posted - 13/04/2021 : 19:18:54  Show Profile Show Extended Profile  Send talicnitom a Yahoo! Message  Send talicnitom a Private Message  Reply with Quote
Stripove veceg formata koji ne staju u okvir Kallax-a stavis na vrh police
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6063 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 13/04/2021 : 20:00:51  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by talicnitom

Stripove veceg formata koji ne staju u okvir Kallax-a stavis na vrh police



Da se praše?
Kao šalim se, ali ja osobno nebim.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1588 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 18/01/2022 : 11:58:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
Došlo je vrijeme da se i ja ozbiljnije pozabavim policama. Nemam volje za izradom već budem kupio gotove police. Vidim da većina koristi billy police iz ikee što bi i meni odgovaralo zbog dubine a sviđa mi se što mogu složiti razne elemente. Ono što me zanima je koje bi bile najbolje dimenzije polica, 80 ili 40 cm? Volio bih da se ne svijaju, ali ako je to neizbježno, mogu li se police preokrenuti?

Edited by - Kerempir on 18/01/2022 11:58:40
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4864 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 18/01/2022 : 12:02:40  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kerempir

Došlo je vrijeme da se i ja ozbiljnije pozabavim policama. Nemam volje za izradom već budem kupio gotove police. Vidim da većina koristi billy police iz ikee što bi i meni odgovaralo zbog dubine a sviđa mi se što mogu složiti razne elemente. Ono što me zanima je koje bi bile najbolje dimenzije polica, 80 ili 40 cm? Volio bih da se ne svijaju, ali ako je to neizbježno, mogu li se police preokrenuti?



Preokrenuti da se isprave? :)

Mislim da se mogu preokrenuti, sve osim središnje, ali ona je ionako čvršća. No mislim da ti je bolja opcija 2 uža Billyja umjesto 1 šireg, pa nemaš brigu da će se iskriviti.
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1588 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 18/01/2022 : 12:08:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
Upravo na to mislio :)

Neke police se ne mogu preokrenuti pa me zanimalo kako je sa billyjem.
Go to Top of Page

Zula
Average Member

764 Posts

Member since 07/10/2015

Posted - 18/01/2022 : 12:15:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Zula a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vukozec

quote:
Originally posted by Kerempir

Došlo je vrijeme da se i ja ozbiljnije pozabavim policama. Nemam volje za izradom već budem kupio gotove police. Vidim da većina koristi billy police iz ikee što bi i meni odgovaralo zbog dubine a sviđa mi se što mogu složiti razne elemente. Ono što me zanima je koje bi bile najbolje dimenzije polica, 80 ili 40 cm? Volio bih da se ne svijaju, ali ako je to neizbježno, mogu li se police preokrenuti?



Preokrenuti da se isprave? :)

Mislim da se mogu preokrenuti, sve osim središnje, ali ona je ionako čvršća. No mislim da ti je bolja opcija 2 uža Billyja umjesto 1 šireg, pa nemaš brigu da će se iskriviti.


Iako je slično, i imam obje, čini mi se bolje uzeti dvije 40 nego jednu 80
Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000