forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: Kolorka sp. 8 Kraljevstvo tvoje
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 9

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 18/11/2013 : 20:55:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alexts

Kad se neko mator premišlja da li da počne da čita superheroje ili ne, da ti se smuči.



Ti ne seri vise. Ako nemas nista pametnije od ovog da napises, odjebi u skokovima.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20734 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 18/11/2013 : 21:01:09  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
mislim da ti se Uzumaki neće previše svideti.
a ako ti se ne svide Dardevili, otkupiću ti ih ja po "razumnoj" ceni!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 18/11/2013 : 21:13:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

mislim da ti se Uzumaki neće previše svideti.
a ako ti se ne svide Dardevili, otkupiću ti ih ja po "razumnoj" ceni!

Uzumaki hoce, volim horore, posebno japanske. Za Daredevila dogovoreno, sutra popodne, navece mi ih dovozi zemo i procitacu dvicu i tricu ovih dana Javicu ti utiske telefonom da ne davim ovde, usput i pokupim neki savet od tebe ako resim da nastavim. A kako nam se utisci oko vecine albuma poklapaju ovo je dobar predznak da ce Daredevil da mi legne
Go to Top of Page

Andrej
Senior Member



Croatia
1547 Posts

Member since 15/03/2010

Posted - 18/11/2013 : 21:19:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrej a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by alexts

Kad se neko mator premišlja da li da počne da čita superheroje ili ne, da ti se smuči.



Ti ne seri vise. Ako nemas nista pametnije od ovog da napises, odjebi u skokovima.


Ne vidim zašto bi bilo tako
Nema ništa ljepšega nego kad otkriješ potpuno novi strip a on ti zatim otvori put prema još više novih stripova...
Svakako ti preporučam da pročitaš "Kraljevstvo tvoje", vjeruj mi da nečeš zažaliti.

"War will cease when we refuse to fight"
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6901 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 18/11/2013 : 21:27:51  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by alexts

Kad se neko mator premišlja da li da počne da čita superheroje ili ne, da ti se smuči.



Ti ne seri vise. Ako nemas nista pametnije od ovog da napises, odjebi u skokovima.



Hteo sam da napišem "kad se mator konj premišlja" pa odustadoh - tako mi i treba kad sam fin i kulturan.

Oh well, čitamo i dalje na 10 strana, kako se gosn Teks premišlja, a ostali ga savetuju i tetošu.
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4129 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 18/11/2013 : 21:48:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer
Javicu ti utiske telefonom da ne davim ovde, usput i pokupim neki savet od tebe ako resim da nastavim. A kako nam se utisci oko vecine albuma poklapaju ovo je dobar predznak da ce Daredevil da mi legne



Bilo bi bolje da utiske napišeš ovdje odnosno u odgovarajućem topicu -> http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=41707&whichpage=12 umjesto da na četiri stranice topika (i ne samo ovog) čitamo tvoja predomišljanja i procese nabave. Jesi li ti svjestan koliko spamaš i pretjeruješ?

Bok, kako si.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 18/11/2013 : 22:03:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alexts



Hteo sam da napišem "kad se mator konj premišlja" pa odustadoh - tako mi i treba kad sam fin i kulturan.

Oh well, čitamo i dalje na 10 strana, kako se gosn Teks premišlja, a ostali ga savetuju i tetošu.



Hibridu majmuna i krpelja, niko te ne tera da citas moje postove, imas ignore opciju. Jos te boli sto sam reko da su dva najbolja izdavaca iz Hrvatske pa ces sad da mi se lepis na svakom topicu nepozvan? Evo jos jednom, jesu, pa nek boli.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 18/11/2013 : 22:26:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
@Andrej & Cromwell

Za par dana eto me s utiscima na odgovarajucem topicu.
A sto se tice spama, slabo ti ja komentarisem stripove, nisam ekspert, obican stripofil koji uziva u stripovima, pa se uglavnom sve svede na pricu o tome da li mi je dobar ili los scenario i crtez, a to je opet spam Ali sa zadovoljstvom procitam komentare onih koji tome prilaze ozbiljnije
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6901 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 19/11/2013 : 00:30:29  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by alexts



Hteo sam da napišem "kad se mator konj premišlja" pa odustadoh - tako mi i treba kad sam fin i kulturan.

Oh well, čitamo i dalje na 10 strana, kako se gosn Teks premišlja, a ostali ga savetuju i tetošu.



Hibridu majmuna i krpelja, niko te ne tera da citas moje postove, imas ignore opciju. Jos te boli sto sam reko da su dva najbolja izdavaca iz Hrvatske pa ces sad da mi se lepis na svakom topicu nepozvan? Evo jos jednom, jesu, pa nek boli.



Tvoja je prva uvreda, ali moja poslednja retardirani kretenu koji u 40 godina ne zna šta je superherojski strip.
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6216 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 19/11/2013 : 00:38:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alexts
retardirani kretenu koji u 40 godina ne zna šta je superherojski strip.



Svi će upirati prstom u njega i govoriti "Eno ga onaj četrdesetogodišnji retadirani kreten koji ne zna šta je superherojski strip".
Go to Top of Page

Gil-galad
stripovi.com suradnik



Serbia
3526 Posts

Member since 19/05/2008

Posted - 19/11/2013 : 00:52:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Gil-galad a Private Message  Reply with Quote
Mogao je da umre u neznanju...

PreliStAvanje - YouTube kanal za promociju strip-kulture
Go to Top of Page

Zlix
Senior Member



Serbia
1738 Posts

Member since 20/03/2006

Posted - 19/11/2013 : 00:57:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlix a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

procitacu dvicu i tricu ovih dana



Slobodno možeš i peticu, priča je onako sama za sebe. Videćeš šta se desi kada jedan heroj izgubi sve u životu i padne na samo dno.

Šteta što nema keca, da se prvo upoznaš sa junakom.

IG: @bricktoygrapher
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46557 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 19/11/2013 : 00:59:16  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jasko

quote:
Originally posted by alexts
retardirani kretenu koji u 40 godina ne zna šta je superherojski strip.



Svi će upirati prstom u njega i govoriti "Eno ga onaj četrdesetogodišnji retadirani kreten koji ne zna šta je superherojski strip".






jebate koji bi to psihodelični horor bija

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6901 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 19/11/2013 : 01:05:18  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
- Čitao bih te superherojske stripove, ali su mi naivni...
- Pa što ne probaš, možda ti ne budu?
- Pa neeee znaamm...
- Probaj, molimo te, ima tu puno lipih stvari.
- Dobro, 'oću.
- E svaka ti čas' junačino, što si se rešio. Samo reci, mi ćemo preporučivat ka sokolovi.
- E ipak neću, odustajem.
- Pa što sad, zaboga!?
- Pročitao sam tri oblačića iz privjua i nije to za mene.
- Pa pročitaj bar celu stranu.
- A i sad se sećam, čitao sam ja jedan takav strip i bio mi je naivan.
- Koji, Supermen, Betmen...?
- Ne sećam se, davno je to bilo, nisam imao ni 37 godina - tip je u crvenom kostimu, radi kao potrčko kad nije heroj, ima i neko čudovište sa ogromnim repom.
- Pa to je Spiru!!!
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 19/11/2013 : 01:14:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alexts


Tvoja je prva uvreda, ali moja poslednja retardirani kretenu koji u 40 godina ne zna šta je superherojski strip.



Aj vrati se par postova unazad pa vidi ko je krenuo s uvredama, majmuncino deformisana (tako su mi te opisali neki ljudi koji nas obojicu znaju). Sto znaci da nisi vise samo nick na forumu.
Nadam se da cemo imati prilike i uzivo da popricamo nekad.
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6901 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 19/11/2013 : 01:21:56  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
To što sam rekao da si mator (a možda si mlađi dve godine ili tu negde), nije uvreda, a to što sam rekao da je dijalog koji čitam da ti (mi) se smuči, je činjenica, opet ne uvreda.

A ti si prvi počeo sa "ne seri" i "odjebi". Stvar je jasna. Retardu.

Na ovakav način ti odgovaram, samo zato što ti vređaš, inače to nije moj manir.

Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 19/11/2013 : 01:24:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Jasko

quote:
Originally posted by alexts
retardirani kretenu koji u 40 godina ne zna šta je superherojski strip.



Svi će upirati prstom u njega i govoriti "Eno ga onaj četrdesetogodišnji retadirani kreten koji ne zna šta je superherojski strip".








jebate koji bi to psihodelični horor bija



Ocekujem da ovih dana krene racija i potrpa u ludaru sve koji imaju 40 godina a nisu pratili SH strip poslednjih 30 godina. Ili jos bolje u plinsku komoru. Al ja cu licnu kartu da nosim u Daredevilu, preventivno
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46557 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 19/11/2013 : 01:25:51  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
ispada da čovik ne smi više ni pitat jel nešto valja za čitat a da ga ne razapnu

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6901 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 19/11/2013 : 01:27:21  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
Nije problem u tome, nego što si drama queen, koja ugnjavi sve redom svojim ličnim stvarima.
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6901 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 19/11/2013 : 01:31:44  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
A možda sam i ja malčice prenaglio, ali ne može na svaku primedbu da se reaguje sa "odjebi", koja čak i nije upućena nikom konkretno.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 19/11/2013 : 01:34:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alexts



Na ovakav način ti odgovaram, samo zato što ti vređaš, inače to nije moj manir.




Moji maniri su daleko gori od ovog sto mozes da primetis virtuelno, uzivo ne vodim dugacke rasprave. Volim kad proradi adrenalin, majmuncino. Krenuo si jos na topicu BP sa terminima idiotarije i slicno, naravno prvi, treba ti link ako si jos i dementan?
I ko si ti da mi govoris da sam mator i da ti pripada mucnina od mene a da te pomenuo nisam, majmuncino?
Bolje drzi jezik za zubima i gledaj svoja posla.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 19/11/2013 : 01:37:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alexts

A možda sam i ja malčice prenaglio, ali ne može na svaku primedbu da se reaguje sa "odjebi", koja čak i nije upućena nikom konkretno.



Nek ostane na ovom? Zlopamtilo nisam, ali sam tezak zivac. Ne cackaj me, ne cackam te.
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6901 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 19/11/2013 : 01:39:53  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by alexts

A možda sam i ja malčice prenaglio, ali ne može na svaku primedbu da se reaguje sa "odjebi", koja čak i nije upućena nikom konkretno.



Nek ostane na ovom? Zlopamtilo nisam, ali sam tezak zivac. Ne cackaj me, ne cackam te.



Nek ostane, ali da se zna da se ja ne plašim apsolutno nikog.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 19/11/2013 : 01:40:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zlix

quote:
Originally posted by Tex Willer

procitacu dvicu i tricu ovih dana



Slobodno možeš i peticu, priča je onako sama za sebe. Videćeš šta se desi kada jedan heroj izgubi sve u životu i padne na samo dno.

Šteta što nema keca, da se prvo upoznaš sa junakom.



Ponki mi kaze cekaj keca Procitacu dvicu i tricu Vec sam se navuko na SH, interesantne se rasprave vode na topicima
EDIT : Na Bonelijevim topicima se uglavnom meri duzina ili sirina Zagorove ruke ili noge, ovde sve prsti

Edited by - Tex Willer on 19/11/2013 01:48:39
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46557 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 19/11/2013 : 01:42:27  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
ne znan meni ti sh nisu nikad bili nešto zanimljivi.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 9 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000