forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 The Amazing Spider-Man 2
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 10/04/2014 : 19:00:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
IGN je smeće. Portal koji je SM-u 3 svojedobno dao ocjenu iznad 8...

Guardian, Variety, Telegraph, Hollywood reporter su dali pozitivne kritike uz još neke manje sajtove i magazine. Naletio sam možda na dvije negativne. Zasad se čini u redu.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 11/04/2014 : 10:50:51  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

nenno
Advanced Member



Croatia
3052 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 11/04/2014 : 16:33:29  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message  Reply with Quote
idealno vrijeme da se pogleda prvi dio......

„And I know what I want….When the timing is right…Then I'll take what is mine…I am the clansman“
"...gdje god da te život nosi, uvijek moraš znati 'ko si..."
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 12/04/2014 : 02:55:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor12

IGN je smeće. Portal koji je SM-u 3 svojedobno dao ocjenu iznad 8...



A čuj, mislim da nije baš ok nekoga prozvati smećem zato što ima drugačije mišljenje od tebe, jel tako? Sve je to stvar vlastitog mišljenja, odnosno dojma.

Jedino ako možda nisu iznijeli konkretne razloge zašto im je film bio odličan, ili ako možda nije stvar (ja ne znam) u tome da je dotična stranica ljubitelj/obožavatelj Stana Leeja. Onda je već druga stvar u pitanju.

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 12/04/2014 : 03:16:11  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Zapravo se bojim da je taj review s IGN-a veoma točan, nažalost.

Marvel Studios i Fox već imaju široku cinematic mitologiju Marvela, i to isto pokušava izgradit i Sony s onime čim raspolaže - a to je sve vezano uz Spideyja. Zato uopće ne sumnjam kako je u ovaj nastavak ugurano previše toga. Unatoč trajanju od preko dva sata, čak je i teoretski nemoguće dostojanstveno prikazati dva velika antagonista - samo jedan će dominirati.

Ukoliko u ovom filmu Harryjev Goblin bude odgovoran za smrt Gwen, te Peter tada u naletu bijesa ubije Harryja, znači li to da je time postavljen temelj za Normana u spin-offu Sinister Six?

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 12/04/2014 : 14:44:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Darth Ivan

quote:
Originally posted by Zagor12

IGN je smeće. Portal koji je SM-u 3 svojedobno dao ocjenu iznad 8...



A čuj, mislim da nije baš ok nekoga prozvati smećem zato što ima drugačije mišljenje od tebe, jel tako? Sve je to stvar vlastitog mišljenja, odnosno dojma.

Jedino ako možda nisu iznijeli konkretne razloge zašto im je film bio odličan, ili ako možda nije stvar (ja ne znam) u tome da je dotična stranica ljubitelj/obožavatelj Stana Leeja. Onda je već druga stvar u pitanju.



IGN je općenito hejterski sajt koji sranja od filmova već godinama uzdiže. Recimo, Man of Steel je kod njih dobio devetku...

A ne bi ih ubilo da su TASM2 zaokružili na 7, no koga briga... Mislim, ovo je pozitivna kritika, no IGN mi odavno nije relevantan.

quote:
Ukoliko u ovom filmu Harryjev Goblin bude odgovoran za smrt Gwen, te Peter tada u naletu bijesa ubije Harryja, znači li to da je time postavljen temelj za Normana u spin-offu Sinister Six?


SPOILER

Samo znam da se smrt Gwen odigra kao u stripu (Peter joj slomi vrat). Ne znam kako Goblin završava, ali Norman će se sigurno pojaviti u glavnoj ulozi, možda već u trećemu dijelu.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 12/04/2014 : 19:44:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor12

IGN je općenito hejterski sajt koji sranja od filmova već godinama uzdiže. Recimo, Man of Steel je kod njih dobio devetku...

A ne bi ih ubilo da su TASM2 zaokružili na 7, no koga briga... Mislim, ovo je pozitivna kritika, no IGN mi odavno nije relevantan.



Meni su još debilniji sajtovi, tipa Metacritic, koji filmove ocjenjuju sa decimalama. 5 cijela nešto, 3 cijela nešto...WTF?

Al svejedno, kaj te boli briga kaj neki tam kreteni sa istog takvog sitea misle o filmovima? Imaš svoje mišljenje, to je najvažnije.

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 12/04/2014 : 20:04:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
Pa oni automatski deplasiraju film i odbijaju ljude da ga idu gledati...

Metacritic je prestrog, najrelevantniji su Rotten Tomateosi.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 12/04/2014 : 20:22:02  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Alo bre bez spoilera!

Ili stavite makar upozorenje! Zamalo i ja da procitam sta je pisalo da nije Zagor12 napisao spojler!
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 12/04/2014 : 20:37:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor12

Pa oni automatski deplasiraju film i odbijaju ljude da ga idu gledati...

Metacritic je prestrog, najrelevantniji su Rotten Tomateosi.



Rotten Tomatoes, kažeš? Ništa više ni manje relevantni ko i sve ostale stranice filmskih kritičara. Imaš svoje mišljenje, i to je najvažnije.

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

Zlix
Senior Member



Serbia
1734 Posts

Member since 20/03/2006

Posted - 14/04/2014 : 18:39:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlix a Private Message  Reply with Quote
http://www.mtv.com/videos/movies/1030804/amazing-spider-man-2-exclusive-times-square-showdown.jhtml

IG: @bricktoygrapher
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 17/04/2014 : 09:47:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
Čini se da nas na kraju filma The Amazing Spider-Man 2 neće dočekati najava za nastavak, već scena iz filma X-Men: Days of Future Past.

http://variety.com/2014/film/news/the-secret-deal-behind-spider-man-2-plugging-the-x-men-exclusive-1201158216/

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 19/04/2014 : 09:58:30  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
The Amazing Spider-Man 2

Pogledah jucer u kinu..vrijeme za to bijase idealno..kisa i zahladenje

Kao sto vec napisah u osvrtu na prvi dio

http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=38310&whichpage=6

Film je definitivno poodreden novim generacijama i senzilibira univerzum danasnjih tinejdera i proces odrastanja kroz njihove oci.
Naravno to je samo dio mozaika koji sacinjava ovaj film, ali vazan dio .
Detalji Peterove sobe pricaju pricu za sebe ..obratite paznju na postere.



Mix izmedu love story , akcije, trauma iz djetinjstva i starih prijateljstava razvlaci nazalost film u nepotrebnu minutazu, ali ako ste fan, to vam vjerovatno nece smetati.
Negativci, a ovaj put ih je 3 me nazalost nisu uspijeli fascinirati..
Jamie Foxx kao Electro je fantastican i totalno uvjerljiv.
Harry Osborn je takoder fantastican izbor i odlicno se snalazi u ulozi sve dok ne postane Green Goblin..sve u svemu solidna performanca Dane DeHaan-a koji je roden za negativca.
Rhino , jedan od mojih omiljenih karaktera u spider-man univerzumu je razocaranje, ali samo zbog toga sto inace brilijantni Paul Giamatti jednostavno nije dobio prostora.
Andrew Garfield koji sve vise izgleda kao mladi Roger Federer je totalno dominirao ulogom, bas kao i Emma Stone.
Sve u svemu odlicno provedeno vrijeme uz kokice i pivo ..
Mom sinu su se svidjele cak i emotivne scene izmedu Petera i Gwen..djeca rastu..


“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde

Edited by - mr murdoc on 19/04/2014 10:00:04
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 19/04/2014 : 22:50:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote



Kad bih ga ocjenjivao, bila bi to trojka, najviše +3.
Prilično dobra zabava za tinejdžere, ali ne i za odrasle.
Sadržava dosta potencijalno itekako zanimljivih dramskih elemenata, i Peterovo otkrivanje istine o roditeljima, i Gwenina najava odlaska u London, i postupno usložnjavajući odnos s Harryjem Osbornom, pa i socijalna situacija tete May koja mora honorarno raditi u bolnici da bi Peteru osigurala novac za školovanje.
No sve je nažalost površno prikazano ili tek naznačeno, svaki ozbiljniji dramski pasaž razvodnjava se redom humora koji je dobrano infantilan, a povremeno je i nelogičan u smislu da Peter u jednom trenutku ima suzne oči a već u slijedećem pratimo ga u akciji dok sipa fore.
Akcija je dosta dobro režirana, no povremeno je prezagušena specijalnim efektima, osobito u sekvencama s Elektrom u kojima sve neprestano pršti od pražnjenja elektriciteta.
Elektro kao negativac je plitak i klišeiziran, naročito u uvodnom dijelu u kojem je Max Dillon prikazan kao totalni kreten, plašljivi i asocijalni nespretnjaković koji se sapliće o vlastite noge i koji obožava Spideya, u tolikoj mjeri da mu je stan izljepljen njegovim fotkama i posterima.
U vezi s tim je i njegova kasnija transformacija u negativca koji iz dubine duše mrzi Spideya nategnuta, prenagla i neuvjerljiva.
Problem su i akcijske scene sa Spideyem, izvedene sasvim računalno ali na način da je on postao nekakvo biće od gume koje povremeno, dok leti nad gradom ili preko glave prebacuje autobuse i kamione, niti ne izgleda kao čovjek.
Garfield i Stone su sasvim solidni, ali Harry Osborn je previše neurotičan i frustriran, čak i kad se uzme u obzir progresivna smrtonosna bolest od koje boluje.
U odnosu na ovo Kapetan Amerika: Ratnik zime je remek-djelo.

Edit: prvi film je bolji.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...

Edited by - Johnny Difool on 19/04/2014 22:56:54
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 20/04/2014 : 14:10:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
quote:
No sve je nažalost površno prikazano ili tek naznačeno, svaki ozbiljniji dramski pasaž razvodnjava se redom humora koji je dobrano infantilan, a povremeno je i nelogičan u smislu da Peter u jednom trenutku ima suzne oči a već u slijedećem pratimo ga u akciji dok sipa fore.


Nisam pogledao film i znam da nemam neko pravo sitničariti, ali ovo je da ne kažem trademark stripa već desetljećima. Bit je u tome da Peter baca te glupe, djetinjaste fore iz čistog bijesa i to mu je dodatno oružje. Kažem, nisam pogledao film ali u stripu je to normalna pojava.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 20/04/2014 : 17:01:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Problem je u tome što to na filmu funkcionira dosta slabo, jer u jednoj sceni on recimo prekapa po dokumentima svog oca, oči su mu suzne i to je emotivno i zanimljivo, a onda uslijedi rez na scenu u kojoj uz neku neduhovitu repliku prolaznika spašava pred busom koji se prevrće. Na taj način ni emotivni ni akcijski dijelovi ne postižu onaj efekt koji bi trebali, odnosno jedno drugo razblažavaju i razvodnjavaju.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...

Edited by - Johnny Difool on 20/04/2014 17:02:23
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 20/04/2014 : 18:28:10  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Naravno da se ne slazem sa ovom opaskom, jer tko god vec vise destljeca cita Pauka zna da je to sasvim normalan i desetljecima ustaljen rez, kako u stripu,tako i u filmskoj adaptaciji istoga..

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 20/04/2014 : 19:20:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Problem je u tome što ono što strip podnosi film ne podnosi, ili barem ne podnosi jednako dobro.
Montaža je oba medija izuzetno bitna stvar, i ne smije se jednostavno preslikavati iz jednog u drugi.
U stripu se jedna dramska, romantična, akcijska ili kakva god situacija može kreirati na jednoj stranici, pa se od vrha slijedeće krenuti s novom, što se u pravilu i radi.
Ali se u načelu nikad određena drama ne prekida usred stranice ili na 2/3 stranice, jer su zakonitosti medija takve.
Isto tako i u filmu, ako se gradi neka 5 ili 10-minutna dramska (ovdje rubno i melodramska) situacija s egzistencijalnim i/li emotivnim dvojbama, pa ako je se u trenu prekine sa sekvencom potpuno suprotnog predznaka, onda se gubi u objema sekvencama na snazi, dramskom intenzitetu i/li emotivnosti, jer su nagli rezovi tu kontraproduktivni.
To je ono što znaju Bryan Singer, Matthew Vaughn, Anthony i Joe Russo, Sam Raimi, Tim Burton, Jon Favreau itd., a što ne zna Marc Webb.
Edit: ili na što je bio prisiljen, u slučaju da se morao povinovati producentskim zahtjevima.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...

Edited by - Johnny Difool on 20/04/2014 19:40:06
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 20/04/2014 : 20:06:34  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Problem je u tome što ono što strip podnosi film ne podnosi, ili barem ne podnosi jednako dobro.
Montaža je oba medija izuzetno bitna stvar, i ne smije se jednostavno preslikavati iz jednog u drugi.
U stripu se jedna dramska, romantična, akcijska ili kakva god situacija može kreirati na jednoj stranici, pa se od vrha slijedeće krenuti s novom, što se u pravilu i radi.
Ali se u načelu nikad određena drama ne prekida usred stranice ili na 2/3 stranice, jer su zakonitosti medija takve.
Isto tako i u filmu, ako se gradi neka 5 ili 10-minutna dramska (ovdje rubno i melodramska) situacija s egzistencijalnim i/li emotivnim dvojbama, pa ako je se u trenu prekine sa sekvencom potpuno suprotnog predznaka, onda se gubi u objema sekvencama na snazi, dramskom intenzitetu i/li emotivnosti, jer su nagli rezovi tu kontraproduktivni.
To je ono što znaju Bryan Singer, Matthew Vaughn, Anthony i Joe Russo, Sam Raimi, Tim Burton, Jon Favreau itd., a što ne zna Marc Webb.
Edit: ili na što je bio prisiljen, u slučaju da se morao povinovati producentskim zahtjevima.



Sin City, 300..su naravno preslikavanja , i to poprilicno uspjesna.
Prekidanje sekvence i prelazak na drugu drugacijeg naboja , pa cak i nazad je upravo kako danasnji tinejderi dozivljavaju svijet..razmjena emocija moze biti intenzivna, ali ne i dugotrajna , a kamoli sa nekakvim prelazom dramskog inteziteta.
Nagli rezovi su nacin zivota 90% gledateljstva ovog filma koji je upravo za njih i napravljen..i to sa pravam….welcome to the world of the plastic beach

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 20/04/2014 : 20:08:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Pa to sam gore i rekao, prilično dobra zabava za tinejdžere, ali ne i za odrasle.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 20/04/2014 : 20:19:37  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Pa to sam gore i rekao, prilično dobra zabava za tinejdžere, ali ne i za odrasle.



Naravno, ali ako ga kao takvog i smatras , onda i tebi moze priustiti podosta zabave…meni definitivno je..
Ponekad moras plivati nizvodno da bi smogao snage za natrag.

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 20/04/2014 : 21:04:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Ma ne gnjavi s new age filozofijom, kakvo "plivanje unatrag da bih imao snage za naprijed", wtf?
Riječ je samo o jednom filmu koji mi je nažalost iznevjerio očekivanja.
Pogledaj Winter Soldiera da vidiš što je odlična superherojska zabava, pa i više od toga.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 20/04/2014 : 21:58:40  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Ma ne gnjavi s new age filozofijom, kakvo "plivanje unatrag da bih imao snage za naprijed", wtf?
Riječ je samo o jednom filmu koji mi je nažalost iznevjerio očekivanja.
Pogledaj Winter Soldiera da vidiš što je odlična superherojska zabava, pa i više od toga.



Ne slazem se sa time da je iznevjerio ocekivanja..ocekivanja koga ..dinosaura ?
Glede WS..vec sam postao..davno..

http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=42239&whichpage=18

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 23/04/2014 : 21:34:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
Stiže u kino, tak da sad mogu pogledat oba odjednom

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 24/04/2014 : 00:59:45  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Ocjena: 6/10




SPOILER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SPOILER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!






Slabo, i razočaravajuće.

Kao i prethodnik, i ovaj film pati od kroničnog nedostatka šarma karakterističnog za Spideyja - prijatelja iz susjedstva. Može se u Raimijevoj trilogiji naći mnogo toga lošeg, ali ne može joj se osporiti jedinstven karakter.

Razumijem da slijede strip kolko tolko vjerno, ali može li jedno blatantno pitanje? Zašto nije bilo Jamesona u filmu? Evo još jedno: Kako film od preko dva sata uspije ostavit dojam zbrzanosti, nedorečenosti i traljavosti?

Cijeli film je koktel romanse koja Webbu dobro leži, solidne akcije i katastrofalne karakterizacije - prvenstveno negativaca.

Rhino - nula bodova, apsolutno suvišan lik.
Elektro - kako je samo Foxx prista na ovo? Ovako jadan prikaz jednog villaina dugo nisan gleda - gubitnik u svakom mogućem smislu, bez imalo šanse za stvaranje empatije s gledateljima. Oprostite, al uzeli su lik Elektra i posrali se na njega.
Goblin - jao, jao i opet jao. Harry i Peter najbolji prijatelji? Molin? To je u filmu o supermoćima djelovalo kao najnerealnija stvar, i to govori puno. Dehaan i nije imao raditi s bogzna kakvim materijalom, jer je ovaj Harry jeziv, ljigav, antipatičan i manijakalan - i to kao Harry, ne kao Goblin, što je direktna suprotnost stripu. Kao Goblin je otprilike isti, samo gadniji (i izgleda ka trol, a ne goblin).

Cameo pojave Felicie i Smythea su isto loše odrađene, čemu ne pomaže ni upitan casting tih uloga.

Cijenim što su dobro izveli scenu smrti Gwen, iako nije ostavljen dovoljno težak dojam. Njena veza s Peterom je na kraju nalikovala na piškit ću - kakit ću odnos koji je veoma brzo počeo iritirati, i ne samo mene (većina publike u kinu je nekoliko puta na to prigovorila).

Nakon ovog nastavka, kad je jasno da Sony širi cijeli filmski Spidey univerzum, mogu reć da nisan nimalo zadovoljan ovom verzijom. Previše se trudi nagurati i reći mnogo toga, ali joj ne uspijeva. Spiderman 3, ma koliko ga mnogi pljuvali, je i dalje bio mnogo bliži stripovskom predlošku od oba Webbova filma. Naravno, to je samo moje mišljenje.

Vidjet ćemo kakvi će bit spin off naslovi, Sinister Six i Venom, ali ne očekujem puno.

Možda s pojavom Jamesona i Mary Jane ovo i bude nalikovalo na film o Spidermanu, zasad je samo blijedi pokušaj.

And like that... he's gone.

Edited by - vice on 24/04/2014 01:01:55
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000