forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Americko izdanje Zagora!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 135

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 01/07/2015 : 14:22:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
Prijedlozi forumasa u vezi koje bi epizode DJ trebao objaljivati je gubljenje vremena. On ulaze svoje pare, pa nek izdaje sta god hoce. Cisto sumnjam da ce objavit sta vi mislite da bi trebao samo zato sto vam se ova ili ona epizoda svidja. Svi imamo svoje favorite, sad zamislite da ovdje uskoci 1000 forumasa i kaze, "DJ, sledece knjiga bi trebala biti OVA, a ne ONA!"

Ako niste spremni ulozit hiljade i hiljade dolara za tisak i sav rad i trud koji ide u stampu jedne knjige, onda jednostavno budite zahvalni da Zagor uopste i izlazi na engleskom jeziku.

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19391 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 01/07/2015 : 14:49:37  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Nije stvar u tome sto mi se svidja. Niti ja naredjujem DJu sto da izda. Ne znam kako dobronamjerni savjeti mogu odmoci. Meni je u principu svejedno, ali bih volio da ne propadne izdanje.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

hamzik
Junior Member



Sweden
406 Posts

Member since 27/04/2012

Posted - 01/07/2015 : 14:56:11  Show Profile Show Extended Profile  Send hamzik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by acestroke

Prijedlozi forumasa u vezi koje bi epizode DJ trebao objaljivati je gubljenje vremena. On ulaze svoje pare, pa nek izdaje sta god hoce. Cisto sumnjam da ce objavit sta vi mislite da bi trebao samo zato sto vam se ova ili ona epizoda svidja. Svi imamo svoje favorite, sad zamislite da ovdje uskoci 1000 forumasa i kaze, "DJ, sledece knjiga bi trebala biti OVA, a ne ONA!"

Ako niste spremni ulozit hiljade i hiljade dolara za tisak i sav rad i trud koji ide u stampu jedne knjige, onda jednostavno budite zahvalni da Zagor uopste i izlazi na engleskom jeziku.



Ovu diskusiju smo vec imali vise puta u ovom topicu. Tvoj je jedan nacin gledanja. Drugi nacin gledanja je da smo smi veoma uzbudjeni ovom edicijom i da bi normalno voljeli vidjeti svoje omiljene epizode u ovakom vrhunskom izdanju. Ali prijedlozi su i cesto manje sebicne prirode i D.J. dobiva prijedloge koje ljudi misle da bi isli bolje na americkom trzistu. Do njega je da radi sta hoce sa svojim parama i sa svojim snom. Niko ovdje ne misli lose. Suprotno, mi smo mu musterije. A musterija nemora samo biti zahvalna. Ljudi koji su spremni davati dobre pare na uvoz ovih stripovi svakako imaju pravo na svoje misljenje, i dobronamjernu kritiku. Sve je to priljateljski.

Edited by - hamzik on 01/07/2015 14:58:13
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 01/07/2015 : 15:02:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Nije stvar u tome sto mi se svidja. Niti ja naredjujem DJu sto da izda. Ne znam kako dobronamjerni savjeti mogu odmoci. Meni je u principu svejedno, ali bih volio da ne propadne izdanje.



Budimo iskreni: ako izdanje propadne, Americko trzizste nece imat nikakve veze s tim. Ovu ediciju ce uglavnom kupovati fanovi Zagora koji su odrasli sa njim, tj Italijanci i Balkanci.

Mislim da svi znamo (iako ovo vecina od nas nece priznati) da ako ova edicija zavisi od kupnje Amerikanaca, onda je propalo prije nego sto je ikad najavljeno.

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22160 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 01/07/2015 : 15:16:35  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hamzik

Ali prijedlozi su i cesto manje sebicne prirode i D.J. dobiva prijedloge koje ljudi misle da bi isli bolje na americkom trzistu.

Sigurno da niko ne misli lose, ali prijedlozi su cisto subjektivne prirode. Ljudi misle ako se njima nesto svidja da ce i cijeli svijet pasti na dupe kada to vidi.
Go to Top of Page

Brdar
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
2770 Posts

Member since 22/10/2003

Posted - 01/07/2015 : 15:37:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Brdar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

Ovo je naslovnica nase druge Zagor knjige, tj. integrala: Zagor: The Red Sand, poznate kod nas kao Zimska Zmija.
Ime knjige je po 3. nastavku ove price, Crveni pijesak.

Prica: Guido Nolitta
Crtez: Gallieno Ferri
Naslovnica:
Olovka/Tus: Michele Rubini
Boja: Well-Bee









Crtez i kolor vrh!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19391 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 01/07/2015 : 16:03:10  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by hamzik

Ali prijedlozi su i cesto manje sebicne prirode i D.J. dobiva prijedloge koje ljudi misle da bi isli bolje na americkom trzistu.

Sigurno da niko ne misli lose, ali prijedlozi su cisto subjektivne prirode. Ljudi misle ako se njima nesto svidja da ce i cijeli svijet pasti na dupe kada to vidi.


Krivo.
Mene je razocarao Skiptar Tin-hinan, ali mislim da bi bio pogodak da se to izda.
S druge strane, volim Gnjev ratnika Osaga, ali ne vjerujem da bi to bilo dobro izdati u SAD-u.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

xilrion
Senior Member



Croatia
2977 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 01/07/2015 : 16:13:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.










bravo! fantastično obojano.

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page

hamzik
Junior Member



Sweden
406 Posts

Member since 27/04/2012

Posted - 01/07/2015 : 16:19:35  Show Profile Show Extended Profile  Send hamzik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by hamzik

Ali prijedlozi su i cesto manje sebicne prirode i D.J. dobiva prijedloge koje ljudi misle da bi isli bolje na americkom trzistu.

Sigurno da niko ne misli lose, ali prijedlozi su cisto subjektivne prirode. Ljudi misle ako se njima nesto svidja da ce i cijeli svijet pasti na dupe kada to vidi.



Neslazem se, mogu biti i jedno i drugo. Moj prijedlog da izda Teksaske Rendere je sto obozavam tu pricu, ali i zato sto stvarno mislim da bi bilo daleko lakspe privuci amere sa njom nego sa klasicnim ali staromodnim Supermikeom.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22160 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 01/07/2015 : 16:33:27  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Evo, na primjer, ja mislim suprotno. Teksaski rendzeri ima zvucan naziv i osim toga nema nista posebno kvalitetno da ponudi i navjerovatnije je zbog toga nikad ne bih tamo ni objavio, jer sam misljenja da ova epizoda nikoga nece privuci i da ima x boljih kandidata.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19391 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 01/07/2015 : 16:36:47  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
A Krvna braca?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 01/07/2015 : 17:20:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

A Krvna braca?


Nije mi ta priča nešto.
Ako je sljedeća na redu Osveta Vudu, nakon nje Svijeti brijeg možda...kao neki horor.

Kasnije dati šansu prvom Mortimeru,Teksaškim rendžerima i trećem Rakosiju(ukratko objasniti prva dva susreta).


"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"
Go to Top of Page

senokute
Senior Member



Germany
1367 Posts

Member since 08/01/2011

Posted - 01/07/2015 : 17:34:47  Show Profile Show Extended Profile  Send senokute a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by xilrion

quote:
Originally posted by D.J.










bravo! fantastično obojano.



Slažem se, kolorista stvarno rastura.
Crtež u biti jako dobar, sa iznimkom Zagorovog lica i statičnog
Zimske zmije( mogao je gledati prema zagoru i nešto galamiti urlati, a ne tamo negdje u daljinu)
Moj problem kod ove naslovne je ova scena.
Frida na stupu, Zagor , Zimska zmija, gledaoci, indijansko selo, dotle je sve u redu, ali borac za pravdu bjelac, na brdu indijanskih leševa, ne ide nikako (ima tu i bjelaca na drugi, trći
pogled ali se gube u ovoj masi)
Ne bi da kvarim atmosferu , i teško mi pada ovo reći
ali ova naslovnica za mene nije Zagor.








Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22160 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 01/07/2015 : 17:45:06  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Prije nisam nesto na to obracao paznju, ali zaista...Igore, ti znas najbolje, moze li ova naslovnica prouzrokovato tamo neke rasne probleme u smislu da te kamenuju? Ipak, zaista izgleda kao da Zagor stoji na brdu indijanskih leseva, sve navodi na to da ih je on pobio.
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11365 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 01/07/2015 : 17:58:28  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Moze se ovde sad voditi diskusija oko toga sta je Zagor ucinio u ovoj epizodi. Meni bas zbog tog silnog Zagorovog ubiijanja Indijanaca ova prica i nije nesto (iako je Zagor sve lepo objasnio zasto to mora da uradi, ali opet mislim da je mogao da nadje neki drugi nacin).
Go to Top of Page

xilrion
Senior Member



Croatia
2977 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 01/07/2015 : 18:00:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message  Reply with Quote
meni ovo nije kontraverzno. nema nikakve naznake da ih je zagor pobio. a i da jest sigurno bi imao dobar razlog za to.

uostalom, skandal znači bolju prodaju.
što bi trebalo biti na naslovnici? zagor i chico na grani sa ptičicama i leptirićima? ma to je divlji zapad, brate, svi se ubijaju i ne zna se ko pije, a ko plaća. a koga zanima neka kupi strip, ne?

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page

dicmanjac
Senior Member



Croatia
1048 Posts

Member since 23/01/2011

Posted - 01/07/2015 : 18:22:29  Show Profile Show Extended Profile  Send dicmanjac a Private Message  Reply with Quote
Extra kolor, i odličan crtež.
Malo mi je Zagor neprirodan, ali to si rješim tako što zamišljam da je upravo skočio sa ovog totema među njih, pa mi je odmah super.
Btw.meni je ova epizoda ništa posebno, možda zato što sam je prvi put pročitao tek nedavno :)

Stoga navijam za Teksaške Rendžere ili Sedam gradova Cibole ili Hellingena nekoga...ili nešto slično :)

Podržavam kupovinom!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 01/07/2015 : 19:31:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Meni se svidja!
Izgleda kao je Zagor sam doveo do istrebljenja crvenokozaca!
Go to Top of Page

Willer
stripovi.com suradnik

1300 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 01/07/2015 : 19:35:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Willer a Private Message  Reply with Quote
Možda se Zagorovim izrazom lica mogla malo bolje izraziti distanca od pokolja, ali ovakvo slaganje likova stvarno je izvanredno.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19391 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 01/07/2015 : 20:14:26  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Leonid

quote:
Originally posted by tinton

A Krvna braca?


Nije mi ta priča nešto.
Ako je sljedeća na redu Osveta Vudu, nakon nje Svijeti brijeg možda...kao neki horor.

Kasnije dati šansu prvom Mortimeru,Teksaškim rendžerima i trećem Rakosiju(ukratko objasniti prva dva susreta).




Meni je odlicna, jedino mi je kraj onako razocaravajuci.
Mislim da je i Cibola jedan od pravih izbora za DJ-a.
A i trebalo bi razmisliti o Mocvari robijasa, po meni.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 01/07/2015 : 20:19:32  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Meni su Teksaški rendžeri najbolja Bosellijeva priča i bilo bi je dobro uvrstiti u biblioteku jednoga dana.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Willer
stripovi.com suradnik

1300 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 01/07/2015 : 20:29:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto
(...) boje neba su malko kičaste.:)



S ovim se moram složiti.
Go to Top of Page

Willer
stripovi.com suradnik

1300 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 01/07/2015 : 20:32:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by Leonid

quote:
Originally posted by tinton

A Krvna braca?


Nije mi ta priča nešto.
Ako je sljedeća na redu Osveta Vudu, nakon nje Svijeti brijeg možda...kao neki horor.

Kasnije dati šansu prvom Mortimeru,Teksaškim rendžerima i trećem Rakosiju(ukratko objasniti prva dva susreta).




Meni je odlicna, jedino mi je kraj onako razocaravajuci.
Mislim da je i Cibola jedan od pravih izbora za DJ-a.
A i trebalo bi razmisliti o Mocvari robijasa, po meni.



Meni je taman po mjeri. Svakako te dvije epizode u paketu!
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7057 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 01/07/2015 : 21:17:04  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Savjeti za izbor epizoda su dobro dosli, nema problema.

Moja ideja je da polako predstavim sto kompletniju sliku Zagora. Zato je jaka, ako ne i najjaca darkwoodska prica kao Zimska Zmija morala ici brzo. Takoder ne zelim zaredati prica istog zanra jednu za drugom. Zato nakon Voodoo Vendette (za koju mislim da ima kul naslov iako ni Patkov Lagoon of the Living Dead, uopce nije los, dapace, jako je americki!) planiram objaviti prvog Supermikea koji je kao sto sam cesto napisao, jedini strip kojeg citam barem jednom godisnje. Meni pravo scenaristicko remek djelo.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19391 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 01/07/2015 : 21:22:29  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Ajde, bar ce biti zanimljivo vidjeti Rubinijevu interpretaciju te epizode. Nadam se da ce strip naici na kakvu, takvu reakciju Amera, a da ih nece previse razocarati.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 135 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.33 seconds. Snitz Forums 2000