forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Ispod Radara Istinske Predodbe
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 14

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 14/09/2015 : 19:25:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Igore, ozbiljno te molim, ako mozes izvest, daj mi donekle par recenica kao mojih, kako bih trebala zvucati da se konacno posevim.
Izmisli me, ukratko, posevljenu..da se dozivim, pliz. :)

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 14/09/2015 : 20:05:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Tesko je to izvesti. Ne mogu za sebe samu takvu izmisliti niti ja.
Nije sve u sevi..vjerujem da ono sto trazis od mene izvire iz mene iz unutra. Odavno nisam nekog dozivjela tako, da me unutra ispretumba, da mi oci sjaje samo tako.. ne od suza.
Kako bi to mogao ti, kad se sebe same ne sjecam vise niti ja.
Ono sam sto sam .. idem dalje.. bez kompromisa.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24662 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 14/09/2015 : 20:08:35  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by KRAS


Kad vec spominjes kafu..dal vi svicarci kafendisete vako po kaficimA..i kolke su vam plate jebote...pio sam kavu u lugano za 11e...

Ako je tako skupa kafa bolje da neznam kolko je sampanjac sto piju kurve



Jebote, ti i kao oni turisti koji odu u Veneciju i plate kafu na trgu 7€, a dva koraka od trga je takva ista 2€.

Kafa u CH je oko (preračunato) 4€, prosečna plata je (opet preračunato) oko 4500€. Izbegavaj da piješ kafu po kuplerajima, tamo je verovatno skuplja. Ili si bio u kasinu?

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4539 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 14/09/2015 : 20:08:51  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote




čarli,samo piči dalje,nemoj mi zamjerit

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24662 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 14/09/2015 : 20:10:12  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by igor 12

ja ovo više nemrem čitat...

willeru,manje filozofiraj pljun u šake i lopatu u ruke

menhanteru,odi u teretanu i spavačeš ko beba

murdok,ostani murdok

čarli...daj se više poševi da nas ne maltretiraš vilozofiranjem

oprostite mi svo četvero,al sam moro to reć il bi puko ko prišt da sam još malo držo u sebi

aaarrrrrgggghhhh



Pa bolje da si puko.


Pazi kako pričaš sa Charlie.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46545 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 14/09/2015 : 20:13:51  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by igor 12





čarli,samo piči dalje,nemoj mi zamjerit



koji je ovoj q?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 14/09/2015 : 20:25:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Ajme ludjaka. Frojde, vidis li ti ovo

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 14/09/2015 : 21:07:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Idemo dalje..vrijeme je za novi krug.:)

Sto mislite o tome da je zena ogledalo muskarca..odn.da pojasnim.
Svaki muskarac odabere si zenu koju misli da zasluzuje.
Po tome koju i kakvu odabere moze se vidjeti koliko drzi do sebe.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

zlatko900
Average Member

930 Posts

Member since 28/01/2012

Posted - 14/09/2015 : 22:13:37  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatko900 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by igor 12





čarli,samo piči dalje,nemoj mi zamjerit

Mislio sam da me onaj slonić dovoljno nasmijao,ali na ovo nemogu da se prestanem smijati...
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4539 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 15/09/2015 : 09:27:50  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

Idemo dalje..vrijeme je za novi krug.:)

Sto mislite o tome da je zena ogledalo muskarca..odn.da pojasnim.
Svaki muskarac odabere si zenu koju misli da zasluzuje.
Po tome koju i kakvu odabere moze se vidjeti koliko drzi do sebe.



ma to je iluzionistički trik u koje ste nas vi žene uvjerile da mi biramo,

zapravo vi odabirete

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 15/09/2015 : 11:35:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Jutros je boja mog raspoloženja identična boji neba ispod kog se nalazim. Nije toliko mračno, samo se zaklonilo sunce i gotovo ne primjećuješ kišu koja rominja. To je boja koja je potrebna da mi ponekad dođe ne bih li jasnije razmišljala. To je boja koja odstrani svo šarenilo iz pogleda; kao kanal kojim se primirujem, odvajam, analiziram. To je boja lišena emocija, nužna za raspoznavanje činjenica.
To nije boja mog stanja, već više "prostorija" koja mi pomaže da se lakše distanciram od sebe, prostorija u koju ulazim, ne bih li neometano razmišljala, shvatila i sebe i reakcije uma koji prihvaća sugestije intuicije, uznemirenosti i crvenog alarma.. koja je to jebena suma materijala za zbrojiti, nije čudo da mi ponekad zatreba "siva soba" za razmišljanje. Tko bi to mogao uz svjetlost i bezbroj šarenih boja.. Moraš postati slijep na boje da bi jasno ili barem bistrije vidio u mraku.

Mislim da je to za sada sve što imam za reći.
Uz cigaretu, kavu, glazbu i kišnu zavjesu.

https://www.youtube.com/watch?v=dI-lJWIq2Fs



~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 15/09/2015 : 16:28:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote


"Zene stvaraju dojam vjecnosti, pica im ima uvid u tajne - poput tunela sto vodi do biti svijeta, a zapravo je obicna rupa za patuljke koju je pregazilo vrijeme."

Moram prestati citati u javnosti, zatvorice me.
Svi se smi ju u paru, u troje, hodajuci gradom ili u kaficima.
Ja se smijem posvuda i sama.
To odskace.. doduse, tko danas vise moze i po cemu prepoznati ludjaka. Taman pomislis, lud li je, kad ugledas bubice u uhu i shvatis da s nekim prica. Shizofrenija novog doba.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 15/09/2015 : 17:24:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote

Totalna brutala.

- Znas li kako se zove salo oko vagine?
- Ne.

- Zena.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 15/09/2015 : 18:20:40  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Ponovno otkrivanje Kosheen... čitam topik za koji sam mislio da će biti čisto proseravanje. U ovom trenutku mi pomaže. Nešto kao Ed Norton na onim seansama u Fight Clubu.
Danas sam htio dovesti psa lutalicu kući. Njegovan retriver, vidi se da je bio nečiji, izgubio se ili je odbačen. Dok se nisam osjećao govnasto, nije mi padalo na pamet da tako nešto uradim. A sad, sebično govno treba nekoga, nešto, što će biti uz njega. A već imam nekoga uz sebe kome zbog gomile mojih laži, prevara i obmana ne mogu da pričam ništa. I taj neko će sada da ode, i biću sam, i ne znam da li je to dobro ili loše, hoću li se sastaviti sam sa sobom ili otići skroz u kurac. Jebeno je kad te strah počne savlađivati.
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 15/09/2015 : 18:58:57  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Jeben je strah , a jos jebenija je cold turkey..trenutno osjecam kako mirise na kraju..i sto je najstrasnije ..ne bojim se , vec joj hitam u zagrljaj..precica ..znam..no trenutno jebeno dobrodosla.



Nesto se kotrlja, ako je dobro, nebi prepoznao..no zlo znam..dobro..

Odjava ..

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 16/09/2015 : 00:27:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Treba mi ovaj slonic, kao magijom nekom izazove smješak koji je ponekad potreban svačijim mislima.
4zsfhGS811tslpdto1_500.gif[/i[img]http://38.media.tumblr.com/db912100f60acad3c79072cf135fd9a2/tumblr_nmg]


što mi se desilo sa slonićem?!


~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 16/09/2015 00:39:57
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 16/09/2015 : 00:41:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
popravila sam ga. opet radi.


~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

zlatko900
Average Member

930 Posts

Member since 28/01/2012

Posted - 16/09/2015 : 22:01:06  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatko900 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

Tesko je to izvesti. Ne mogu za sebe samu takvu izmisliti niti ja.
Nije sve u sevi..vjerujem da ono sto trazis od mene izvire iz mene iz unutra. Odavno nisam nekog dozivjela tako, da me unutra ispretumba, da mi oci sjaje samo tako.. ne od suza.
Kako bi to mogao ti, kad se sebe same ne sjecam vise niti ja.
Ono sam sto sam .. idem dalje.. bez kompromisa.

Može jedno ozbiljno pitanje??? Znaš li nekoga normalnoga u Rijeci da bi iznajmio stan ili garsonjeru studentici iz Siska?
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 16/09/2015 : 22:59:43  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zlatko900

quote:
Originally posted by Just_Charlie

Tesko je to izvesti. Ne mogu za sebe samu takvu izmisliti niti ja.
Nije sve u sevi..vjerujem da ono sto trazis od mene izvire iz mene iz unutra. Odavno nisam nekog dozivjela tako, da me unutra ispretumba, da mi oci sjaje samo tako.. ne od suza.
Kako bi to mogao ti, kad se sebe same ne sjecam vise niti ja.
Ono sam sto sam .. idem dalje.. bez kompromisa.

Može jedno ozbiljno pitanje??? Znaš li nekoga normalnoga u Rijeci da bi iznajmio stan ili garsonjeru studentici iz Siska?



Čuo sam da Zoran Prodanović Prlja izdaje sobu u svome stanu...To je ovaj u sredini između dva debila sa gitarama...


Wtf?
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46545 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 16/09/2015 : 23:06:45  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bagi

quote:
Originally posted by zlatko900

quote:
Originally posted by Just_Charlie

Tesko je to izvesti. Ne mogu za sebe samu takvu izmisliti niti ja.
Nije sve u sevi..vjerujem da ono sto trazis od mene izvire iz mene iz unutra. Odavno nisam nekog dozivjela tako, da me unutra ispretumba, da mi oci sjaje samo tako.. ne od suza.
Kako bi to mogao ti, kad se sebe same ne sjecam vise niti ja.
Ono sam sto sam .. idem dalje.. bez kompromisa.

Može jedno ozbiljno pitanje??? Znaš li nekoga normalnoga u Rijeci da bi iznajmio stan ili garsonjeru studentici iz Siska?



Čuo sam da Zoran Prodanović Prlja izdaje sobu u svome stanu...To je ovaj u sredini između dva debila sa gitarama...






Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 16/09/2015 : 23:45:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
jooj bagi, pa gdje nađe ovu sliku anatomije Bosne?

zlatko, ću ti javim ali mi u inbox napiši blizu kojeg faksa i tako neke stvari koje bih trebala znati, za koju cijenu max. itd..

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 16/09/2015 : 23:52:34  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

jooj bagi, pa gdje nađe ovu sliku anatomije Bosne?

zlatko, ću ti javim ali mi u inbox napiši blizu kojeg faksa i tako neke stvari koje bih trebala znati, za koju cijenu max. itd..



Jao čarlita,da je na slici kojim slučajem anatomija Bosne onaj kavez bi bio okrenut prema gore i išao bi do plafona hehehehe...

Wtf?
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 17/09/2015 : 00:01:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bagi

quote:
Originally posted by Just_Charlie

jooj bagi, pa gdje nađe ovu sliku anatomije Bosne?

zlatko, ću ti javim ali mi u inbox napiši blizu kojeg faksa i tako neke stvari koje bih trebala znati, za koju cijenu max. itd..



Jao čarlita,da je na slici kojim slučajem anatomija Bosne onaj kavez bi bio okrenut prema gore i išao bi do plafona hehehehe...



jooj oprosti što ti uvrijedih Bosnu..moje isprike svima

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 17/09/2015 : 00:24:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Znate, danas nisam bila dobra. Dopizdilo mi. Zbog ljubaznosti i razumijevanja i trpeljivosti samo, upadam u neprilike, pa netko pomisli da me može iskoristiti.
I onda sam ja ljubazna i fina i dalje i smirena i svaštanešto i kao da nikad neću ili nisam ništa naučila..ili se odvažila isprobati.
Ja sam ljubazna i blaga jer je to moj izbor jer znam da sam snažna i nemam potrebu dokazivati se niti na koji način. No, međutim, došlo mi i pasalo mi danas i bilo je ljekovito muškarcu poručiti da ću ubit boga u njemu batinama. Da ču skakati po njemu sve dok sve i jedno rebro zauvijek ne zapamti moj trag...i mislim da je to bilo sve, valjda. Pišući ovo smijem se. Užitak mi je bio prisjetiti se, osjetiti tako spokoj, ni treptaj, ni dašak adrenalina..jer moja snaga je u harmoniji duha i tijela zbog čega imam snagu učiniti to. Nemam potrebe dokazati. Doživjeh zadovoljstvo samo time što mi je to palo na pamet. Nisam se odmah prepoznala, ali je vrijedilo.
Jebeš slonica tu gore koji me nasmijava kad ga gledam. Sad se smijem istinski iz sebe, od sebe.

Trebam li se sramiti?

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 17/09/2015 : 00:30:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
evo slonića opet, neka ga ovdje..
ne pamtim kad sam se ovoliko smijala, mislim da mi je upravo slonić poslužio kao inspiracija za dio o skakanju po rebrima dok sve i jedno ne zapamti mene, i to zauvijek.


~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 17/09/2015 00:31:08
Go to Top of Page
Page: of 14 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000