forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Ispod Radara Istinske Predodbe
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 14

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 10/09/2015 : 21:00:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
nemam riječi..koji ste vi genijalni luđaci..
da je sav svijet ovakav bio bi šarenijih boja..ovako se svi prave pametni i ne znaju se igrati "Čovječe ne ljuti se"

edit: a murdoc se zna igrati i boga iako je ateista. Ili majmun, svejedno, ionako smo u dnevnom boravku lude kuće.

~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 10/09/2015 21:02:21
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 10/09/2015 : 21:10:22  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Naravno, iglu provlacis kroz konac..onu tanku liniju ...imam stap , al nemam gaca .
Dobro gledaj tko li je ..mladoj dami predsotlje..
Salu na stranu ,,,ovaj je topic zadovoljstina..totalno sam i zauvijek zahvalan vama koji ste ga omogucili...to mi uistinu puno znaci..

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24717 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 10/09/2015 : 21:15:31  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

nemam riječi..koji ste vi genijalni luđaci..




Pošto nas tako hvališ, imaš čast da priviriš u spavaonicu...



I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 10/09/2015 : 21:15:55  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Veceras sam vas DJ




“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 10/09/2015 : 21:40:48  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
manhunter..dobra ti ova, ali pazi ovu moju..psihoza i trauma


“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 10/09/2015 : 21:56:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Bog stanuje na zadnjem katu zgrade i povukao se u osamu, preispitujući se gdje li je toliko pogriješio s ljudima, odmetnutim od slike njegove, i pomalo depresivan i usamljen, razmišlja da digne ruke od sebe i postane ateista. (ovaj dio poznatiji je kao kolumna u Jutarnjem Ante Tomića, ali su moje misli bile prije ovdje zapisane i stoga s lakoćom nastavljam radnju i zbivanja s Bogom, jer on se, kao u kolumni ne završava..ja ga znam napisati dalje..)..
Često mu noću dolazim u posjetu i ponekad razgovaramo, ponekad gunđa na mene jer, iako nas je stvorio, ni on više ne razumije žene.
Pokušala sam ga socijalizirati i izvući iz osame stana, no njegovo stanje bijaše teško, ,nije se dao ni na kavu, niti u šetnju kroz park, niti mu je više do ljudi koje je stvorio jer ne shvaća gdje je pogriješio.. Kako je on ipak Bog, jedne večeri se domislio i dvije prostorije u stanu preuredio u razgovaraonice u kojima će moći promatrati ljude, da bi shvatio sebe i svoje greške.. Nije on ništa pogriješio..ljudi su, kroz ono što nazivaju evolucijom postali drugačiji, sebičniji, prazniji.. Stoga je jednu prostoriju nazvao "Evolucija", u kojoj će promatrati svoje greške, u drugoj je naumio vidjeti što je to s ljudima, pa je po uzoru na kafić "Uzdravlje" otvorio kafić "Mentalno zdravlje"i tu se ljudi druže, ne bi li ih on približio sebi, kad su se oni već toliko odmetnuli od njega.
Dok nas promatra, ponekad plače, ponekad se smije..njegovo mentalno zdravlje nimalo bolje nije.
Predamnom je izazov smisliti priču, kad već ne mogu promijeniti ljude, kojom ću boga izvući iz depresije.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 10/09/2015 : 22:11:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Svi nešto puštate glazbu u ovoj ludoj kući...ja već nekoliko dana uživam u mojoj omiljenoj pjesmi Urbana i slušam ju upravo, i radost mi budi..slavim sebe, kao da je himna moja uživam u stihovima..kao ona, koja je bez vremena..
Moj prilog slušaonici


~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 11/09/2015 : 07:39:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Bolnicki griz obozavam. I nema to veze s ludilom, vise povezujem sa zahvalnoscu jer je nekako prva hrana savrsenog okusa koju sam dobila svaki put kad sam se izvukla. Stiglo je jutro u bolnicku kantinu i nakon dorucka od griza pijem svonu jutarnju kavu. Razmisljam, sto je ipak bolje - zavrsiti na odjelu psihijatrije ili gerijatrije? Sto bi da me sad vidi Frojd? Uostalom, koga briga, sto mi moze. Uostalom, sto mi znamo o njegovom seksualnom zivotu? Mozda je postao Frojd zato sto je imao svog psihijatra kome je odlazio zbog vlastitih seksualnih problema i ovaj mu je tumacio i onda je on shvatio kako je seks bitan za razumijevanje problema u kojima se koprca, pa je onda on malo razmislio i uzviknuo: eureka i postao plagijat svog, anonimnog psihijatra. Mozda iza svakog uspjesnog psihijatra stoji psihijatar koji ga je lijecio, samo su ovi uspjesni jer su se domislili kako vlastite probleme pretvoriti u biznis, kao mentalni turizam.
Kako u svakom poslu moras biti segrt da bi postao majstor, mozda psihijatar mora biti pacijent da bi bio dobar.

~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 11/09/2015 07:39:45
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24717 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 11/09/2015 : 08:34:38  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Ja dobio slobodan dan. Zbog dobrog vladanja, kažu.
Evo me u Cafeu Hunter (naravno, niko ne zna da je to moj balkon), pijuckam kafu i smrzavam se na +8. I čitam kako se Charlie nosi sa freudovskom seksualnošću.

I u pravu je, naravno. Čovek koji je tvrdio da smo svi biseksualni, koji homoseksualizam nije nazivao bolešću već "varijacijom seksualne pobude", koji je obožavao svoju majku i s vremena na vreme koristio kokain, mora da je imao "nešto" skriveno.

Iz prve ruke saznajem da je psihijatar koji ga je izlečio u stvari jedan Srbin, koji je iz osmanlijske Srbije pobegao u Beč. Kad je video da će Sigi izabrati pogrešan put, rekao je sebi: "Aman, valjda se zna ko je muško, a ko žensko! Ovi Zapadnjaci su poludeli. Sad ću ja njemu da pokažem prave balkanske tradicionalne vrednosti!" I tako, posle par seansi, Sigi je bio preporođen, otvorio je svoju praksu i ušao u legendu. Nije mu nešto išao posao, pa je imao vremena da piše neke knjige.

Ček da srknem kafu....

Elem, ovo je samo jedan od primera kako je Zapad bio oduvek pokvaren, a da nije nas, Balkanaca, ko zna gde bismo mi danas živeli. Oh, wait...


I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 11/09/2015 : 20:44:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Ja dobio slobodan dan. Zbog dobrog vladanja, kažu.


Ovo tako zatvorski zvuči. Možda slododan dan neka bude zbog poboljšanja općeg stanja.

Idem po šačicu čaja, možda usput još nešto smislim

~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 11/09/2015 20:44:57
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 11/09/2015 : 21:02:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote



ovdje bar ne treba opravdanje za ovakve stvari.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 11/09/2015 : 22:48:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Prijavak: naišla na odlutale pacijente s odjela na odjelu "Knjiga koje nisu SF", upravo danas otvorenog. Treba postaviti vidljive oznake za smjer kretanja, ne bi li se izbjeglo današnje pogrešno skretanje.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 12/09/2015 : 11:55:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Dosla sam malo posjedit s hrckom, u fotlji do prozora..
Bas sam umorna. Jutros sam nijemo uz kavu sjedila..sto je rijetko..ali nijema prividno samo, jer u meni je bilo mnostvo rijeci i nisam znala kamo i kome ih usmjeriti..one vrijede nesto meni..hoce li i odaslane nesto znaciti.. Doista moze iscrpiti bice koje promatras, kako ni sebe ispranvno ne razumije, kamo li mene..
Sve se rjesava pojednostavljivanjem. Zato sam ja mnogima nerazumljiva, komplicirana..a tako je jednostavno.
Meni nije lako jer nemam precice kojom bih rekla - Bice! Pojednostavi se.. Bice ne slusa, ne bi da razumije da se iza sarade nesigurnost, bol...sram krije..Umorna sam od sarada van dana maskenbala..Najkompliciranija stvar na svijetu je pojednostaviti ljude. Sve nakon toga, tako lako je..
Na toj, jednostavnoj adresi ja stanujem. Tko me treba, samo tu me moze naci. U njoj nema sarada. Samo istina gola. Takva, kakva u sustini ona je.

~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 12/09/2015 11:57:37
Go to Top of Page

zlatko900
Average Member

930 Posts

Member since 28/01/2012

Posted - 13/09/2015 : 23:26:25  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatko900 a Private Message  Reply with Quote
Ovaj topic je započeo u crnom tonu,pa da se probam malo približiti naslovu-moram pitati: ima li netko ko se nekad uhvati da razmišlja o svom zadnjem danu koji će doći kad-tad? Kada? Kako? Gdje???? Ima li uopće neki lijepi scenarij za takav događaj kojemu neće nitko pobjeći? Ono-sjediš ili ležiš, odmaraš neometan od ikoga i razmišljaš o dosadašnjem životu,uspjesima i neuspjesima,pa ti čisto spontano padne na pamet bubica-pa kako i kada ću ja napustiti ovu dolinu suza??? Ima li uopće lijepi način za to,pa kad god...??? Baš me zanima mišljenje forumaša o ovome.
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 13/09/2015 : 23:53:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Pa baš sam sinoć dobila inspiraciju na neobiučan način da uz malo humora i ostatak koji nisam izmislila, odradim svoje posljednje minute. S tim sam na čistu odavna, samo je varijacija na temu bila zrnce humora.
I to kod mene totalno izgleda ovako i ne pada mi na pamet dopustiti uopće nešto drugačije..tipa patetika ili tugovanje. Želim da me puste.

quote:
Originally posted by Just_Charlie

Prije pola sata izbacilo mi FID sklopku.
Prala je perilica sudja, radio tv, laptop, lampica i bojler..sve sam to pogasila i nece da ukopca nazad. Spustim sklopku limitatora, fid hoce, ponistim gasenje struje limitatorom, fid pada...prolazi pola sata da se hladi i nece da radi.. ja sam uz svijecu bez baterije na laptopu i struje u stanu.. mob.baterija na 34%...
Zbogom svijete mili..kad odem, kad me ne bude, da znate zasto me nema...smrc.. ovo su moje posljednje rijeci prije gasenja..kao da mi je srce na aparatima, mozak odumire..usporavaju se funkcije..na aparatu jos nesto otkucava...svecje sporije..uskoro nastupa tama..i kad me ne bude, po dobru me pamtite..ne zalite zamnom, kao da vas nista nisam naucila.. Podjite i veselite se, da nisam uzalud zivjela..zapalite cijelu livadu, ne samo travu i festajte ko ludi do jutra.. pepeo mi po Velebitu raspite, neka ga bura odnese do mora..Svoju imovinu i nekretnine ne ostavljam nikome. Jebitese, ja sam za to radila, niko drugi. Nosim sobom i sve cu na pokeru s bogom u igru uloziti, pa makar i prokockala i vise gaca neimala. Ionako sam mrtva.
Bagiju ostavljam kombinirke i dva sarafa, tekucinu za pranje stakala, jos je dobra, nek ju utrzi. A moze i kljuc od podruma, nekih rezerrvnih dijelova ima, na prozoru je WD40, on dobro hrdju s dijelova skida, ko nove ih more utrzit.
Imam i fen za kosu, moze ga ugradit u ferarija ko klima da puse. Lako se pali, ima toplo i hladno grijanje i eko je, na struju, ne treba mu plina.
To bi bilo sve glede oporuke..
Idem sad zadnju cigaretu zapalit prije gasenja, jos me ostalo 30%.. necu ih trosit na vas.. idem gledati zvijezde u ovoj vedroj noci, dok me jos ima.
29%.. odumirem polako..sve brze...
Zbogom..
Ne zaboravite me. Ne tugujte..
Prvi vjetar i oluja s neba koja vas snadje..to sam ja, tek da ne pomislite da sam zauvijek umrla.
28%...

Sirius....is this...

-Yes....


~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Willer
stripovi.com suradnik

1300 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 14/09/2015 : 16:17:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie




ovdje bar ne treba opravdanje za ovakve stvari.




Ipak nekom drugom prilikom o onome. Zasad ću samo quotati ovaj post gdje je ovo što je tu.

Usput, zanimljive misli imaš, rijetko kad (do nikad) znam što bih replicirao, ali - čita te se.
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 14/09/2015 : 18:19:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Vjerujem da bi mi pomoglo kada bi mi znao reci zasto rijetko nailazim na replike svojih postova.
Sad bih se raspisala ali ne zelim sugestivno djelovati na odgovor. :)


P.s.inace, ovaj slonic me nasmijao i to je u stanju uvijek, sto ga duze gledam. Bez razloga ..

~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 14/09/2015 18:21:22
Go to Top of Page

Willer
stripovi.com suradnik

1300 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 14/09/2015 : 18:47:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Willer a Private Message  Reply with Quote
To je dobro pitanje. Iskreni su, zanimljivi, potiču na razmišljanje. Međutim, na razmišljanje o kojemu se ne može odmah, valjda ne može. Jer ne znaš baš uvijek u kojem bi smjeru točno odmislio stvar nadalje ili dokraja, a kamoli još komentirao. To ne znači da su konfuzni, samo... ima tu dosta osobnoga, a što ljudi ne žele pomutiti. Valjda nije svaki put pametno svojim upadicama "kvariti" ono pročitano (iskreno, zanimljivo, poticajnozarazmišljanje) izmišljanjem tople vode, neke svoje.

Slobodno se raspiši zašto ti misliš da je tome tako.
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 14/09/2015 : 18:57:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Ljudima se ne da zajebavat samnom i mojim postovima

Odn.sa sobom i svojim mislima.


a moze i bez smajlica.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 14/09/2015 : 19:01:05  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote
Tata tata sta je to sex?
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 14/09/2015 : 19:04:09  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Ja dobio slobodan dan. Zbog dobrog vladanja, kažu.
Evo me u Cafeu Hunter (naravno, niko ne zna da je to moj balkon), pijuckam kafu i smrzavam se na +8. I čitam kako se Charlie nosi sa freudovskom seksualnošću.

I u pravu je, naravno. Čovek koji je tvrdio da smo svi biseksualni, koji homoseksualizam nije nazivao bolešću već "varijacijom seksualne pobude", koji je obožavao svoju majku i s vremena na vreme koristio kokain, mora da je imao "nešto" skriveno.

Iz prve ruke saznajem da je psihijatar koji ga je izlečio u stvari jedan Srbin, koji je iz osmanlijske Srbije pobegao u Beč. Kad je video da će Sigi izabrati pogrešan put, rekao je sebi: "Aman, valjda se zna ko je muško, a ko žensko! Ovi Zapadnjaci su poludeli. Sad ću ja njemu da pokažem prave balkanske tradicionalne vrednosti!" I tako, posle par seansi, Sigi je bio preporođen, otvorio je svoju praksu i ušao u legendu. Nije mu nešto išao posao, pa je imao vremena da piše neke knjige.

Ček da srknem kafu....

Elem, ovo je samo jedan od primera kako je Zapad bio oduvek pokvaren, a da nije nas, Balkanaca, ko zna gde bismo mi danas živeli. Oh, wait...





Kad vec spominjes kafu..dal vi svicarci kafendisete vako po kaficimA..i kolke su vam plate jebote...pio sam kavu u lugano za 11e...

Ako je tako skupa kafa bolje da neznam kolko je sampanjac sto piju kurve
Go to Top of Page

Willer
stripovi.com suradnik

1300 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 14/09/2015 : 19:07:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Willer a Private Message  Reply with Quote
Tako nešto. Ljudi su i inače nestrpljivi pronaći nešto što mogu (podhitno?) povezati sa sobom ili svojim iskustvom/znanjem. Međutim, kad to izađe iz domene puke zabave, onda... pročitaju, duboko uzdahnu i... krenu na drugi topic gdje hoće ili neće naći ovo prvo. Već tada a i kasnije razmisle i o ovome drugom, ali na tome uglavnom i završi. Ali koji su sve razlozi takvom ponašanju, ne vjerujem da ima objašnjenje koje bi vrijedilo baš za sve.
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4540 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 14/09/2015 : 19:07:34  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
ja ovo više nemrem čitat...

willeru,manje filozofiraj pljun u šake i lopatu u ruke

menhanteru,odi u teretanu i spavačeš ko beba

murdok,ostani murdok

čarli...daj se više poševi da nas ne maltretiraš vilozofiranjem

oprostite mi svo četvero,al sam moro to reć il bi puko ko prišt da sam još malo držo u sebi

aaarrrrrgggghhhh

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

Willer
stripovi.com suradnik

1300 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 14/09/2015 : 19:09:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Willer a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 14/09/2015 : 19:15:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by igor 12

ja ovo više nemrem čitat...

willeru,manje filozofiraj pljun u šake i lopatu u ruke

menhanteru,odi u teretanu i spavačeš ko beba

murdok,ostani murdok

čarli...daj se više poševi da nas ne maltretiraš vilozofiranjem

oprostite mi svo četvero,al sam moro to reć il bi puko ko prišt da sam još malo držo u sebi

aaarrrrrgggghhhh



Ja tebe obozavam.
Molim te, ostani zauvijek takav.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page
Page: of 14 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000