forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: Batman 4 - Godina prva
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Markos
Webmaster

Croatia
24674 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 26/11/2017 :  09:24:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Lako moguće, mi smo preuzeli njihov prijelom. Provjerit ću sutra.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster

Croatia
24674 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 27/11/2017 :  15:28:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Provjerio, tako je i u originalu. Druga stranica scenarija za prvu svesku uopće ne postoji među materijalima.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Vorador
Senior Member

Croatia
1531 Posts

Member since 29/09/2004

Posted - 27/11/2017 :  18:55:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit Vorador's Homepage  Send Vorador a Private Message  Reply with Quote
Thanks. I pretpostavljao sam da je tako. Nešto slično je bilo i u jednom od tomova Sandmana, samo što se radilo o tabli.
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik

Slovenia
5222 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 03/01/2018 :  18:51:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message  Reply with Quote
Jedan od kandidata za izdanje godine. Na ovom formatu, sa ovim kolorom i dodacima, strip dolazi do punog izražaja. Jedan od najboljih stripova o Batmanu sigurno.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

Cromwell
Senior Member

Croatia
2537 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 11/01/2018 :  18:36:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
U ovom stripu je centralna figura više Jim Gordon a malo manje sam Batman ali ne smeta. Odlično mi je to što se umjesto mistificiranja heroja što je postalo gotovo pravilo, ovdje origin story bazira upravo na realističnoj komponenti Batmanovog svijeta i prikazu kako on zapravo funkcionira.
Slažem se i s tontom da je kraj malo nagao, a i s Deersom da Millerov način pripovjedanja na natuknice (first person?) može povremeno biti malo pretenciozan. Srećom meni ipak nije pokvarilo užitak u čitanju.
Crtež odličan! U pojedinim akcijskim scenama se točno može vidjeti Millerov potpis.
Odlično, zabavno, pročitao s guštom. Za razliku od ostalih Batmana.

Only this and Nothing more
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member

Croatia
2282 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 11/01/2018 :  20:05:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message  Reply with Quote
Sasvim solidno za amerikenjce, za pročitat jedanput. 6/10.

Boj se ovna, boj se govna...
Go to Top of Page

pcoro
New Member

Croatia
238 Posts

Member since 17/01/2006

Posted - 11/01/2018 :  20:27:29  Show Profile Show Extended Profile  Send pcoro a Private Message  Reply with Quote
Tako sam nekako i ja mislio prije dvadesetak godina kad sam nabavio srpski pirat, a u međuvremenu mi je ovaj Batman postao dragi i puno puta čitani dio kolekcije. Ipak, vremena su se promijenila i stripove koje me bi me danas i puno više oduševili ne bi toliko čitao kao u ono doba. Izdanje, po meni, nepotrebno preveliko - Mazzucellijev crtež ne bi ništa izgubio na manjem formatu, a lakše bi se čitalo. Ali to vrijedi i za ostale Fibrine Batmane. Svejedno, lijepi klasik koji s vremenom ne blijedi.

Edited by - pcoro on 11/01/2018 20:28:27
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member

Croatia
11162 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 12/01/2018 :  19:24:36  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
pročitao i nije mi legao...solido ali ništa posebno..5/10

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000