forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Noći strave i užasa - Forum živih mrtvaca
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 33

vukozec
Advanced Member



4824 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 19/09/2017 : 16:45:52  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
Ovo je tema na kojoj diskutiramo o horor filmovima (i, ajd, serijama).


Originalno je tema bila zamišljena kao challenge/maraton kojeg reaktiviramo, ako se sjetimo, svake godine u listopadu.

*********************************************************************
HORROR MARATHON/CHALLENGE, 2018 EDITION!

Predlažem ova pravila:
1. nema nikakvih pravila, gledajte koliko možete, pišite koliko možete, probajte ostvariti izazov ili ne, sve je dozvoljeno
2. izazov: ja ću probati ostvariti HoopTober5.0 izazov sa letterboxda (pravila u nastavku), no ako netko ima neku svoju ideju/izazov slobodno neka ga postavi ovdje pa mu se možda još netko pridruži.
3. Kraj je 31.10. kad predlažem gledanje filma Halloween tematike.

HoopTober5.0 pravila:
10 'Anniversary Films' (Release years end in an 8, excluding 2018)
6 countries
6 decades
6 films from before 1970
6 films from the following: Romero, Cronenberg, Clive Barker, Terence Fischer, Sergio Martino, Bill Lustig (mix-and-match, or all one)
2 flying things that kill you films
1 silent film as a tribute to A Quiet Place
1 aquatic menace film as a tribute to Meg
2 women directed films
1 inanimate object comes alive film
1 film with Barbara Crampton in it.
2 Tobe Hooper Films (There must ALWAYS be a Hooper film)
***FOR THOSE THAT LIKE TO DO EXTRA WORK: WATCH TALES FROM THE HOOD AND TALES FROM THE HOOD 2, WHICH DROPS OCT 2. YOU WILL RECEIVE A SHOUT OUT IN NEXT YEARS HOOP-TOBER. JUST LET ME KNOW WHEN YOUVE FINISHED ALL 33***
-review them all.(eek)

Vjerujem da je najteži zadnji zadatak: napisati osvrt na svaki film. Ja sam lani pogledao 35 filmova u 40 dana i stvarno napisao osvrt na svaki. Da je bilo lako, nije :)

Moja lista za ovu godinu:
https://letterboxd.com/mavuku/list/31-days-of-night-the-chase-is-better-than/
*****************************************************

ORIGINALNI POST IZ 2017.::

**********************************************************************
Listopad/oktobar je mjesec u kojem filmofili tradicionalno organiziraju maratone i razne izazove gledanja horror filmova. Evo mog ovogodišnjeg izazova kojeg sam produžio na 40 dana zaključno sa 31.10. (nešto kao Halloween advent). Znači početak bi bio ovaj petak.

Pravila igre:
- svaki pogledani horror film nosi 1 bod + još 1 bod za svaku od dolje navedenih kategorija u koju upada
- nije bitan broj filmova već ukupan broj bodova (jedan film može nositi više bodova)
- 12 je standardnih kategorija i jedna specijalna, ukupno naravno 13 (666 bi ipak bilo previše )
- specijalna kategorija je ovogodišnja "featured" kategorija, cilj je pogledati što više filmova iz te kategorije

Kategorije:
- Based on comic
- In memoriam: Tobe Hooper & George A. Romero
- Stephen King
- Animals/force of the nature/eco horror
- Gothic/Religious
- In space/From space/SF
- This year's monster: Vampire
- Set in snow
- Traped/Captive/Home Invasion/Survival
- Different decades // one point for each decade movie is made in
- NoUSA // neamerički filmovi
- Halloween
- SPECIAL CATEGORY: 80s Slasher

10 Bonus bodova se dobije ako se popune sve gornje kategorije.

Eto, ja ću ovdje voditi dnevnik gledanja, a ako se nađe još zainteresiranih da mi se pridruže možemo organizirati i malo natjecanje (najzanimljiviji dio je uvijek čitanje tuđih komentara).

Lista filmova koje planiram pogledati (većinu): https://letterboxd.com/mavuku/list/40-days-of-night-no-sleep-til-halloween/
**********************************************************************

Edited by - vukozec on 14/10/2019 10:25:37

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 19/09/2017 : 16:57:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Vrlo zanimljiva ideja.
Mogao bih probati sudjelovati, ak se sjetim.
Go to Top of Page

RadioClash
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1670 Posts

Member since 20/11/2015

Posted - 19/09/2017 : 17:48:44  Show Profile Show Extended Profile  Send RadioClash a Private Message  Reply with Quote
Na što se sve pojam horor može primjeniti?
Da li se filmovi kao Monster Squad ili Vampire Hunter D računaju?
Svaki dan Oktobra pogledam po jedan film, pa ću se priključiti.

"I’ll have two number 9s, a number 9 large, a number 6 with extra dip, a number 7, two number 45s, one with cheese, and a large soda."

Edited by - RadioClash on 19/09/2017 17:49:10
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 19/09/2017 : 18:20:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Fali kategorija horror komedija.

Ali imaš kategoriju o vampirima, pa vjerojatno možeš bilo što o vampirima računati.
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6819 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 19/09/2017 : 18:26:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Zanimljiva ideja, ali postalo mi je teško naći horor koji me zanima a da ga nisam već gledao. Nadam se da će dnevnik gledanja biti redovan i otkriti mi poneki.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 19/09/2017 : 18:32:05  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

Zanimljiva ideja, ali postalo mi je teško naći horor koji me zanima a da ga nisam već gledao. Nadam se da će dnevnik gledanja biti redovan i otkriti mi poneki.





Isto
Mislim, ima sigurno milion horror filmova koji su ok a nisam ih još našao, tipa npr. iz azijske kinematografije sam pogledao samo negdje oko tridesetak horroraca, ali ne da mi se dugo čačkati po netu da bi ih našel (znam, znam to "dugo" uopće nije dugo ali ne da mi se:))


COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7244 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 19/09/2017 : 19:11:49  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Pridružujem se, samo bih te zamolio da slashere staviš pod jednu kategoriju a 80s slashere onda eventualno izdvojiš kao specijal. U zadje vrijeme je baš izašlo nekoliko slashera, šteta da se samo na 80s fokusiramo, a gdje su još i neo-slasheri. ;)

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7244 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 19/09/2017 : 19:42:51  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Inače, jedna lista kao izvor inspiracije ukoliko iste ponestane (letterboxd ih je pun al ova je sasvim uredno apdejtana):

https://letterboxd.com/mmmonty/list/watchlist-of-horror-films-id-like-to-watch/

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4824 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 19/09/2017 : 22:02:41  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
@svi: Zaboravih navesti ovo pravilo: SVAKI pogledani horror vrijedi jedan bod, a onda se jos dobiju bonus bodovi ako upada u neku od gornjih kategorija. Glavna ideja je da sljedecih 40 dana gledamo hororce i tu pisemo (i citamo) iskustva, a kategorije su tu da challenge ucine malo zanimljivijim i postavimo neke teme, no drzanje pravila nije obavezno, slobodno slozite listu po vlastitom gustu i pisite i o filmovima koji ne upadaju u nijednu kategoriju (takvih ce mozda biti i kod mene). Namjerno nisam naveo previse kategorija, da se ne razvodni, ali sam nastojao da budu sarolike i ostave puno mjesta izboru.

@radioclash Kao horror priznajem sve sto ima veze sa horrorom: Horror komedije, animirane, psiholoske trillere sa elementima horrora itd.

@vice: Ne bih prosirivao sa dodatnim kategorijama, ali pod 80s slashere cu priznati i suvremene remakeove/rebootove istih

@shaner i mladjo: Mozda postavim listu filmova koje planiram pogledati kad je jos malo sredim pa mozete baciti oko za inspiraciju (ove godine slabo stojim sa azijskim doduse)

PS: Kao sto rekoh, nije bitan broj filmova, znaci nema ni pravila da se mora jedan dnevno pogledati, pa time ni datum starta nije bitan, pridruzite se kad hocete (no kraj je 31.10.)

Edited by - vukozec on 19/09/2017 22:12:10
Go to Top of Page

Space Marine
Senior Member



Croatia
1228 Posts

Member since 08/09/2013

Posted - 19/09/2017 : 22:06:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Space Marine a Private Message  Reply with Quote
pridružujem se

Sometimes good guys gotta do bad things to make the bad guys pay.
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6819 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 19/09/2017 : 23:42:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vukozec


Mozda postavim listu filmova koje planiram pogledati kad je jos malo sredim pa mozete baciti oko za inspiraciju (ove godine slabo stojim sa azijskim doduse)




Stavi obavezno! Bilo bi zanimljivo da nas vise pogleda isti film pa da mozemo pokrenuti nekakvu diskusiju.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7244 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 19/09/2017 : 23:46:59  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Ja ih imam na lageru i previše. No, nastojati ću ići nekom horrorofilskom logikom.

Prvi na redu je Dude Bro Party Massacre III.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 20/09/2017 : 00:10:39  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by vukozec


Mozda postavim listu filmova koje planiram pogledati kad je jos malo sredim pa mozete baciti oko za inspiraciju (ove godine slabo stojim sa azijskim doduse)




Stavi obavezno! Bilo bi zanimljivo da nas vise pogleda isti film pa da mozemo pokrenuti nekakvu diskusiju.





Da, ovo bi bilo dobro!
Pogledamo film isti dan (dobro dan prije ili poslije nije bitno) i onda lagano komentiramo! Ne mora biti lista, samo se veli recimo dan ranije kaj se gleda i to je to

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 20/09/2017 : 17:36:14  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
Dobar topic. Već neko vrijeme kemijam što pogledati od horroraca.
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4824 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 20/09/2017 : 19:06:54  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by vukozec


Mozda postavim listu filmova koje planiram pogledati kad je jos malo sredim pa mozete baciti oko za inspiraciju (ove godine slabo stojim sa azijskim doduse)




Stavi obavezno! Bilo bi zanimljivo da nas vise pogleda isti film pa da mozemo pokrenuti nekakvu diskusiju.





Da, ovo bi bilo dobro!
Pogledamo film isti dan (dobro dan prije ili poslije nije bitno) i onda lagano komentiramo! Ne mora biti lista, samo se veli recimo dan ranije kaj se gleda i to je to



Evo moje liste: https://boxd.it/1eWS4

50 filmova, neću sigurno stići pogledati sve, ali pokušat ću većinu :)

Mislim da neće biti izvedivo da se dan za danom dogovaramo da gledamo isti film, pa predlažem da to radimo npr. jednom tjedno. Netko nominira film pa se zainteresirani jave.

Evo, s obzirom na originalnu ideju i kategorije, predlažem da počnemo sa filmom Tobea Hoopera (a u narednim tjednima prepustam drugima nominiranje filma tjedna):

The Funhouse (1981)



Znači do kraja ovog tjedna treba pogledati taj film, a u međuvremenu svatko svoje po volji.

Edited by - vukozec on 20/09/2017 20:04:50
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7244 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 20/09/2017 : 20:08:20  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Može!

I lajka san ti listu na boxd-u :D

And like that... he's gone.

Edited by - vice on 20/09/2017 20:08:53
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6819 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 20/09/2017 : 20:27:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Gledao sam svega pet filmova s tvoje liste: Green Room, Constantine, Frontieres, Knock, Knock i Freaks. Freaks je tu jedini must-see, ali i ostali su sasvim ok za pogledati.

Moram priznati da me od ovih ostalih malo toga zanima. Potrudit ću se pogledati Carnival of Souls, The Hunger, Phenomena, A Quiet Place in the Country i Fausta. Nego, kako točno misliš pogledati London After Midnight? Šta nije taj film već odavno izgubljen?


http://onlineimpressions.blogspot.com/

Edited by - Shaner on 20/09/2017 20:28:17
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7244 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 20/09/2017 : 20:36:03  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

Gledao sam svega pet filmova s tvoje liste: Green Room, Constantine, Frontieres, Knock, Knock i Freaks. Freaks je tu jedini must-see, ali i ostali su sasvim ok za pogledati.

Moram priznati da me od ovih ostalih malo toga zanima. Potrudit ću se pogledati Carnival of Souls, The Hunger, Phenomena, A Quiet Place in the Country i Fausta. Nego, kako točno misliš pogledati London After Midnight? Šta nije taj film već odavno izgubljen?





Postoji rekonstruirana verzija izašla 2002.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

RadioClash
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1670 Posts

Member since 20/11/2015

Posted - 20/09/2017 : 21:27:25  Show Profile Show Extended Profile  Send RadioClash a Private Message  Reply with Quote
Ja sam napravio listu sa početkom od od 01.10.
Svaki dan po jedan film, nedjeljom po dva.

01 - Carved The Slit-Mouthed Woman / Tombs of the Blind Dead

02 - Night Of The Bloody Apes
03 - Evil Ed
04 - In the Mouth of Madness
05 - Crystal Triangle
06 - Cat in the Brain
07 - The Dunwich Horror
08 - Trilogy Of Terror / Noroi

09 - The Brood
10 - The Toolbox Murders
11 - Gozu
12 - Creepshow
13 - House
14 - Mountain of The Cannibal God
15 - Frankenhooker / Tourist Trap

16 - Vampire Hunter D
17 - Vampire Hunter D - Bloodlust
18 - Leptirica
19 - Martin
20 - The Fearless Vampire Killers
21 - Jess Franco's Count Dracula
22 - Cronos / Vampyr

23 - Witchfinder General
24 - Kwaidan
25 - The Mangler
26 - Lifeforce
27 - Eaten Alive
28 - The Crazies
29 - Tales from the Hood / Daughters of Darkness

30 - Rare Exports: A Christmas Tale
31 - Pieces / God Told Me To / Elvira, Mistress of the Dark

"I’ll have two number 9s, a number 9 large, a number 6 with extra dip, a number 7, two number 45s, one with cheese, and a large soda."
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6819 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 20/09/2017 : 21:48:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by Shaner

Gledao sam svega pet filmova s tvoje liste: Green Room, Constantine, Frontieres, Knock, Knock i Freaks. Freaks je tu jedini must-see, ali i ostali su sasvim ok za pogledati.

Moram priznati da me od ovih ostalih malo toga zanima. Potrudit ću se pogledati Carnival of Souls, The Hunger, Phenomena, A Quiet Place in the Country i Fausta. Nego, kako točno misliš pogledati London After Midnight? Šta nije taj film već odavno izgubljen?





Postoji rekonstruirana verzija izašla 2002.



Pretpostavljam da misliš na ovo: http://www.imdb.com/title/tt0339312/?ref_=nv_sr_2

Čini mi se bezveze, ali ako netko pogleda (ili je možda već gledao) neka obavezno napiše dojmove, uvijek postoji mogućnost da griješim.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7244 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 20/09/2017 : 21:56:26  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by Shaner

Gledao sam svega pet filmova s tvoje liste: Green Room, Constantine, Frontieres, Knock, Knock i Freaks. Freaks je tu jedini must-see, ali i ostali su sasvim ok za pogledati.

Moram priznati da me od ovih ostalih malo toga zanima. Potrudit ću se pogledati Carnival of Souls, The Hunger, Phenomena, A Quiet Place in the Country i Fausta. Nego, kako točno misliš pogledati London After Midnight? Šta nije taj film već odavno izgubljen?





Postoji rekonstruirana verzija izašla 2002.



Pretpostavljam da misliš na ovo: http://www.imdb.com/title/tt0339312/?ref_=nv_sr_2

Čini mi se bezveze, ali ako netko pogleda (ili je možda već gledao) neka obavezno napiše dojmove, uvijek postoji mogućnost da griješim.





Jbg brale, bezveze il ne, jedino je šta od tog uratka postoji.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6819 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 20/09/2017 : 22:10:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
@RadioClash

S ove sam liste gledao tek Rare Exports, koji je bio solidan ali pomalo razočaravajuć, i Hausu kojeg ne mogu dovoljno preporučiti. Ima i tu zanimljivog materijala, već dugo su mi na listi 18, 19, 20, 22 (oba) i 24, ne znam samo kad ću to sve stići...


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5098 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 21/09/2017 : 10:26:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Nevjerovatno je to kako se ovaj topic poklopio s time da je mene pred par dana uhvatilo da pogledam neke horrore...slučajno sam vidio reklamu za sedmog Chuckya, pa rekao sebi, ajde da ovo pogledam od prve "Dječje igre" pa nadalje.
Još nisam pogledao niti jedan nastavak jer sam skrenuo od zacrtanog vidjevši reklamu za novu seriju "Evil dead", ali opet rekoh sebi, ajde da pogledam i ovo iz početka, pa krenuo sa evil dead-om.
Sada eto imam motivaciju i zanimaciju za gledanje horrora;)
Mislim da je ovo 40 horrora u 40 dana (za laku noć) kod mene izvedivo.
Nemam spisak/raspored gledanja iako mi je na poslu ostao neki spisak prijedloga za gledanje na kojem su filmovi koji će doći na red kasnije.
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5098 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 21/09/2017 : 10:31:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

Zanimljiva ideja, ali postalo mi je teško naći horor koji me zanima a da ga nisam već gledao. Nadam se da će dnevnik gledanja biti redovan i otkriti mi poneki.





Ja sam totalna suprotnost...u zadnjih 10 do 15 godina nisam gledao gotovo ništa do pred nekih mjesec dva dana kada sam počeo gledati filmove općenito
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5098 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 21/09/2017 : 10:50:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Za početak odgledao:

1. EVIL DEAD (1981)

Stari niskobuđetni film, efekti nikakvi, lutke i očajne maske, ali glazba u filmu je vrlo efektna, iz tih mladih glumaca se izvlačio maksimum...jeziva horror atmosfera i zasluženi kultni status horror klasika.


2. EVIL DEAD (2013 remake)

Hmm, milijuni uloženi u ovaj remake su itekako vidljivi u efektima i cijelom filmu, hektolitri krvi teču poput nabujale rijeke, a odvratnih scena u filmu ne nedostaje, no, meni ovdje nedostaje osjećaj horrora jer mi je film jednostavno prokleto zabavan, ali mi nije niti najmanje zastrašujuć.
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4824 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 21/09/2017 : 16:24:43  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

Gledao sam svega pet filmova s tvoje liste

Moram priznati da me od ovih ostalih malo toga zanima. Potrudit ću se pogledati Carnival of Souls, The Hunger, Phenomena, A Quiet Place in the Country i Fausta.



Dobar si, ja nisam ni jedan

Filmove sam birao imajući na umu one nabrojane kategorije. U početku je bilo nešto rewatcha, ali pošto sam nakupio previše filmova koje nisam gledao, odlučio sam eliminirati sve koje jesam.
Što znači da automatski na listi nema većine filmova sa raznih "top" lista, jer te sam filmove već gledao, ali za te ste filmove ionako svi čuli. Recimo u kategoriji "Stephen King" neću gldeati Isijavanje, ali vjerujem da vam ne moram ja davati preporuku za taj film ;)

To što si na prvu našao 5 filmova na mojoj listi koji te zanimaju je i više nego dovoljno. Možda dodaš još nešto na temelju kasnijih osvrta (u kojima sigurno budem spominjao i neke filmove koje sam ranije gledao, tipa usporedim Dan živih mrtvaca sa Zorom živim mrtvaca).
Go to Top of Page
Page: of 33 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.42 seconds. Snitz Forums 2000