forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 Marvel Epic Collection
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Bachy
Senior Member

Croatia
1515 Posts

Member since 06/05/2009

Posted - 05/02/2018 :  09:16:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Bachy a Private Message  Reply with Quote
Malo sličica za početak:

Nisam stavljao Star Wars iako i njih ima pozamašan broj. Ubacio sam i neke naslovnice koje nemaju na sebi Epic Collection ali definitivno po sadržaju nisu daleko od toga.
Imate li štogod u svojim kolekcijama od ovoga? Čitali nešto? Preporuke? Pokude?

Vrebam povoljne prilike za Spider-Mana. Čim budem vidio povoljnu priliku za kupnju nekog od ovih izdanja - zgrabit ću je...

My comic Smoke Puffs is NOW available on @comiXology Submit! Be sure to check it out! #cXSubmit http://bit.ly/2KyCd9W

Edited by - Bachy on 15/04/2018 16:03:22

Zagorfan01
Starting Member

17 Posts

Member since 18/01/2018

Posted - 05/02/2018 :  16:20:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagorfan01 a Private Message  Reply with Quote
Zapratite @stripoteka_pula na Instagramu. Prva hrvatska stripoteka s najvećom i najpovoljnijom ponudom :)
Go to Top of Page

vronski 3
Senior Member

1870 Posts

Member since 10/01/2014

Posted - 05/02/2018 :  16:23:07  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
Čarobna knjigo, vidiš li ovo?
Go to Top of Page

Bachy
Senior Member

Croatia
1515 Posts

Member since 06/05/2009

Posted - 05/02/2018 :  19:35:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Bachy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagorfan01

Zapratite @stripoteka_pula na Instagramu. Prva hrvatska stripoteka s najvećom i najpovoljnijom ponudom :)

Ozelot-a (Andrej) ima sigurno veću ponudu.

My comic Smoke Puffs is NOW available on @comiXology Submit! Be sure to check it out! #cXSubmit http://bit.ly/2KyCd9W
Go to Top of Page

The Great Duck
Starting Member

65 Posts

Member since 03/05/2013

Posted - 11/08/2018 :  00:37:39  Show Profile Show Extended Profile  Send The Great Duck a Private Message  Reply with Quote
Koja je bolja opcija za reprintove starijih naslova, Epic ili Omnibus?
Ti ogromni omnibusi izgledaju dosta primamljivo, al cijene su paprene, a čak mi se čini i da, što se tiče cijena, par Epica zajedno opet dođe jeftinije od jednog Omnibusa koji sadrži sve naslove u njima...A i ritam izdavanja Epica izgleda dosta brži od ritma kojim izdaju Omnibuse...
Također, koliko vidim, nemaju nikakve namjere reprintati Golden Age izdanja? Tj. do daljnjega su sve što imamo iz tog perioda onaj Golden Age Captain America Omnibus i Golden Age Marvel Omnibus?
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member

Croatia
13374 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 11/08/2018 :  01:43:21  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Za mene je bolji Epic.
Laksi je i na boljem papiru.
Jedino ne ide kronoloski redom ali nekome je i to draze.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Bachy
Senior Member

Croatia
1515 Posts

Member since 06/05/2009

Posted - 15/08/2018 :  18:36:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Bachy a Private Message  Reply with Quote
Definitivo Epic, nakon toga Marvel Masterworks, omnibusi su preskupi...

Go to Top of Page

fandango
Junior Member

354 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 19/10/2018 :  11:26:59  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message  Reply with Quote
Sto se mene tice, ja sam u zadnje vrijeme najvise nabavljao omnibuse (Spider-Man vs Venom, Venomnibus, Carnage Omnibus, Punishere, Shang-Chija), al sad razmisljam o Epic i MW izdanjima. Problem mi je sto ne mogu procijeniti sto ce izdati u kojem izdanju, a onda ima preklapanja i odustajanja. Zanima me recimo Spider-Man Alien Costume Saga koja je izdana u dva TPB-a, al ako su i oni krenuli s Venomnibusima koji su sa sagom labavo povezani, razmisljam da ce mozda i tu sagu izdati u omnibusu. Srebrni Letac isto ne mogu procijeniti da li da nabavljam Epic dok ih jos ima, sad kad ide omnibus ali na kasnijem runu. Za sada pikiram taj Silver Surfer Omnibus i Venomnibus vol 2, vjerojatno i MOTU Omnibus, a od DC-jevih me zanimaju Before Watchmen Omnibus i mozda Death and Return of Superman na proljece.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000