forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: ORKA 39 - Eternaut: drugi dio
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

vknez
Average Member

Croatia
504 Posts

Member since 02/09/2009

Posted - 07/02/2019 :  08:14:24  Show Profile Show Extended Profile  Send vknez a Private Message  Reply with Quote
Poprilično slabije od prvog dijela...3/5
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member

Croatia
11877 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 07/02/2019 :  21:21:07  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
potpisujem

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

anto
Advanced Member

Serbia
12857 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 07/02/2019 :  22:27:07  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
znači drugi eternaut puška?

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member

Croatia
11877 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 07/02/2019 :  22:42:43  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
prazna

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member

Croatia
6387 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 07/02/2019 :  22:53:26  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

znači drugi eternaut puška?

Kad je Marko reka da neće izdavat nastavke Eternauta bilo mi je krivo jer nisan moga virovat da to može bit toliko loše.
E pa može.
Marko je bija u pravu.

Doli sve stranke, živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster

Croatia
25257 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 07/02/2019 :  22:56:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Ljudi, čovjek je pisao taj strip iz ilegale, skrivajući se od vojne hunte. Na kraju je uhvaćen. Ubili su mu sve četiri kćeri, pa su na kraju ubili i njega. Ne može se taj strip čitati a da se to smetne s uma.

Trouble will find me
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member

Croatia
6387 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 07/02/2019 :  23:05:30  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Ljudi, čovjek je pisao taj strip iz ilegale, skrivajući se od vojne hunte. Na kraju je uhvaćen. Ubili su mu sve četiri kćeri, pa su na kraju ubili i njega. Ne može se taj strip čitati a da se to smetne s uma.

Mislin da je manje-više svima poznata ta priča pa je zato i teško pisat prekritično o ovome stripu.
Ja bi možda reka da je ovaj strip važan, ali mi nikako nije dobar.

Doli sve stranke, živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster

Croatia
25257 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 07/02/2019 :  23:26:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Malo previše naginje na pamflet, to je problem. Međutim, s druge strane, kad vidiš koliko ga je to koštalo... Ja sam pripremao novo izdanje prvog dijela i taj tekst na kraju, u kojem novinarka razgovara s Elsom, ženom koja je izgubila četiri kćeri i muža i koja je cijeli svoj život poslije posvetila odgoju preživjelih unuka i borbi da smrt njene djece i muža ne padne u zaborav... Cijeli svoj život ona se bori se za pravdu za svoju djecu, da se ne zaboravi njihova žrtva, da ih otrgne od zaborava. I onda ona na kraju oboli od Alzheimera... Dođe ti da svisneš od muke. Pročitao sam taj tekst bar šest - sedam puta i svaki put me dotuče. Ne može se taj strip gledati tek tako. I ne govorim to zato da bi mu radio reklamu, da bi se prodao, ja sam ionako prvi govorio da nije toliko dobar kao prvi dio, a osim toga, ionako je ostalo još svega par primjeraka i rasprodan je. Ne, cijena koju je ta obitelj platila za svoja uvjerenja i ideale je nezamisliva i Eternaut se mora gledati u tom svjetlu.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Kerempir
Junior Member

478 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 11/02/2019 :  13:03:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
Uz dužan respekt prema tragičnoj sudbini autora i njegove obitelji, koja me potresla već kod čitanja bilješke o piscu na kraju prvog izdanja Eternauta (volio bih ipak pročitati taj intervju), što se tiče dvojke, i dalje je riječ o slabašnoj priči. Srećom, loša dvojka ne kvari čitanje jedinice. Da Fibra ne izbacuje toliko drugih stripova, vjerojatno bih nabavio novo poboljšano izdanje jer to Eternaut zaslužuje.
Go to Top of Page

dzoni
Advanced Member

Serbia
3628 Posts

Member since 11/09/2006

Posted - 17/04/2019 :  23:46:23  Show Profile Show Extended Profile  Send dzoni a Private Message  Reply with Quote
jedno pitanje...nije bas tema vezano za strip ali jeste mesto radnje...davno gledao sam jedan film koji se desava bas u vreme vojne hunte u argentini...da li se neko moze setiti naslova...samo se secam nekih ptica koje su najavile zlo...pojavljuju se na pocetku i na kraju filma..
Go to Top of Page

Macon
Junior Member

Slovenia
405 Posts

Member since 18/03/2005

Posted - 18/04/2019 :  00:41:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Macon a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

To nema veze sa kvalitetom rada. Nisam pročitao, Eternaut jedan mi je super ali to što pišeš nije nikakav kriterij za strip jer strip nije realnost več kreira svoju stripovsku realnost i razinu koja postoji nezavisno od autorove osobne priče.

www.maconcomics.com
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000