forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: Ex Machina 5
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 02/09/2020 : 16:48:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Taj bi prodao i Eiffelov toranj da kupi Ralpha Azhama !
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5236 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 02/09/2020 : 16:58:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

Taj bi prodao i Eiffelov toranj da kupi Ralpha Azhama !


Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 02/09/2020 : 17:44:53  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dr. Zistis

quote:
Originally posted by Peyo

Taj bi prodao i Eiffelov toranj da kupi Ralpha Azhama !







10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 04/09/2020 : 17:42:09  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 23/11/2020 : 19:40:30  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Evo da ne pišem u svaki topic zasebno.
Upravo sam pročitao i ovu zadnju knjigu Machine.

Rekao bih da ova naslovnica nekako najbolje opisuje strip:




Meni je ovo bilo odlično, bolje od Y (njega nisam htio kupiti nakon što sam ga pročitao, bio mi je super, ali nedovljno za kolekciju), lošije od Sage, Bagdad mi je njegov najlošiji strip.
Prvo ta ideja sa predsjednikom superjunakom, ali u svjetu gdje superjunaka nema mi je odlična.
Onda ta njegova supermoć mi je isto odlična jer je apsolutno atipična, i mislim da svi mi kada bi birali nekakvu supermoć, nebi nikada izabrali ništa niti slično njegovoj moći.
Mitchell Hundred (Mićo Stotka ?) mi je možda ipak preidealiziran lik, ali...spojlere neću pisati. :)
Frajer je okupio odličnu ekipu, vrlo vjernog Ricka Bradburya (prva asocijacija mi je bio Ray B., čak se i u samom stripu spominje :D), rusa Ivana kojeg zovu Kremlj...i još ekipe po uredu...
Priča mi je bila odlična, ali baš ono napeto, čitao sam cca svaki dan 1 knjigu (morao ponovit prve 2 koje sam davno čitao).
Odlično je to sve tempirano (pacing na Hr?) i posloženo, u početku me malo smetalo to stalno vraćanje u prošlost, ali sam se s vremenom naviknuo.
BKV je odlučio svaki potez ili događaj u sadašnjosti objasniti poveznicom iz prošlosti, i napravio je to odlično.
I za kraj tu je odličan crtež, vesel, šaren i poprilično živih boja što je vidim BKV-ov stil i meni baš paše, volim šareno.
Odlični mi je onaj 1 ''meta'' specijalac o kojem opet neću da ne kvarim nekome užitak čitanja.
I tako, sam kraj je malo tako, zbrzan, čudan, nekako nelogičan. Ali zato je ostatak stripa, barem meni baš odličan, najfiniji i najsočniji američki hamburger sa finom ledenom colom (shoutout to Izivko :D), mljac.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 23/11/2020 19:42:51
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



3429 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 26/06/2023 : 22:43:19  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
Sve je vodilo ka ovakvom razjašnjenju priče, i peti tom očekivano donosi crn i mračan kraj. Znao je Vaughan šta radi sa ovim stripom, vredi Ex Machina
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000