forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 COMICATOR 22.-24.04.2022.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

1Euro
Advanced Member



12213 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 25/04/2022 : 19:20:32  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bubo

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Hercule Poirot

quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by zagor78

Je li neko pitao Nuccia radi li na novoj prici?



Radi na povratku Winter Snakea.


Izvrsno!



super vijest a bilo bi super da se napravi neka epizoda o povratku SuperMajka

crta se radi je Marco Verni i imat će skoro 4 broja redovne serije , izlazi nekad početkom iduće godine



Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4703 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 25/04/2022 : 21:45:56  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
Dok je Nuccio crtao, imao sam Vernija na raspolaganju pola sata samo za sebe ispred Columba, pa mi je onda pričao u detalje o toj epizodi sa supermikeom i kako ćemo opet imati novih sedam rundi, jer mike želi revanš, te da je to bila njegova ideja koju je predložio Buretu. Bure je na to reagirao u stilu "E, bravo kako se samo sjeti!" na što sam ja rekao "da, svi smo ovdje mislili da se tako nekako rađaju ideje za nove zagorove epizode". Baš smo se lijepo nasmijali

Go kneel and weep
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 25/04/2022 : 23:39:25  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Taljanski trojac je jako prijazan i razdragan bio, dalo se svasta-nesto porazgovarati i saznati od njih. (I od onog cetvrtog im prike) Split im je 'legao ko budali triska', otisli su zadovoljni i siti. A nama ostaju zaista lijepe uspomene. Zanimljivo im je bilo i cudno, koliko i drago da im je masu ekipe pristupilo na taljanskom. Malo rukama, malo nogama ali dobro se parlao taljanski. Ma, sjajna 3 dana.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 26/04/2022 : 08:11:41  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
Jedino je šteta šta je festival bija ovako daleko od Splita pa smo samo Ladić i ja uspili doć.
A ne bi ni ja doša da nisan Zagor fanatik.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 27/04/2022 : 01:31:07  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Kako ti nije Jaksa replicira, jbm...
A di je tek Mate????
Maaate, moj soul mate, znan da citas uvik a nikad ne opalis komentar, i zato ti ovde ovako odajem priznanje!
Teski, ultimatum!!!

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

sonor
stripovi.com suradnik



Vatican City
3778 Posts

Member since 18/02/2006

Posted - 27/04/2022 : 13:27:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit sonor's Homepage  Send sonor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Bilo je lipo.Hvala organizatorima,gostima a posebno Marku i Bernardu na ugodnom druženju.



A zahvala Batmanu?

Dragi Teen, imam 18 godina i zaspala sam pokraj otvorene boce! Da li sam pijana?
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25905 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 30/04/2022 : 09:38:25  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
https://express.24sata.hr/life/festival-stripa-comaticor-u-slavu-zagora-i-alema-curina-25799?fbclid=IwAR1CIYM3r-Jm4lxVeipbmWVNWB17z3d1O8Pe6Te_duLoTk0_Ud5qjoUGmeQ

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12915 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 30/04/2022 : 09:44:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Verni:"Ne želim crtati stripove. Želim crtati samo Zagora!"

Ahhh.... Srce samo zazebe...
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25905 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 30/04/2022 : 09:55:22  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Comaticor

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 30/04/2022 : 10:45:06  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hercule Poirot

Verni:"Ne želim crtati stripove. Želim crtati samo Zagora!"

Ahhh.... Srce samo zazebe...


Naću lagat, neman pojma ko su bila ova trojica.
Venturi mi je jedini bija interesantan jer govori engleski i sluša HC/punk i Thrash metal. Odnosno ja san njmu bija interesantan, jer san bija u Nuclear Assault majici.
Šta se Vernija tiče, vidija san mu crteže, čovik je očito fasciniran Ferrijen.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12915 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 30/04/2022 : 13:05:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Meni ne smeta što Verni želi imati što sličniji crtež Ferriju. Ne da mu to ne uzimam kao minus, dapače, to je meni dodatan plus njegovog crteža.
Go to Top of Page

Deki86
Average Member



Croatia
843 Posts

Member since 07/02/2006

Posted - 05/05/2022 : 17:41:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Deki86 a Private Message  Reply with Quote


Meni već legendarna Studirko youtube stranica, pa evo njihovo viđenje festivala.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 05/05/2022 : 17:55:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Šta se ova reportaža nije mogla malo sažet? Sat vrimena traje.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12915 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 05/05/2022 : 18:02:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Ako sam dobro shvatio Ludens/Strip Agent je najavio kako ima papira do kolovoza, a nakon toga, kud koji, mili moji...
Go to Top of Page

Deki86
Average Member



Croatia
843 Posts

Member since 07/02/2006

Posted - 05/05/2022 : 18:02:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Deki86 a Private Message  Reply with Quote
Meni ovaj tempo savršeno odgovara, to je njihov stil.
Go to Top of Page

doom
stripovi.com suradnik



720 Posts

Member since 28/07/2016

Posted - 05/05/2022 : 18:37:16  Show Profile Show Extended Profile  Send doom a Private Message  Reply with Quote
Jesam li jedini kojemu se čini da Nuccio zapravo veze nema sa anatomijom i proporcijama? Baš su mu velike razlike između tabli i festivalskih radova. Naravno ne mogu se uspoređivati table (koje izgledaju uglavnom jako dobro za Zagorove standarde) sa skicama na festivalu, ali i do sada je bilo baš dosta primjera koliko griješi i zapravo nema osjećaja za prostor. Plus način kako crta izgleda baš nekako kalkulantski, ziheraški. Vernija se često baš jako kritizira što je plagijator, ali ne bih se iznenadio da Nuccio to radi još više, samo sa nekim drugim trikovima.
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4816 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 05/05/2022 : 18:56:52  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hercule Poirot

Ako sam dobro shvatio Ludens/Strip Agent je najavio kako ima papira do kolovoza, a nakon toga, kud koji, mili moji...



Odakle ti ta sumorna informacija

Edited by - RAKOSI4 on 05/05/2022 18:57:08
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12915 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 05/05/2022 : 19:03:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RAKOSI4

quote:
Originally posted by Hercule Poirot

Ako sam dobro shvatio Ludens/Strip Agent je najavio kako ima papira do kolovoza, a nakon toga, kud koji, mili moji...



Odakle ti ta sumorna informacija



Poslušaj na linku razgovor

Najave. Navodno Bernard ide s Bluberryem i Taličnim u integralima 3/1 Kad već ovo može, mogao je i Štrumpfove u istom obliku.

Navodno su riješena prava za izdanje Marka preostalih NEOBJAVLJENIH epizoda na kiosku.

Pohvale Šunjiću na pokušaju dogovora s Egmontom za izdanje Disneya.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 05/05/2022 : 21:34:38  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
Znači highligt festivala je loše moderirana tribina sa izdavačima, na kojoj su samo kenjali lokalci?
Odličan festival.
Al kaže ovaj crni lepi dečko da je to do kulture.
Drago mi je da van je bilo lipo.
Dođite nam opet.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 05/05/2022 21:35:10
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4703 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 05/05/2022 : 22:20:11  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Znači highligt festivala je loše moderirana tribina sa izdavačima, na kojoj su samo kenjali lokalci?


Meni jest

Go kneel and weep
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25905 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 05/05/2022 : 23:30:48  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
ja bi Marka i Bernarda sam moga ispitivati dva dana
kenjalo na kvadrat

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 06/05/2022 : 09:01:52  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by drogsy

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Znači highligt festivala je loše moderirana tribina sa izdavačima, na kojoj su samo kenjali lokalci?


Meni jest


Virova ili ne, lokalce da kenjaju su zvali organizatori, jer su se bojali da neće bit nikoga.
Atmosferu u kojoj se kenja Marko voli puno više od ispitivačko-tribinske atmosfere. Za Bernarda san poprilično siguran da isto ka i Marko više voli da se kenja, nego da se ispituje.
U takvoj atmosferi će i prosječni Zagor fan bez izraženih socijalnih vještina dobit više informacija nego na urednoj, moderiranoj tribini.
Isto tako, zahvaljujući jednome lokalnon kenjatoru ste dobili extra uru vrimena tribine.
Bez zajebancije, fascinantna mi je nekultura ljudi koji dođu u Split a nemaju pojma osnovne informacije o gradu. Razumin donekle nekog Čileanca, ali kad vidin naše sjevernjake da traže ulaz u Dioklecijanovu palaču bude mi polutužno i polusmišno. Ovo se ne odnosi na DeeCaya, on je kulturno prijavio svoj problem, pa ga se za ruku odvelo do ćevapa od 30Kn(Jer koliko lud moraš bit da u centru Splita naručiš ribu?), i pokazalo mu se sva 4 ulaza u palaču.

Kad i ako drugi put dođeš, imaš forum, imaš PM, dobit ćeš i broj mobitela, pa se javi. Doć u Split ka svemirac ti je loša opcija.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 06/05/2022 09:38:14
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6048 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 06/05/2022 : 09:24:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message  Reply with Quote
Vidim ovi dečki u youtube videu neki opaki frajeri, sa najvišim očekivanjima. Vidi se da imaju najmanje 100+ festivala posjećenih. Ne sviđa im se lokacija, restoran, hrana, cijene hrane, prostor ispred striparnice, jadni morali čekat vani...Ne sviđa im se Split, ne sviđaju im se gosti odnosno premalo ih je. Spominju se "lokalci", "dalmoši", "tovari", loše moderirano sve, loša organizacija itd.

Prijedlog organizatorima Comicatora - dogodine napravit tribinu sa ovom dvojicom frajera, jer sigurno imaju puno toga zanimljivog za ispričat. Sve znaju. Čak znaju i to kako izdavači razmišljaju, te da je Bernard zakasnio 20 godina sa integralima Lucky Lukea.
Prijedlog izdavačima - zaposlite ovu dvojicu.

Svaki početak je težak.Tko god je ikad pokušavao napravit ovakav događaj, zna koliko je to ogroman posao i koliko nepredvidljivih situacija treba riješavati. Mislim da je sjajna stvar za SPlit da nakon striparnice ima i jedan ovakav događaj i nadam se da će zaživjeti i da će bit i idućih izdanja.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4703 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 06/05/2022 : 09:42:38  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by drogsy

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Znači highligt festivala je loše moderirana tribina sa izdavačima, na kojoj su samo kenjali lokalci?


Meni jest


Virova ili ne, lokalce da kenjaju su zvali organizatori, jer su se bojali da neće bit nikoga.
Atmosferu u kojoj se kenja Marko voli puno više od ispitivačko'tribinske atmosfere. Za Bernarda san poprilično siguran da isto ka i Marko više voli da se kenja, nego da se ispituje.
U takvoj atmosferi će i prosječni Zagor fan bez izraženih socijalnih vještina dobit više informacija nego na urednoj, moderiranoj tribini.
Isto tako, zahvaljujući jednome lokalnon kenjatoru ste dobili extra uru vrimena tribine.
Bez zajebancije, fascinantna mi je nekultura ljudi koji dođu u Split a nemaju pojma osnovne informacije o gradu. Razumin donekle nekog Čileanca, ali kad vidin naše sjevernjake da traže ulaz u Dioklecijanovu palaču bude mi polutužno i polusmišno. Ovo se ne odnosi na DeeCaya, on je kulturno prijavio svoj problem, pa ga se za ruku odvelo do ćevapa od 30Kn(Jer koliko lud moraš bit da u centru Splita naručiš ribu?), i pokazalo mu se sva 4 ulaza u palaču.

Kad i ako drugi put dođeš, imaš forum, imaš PM, dobit ćeš i broj mobitela, pa se javi. Doć u Split ka svemirac ti je loša opcija.


Ja ljetujem na Krku, za mene je Dalmacija drugi kontinent
Ali da, uglavnom smo samo proučili gdje se nalaze lokacije, za sve ostalo smo došli totalno nepripremljeni. Mi smo, za razliku od Dee-ja, znali pronaći ulaz u palaču, ali mislili smo da se plaća kao Dubrovačke zidine
Ali dobro, ovo je bilo probijanje leda, plus nisam dobio batine od nikog.

I Jere, nemoj uzimati Slavenove politički nekorektne komentare previše ozbiljno, voli i on kenjati

Go kneel and weep
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 06/05/2022 : 09:42:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Više vridi jedna ovakav chillout opušteni razgovor s Markosom i Bernardom nego sve uređene, sterilne i moderirane tribine na kojima sam do sada bija.
Onako kako je bilo u Splitu triba bit i inače po mom mišljenju. Baš onako neformalno i simpatično, više razgovor nego konkretna tribina i to vridi zlata.
- ne sviđa im se restoran i hrana? Okej, jebiga, svak po svom ukusu.
- ne sviđa im se cijena hrane? Takvi su mi najjači, tip ljudi šta kuka po internetu da je kava na Stradunu skupa, a nema dovoljno mozga odmaknit se 20 metara dalje di se može popit za 10 kn.
- ne sviđa im se lokacija? A šta bi tribalo, da bude negdi zapuntano ko na CRŠ-u, u Tvornicu ili u Džamiju pod neonkama? Mislin, ne govorin ovo kontra CRŠ-a (meni je super tamo), al ovako na otvorenome je prva liga. Tribina u Cortu nije ništa drugačija od tribine u Pivnici Pivac u Makarskoj.
- premalo gostiju? Zar Mafest prve godine nije imao samo jednog jedinog gosta? Wacken Open Air, najveći heavy metal festival na svijetu je prve godine imao 6 lokalnih bendova i 800ak posjetitelja. Danas im po veličini nitko nije ravan. Svemu triba vrimena...

Globinjo, Columbo i ostali iz organizacije - za prvi put je bilo odlično i možete bit ponosni na sebe.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.44 seconds. Snitz Forums 2000